Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Saam :) Ty coraz częściej wspominasz o starości:-o a wydaje mi się, że starość to dopiero na emeryturze. Zauważyłam też np. u mnie w pracy, że młodsze ode mnie koleżanki zaczynają kwękać i utożsamiać się ze staruszkami:Da ja je strofuję i dodaję "młodości" podkreślając ich atuty urody;) Ja tam póki się daa to się nie daam:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa:) ja dzisiaj z rana z racji pochmurnego widoku za oknem przeleciałam wszystkie plaże(kamerami) w poszukiwaniu słońca. Masz rację, na Wybrzeżu można się opalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poobiadkowe hej! l cześć Celinko 🌻 moje zmagania ze starością są po części przypadkowe. Tak było w przypadku ostatniej piosenki. Najpierw spodobała mi się melodia i umiejętne, rozciągnięte w czasie budowanie nastroju. Na samym końcu zajrzałem do tłumaczenia i dowiedzialem się o czym śpiewa wokalistka chropawym intrygującym głosem. Nawet gdyby to była piosenka dla przedszkolaków to to bym się nie wycofał. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danusiu :) zachodzę w głowę skąd takie pytanie. Wiem tylko co to jest magiel ale bez szczegółów bo jest mi obce korzystanie z tego typu usługi. Wiem też co to jest maglowanie w nieco odmiennej dziedzidzinie. Pamiętam to ze szkoły ale również bywałem przemaglowany w dorosłym życiu po zbyt późnych powrotach do domu i w stanach wskazujących. Motoryzacja pozbawiła mnie tego typu życiowych uciech. Z pewnością nie jest to powód dla którego kocham swoje auto. A może to nie wina auta, może to po prostu starość :p wygodniej wrócić do domu autem a nie trzęsącym autobusem i w domowym fotelu spokojnie wypić piwko. Tylko nie ma tej specyficznej atmosfery a więzy w pracy dalekie od przyjacielskich. Po szychcie każdy wsiada do auta i pędzi w swoją stronę. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,juz mowie :-).Otoz weszlam dzis przypadkiem na Filtr.....e i tam ktos wspomnial o maglu :-) Bylam w sklepach i miedzy innymi mialam wyslac totka i zapomnialam 😭 .co prawda mam dwa sklepy pod domem ,ale znow mam sie przebierac ? :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinessa1
Daa:) ja jestem w pracy to wyślę za Ciebie :) i tak się podzielimy. o Saam :) to mi ulżyło bo myślałam jak by Cię odmłodzić wymieniając Twoje atuty ;) :D o Moja szychta dzisiaj do 1:15 więc już Wam życzę dobrej nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie poszlam puscic totka ,a nuz wygralabym te 40 milionow ,nie ,nie chce ,boje sie :-).Mysle ,ze milion przyjelabym ze spokojem :-).Wole te wygrana zostawic innym ,niech sie martwia :-). Cal ,jednak licze na Ciebie :-),odpalisz mi polowe ,prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam wieczorowo. Szybko dzien minal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień minął szybko ale noc pewnie minie jeszcze szybciej. Chcalbym dzisiaj załapać nieco więcej snu niż ostatnie cztery godziny więc się streszczam. l W lotto nie zagrałem bo nie pamietałem. Może to świadczyć o tym iż zdobywanie pieniędzy nie jest piorytetową sprawą w moim życiu. Ale również i o tym że skleroza może się rozwijać wprost proporcjonalnie do mijających dni. l Celince życzę spokojnej nocnej pracy :) l A wszystkim dobrej nocy :) l kolorowych czystych ... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrego spania i radosnego wstawania zycze :-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani U mnie dzień zaczął się mgliście, ale już słońce góruje i króluje na niebie, po mgłach ani śladu. Pewnie przespałabym tą mgłę, ale niestety musiałam dziś iść na badania, które zresztą robiłam prywatnie, bo jak zwykle bywa, mojego lekarza nie ma i nie miał mi kto wystawić skierowania. Badanie dość pilne, bo we wtorek maszeruję do reumatologa, a od niego też skierowania nie dostałam, jedynie ustne polecenie bym "zrobiła sobie":O eh... W każdym razie, mimo wolnego od 6 jestem na nogach i jakoś staram się ogarnąć ten cały bałagan w domu i trochę się przygotować do przyjazdu synowej, która będzie tu już w poniedziałek. Kiedyś tam, Calinessa zapytała dlaczego bronię się przed przyjęciem pani do pracy, podejrzewając że boję się konkurencji:D:D Otóż odpowiadam; Nie boję się konkurencji, a powoduje mną jedynie troska o życie i zdrowie danej pani. Prawda jest taka że w moim rejonie jest dużo rozbojów, i bójek. Chodzą różne menty, szczególnie nocą to jest niebezpieczne. Zresztą bójki zdarzają się nawet w dzień, a co dopiero nocą. Dlatego uważam że nie mogę przyjąć do pracy pani, bo musiałaby pracować w nocy, a to jest według mnie zbyt niebezpieczne. Wybieram więc panów, i to panów o określonych walorach we wzroście i barkach :D Niestety, ten pierwszy pan, nie był do końca taki jak sobie wymarzyłam,więc odszedł. Niestety, pan którego przyjęłam na jego miejsce jest jakiś nie teges i pewnie znów muszę szukać kogoś innego, bo choć zewnętrznie mi odpowiada, ale jakiś taki "dupiaty" czytaj...mało rozgarnięty, tak że przede mną dalszy ciąg poszukiwań:( Daa, bardzo się cieszę że już wróciłaś, i choć wróciłaś zmęczona, to jednak wewnętrznie na pewno naładowana pozytywnie i to zaowocuje na pewno Twoim lepszym samopoczuciem. Aaaa...muszę napisać że piekłam mufinki z Twojej porady i wyszły mi świetne. Niestety żonkil pożarł mi 2 sztuki princessy ,zanim zdążyłam zareagować :D i zamiast 5 sztuk, po 48 g dałam tylko trzy:( No ale i tak wyszły całkiem fajne, jeszcze raz dzięki za podpowiedź👄 Saam, mam nadzieję że spałeś miejsce w miejsce i zerwałeś się o świcie wyspany i szczęśliwy jak skowronek, tym bardziej że dziś przecież piątek i od jutra znów masz wolne. Wiolka, mam nadzieję że już wrócisz na weekend i machniesz nam łapką i pochwalisz się opalenizną. Zerknę tylko do kalendarza; Mamy dziś 6 maja Imieniny obchodzą: Filip, Jakub, Jan Wczoraj świętowały Ireny, a ja przespałam ich święto:O Kurcze moje dwie koleżanki miały imieniny a ja przez tą pracę zupełnie to przeoczyłam:( Wszystkim solenizantom i wczorajszej solenizantce Irenie składam najserdeczniejsze życzenia; https://pk1.pocztakwiatowa.pl/media/catalog/product/cache/1/thumbnail/550x550/222a2d7cc48ece453ad11a50735712da/L/W/LWrwN01ZtxGP_25002.jpg I dziwne przysłowie; „Kiedy w Filipa i Jakuba deszcz pada, suchy rok będzie; kiedy nie pada - mokry będzie” Przypadają na dziś jeszcze takie święta jak; Międzynarodowy Dzień Tuby Europejski Dzień Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Międzynarodowy Dzień Bez Diety I jeszcze cytat dnia: „Rolą kobiety w naszej rzeczywistości jest radzić sobie oraz radzić też wszystkim innym.” - Katarzyna Grochola Muszę niestety kończyć, pralka właśnie skończyła wirowanie, trzeba powiesić pranie i brać się za bary z obowiązkami. Pozdrawiam serdecznie całą załogę i życzę pięknego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) grafikowo i pogodowo taki saam jak wczoraj;) o Daa:) niestety nic nie wygrałyśmy:(masz problem z głowy:D Podobno bogatym trzeba umieć być. To wielka umiejetność. Gdy się jej nie posiada to wygrane fortuny takim ludziom szybko topnieją do stanu początkowego:D o Ferdzi:) moje pytanie było z przymrużeniem oka;) ale pół żartem, pół serio powiem, że gdybyśmy bliżej mieszkały to podesłałabym Ci mojego M :D nadawał by się idealnie bo on jest dwa a nawet więcej w jednym :Dtylko trochę by Ci się szarogęsił a i tak byłabyś z tego zadowolona bo robi to z wdziękiem:D Co do świąt to ciekawi mnie to bez diety. Pewnie oznacza to ,,hulaj dusza, piekła nie ma,, i dziś w piątek nie trzeba pościć ;) mam akurat kurczaka z grilla od wczoraj i dzisiaj trzeba go dojeść;) Udka i skrzydełka poszły już wczoraj, została reszta. Jeśli M nie doje to jutro zrobię warzywa na patelni z plastrami piersi kurczęcych. Przysłowie rzeczywiście pokrętne :D ale zawsze można to zrozumieć po swojemu;)jak pada to coś pognije i będzie bida a jak nie pada to będzie udane bo padało wcześniej a dziś ma być sucho i kwit!!:D o miłego dnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam sobie malutką przerwę, nie będę wyliczać co już zrobiłam, bo jest tego trochę, ale jak na moje potrzeby to wciąż za mało, a popołudniu muszę trochę popracować w ogrodzie, więc czas domowy mam strasznie ograniczony. Calinessa Wiem że trochę z uśmiechem zadałaś pytanie:D ale pewnie nie tylko Ty tak myślałaś:D Pewnie że szkoda,że Twój M tak daleko, przydałby mi się bardzo. Niestety frekwencja w moim lokalu jest bardzo mizerna i jakoś zdołowana jestem czy czasem szef nie zdecyduje o zamknięciu:( No ale cóż siła wyższa, widocznie konkurencja jest silniejsza a my mamy za małą siłę przebicia:( ponieważ lokal poprzednio miał złą sławę i ludzie się odrzucili z tego miejsca a teraz trzeba byłoby to jakoś odczarować. Niestety czarownicą nie jestem :D choć mnie tu co niektórzy o jakieś czary podejrzewali :P:P:D No nic, przerwa się skończyła, teraz muszę ogarnąć kuchnię, bo straszy :D Na razie zmykam A jeszcze dopiszę, że wczoraj też zagrałam, niestety nic nie wygrałam😭 Daa, ja bym tam nie miała bólu po wygraniu :D wiedziałabym co z taką kasą zrobić :D i według przysłowia; Od przybytku głowa nie boli :D No już lecę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Donosze ,iz wczoraj nikt nie trafil szostki ,tak wiec na jutro jest do wygrania 60 baniek :-o . Saam ,gramy :-) .Jutro wysle totka choc nie o bol sie obawiam ,a stan umyslu :-) Zaraz bede znow miala przejezdnych gosci ,znow szwagier przyjezdza na SOR bo wczoraj wyjeto mu cewnik i nie moze sie wysiurac :-).Nie ,to nie jest smieszne ,on cierpi ,a dopiero za tydzien jedziemy znow z nim do urologa po skerowanie do szpitala . Ciesze sie ,ze przyjezdzaja ,bo dokoncza muffinki i jutro znow bede mogla piec :D Jestem troche wkurzona ,bo sasiad wczoraj pozyczyl lodowke ,te ktora stoi w piwnicy i nie pytal mnie tylko Ulana ,ba nawet pojechal do niego do pracy w tej sprawie .Potem mu przygadalam ,ze to do mnie powinien sie zwrocic ,ja tu rzadze takimi sprawami :D.Wywiezli ja gdzies tam ,bo maja slub .Ciekawe w jakim stanie ta lodowka wroci ,bo znajac ich to sie obawiam czy bedzie jeszcze do uzytku . Cal ,nawet nie wiem czy dzis jest post czy nie ,w moim kosciele :-) nic nie mowili .Mam rybki i jajka sadzone . Dobrego dnia Mili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra.Wyskakiwać mi tu po kolei z buziolami:-D:-D:-D 😘😘😘😘 Dzień dobry Potem poczytam co się u Was urodziło przez te kilka dni,tylko się troszkę ogarnę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hip ,hip ,hura ,jest Wiolka :D No to daj mordeczki 👄👄👄 Mysle .ze opowiesz nam ilu adoratorow ganialo za Toba i czy bylo na kim oko zawiesic :D Zmykam ,bo goscie ida .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Daaduś;-) Powiem Wam,że narodu troszkę jest nad morzem,ale szału Daa do ganiania to,to nie było:-D:-D:-Da tak serio to założyłam klapki na oczy i grzecznie pracowałam.Pogoda też jest super,choć rześko. Ferdżi to mamy podobnie,też była u mnie dziewczyna,ale nie spodobała mi się i musiałam grzecznie podziękować.Ale nie ma tak zbytnio zainteresowania pracą.Znowu szalejesz z robotą,nie usiedzisz w spokoju:-D Caal prze numer z Ciebie:-Dmęża chcesz wysłać w delegację:-PTy niedobra Ty;-) Daa ten talerz z babeczkami wygląda bardzo ładnie.Opędzlowałam wszystkie,pycha:-DTeż chcę wiedzieć jak się robi te z princessą:-)a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam przedweekendowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Machnę chociaż bo dopiero jestem w trakcie zakupów :) na dodatek gdzieś posiałem rysik i teraz piszę jak kura (pazurem) l dzień dobry! :) l Z pracy nie nadawałem bo w wolnych chwilach zalatwiałem prywatne sprawy l Na zakupach muszę zaszaleć bo goście będą w sobotę i niedzielę. Poza tym zrobiłem sobie przyjemność zakupową ale o tym ... potym. l miłej reszty piątunia :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolka ,tak na szybko podam przepis na muffiny z Princessa Kokosowa .Ja oczywiscie nie trzymam sie przepisu i zawsze cosik zmienie ,zamienie itp.:-) -270 g maki -130 g cukru -2 łyzeczki pr. do piecz. -6 pokruszonych Princess Kokosowych (kazda po 33 g ) -2 łyzki wiorkow kokosowych Umiechtac :-) -szklanka maslanki lub jogurtu ,kefiru -100 ml oleju -1 duze :-) jajo -wanilia dodatkowo wiorki kokosowe do posypania muffinkow przed pieczeniem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Daa za przepis.Teraz je poczynię:-D A tak normalnie,to jak mam pokruszyć?Na całkiem drobno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tu mam duuży problem : muffinków czy muffinek, albo muffinka czy muffinek? Póki co to odsuwam to zmartwienie bo mam zamiar jutro zrobić ciastl z rabarbarem. Niestety znowu problem bo nie wiem czy powiedzieć że jest sezon na to warzywo czy na ten owoc? Przecież z warzyw nie robi się końpotu. Z drugiej strony owoce rosną raczej na drzewach lub na krzewach, ewentualnie na krzewinkach. l W lotto niestety znowu nie zagrałem. Gdy przeczytałem że kumulacja jest jeszcze większa to w pobliżu nie było kolektury. Poza tym i tak mnóstwo kasy dzisiaj wydałem. A szukać możliwości wysłania jednego zakładu nie było sensowne moim zdaniem. Liczę że topikowe koleżanki odpalą coś dla Saana ze swoich wygranych ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czulam ,ze musze tu zajrzec :D Wiolka ,po prostu zgniec je w rekach :-) Saana nie znam ,wiec nic nie odpale :-) Musze zmykac dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest możliwość że wkrótce oszaleję. Mam włączone cztery telefony na jedną głowę : służbowy, prywatny, internetowy i nowy. Tak niby przypadkiem się pochwałę że nabyłem dzisiaj telefon marki Huawei model P8 lite. Ale na razie brak czasu aby się z nowym zaprzyjaźnić. Jeszcze dzisiaj muszę wsadzić do gruntu sadzonki pora i selera bo mają nagie korzenie. Dzisiaj nie tylko sobie zrobiłem dobrze (zakupowo). Pomyślałem też o małżowince i zakupilem (jednak) krzaczek z liśćmi laurowymi. Nabylem także komarzyce choć tak dokładnie to nie wien czy odpycha ona komary czy przyciąga. Jutro do wsadzenia będę miał kilkanaście kwiatów ogrodowych które przyjechały ze mną na podwórko. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to "saama nie znam"? 😭 coś przeskrobałem??? l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra Daa pogniotę troszkę;-) Saam też się nie podzielę,bo nie gram:-(do tego trzeba mieć szczęście,chyba tak mi się wydaje.Choć mówią,żeby wygrać,trzeba grać:-DTelefon jak dla mnie dobry,pewnie szybko się zaprzyjaźnicie.Ja teraz mam taki,ale biały;-)nie narzekam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saama znam ,a jakze :-) ,nie znam Saana :-) Saam ,a ja zapomnialam ,ze mialam zakupic krzaczek lisci laurowych ,jak nie zapisze to nie pamietam nawet dwoch rzeczy Wylacz telefony ,bo bedziesz swiecil od napromieniowania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×