Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Siedze i czekam na glosowanie a juz bym chciala sie polozyc 😭 Tak wlasiwie to juz moglabym lezec na boku i ogladac TV w sypialni ,bo Ulan tam ogladal inny program ,ale juz spi ,a ja na to nie wpadlam ,jestem nierozgarnieta :D Tak wiec zycze spokojnej nocy Mili 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie, to znaczy kilka wiosek dalej też jest impreza pod chmurką, z tańcami. Patronuje jej św. Florian, ten od strażaków. Na podwórku strzępy muzyki można wyłapać. l Celinko :) broń Boże, żadnej chemii w ogródku nie stosuję. Oczywiście poza nawozami pod kwiatki i krzewy. W ostateczności owadobójcze jeśli jest inwazja mszyc. Randapem pryskalem pk drugiej stronie płotu (murowanego z głeboką podmurówką) Czytałem że kiedyś ten środek (stosowany niefrasobliwie) poczynił spore szkody zdrowotne w Stanach więc staram się go unikać. Poczytam bo o wrogu dobrze jest wiedzieć jak najwięcej. l Danusiu :) dziko rosnące bzy nie są tak atrakcyjne jak te wyselekcjonowane przez hodowców. Ale swoją urodę i tak mają. Ja bym zaryzykował, w końcu kleszcz to nie tygrys, na miejscu nie zje. A'propos, idę do wanny, trzeba się obejrzeć bo ja zrywałem z krzaczka dwa razy wyższego niż ja więc potencjalnie skubany miał szansę na mnie wskoczyć. l Zuziu :) u mnie na podwórku kiedyś ziemia była podobna do tej w starej piaskownicy. Przykryłem ją warstwą ziemi z pól i łąk. Tam gdzie rośnie rabarbar warstwa lepszej ziemi nie jest zbyt gruba. Ale rośnie całkiem dobrze, wystarcza na moje potrzeby. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkę pozdrawiam 🌻 i życzę szybkiego wyciszenia wszystkich kłopotów i frasunków oraz spowolnienia akcji. l dobrej nocy wszystkim :) l kolorowych lilakowych .... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spojrzcie ktora godzina ,a ja nie moge zasnac 😭 Ulan chrapie na rozne modly ,wstalam ,łyknelam 'niebieska' :-)i troche odsiedze . Saam ,a jednak kleszcze to takie szczwane stworzenia ,potrafia zawedrowac do najdalszych zakatkow na ciele i nie dalbys rady ich saam zoczyc :-).Musi Cie obejrzec ktos ,a kto to juz nie wnikam :-) U Ulana szwagra kleszcz sie zagniezdzil tuz przy nabiale :D i nie wiadomo jak dlugo tam 'mieszkal' .Dopiero gdy sie zrobil czerwony obrzek zostal wykryty i szwagier przyjechal na SOR gdzie go usunieto i otrzymal antybiotyki . No nic ,ide zrobic drugie podejscie do spania .Zawsze tak sie mecze z ta bezsennoscia ,a dzis szczegolnie ,moze to dlatego ,ze jeszcze rodze :-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Zimnej Zośce trzeba oddać co jej.U mnie zimno,wieje i pada:-( Daa myślę,że poród przebiegł bez żadnych komplikacji:-DPewnie byłaś dzielna;-) Nastrój mam nie najlepszy i to nie przez pogodę,a bratową.Słuchaj Caal uważnie hehe;-)mam niespodziewanych gości.Nie moich z resztą.Bratowa z bratem zaprosili sobie znajomych ze szkoły z rodzicami.Tuż przed ich przyjazdem,nagle postawiła sobie diagnozę,że jest bardzo zestresowana i musi odpocząć i nie da rady zająć się owymi ludkami.Co zrobiła?Spakowała torbę i pojechała sobie do Szklarskiej Nie źle ubrała braciszka ja do tej pory nie pojmuję takiego zachowania.Kto jej dał takie prawo,żeby tak traktować ludzi się pytam.Nie wiem skąd on czerpie do niej cierpliwość,normalnie jak rozkapryszone wielkie dziecko.Och niech tylko się napatoczy na mnie już ja jej powiem co myślęI jak ja mam ją traktować poważnie,miałabym jej powierzyć moją pracę skoro jest tak nie odpowiedzialna?Ale mam nerwa mówię Wam.Dobra idę do garów,bo i tak dużo chlapię jęzorem. Miłej niedzieli mordale😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam niedzielnie. Nie pamietam co dokladnie wrozy zimna Zofia. Zimna Zofia to zimne lato ? Czy zimna Zofia to zimny caly rok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry :-) Tak ,jestem zla ,bo nie dosc ,ze niewyspana to robi mi sie slabo tak jakbym co chwile odplywala w 'niebyt' Wiolka ,faktycznie 'co za baba' .Mam tez taka chimeryczna bratowa ,te Sląska i przy kazdej okazji powtarzalam bratu 'nie daj sie '.On jest bardzo ,ale to bardzo spokojnym czlowiekiem i ona pewnie dlatego tak sobie pozwala ,kazde wesele i inne imprezy rodzinne mu psuje . Pod moim wplywem troche sie potrafi odszczekac ,ale to nic nie zmienia.Powinien tak jej wp.....c ,moze by sie zmienila ,choc watpie .Z drugiej strony gdyby ktos byl w potrzebie to pomoglaby (brat sporo zarabia ),no i tak to .Daleko mieszkaja ,wiec nie mamy czestego kontaktu :-),ale przez telefon potrafi 'godzinami 'rozmawiac o pierdołach :-). U mnie tez pogoda nie rozpieszcza ,chmury ,slonce ,wiatr i mokro . Spokojnego dnia . ...Wiolka ,jednak to co Twoja bratowa zrobila to sie nie miesci w glowie ,moja jednak taka nie jest :D Odnosnie porodu ,to fakt bylam dzielna ,nie darlam sie tak jak koieta obok w drugiej sali ,a porod przebiegal ciezko :-),no ale poooszło :D ..To co jest wykropkowane ,to nie to o czym pomyslicie ,no skadze :D,to od pieprzu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dzień dobry:) o Wiola:) daleka jestem od oceniania nie znając dwóch stron. Tak obiektywnie patrząc myślę, że to co teraz bratowa zrobiła to odwet, za to, że jej odmówiłaś tej pracy. A odmówiłaś bo pewnie kiedyś ona coś tam....i tak w koło Macieju:D Brat pewnie też dostał za swoje, że trzyma Twoją stronę a nie żony. Typowa sytuacja w skłóconych rodzinach. Wyjście z takiego patu jest trudne, zależne od charakteru uczestniczących w nim osób. Życzę by Goście byli mili i dostarczyli tyle radości i pozytywnej atmosfery byś zapomniała przez chwilę o rzeczywistości:):D bo chyba nie ma sensu im teraz uświadamiać, że są kłopotem:-o Ale to tylko moje zdanie a ja jestem jak mówi mój M jakaś "insza"i czasem przypisuje mi za to plus a czasem minus. o Daa:) figlaro, masz już z głowy a ja dopiero w 8 miesiącu:D Obiad mam od wczoraj więc zaraz przekręcam kluczyk i bruuum, bruum...gdzieś sobie jadę przed siebie i pewnie wyląduję w drodze powrotnej w moim markecie bo kilka kluczowych produktów już brakuje. o Zuzia:) dla Ciebie i wszystkich http://www.o2.pl/artykul/dlaczego-zimna-zoska-jest-taka-zimna--5993473559667841a he, he fajne komentarze pod tym artykułem:D o miłej niedzieli od ....Celi :D ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wczorajszego chmurzenia nic nie wyszło. Ale dzisiaj owszem, trochę popadało. Jednak to kropla w morzu potrzeb. Teraz przebija się słońce przez wciąż przeplywające chmury. Zrobiło się wietrznie i chłodno. Ale jak na Zimną Zoskę to nie jest tak źle, przymrozków nie było. l dzień dobry! :) l cześć Wiola 🌻 l hej Danusiu 🌻 l witaj Zuziu 🌻 l Dzisiaj Zielone Świątki i oczywiście Dzień Zielonego. Miałem wczoraj razem z bzami przywieść gałązki brzozy bo to o obok tataraku symbol dzisiejszego święta. Niestety zapomniałem ale przecież na brak zieleni nie możemy już narzekać. 15 maja to także Dzień Niezapominajki. Święto przyrody, ekologów ale także tych którzy pielegnują w pamięci miłe wspomnienia o ważnych dla siebie osobach i zdarzeniach z nimi związanych. Jakiś czas temu wysiałem nasiona niezapominajki ale czy będą z tego maleńkie niebieskie kwiatuszki z żółtym oczkiem to zobaczymy. l miłego świętowania wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Celinko 🌻 a czy dzisiaj nie jest dzień w którym wszystkie duże sklepy muszą być zamknięte? Ewentualnie pozostaje Ci małe sklepiki z obsługą rodzinną albo te na stacjach benzynowych. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He,he ,Cal ,to jestes jak to sie mowi 'na ostatnich nogach ':D Jesli moge pocieszyc Wiolke ,to powiem ,ze juz w piekarniku siedza muffinki i jeszcze nie tym razem wybuchowe ,a te z Princessami Kokosowymi i biala czekolada :-).Chcialam zrobic ze trzy wybuchowe ,ale ,ze jestem prawie nieprzytomna z niewyspania ,to zapomnialam :-) Nie chce mi sie nic ,ale musze isc robic roladki kurczakowe i schabowe i mielone (po co ja odmrazalam tyle miesa 😭 ) ,bedzie najwyzej na caly tydzien:D Cela :D ,u Ciebie nie pada deszcz ? ...Hej Saam ,no wlasnie .nasza Celinka zapomniala ,albo nie wiedziala ,ze dzis wszystkie markiety zamkniete :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech :D...Saam mi uświadomił, że nie wdepnę do marketu po wycieczce:D Urlopuję i nic nie wiem a przecież Zielone Świątki więc zamknięte!!! no i dobrze:)do jutra przeżyjemy:D o Daa:) u mnie raz słońce raz chmury z przewagą tych drugich i wieje lodowaty wiatr brrrr. Nie pada. Kurcze, M usłyszał, że nie będzie zakupów(nie lubi) i chce ze mną na wycieczkę krajoznawczą. Już się ubrał i czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny i chłopaki Daa jesteś jednak WIELKA😘mimo złego samopoczucia robisz babunie.Zapakuj kilka sztuk na drogę.Ja piekłam roladę i izaurę. Caal ja wiem,że to jest kontra,ale co jej zawinili Ci ludzie?Zwłaszcza,że sama zapraszała i nie zasłużyli sobie na takie potraktowanie,bo są naprawdę fantastyczni.I na to jestem zła,że tak postąpiła:-)młodszych zabieram ze sobą,a starsze Państwo chce zostać u mnie,podoba Im się,spokój gdzie mieszkam i blisko są lasy.Starszy Pan rwie się do pracy,już chciał dorwać kosiarkę(co mnie bardzo cieszy)hehe.No ale bez przesady dziś jest Święto.Wiecie jak u mnie pada grad:-(poniszczy mi chyba wszystkie begonie,lecę zobaczyć w jakim są stanie😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
A u mnie dzisiaj cieplutko. Ale przeczytalam porady o zimnej Zosce i sadzonki delikatnych roslin poczekaja do przyszlego tygodnia.Zycze wszystkim milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niech mnie Daaduś;-)do osiemnastej jeszcze troszkę czasu zostało to zdążę zrobić babeczki,bo jak wytrzymać bez nich przez prawie tydzień:-(zrobię z przepisu Ferdżi majonezowe,ale dodam czekoladkę truflową;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ,tak Wiolka ,upiecz,przeciez pieczenie muffinek to taka fajna zabawa :-).Znow wyjezdzasz i bedziemy tesknic za Toba 😭 Mysle ,ze za ok.tydzien wrocisz ,bo jesli nie ,to ja nie bede nic piekla :-) Musze nastawic ziemniaki ,pozno ,ale dopiero zjawil sie nowo narodzony syn :-)i przyjedzie tez starszy ,5 lat wczesniej z nim sie meczylam :-),tzn .podczas porodu :-) ...Wiolka ,na blogu c/u/k/i/e/r/e/n/k/a . b/l/o/g/s/p/o/t .c/o/m po prawej stronie sa muffinki i babeczki ,kliknij i zobacz ile tam przepisow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W wolnej chwili kuknę tam Daa;-)choć nie ukrywam,wolałabym,żebyś to Ty próbowała,a potem zapodawała co jest naprawdę dobre:-D Pomalutku znoszę się już do auta.Daa ja już za Tobą tęsknię😭 http://scouteu.s3.amazonaws.com/cards/images_vt/merged/tesknie_277.jpg Całuję Was mocno mordeczki,ale tak bardzo,bardzo mocno;-) Uściskajcie mocno Ferdżi.Miłego wieczorka i udanego tygodnia życzę😘Trzymajcie się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Wiolka ,ja juz tak bardzo tesknie za Toba 😭 :D O ,popatrz ; http://kartki4you.pl/kartki/43/1/d/13610.jpg Zycze szczesliwej podrozy i czekam juz od tej chwili z niecierpliwoscia :-) Co do muffinek ,to ok.bede probowala nowych wersji ,specjalnie dla Ciebie ,niewazne ,ze pojdzie mi ich probowanie tu i tam :-) Do 'zobaczenia 👄 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Red Saam
To ja też się przejadę. Tym razem (uwaga Danusiu) nie wychodząc z domu. A dokąd? Do ciekawego widoczku. A z kim? Z ciekawą piosenką która ostatnio za mną chodzi. Szybuj, szybuj, szybuj..... l Sail-Awolnation l https://youtu.be/R--G-pGHJVk l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cola saam
To jeszcze przetestuję inny dobrze znany napój l "My mamy figurę jak butelka Coca-coli Mamy ten cukier, chciałbyś spróbować, spróbować, spróbować?" l INNA - Cola Song l https://youtu.be/Yz2658gzOuM l Ja teraz rozpoczynam tegoroczny sezon na lody. Kupiony w piątek leżakował w lodówce. Oby mi tylko nie poszedł w moje wrażliwe gardło. Jutro mam okresowe i głupio byłoby iść z chrypką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,litosci ! :-),te ultradzwieki z pierwszego utworu poruszyly nie tylko moj organ sluchu ,a wszystkie organy mojego ciala :-) Gdybys znow mnie nie ostrzegl ,to moglabym i tym razem opacznie zrozumiec sens Twojej wypowiedzi ,wychodziles czy nie wychodziles z domu :-) Wyobrazcie sobie ,ze mamy w domu cieplutko ,kaloryfery od rana ,albo od nocy sa cieple :-) ..Czyli jestes drugi po mnie i Ulanie ,rozpoczynajacy sezon na lody :-) Ja nie przepadam za lodami ,ale niektore rozki sa nawet smakowite ,a ponoc zimne lody odchudzaja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
"Dzien minal , dzien minal , nadszedl wieczor Swiatla gwiazd zapalil Siadl przy ogniu , piesn poslyszal I umilkl" Witam po pieknym sloneczmnym dniu. Jutro imieniny Zofii i coraz cieplej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) o Zuzia:) przecież dzisiaj Zofia ma imieniny. Nic nie łyknęlaś sobie dzisiaj?:D o Daa:) no to macie dobrego gospodarza, który w razie potrzeby włącza ogrzewanie:) u mnie też ciepło jakoś i to bez palenia. o Saam:) ech...to ja sobie porajdowałam realnie. Ależ za miastem piękne widoki za sprawą żółtych pól z kwitnącym rzepakiem. Jednak drogi jakieś wąskie mi się wydawały:D wciąż patrzyłam w prawe lusterko czy nie wjadę na pobocze:-o o Najważniejsze, że las zaliczony! ciekawe czy gdy jest tabliczka ,,Uwaga teren monitorowany,, to gdzieś w pobliżu jest kamera? bo M się wysikał a dopiero później zauważyliśmy tabliczkę:D :D Ale się specjalnie nie speszył tylko powiedział, że nie będzie im żałował widoku k....sa :D Wycieczka się udała, było słonecznie i sucho. Przypadkiem trafiliśmy w pobliże 10-letniego dębu który wyrósł z żołędzi poświęconych przez naszego Papieża Jana Pawła II. Tak głosiła tablica wmurowana w olbrzymi kamień w pobliżu. Mamy fotki na tle tego drzewka ogrodzonego płotkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc :) l kolorowych niezapomnianych ... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani mam chwilkę do wyjścia więc zaglądam co tu słychać. Widzę że się dzieje ..:D Wiolka znów nam umknęła i będzie się cieszyć widokiem morza o którym ja mogę jedynie pomarzyć, patrząc na widokówkę przysłaną w zeszłym roku przez wnusię:( Tak myślę, że to co pokazała bratowa, potwierdza jak bardzo dobrym byłaby pracownikiem :O eh....współczuję bratu Wioli i Wioli że ma akurat taką bratową:( Daa, znowu wzięła się za pieczenie, i dobrze bo to znaczy że znów poznamy nowe smaki i może wykorzystamy któryś wypróbowany przepis. Calinessa, cieszę się że wykorzystujesz wolny czas w trenowaniu jazdy, no i poznawaniu okolicy. Pisałaś o kleszczach a tam gdzie byłaś ich nie było? Chyba bałabym się wejść teraz do lasu, no ale ja ogólnie strachliwa jestem, jeśli chodzi o robale. Saam ma problemy z chwastami i kwiatkami...i tak mi się przypomniało, że ten uciążliwy chwast u nas nazywa się gierowiną. Być może ma właściwości lecznicze, szczególnie młode listki, bo pamiętam, że bardzo lubiły je króliki. Przez to nie tępiliśmy tego chwasta, podobnie jak mlecza, którego listki też były przysmakiem królików. Teraz ludzie nie hodują króli, dlatego mlecze i inne chwasty, aż tak bardzo się rozpanoszyły:( Szkoda, bo królik ma zdrowe mięsko, praktycznie bez cholesterolu i bardzo smaczne. Ciekawe czy te hortensje już wysadzone, bo moja stoi nadal na oknie, ale niestety dziś 4 z pięciu kwiatków musiałam obciąć i wyrzucić. Chyba jednak zdecyduję się dziś na wysadzenie do skrzyni na zewnątrz. Jeśli chodzi o przemarzanie hortensji, to moje poprzednie rosły sobie spokojnie w gruncie nawet bez okrywania. Myślę, że spokojnie i u Ciebie Saam, hortensje przezimują w gruncie, przecież u Ciebie jeszcze cieplej zimą niż u mnie. Jejkuś, ale ten czas leci.... Muszę się zbierać, lecę dziś do chirurga. Nie wiem czy dziś od razu wykona zabieg, czy będę musiała przyjść jeszcze raz. Po powrocie się zamelduję, a na razie zmykam, życząc Wam pięknego startu w nowy tydzień👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saamobadanie
Machnę z kolejki do rentgena oczywiście z nowego. I Dzień dobry :) I Kłucie igłą mam juz za sobą I Udanego poniedziałku wszystkim :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×