Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Ja Cię nie mogę Daa.Kopsnij choć jednego jedynego placka:-D Call ja pragnę zauważyć,że spokojnie piłam kawusię,a orgazm wymusiła na mnie Ferdżi:-D:-D:-Dale nie zły z Ferdżi iskrownik nie? Botwinka Caal była osobno z ziemniaczkami i koperkiem,bo miałam takie malutkie młodziutkie takie najlepsze.To nic,że przy odbieraniu mnie brała amba,ale dałam radę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam popoludniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolka ,zeby tak mozna bylo po kablu poslac placki ,to bardzo chetnie bym Ci podeslala ,bo nigdy nie mam miary i robie za duzo :-) Kuzwa ,cos mnie dzisiaj pokusilo aby zetrzec ziemniaki na wkladce takiej jak jarzynowa z tymi na mniejsze wiorki i wyszly paseczki Widzialam na roznych blogach kulinarnych ,ze tak scieraja i niby placki sa bardziej chrupiace .Musialam wszystko wyrzucic ,bo w te paseczki nie wmieszalaby sie maka i jajko :-)Zmarnowalam tylko ziemniaki i obralam nastepne i starlam tak jak zawsze . ...A widzisz Wiolka ,to chociaz z podgladania tych rozmow doszlas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mówisz Daa,że cała robota na nic:-(hehe ja raz też robiłam w malakserze,wyszła mi kasza manna:-Pod tej pory już tylko trę na tarce:-D U mnie właśnie jest burza i pada😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popracowe hej witam koleżanki które doszły 🌻 -y Jeszcze nie dotarłem do domu ale już zmierzam w jego kierunku. Z pewnością placki ziemniaczane tam na mnie nie czekają. A pewność ta bierze się stąd że od kilku dni nie mogę upolować normalnych ziemniaków, sama drobnica w sklepach. Ale od jutra mają być w promocji w netto więc może rzucą więcej i będzie w czym wybierać. Na targowisko nie mam czasu jechać. Zresztą po same ziemniaki się nie opłaca a na większe zakupy to w piątek. U mnie się zachmurzyło ale rano synoptyk się zarzekał że padać nie będzie. Fajnie by było żeby się pomylił bo trudno będzie mi wygospodarować czas na solidne podlewanie. W sumie to moje warzywa z ogródka i kwiaty będą najdroższe na świecie bo wylałem w nie ocean wody. I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny i chłopaki :D Wnerwiłam się już na dobre :D:P:P:P Wiolka, przypomnij sobie kto pierwszy napisał, że woli koperek od seksu :P:P:P no kto??? :D Oczywiście Daa :D przy tym powołując Cię niejako do odpowiedzi :P :D A teraz już wszystko na mnie 😭 :P:P Przecież ja nie uwierzyłabym nigdy, że kobieta w wieku Wiolki nie lubiłaby seksu :D Taki wiek kobiety to najlepszy dla tych spraw. Kobieta wtedy, co miała przeżyć to przeżyła, wiedzę zdobyła a teraz jest kobietą świadomą i wie czego ma od świata (czytaj od faceta) oczekiwać :D czyż nie jest tak ? Kurcze jak bardzo bym chciała znów mieć Twoje lata Wioluś...eh...nie nie rozmarzam się, bo się rozmarzę na całego i cały make up się rozpłynie :D, bo jeszcze się nie kąpałam :D Konkludując ...te dwie, które rozpoczęły seksowny temat, nagle zamilkły onieśmielone :D:P i jeszcze zwalają wszystko na mnie 😭 :P:P :D Oj tam... oj tam ...nie ważne kto zaczął, ważne kto skończył :D a zakończył Saam :D Calinessa, to mnie uspokoiłaś, że jeszcze zdążę jakąś swoją truskaweczkę zerwać ? do zimy sporo czasu. Tak myślę, że skoro tak obficie te ogóry wyrosły to jest nadzieja, że naprawdę będzie ich sporo, i gdyby dorwać jakiś szybki transport, to na bank podrzuciłabym kilka wiader ogórów do Daa. Muszę o tym pomyśleć w stosownym czasie. A co? niech się trochę pomęczy zaprawianiem :D Panowie na pewno docenią wysiłki i będę mega zadowoleni, bo moje ogóreczki nie chwaląc się ,ale zawsze są prima sort. Rosną sobie na kompoście z ziół, więc są pachnące i słodziutkie, mniam...:D Saam, już nie dosadzaj, nie dosiewaj, później z tymi roślinami to tylko kłopot. Tak szczerze Wam powiem że ja to najchętniej posiałabym wszędzie trawkę i miałabym wreszcie święty spokój. Zostawiłabym miejsce jedynie na pomidory i ogóry bo tych ostatnich to zwyczajnie nie kupuję wcale, używam tylko swoich. oj wnusia przyjechała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola ,hola ,stop !!! To nie ja bylam sprawca tematu seksu ,ale mnie to gila :D ,mozecie zwalac na mnie ,udzwigne i to . Jesli chodzi o dostawe ogorkow ,to poprosze jeszcze chrzan i koper z nasionkami :-).Sloikow ,choc wyrzucilismy mnostwo ,to mam jeszcze ze 100 :-) ..Czosnku juz nie wymagam ,kupie sobie :-) Saam ,ziemniaki kupilam wczoraj w Biedronce ,duze ,no i wczesne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichojcie baby:-D:-D:-DJa Was pogodzę.Call miała rację:-Dcofnęłam klatka po klatce i wyszło wszystko od kawy:-PNo a potem to już poszło:-Du mnie ciągle burza,chyba się stopie pod tym kocem:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku ,tez bym sie bala burzy ,ale gdybym byla sama w domu .Syna nie ma ? Powaznie lezysz pod kocem ,udusisz sie :-) Wiolka ,niby burze mialy byc na poludniu ,a mnie sie zdawalo ,ze mieszkasz gdzies w lubuskiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek :) Ja tak pięknie podlałam wszystko a tu zaczęło lać jak z cebra. Na dodatek siedze teraz w samochodzie pod pracą M i czekam aż wyjdzie po 22. Lepiej żeby deszcz przestał zanim ruszymy w droge. Jeszcze w ulewę nie jechałam. Gdy wyjeźdżałam z domu to było sucho. piszę już z 10 minut :D ale na szczęście przestało grzmiec i padać :) uff...jesteśmy w domu, niebo wciąż przecinają błyskawice...ale już bez deszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym razem mój post gdzieś przepadł. Nic ważnego nie napisałem więc nie ma sensu powtarzać :p I dobrej nocy wszystkim życzę :) I Kolorowych oceanicznych .... I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z dzieciństwa na zapytanie "no i ?" pamiętam odpowiedź "ożenił się i łoi". Interpretacji jednak się nie podejmuję :p I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znam tak 'umarl i mu stoi ' :D Spokojnej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie się mówiło no i? - ożenił się i za drzwiami stoi :-D Witajcie kochani. Znowu jestem w pracy, a dziś będzie intensywny dzień. Ma przyjechać synio i naprawić spluczke w wc. Ma przyjechać monter do anteny tv i zamontować ją na dachu. Ma przyjechać szef i mamy ogladac wideo z monitoringu. Tylko żeby nie zjechali się wszyscy naraz :-D Od wczoraj funkcjonuje moj drugi telefon w plusie a w nim dużo więcej netu i wszystki opcje bez limitu. Jest więc nadzieja że nie zabraknie mi łączności ze światem :-D Wczoraj wnusia przywiozła mi bilety na Galę Tanca. Jak co roku będzie występować na scenie w Centrum kultury. Już się cieszę na ten występ. Zawsze ze wzruszeniem oglądam jak tanczy i podziwiam ogrom pracy włożony przez choreografa i trenerki. U mnie dziś chłodno,ale nie wyglada że miałoby padać a szkoda bo pewnie trzeba będzie podlewać. Na razie mykam, życzę wszystkim miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dzień dobry...się zaczyna :) o Wpadłam tak wcześnie bo dziś właśnie mam na 10. No i :D zaczęłam myśleć o tym "no i" i stwierdzam, że u mnie chyba nikt nie używał tego zapytajnika. Widocznie albo nikt nie był aż tak ciekawy albo wszystko było jasne, albo pytania były formułowane z większej ilości wyrazów:) U mnie jak na razie chmurno i wilgotno bo wczoraj porządnie polało. o Ferdzi:) też zauważyłam, że obecnie szkoły bardziej skupiają się na wydobywaniu talentów z młodzieży niż kiedyś. Moje młode z trzeciej lini:D też już mają wiele uzdolnień i sukcesów na swoim koncie aż trudno uwierzyć. o miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i....:-D Dzień dobry Wczoraj szybko padłam,chyba ze strachu.Nie wiem kiedy burza sobie poszła,co gorsza nie wiem o której synuś wrócił:-Dale nie źle popadało.Daa ja tak do końca to nie wierze w prognozy,widocznie lubuskiego nie nanieśli na mapce;-)Fajnie,że dzieciaki są takie zdolne,gratulacje;-) Daa znowu zaczyna wszystko stawiać do pionu:-Dciekawa jestem jak w takim stanie można mieć sztywnego...... Miłego dzionka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Calinessa. To masx na taką zmianę, ni pies ni wydra:-D Rano zbyt wiele nie zrobisz,a jak wrócisz to też za bardzo się nie rozumiesz, bo trzeba na podusię. Tylko się cieszyć że mamy takie zdolne dzieci. Tyle że moja na taniec chodzi do szkoly tanca i nie jest to związane z jej szkołą do której chodzi. Niestety po dwóch latach nauki zrezygnowała z gry na gitarze, mimo że całkiem dobrze jej szlo, ale to tez było w Domu Kultury. Jedynie nie może zrezygnować z dodatkowego angielskiego, choć wcale jej się nie chce, ale rodzice są nieugieci. Wioluś, aż tak bardzo się nie bój tej burzy, przecież w domku jesteś bezpieczna. Dobrze że popadało, nie trzeba będzie podlewać nawet przez kilka dni. U mnie też zapowiadają burzę i deszcz. Kurcze, jest mi dzisiaj zimno, dobrze że wzięłam sweterek. Wczoraj o nim zapomniałam i trochę zmarzłam, chyba jestem przez to podziebiona :-( O matko, jeszcze nikogo nie ma, pewnie rzeczywiście zjadą wszyscy naraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem Ferdżi,że przesadzam.Kiedyś nie bałam się burzy,ale cztery lata temu wybrałyśmy się z koleżankami na wycieczkę rowerową,no i pech chciał złapała nas burza.Dźwięk jaki wydawał piorun lecąc nad naszymi głowami był nie do opisania,ale parę metrów dalej widok był jeszcze straszniejszy:-(jedna krowa padła od razu a dwie obok biegały jak oszalałe,nie wiem chyba te biedne stworzenia dostały na mózg,bo przyjechał weterynarz i od razu kazał właścicielowi je u spać:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry :-) Moze dzis ja zajrze do kalendarza :-) Tak wiec obchodzimy ,albo i nie ;Dzien Agugaga Dzien Ksiegowego Dzien Przyjaciela 'Agugaga' oznacza pierwsze slowa niemowlaka i wszystkich ktorzy ucza sie nowego jezyka .Swieto to wywodzi sie z Afryki . Cytat dnia jakze prawdziwy ,bynajmniej w moim przypadku ,otoz ; 'Mlodosc jest potwornie ciezkim przypadkiem i chyba nie ma nikogo kto by z tego wyszedl bez powiklan ' -Agnieszka Osiecka Wiolka ,niektorzy probuja ,albo stawiaja kogos do pionu ,ze niby maja wladze nad kims :-) Jesli chodzi o ten 'stan ',to chyba wszystko jest sztywne ,nie ?:D Spokojnego dnia Mili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ? ..... kto późno przychodzi ten na końcu stoi! Pewnie nie będzie to zbyt wygodne ale może długo nie potrwa. I Dzień dobry ! :) I cześć Ferdzie 🌻 I Hej Celinko 🌻 I Witaj Wiolka 🌻 I Cześć Danusiu 🌻 I Z radia wiem że dzisiaj Dzień Przyjaciela. I z tego miejsca pozdrawiam wszystkich wirtualnych przyjaciół, a najbardziej oczywiście przyjaciółki. Natomiast z biurkowego kalendarza wiem że imieniny dzisiaj mają Pelagia i Felicjan. I tak jak w przypadku Seweryna również Felicjana znam tylko tego śpiewającego. Wszyscy znają Jolka Jolka pamiętasz. Ale zagrać Możemy również Nie wierz nigdy kobiecie, Peron łez czy Piąty bieg. I udanego dnia wszystkim :)i I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy pompa nie pompuje to nie ma ciśnienia. A jak nie ma ciśnienia to i nie będzie sztywności. To chyba dobre rozwiązanie. Gdyby tak nie było to wdowom jeszcze trudniej było by się rozstać z mężem. I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowałem się na mniej znany utwór "Zapach kobiety" I "Lecz tamten zapach twego ciała prześladuje mnie gdy rankiem w lustrze wiąże krawat czuję ciebie Bo twoja miłość mnie unosi,w żyłach burzy krew Zapach kobiety to narkotyk, mój narkotyk" I https://youtu.be/XdCjTULx3GA I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Daa:-Dwiedziałam,że tak odpowiesz:-Da kogo chcesz ustawiać do pionu? Saam tytuł piosenki powinien być taki"Uwierz Tylko kobiecie'':-D:-D:-D Ale mi dobrze,bujam się na huśtawce w ogrodzie,a zdało by się ruszyć po jakiś zestaw kibica:classic_cool:a właśnie macie już zestaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
https://www.youtube.com/watch?v=dCLAZLG438g :-) Od rana gra mi w glowie ta piosenka :-) Wiolka ,jesli chodzi o mnie ,to na chwile obecna nie mam kogo stawiac do pionu :-).W sumie czesto sama siebie postawilabym do pionu ,ale wobec moich pewnych dolegliwosci jestem bezsilna 😭.Ot np.dzisiaj ,czytam ksiazke w ktorej maly chlopiec mamiony przez niezrownowazonego psychicznie starca zachowuje sie jak opetany i mnie 'bierze' ,a powinnam zamknac te ksiazke i nie czytac ,ale tak mam ,ze gdy zaczne ,to czytam do konca . No nic ,ide odcedzic ziemniaki .Mam dzisiaj schaboszczaki i surowke z pekinki i buraczki i maslanka i zasmazka :D (zart) ...W Lidlu byly rozne zestawy kibica ale i bez nich przezycia beda takie saame :-) ..A moze kupimy sobie czapeczki ,tylko czy na moj wielki lepek wyprodukowali ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze Daa,że jak zaczynasz to i kończysz:-Dtak powinno być.Ja skończyłam z lenieniem.Biorę się za mycie auta i jadę zobaczyć co dziś dają w Tesco:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam popoludniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×