Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Saam ,no widzisz jak znam Twoja sytuacje :-).Gdybys byl ze mna ,nie musialbys uciekac do takich 'unikow' :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danusiu :) to nie unik a raczej koniecznosc. Ktoś musi wykonać robotę. Z drugiej strony z większą przyjemnością pracuje mi się na podworku niz w domu. Ale nie ucieklem na caly dzień z domu. Zrobiłem osobiście dobry obiadek i podałem do stołu. I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,wiesz ,ze Cie lubie :-) i wlasnie dlatego nie powiem tego co w tym miejscu moglabym powiedziec :-). Siedze jeszcze ,ogladam Opole ,choc tam nic ciekawego nie ma . Dobrej Nocy 🖐️ ...Jeszcze napisze co przed chwila mnie rozsmieszylo :-) Otoz ktos napisal w komentarzach o pewnej parze aktorskiej ,gdzie pan ma 69 lat ,a pani 34 'jak ona sie nie boi ztrucia starymi jajami ' :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze sprawdzę szczelność wanny i będę też mógł wskoczyć na poduszki I dobrej nocy wszystkim :) I kolorowych drukowanych .... I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękny dzionek się zapowiada,więc witam bardzo pięknie:-) Dzień doberek Dzisiaj niedziela więc Saam na pewno porządnie wypocznie po ciężkiej pracy do późnej nocy;-) Daa spokojnie możesz mi zaufać co do środka.Zmyjesz zarazę od zarodka;-) Po obiadku jadę na większe zakupy.Muszę wymienić drobne AGD.Szkoda Daa,że daleko mieszkasz,zabrałabym Cię ze sobą robiłabyś za doradcę.Przecież wiem,że kochasz latać po sklepach haha:-D:-D:-D Ferdżi życzę co by dzionek fajnie zleciał,bez nerwacji:-D;-) Nie wiem czy Caal w pracy,ale też życzę miłej niedzieli. To do potemmiluśkiego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj Niedziela Dziękczynienia. Dobrze byłoby podziękować tym którzy obdarowują nas dobrymi uczynkami. Na topikowej niwie dzieki czynię za otwarcie topiku :) I dzień dobry! :) I Cześć Wiola 🌻 z pewnością przy niedzieli odpoczne bo staram się w świąteczne dni robić jak najmniej. Ale obiad trzeba bedzie stworzyč i pranie wrzucić do pralki bo wczoraj nie zdążyłem. A wieczorem oczywiście zadbać o wilgotność. Wstałem o ósmej by zdążyć do kościółka więc długo minionej nocy w łóżku nie polezalem. Może kolejna noc będzie dłuższa. I Udanego dnia życzę wszystkim :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
Dzisiaj mamy również Światowy Dzień Środowiska. Wiążąc to z dzisiejszym Świętem Podziękowań wybrałem piosenkę Dobrego Starego Małżeństwa. I https://youtu.be/JU2Dq6yNu2M I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim dniu zabraknąć nie może przypomnianej niedawno przez Celinkę piosenki "Każdego dnia" w wykonaniu wrocławskiego wokalisty Mesajah, noszącego nazwisko Manuel Rengifo Diaz. Kto by pomyslał, śpiewa zupełnie jak Polak :D # https://youtu.be/WbTuQ4S4jQc # #

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Wiolka ,nie wiem czy bylabym dobrym doradca ,moze wrecz na odwrot ,mowilabym 'a po co Ci to ':-) Saam ,o jak mnie kusi aby zadac Ci pewne pytanie ,ale tutaj tego nie poczynie :-)Moze zdarzy sie okazja :-) Wiecie ,jestem znow troche zla .Moze to za duze slowo ,ale powiedzmy jestem troszke niezadowolona .Otoz pol godziny temu otrzymalam telefon z wiadomoscia ,ze bede miala gosci ,a dzis mi sie nie chce goscic .Oni juz maja byc po 14 :00 ,w porze obiadu u mnie .Nie musze im podawac obiadu ,bo sa juz po . Dobrze ,ze jednak wczoraj pieklam Ricottki ,jak je nazwala Wiolka :-). Musze sie ogarnac :-),dobrze ,ze mam juz zrobione oko :D Zycze dobrej Niedzieli . A ,wioza mi robote ,ponoc duzo koperku do zamrozenia :-),ot maja pretekst :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferdżi
Hej ludkowie. To już mój drugi post, mam nadzieję że ten nie pójdzie w niebyt jak poprzedni. Wiolka już pewnie wrocila z zakupionym sprzętem. Tylko co to znaczy małe agd? Co kupiłaś Wioluś? Samm,trochę trudno zrozumieć dlaczego Ty gotujesz obiady skoro żonkila w domku. A może już znowu jesteś saam? Jakoś u Ciebie wszystko się dziwnie zmienia. Myślę że w sprawie pieca możesz spokojnie odpuścić i pozwolić innym popracować za Ciebie, czy zawsze wszystko musisz robić saam? Daa,to dobrze że para zeszła i tak już nic nie zmienisz, więc na spokojnie w przyszłym tygodniu domyjesz lodówkę A z tym byś do mnie przyszła umyć :-D to oczywiście żart :-D No,ale mógłbyś przyjechać to przynajmniej nagadałybyśmy się za wszystkie czasy :-D Calinessa dziś w pracy, czy jednak wprowadza w czyn swoje postanowienia. U mnie już po burzy, ale nie było groźnie, tylko trochę popadało. Gości miałam kilku, ale tylko jeden został poczestowany babeczką:-D Babeczki są dla stałych klientów :-D Na razie kończę. Wszystkim życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Saamus juz saam sie gubi w swoich opowiesciach ale lykajcie dalej, pelikany haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello all :) Pozdrawiam Wszystkich serdecznie życząc udanej popołudniowej niedzieli 👄 Sorki że nie pokazuję sie na topiku, pracuję ostatnio od rana do wieczora , nawet siły nie mam już na wejście tutaj i coś skrobnąć o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam niedzielnie. Ale upal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
U mnie nawet na burze sie nie zbiera. Za to wszystko paruje o ile ma jeszcze co parowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Tez to lubie. I tez wieki tego nie sluchalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Nie padalo. A u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×