Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Dzień dobry ! :) I I zaczął nam się czerwiec. A wiadomo że pierwszego czerwca jest Dzień Dziecka. Wszystkim filtrującym w których coś z dziecka jeszcze zostało składam uśmiechnięte życzenia wszystkich marzeń spełnienia. Aby lizaków nie brakowało i na lody chęci wciąż przybywało. Nieba zawsze pogodnego i co chwilę coś radosnego I A ogólnie udanego dnia :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ -Idzie misio ...idzie slonik idzie lalka ,no i konik Wszyscy razem z balonami z najlepszymi zyczeniami bys byl dzieckiem jak najdluzej i jak dziecko baw sie ,smiej i kochaj tak jak dziecko i serce dziecka miej ! Dzis jest rowniez Swieto Bulki :-) oraz ; Dzien Bez Alkoholu . Wszystkiego dobrego ,musze zmykac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień do-berek!:) he, he lubiliście bawić się w berka? teraz to takie głupie się wydaje:D albo podchody z zdawanymi co jakiś czas znakami kredą, papierowymi liścikami:D teraz to nawet nie pamiętam jaki był cel tej zabawy ? a bułkę też mogę świętować;) nawet bez alkoholu... Mimo wolnego chwilowo więcej czasu brak😭 bo mamy razem wolne;) pewnie wieczorkiem będzie lepiej:) o http://kartkolandia.pl/kartki/9/2/d/kartki-dla-dziecka-z-okazji-dnia-dziecka-2302.gif o miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zachowania matek przy kolejnych dzieciach: I Twoje ubrania: I Pierwsze dziecko: Zaczynasz nosić ciążowe ciuchy jak tylko ginekolog potwierdzi ciążę. Drugie dziecko: Nosisz normalne ciuchy jak najdłużej się da. Trzecie dziecko: Twoje ciuchy ciążowe STAJĄ się Twoimi normalnymi ciuchami. I Przygotowanie do porodu: I Pierwsze dziecko: Z namaszczeniem ćwiczysz oddechy. Drugie dziecko: Pieprzysz oddechy, bo ostatnim razem nie przyniosły żadnego skutku. Trzecie dziecko: Prosisz o znieczulenie w 8. miesiącu ciąży. I Ciuszki dziecięce: I Pierwsze dziecko: Pierzesz nawet nowe ciuszki w Cypisku w 90 stopniach, koordynujesz je kolorystycznie i składasz równiutko w kosteczkę. Drugie dziecko: Wyrzucasz tylko te najbardziej usyfione i pierzesz ze swoimi ubraniami. Trzecie dziecko: A niby czemu chłopcy nie mogą nosić różowego? I Płacz: I Pierwsze dziecko: Wyciągasz dziecko z łóżeczka jak tylko piśnie. Drugie dziecko: Wyciągasz dziecko tylko wtedy, kiedy istnieje niebezpieczeństwo, że jego wrzask obudzi starsze dziecko. Trzecie dziecko: Uczysz swoje pierwsze dziecko jak nakręcać grające zabawki w łóżeczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c.d. I Gdy upadnie smoczek: I Pierwsze dziecko: Wygotowujesz po powrocie do domu. Drugie dziecko: Polewasz sokiem z butelki i wsadzasz mu do buzi. Trzecie dziecko: Wycierasz w swoje spodnie i wsadzasz mu do buzi. I Przewijanie: I Pierwsze dziecko: Zmieniasz pieluchę co godzinę, niezależnie czy brudna czy czysta. Drugie dziecko: Zmieniasz pieluchę co 2-3 godziny, w zależności od potrzeby. Trzecie dziecko: Starasz się zmieniać pieluchę zanim otoczenie poskarży się na smród, bądź pielucha zwisa dziecku poniżej kolan. I Zajęcia: I Pierwsze dziecko: Bierzesz dziecko na basen, plac zabaw, spacerek, do zoo, do teatrzyku itp. Drugie dziecko: Bierzesz dziecko na spacer. Trzecie dziecko: Bierzesz dziecko do supermarketu i pralni chemicznej. I Twoje wyjścia: I Pierwsze dziecko: Zanim wsiądziesz do samochodu, trzy razy dzwonisz do opiekunki. Drugie dziecko: W drzwiach podajesz opiekunce numer swojej komórki. Trzecie dziecko: Mówisz opiekunce, że ma dzwonić tylko jeśli pojawi się krew. * * * I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c.d. I W domu: I Pierwsze dziecko: Godzinami gapisz się na swoje dzieciątko. Drugie dziecko: Spoglądasz na swoje dziecko, aby upewnić się, że starsze go nie dusi i nie wkłada mu palca do oka. Trzecie dziecko: Kryjesz się przed własnymi dziećmi. I Połknięcie monety: I Pierwsze dziecko: Wzywasz pogotowie i domagasz się prześwietlenia. Drugie dziecko: spokojnie czekasz aż moneta wróci tyłem Trzecie dziecko: Odejmujesz mu z kieszonkowego. I P.S. WNUKI: Nagroda od Pana Boga za nie zamordowanie własnych dzieci. :D I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby co to ja byłem trzecim dzieckiem :p łatwo więc mi nie było. I Cześć Danusiu 🌻 I Hej Celinko 🌻 I Jeżeli chce się być konsekwentnym i sprawiedliwym to po wczorajszym Dniu Motyla nic dziwnego że dzisiaj jest Dzień Bułki. Również konsekwentnie rzecz ujmując dzisiaj powinien być Dzień bez Majtek i bez Stanika ;) I Najciekawszą zabawą jaką pamiętam z dzieciństwa było strzelanie z karbidu. Służyły do tego puste puszki po farbach. Nic dziwnego że teraz są problemy ze słuchem. I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba powoli kończyć pracowanie. A po pracy oczywiście obowiązkowo lody. Jakby nie było przy takim święcie trzeba. Rzecz jasna zapraszam koleżanki. Myślę że 3 gałkowe będą w saam raz. Smak do wyboru. I A my jak dzieci - Dwa Plus Jeden I https://youtu.be/OAcfsiuCBxo I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wieczorowo 🖐️ Nie wyobrazacie sobie jaka jestem wk... ,zla Okolo poludnia zeszlam do piwnicy zobaczyc lodowke ,w jakim stanie wrocila .To ,ze byla brudna na zewnatrz ,to pal licho ,chlopy mogli miec brudne rece ,gdy ja sciagali z samochodu ,ale gdy ja otworzylam ,to az mnie cofnelo od smrodu i widoku takiego syfu .Wewnatrz taki brud ,szczegolnie na dolnej polce i plesn .Tak sie wkurzylam i ten 'mlody'ktory sie obzenil z corka sasiada i on przywozil te lodowke ,akurat schodzil ze schodow i pytam go czy zagladal do tej lodowki ,mowil ,ze nie ,wiec mu mowie ;jak mozna oddawac taka brudna ,on na to ,ze zaraz zona umyje .A 'mloda 'schodzila ze schodow i ja jej powtorzylam to co jemu ,ona cos odburknela i tyle .Nie umylismy dzisiaj tej lodowki ,bo schodzilam kilka razy po schodach do piwnicy ,myslalam ,ze spotkam 'starego'czyli ojca mlodej ,ktory to pozyczal lodowke ,a ktory czesto kreci sie w piwnicy ,a dzis jak na zlosc nie spotkalam go ,a nie chce chodzic do nich ,szczegolnie dzisiaj ,za bardzo jestem zdenerwowana ,jutro go przydybam . Juz koniec z 'dobrocia' dla sasiadow ,gdy ktos przyjdzie ,jeszcze geby nie otworzy ,a ja juz powiem 'nie mam' :D ...Szkoda,ze nie moge zdjecia zrobic i pokazac Wam wnetrze lodowki ,po prostu szok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorkowo o Daa:)a to brudasy!!! dla niektórych trzeba jednak stosować miarkę:dobry zwyczaj , nie pożyczaj:-o Koniecznie nagadaj "staremu". To teraz Wy, tacy schorowani macie czyścić te brudy?chociaż tacy dopiero to pewnie zrozumieją gdy ich kiedyś to samo spotka. o Saam :) dziękuję za zaproszenie na lodzika :). Miałam w lodówce bakaliowe Grycana i ze smakiem zjadłam gdy przeczytałam post. Ja też byłam tym trzecim dzieckiem z czworga :D to prawda, że na pierwsze się chucha a następne już chowają się łatwiej:D o ile są zdrowe. A z tym karbidem to coś sobie przypominam bo mój brat też coś z nim wyczyniał, okropnie to śmierdziało😭 o Byłam dzisiaj w Rynku, cuda na kiju tyle atrakcji;) już od dziś do weekendu wszystko dla dzieci i nie tylko. o U mnie truskawki po 8 zł a czereśnie po 24 ! Trzeba włączyć tv bo jest mecz z naszymi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,brak mi slow .Przeciez o czyjes powinno dbac sie bardziej anizeli o swoje .Nawet polki na drzwiach sa popekane .Kurcze ,jak tak mozna ,wstydu nie maja . Mecz juz sie konczy i niestety nasi sie nie popisali . ...Ja tez bylam trzecim dzieckiem ,ale pierwsza i ostatnia corka :-),11 lat po mnie urodzil sie trzeci chlopak :-) Dobrej ,spokojnej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) I ja meczu nie oglądałem. Spędziłem przed wieczór i wieczór na podwórko. Myślałem że jestem przez to zdrowszy niż gdybym oglądał mecz. Znaczy mam na myśli zdrowie psychiczne. Niestety alkoholu dzisiaj nie udało mi się uniknąć Właśnie kończę drugie piwko. Na szczęście dzieci nie ma w pobliżu więc złego przykładu nie daje. Truskawek dzisiaj nie kupiłem chociaż były dzisiaj to mnie po 7 zł. Kupiłem pierwszy raz w tym roku pół arbuza ale nie jest zbyt smaczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już kilka razy kupowałam arbuza w moim markecie i był soczysty i słodki. Zawsze wybieram taki z mocno czerwonym miąższem gdy są pokrojone. Dzisiaj podlałam co trzeba ale też trochę popadało. Bułke zjadłam na kolacje. Specjalnie dzisiaj kupiłam na święto;) są jasne i ciemne, wolę te ciemniejsze pod nazwą "sznytka":D http://www.alleceny.pl/static/images/Aleceny_Model_Promotion_Table/big/bulki-sniadaniowe_375bda945965fc9efbb210801ac178ea.jpg o Dobrej nocy wszystkim życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam pięknie wszystkich. Widzę że wczoraj świetnie się bawiliście a to wklepał Saam rozbawiło mnie bardzo i też stwierdzam że to czysta prawda :-D Ja co prawda byłam drugim dzieckiem a sama też miałam tylko dwóch synów ale jak sobie przypomnę przeszłość to dokładnie tak było :-D Wczoraj miałam sesję wjazdową, choć rano zaliczyłam jeszcze lekarza. Wróciłam późno i nie miałam już siły na nic. Odpoczęłam trochę na wyjeździe i odstresowalam się :-D Niestety wieści jakie otrzymalam od szefa sprawily że dziś od rana zrobilam w pracy sajgon:-P Strasznie nie lubię jak mnie ktoś w konia robi w dodtku tylko roszczenia a od siebie nie daje nic i źle wypełnia swoje obowiązki. Wystawilam więc kartkę że dam pracę, może wreszcie znajdzie się ktoś sensowny. Ojejweszlam i od razu narzekam, wybaczcie ale trochę mnie to przerosło. Podobnie zresztą jak Daa, ktora za swoje dobre serce dostała porządnego kopa od sąsiadów, którzy zamiast z wdzięczności przynieść pakę z ciastem weselnym, to oddali usyfioną lodówkę :-( Ja myślę Daa, że tego chyba nie odpuscisz. No i tak jak pisałaś, na drugi raz nie pożyczaj.Zawsze mozna powiedzieć że nie mam albo że sama potrzebuję, a nawet można powiedzieć nie bo nie i tyle. Masz rację o czyjeś powinno się dbać bardziej niż o swoje. U mnie zrobiło się chłodno,pewnie będzie padać. Muszę kończyć, mam gości. Miłego dnia życzę wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferdżi
Nie wiem czemu mnie wylogowalo. Ta wyżej to ja czyli ferdżi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ! :) I Cześć Ferdzi 🌻 o dobrego pracownika nie tak łatwo. Trzeba sobie takiego wychować albo podkraśč konkurencji. I Dzisiaj drugi dzień czerwca. Imieniny obchodzą Marzena Marianna Erazm oraz mniej popularne Blandyna Mszczuja Trofima Jaczemir Nicefor. I Mamy Dzień bez Krawata czyli dzień bez podłużnej ozdoby męskiego lub damskiego stroju. I udanego dnia wszystkim :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) o Z wymienionych świętujących dziś imion jedynie mogłabym być Marzeną:) Pewnie znowu Saam napisze, że źle zrozumiałam dzisiejsze święto:D ale przecież nie wypada tu ściągać panu krawata, który sobie pomylił miejsca jego umieszczenia:D http://bazarek.gallery/309910/16929/2915388/250_20087327064ed8e39b61413.jpg o Ferdzi:) w telefonie często tak jest, że wylogowuje sam. Może w ogłoszeniu dopisz, że kandydat(ka) powinien mieć wykształcenie średnie lub mieć doświadczenie w danej branży to trafisz bardziej kumatego człowieka? :D o Dzisiaj podwiązałam pomidorki coctailowe bo rosną jak szalone. W dołki przy ich sadzeniu wsypałam na dno granulowany obornik i może dlatego mają takiego powera;) Wczoraj popadało ale dzisiaj nie ma śladu😭 może coś jednak pokropi gdy będę w pracy. o Pogoda piękna i myśli zamiast do pracy uciekają w letnie klimaty i pragnienia ...ech;) https://www.youtube.com/watch?v=wCFvXF7Iqgw INNA - Rendez Vous | Official Music Video o miłego czwartku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Późnopopołudniowe hej :) I Cześć Celinko 🌻 W pracy skończył mi się internet w nowym. Znaczy wszystko mi się skończyło. Doszedłem do wniosku że taniej internet wychodzi z nowego startera niż kupić pakiet. Nabyłem więc nowy starter i póki co internet śmiga. Nawet Lte się pokazuje, znaczy się w mieście się pokazywało. Byłem też w Plusie i wymieniłem swoją kartę SIM na nową którą będę mógł włożyć do nowego telefonu A muzycznie kontynuuję temat podjęty przez Celinkę tylko że w wersji rodzimej I Kombi - Nasze Randez Vous I https://youtu.be/XVdr4w4xttg I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczor 🖐️ Wiecie ,nigdy bym nie pomyslala ,ze z powodu mojej lodowki o malo nie dostane zawalu czy cus :-) Dzis rano ,gdy Ulan zszedl do piwnicy przed praca ,ten 'stary'tez byl w piwnicy i zaszedl do Ulana i widzial zaswiniona lodowke i powiedzial ,ze umyja .Ja o tym nie wiedzialam i potem zeszlam do piwnicy znow z nadzieja ,ze 'starego' spotkam(nigdy nie chodzilam tak czesto do piwnicy ,jak w ostatnich dwoch dniach :-))i gdy wracalam on akurat wychodzil z mieszkania i mowie mu aby zszedl ze mna na dol ,jeszcze nie dokonczylam zdania ,a on z taka jakby pretensja powiedzial ,ze widzial i umyja .Powiedzialam 'jak mozna oddac tak brudna (i tak powiedzialam delikatnie ,bo lodowka wyglada tak jakby ktos zwymiotowal na polki )i zaplesniala lodowke ,on na to ,ze nie jest taka brudna ,matko jedyna .Jak do niego mowilam ,to serce tak mi walilo ,tak sie zdenerwowalam ,ze rozbolala mnie glowa i musialam lezec .A myslicie ,ze przyszli i umyli ,otoz nie .Przeciez ja i tak po nich bede musiala ja myc kilka razy i jakos zdezynfekowac ,bo tam pewnie namnozylo sie z milion bakterii ,poza tym mam watpliwosci ,czy ona bedzie jeszcze do uzytku ,tak smierdzi mimo ,ze jest otwarta. Wiem ,ze nudze Wam na temat lodowki ,ale tak mam ,ze jak mnie ktos lub cos wk...,tzn zdenerwuje to dlugo to przezywam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha ...witaj Daa:) czyli nerwówki ciąg dalszy:( masz trzy światy z tymi sąsiadami😭 Może da się jakoś zneutralizować tę niemiłą woń. Nigdy nie miałam czegoś takiego i nie umiem nic doradzić ale może coś wygooglamy;) A mnie niebo podsłuchało i wszystko obficie podlane. i jeszcze coś delikatnie pokapuje. Aż nie mogę doczekać rana by pooglądać jak wszystko rośnie:) W temacie starterów i kart sim jestem zielona jak lebioda;) może kiedyś przyjdzie czas, że się z tym zmierzę, na razie dobrze mi tak jak jest teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,mysle ,ze ani ocet ,ani soda tu juz nie pomoga .Niech tylko umyja z tego najgorszego syfu ,bo ja sie brzydze i boje tej zarazy ,a potem bedziemy kombinowac dalej .Ide do lozka . Dobrej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie z nieba nie spadla ani modelka. Musiałem więc pół godziny trzymać za wąż. I dobrej nocy życzę :) I Kolorowych mokrych .... I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że nowy czyta w moich myślach. A ja chciałem tylko napisać że nie spadła ani kropelka :D I dzień dobry ! :) I Już piątunio. Mam nadzieję że temat pracującej soboty nie przejdzie, mam ochotę na większy odpoczynek. A jeszcze bardziej mam ochotę na wyspanie się I Trzeci czerwca to Dzien Dobrej Oceny. Uważam że wszystkie filtrowniczki zawsze zasługują na dobrą ocenę. Więc dzisiaj nie może być inaczej. I na imieniny można dzisiaj się udać do Tamary Anatola i Leszka. Ale można również między innymi do Klotyldy , Bratumiłej, Tamary i Wawrzyńca I obecny dzień trwa 16 godzin i 31 minut. Do najdłuższego zabrakło mu jeszcze 16 minut. Słońce zeszło o 4.18 i jest w znaku bliźniąt. I udanego dnia wszystkim I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) o Podglądałam właśnie morze. Słonecznie tam dzisiaj i nawet sporo ludzi na plażach, molach. Spacerują w krótkich rękawkach. U mnie trochę chmurzasto ale ciepło i też w krótkim rękawku przestawiałam autko w lepsze miejsce.Nie mam nikogo o wymienionych imionach by imprezować ale w weekend będą urodziny jednej osóbki z najbliższej mojej rodziny i już wszystko kręci się wokół tego wydarzenia. o Saam :) nie wspomniałeś, że dzisiaj też Dzień Savoir-Vivre. I dlatego grzecznie się przywitałam. Dziękuję za dobrą ocenę:) Ty też jako Gospodarz topiku zasługujesz na 6 z plusem bo dbasz o każdy głos, nawet gości mimo, że nie masz za wiele czasu. Również informuję grzecznie, że zamierzam dać Wam od siebie odpocząć a tym samym poskromić swoją tu aktywność. Ową aktywność postanowiłam skierować w nieco innym kierunku. Sama w to nie wierzę, że mi się uda na dłuższą metę i pewnie czasem zafiltruję;) o miłego dnia Wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Celinko 🌻 ja jestem trochę na bakier z dobrymi manierami. Znaczy mam na myśli te najbardziej wyrachowane typu najpierw ukłon potem przysiad a następnie obrót. Przyznam że był czas kiedy miałem zamiar zgłębiać tajniki savior vivre ale zabrakło wytrwałości. Dlatego wolałbym przemilczeć ten temat aby nie popełnić jakiejś gafy :D Ale skoro się już mleko wylało to może wspólnie przyswoimy sobie kilka dobrych ważnych zachowań. Na przykład kto decyduje czy ręka pani jest całowana przy powitaniu? I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×