Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Wrocilam ze spaceru po Tesco i Lidlu :-) Tylko takie drobne zakupki zrobilam ,ot dwie pelne torby ,nie mam slow :-) Wiolka ,nie kupilam tej teletubisiowej torebki ,tak tylko pokazywalam ,nie moge teraz kupowac torebek na zas :-),ale kupie sobie (jesli przezyje szpital )taka mniejsza :-). Wiolka ,kupilam te bulke tarta z Lidla (wspominalas ,ze ja kupujesz )i w skladzie ma make i drozdze :-o ,ale to zobaczylam dopiero w domu przez kulary :-),jest dobra ? ...Bylam tez w aptece Dr Max i tam sie dowiedzialam ,ze ich karty na punkty sa wycofywane ,takze jesli ktos z Was je posiada ,to niech pojdzie do takiej apteki i tam dostanie jakis produkt za uzbierane punkty .Ja choc mialam tylko 8 punktow ,bo tylko raz tam cos kupowalam ,a potem juz chodzilam do innych aptek ,to moglam sobie wziac Scorbolamid albo Magnez i wzielam to drugie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daaduś,szczerze mówiąc nie wiem jaki skład,bo zaraz przesypuję do pojemnika:-0przecież nie napiszą:wysuszone pieczywo,a w bułkach przeca jest mąka i drożdze nie?;-) A z resztą nie chcę znać składu,bo i pewnie jakieś wołki by się znalazły:-D:-D:-Dkupiłaś coś z ciucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He,he ,Wiolka ,no w sumie masz racje co do bulki tartej ,jakby nie patrzec to maka i drozdze :-) Nie ,zadnych ciuchow nie kupilam ,choc przydalaby mi sie taki dluzszy shirt np.do szpitala bo nie bede tam paradowala w koszuli nocnej ani w pizamie o ,cos takiego http://img01.bonprix.pl/ims/0/0/0/0/0/5/6/5/8/2/images/4/HE_319618735_PT_1/dlugi-shirt-boxy-krotki-rekaw.jpg?h1344 Zamowilabym ,ale juz nie zdazy dojsc .Mam ,ale wszystkie krotsze ....Zamowie sobie tak czy siak .. ...Jednak jutro sobie cos zamowie ,te tez sa ok np do 'ledzinsow ' jak mowi Wiolka :-) http://www.bonprix.pl/ims/0/0/0/0/0/6/5/7/7/2/inteligentne/959236/shirt-z-krotkim-rekawem-jasny-koralowy.jpg?h1344

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale o co kanan z tą bułką,bo nie dociera do mojej mózgownicy:-D No spoko:classic_cool: a leginsy też są do niej?Była w bon fajna piżamka leginsy 3/4 były w panterkę,widziałaś może?Nie powiem bo się na nią czaiłam:-D Ta też spoko:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam do Was tak późno, bo dzieci dopiero pojechały. Drukarka niby zainstalowana, ale nie działa, niby problem z tuszami:O Ja już padam na nos, więc z Wami nie posiedzę, muszę jeszcze zaliczyć prysznic, bo śmierdzę fajuchami :O Dobrej nocy Wam życzę, miłych kolorowych snów👄 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa nie szalej tak,nie szalej z tymi zakupami:-Dalbo szalej:-Dchyba nie muszę Ci mówić,że najzdrowiej się śpi na waleta:-P Dobrej nocy,śpijcie smacznie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolka ,akurat do takich szalejacych zakupowo nie naleze ,mam takie wyskoki wtedy gdy nie moge sobie poradzic sama z soba . Ja spie 'prawie' na waleta :-),a teraz gdy juz u nas grzeja i to od tygodnia to jest goraco choc w sypialni grzejniki sa zakrecone . Dobrej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tak się przyjąłem wymianą oleju że jednak postanowiłem wlać świeży kujawski na patelnię i wysmażyć na późną kolację dawno nie kosztowane placki ziemniaczane. Jak zwykle wyśmienicie smakowały. Niemała w tym zasługa towarzyszącego zimnego "króla puszczy" ;) I dobrej nocy wszystkim życzę :) I kolorowych świeżych ..... I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim Nie wiadomo po co już wstałam, nawet obudził mnie budzik. Przecież będę miała cały dzień dla siebie a więc po co wyskakiwać na siłę z ciepłej pościeli ? Głupota:O Nastawiłam już pranie, muszę ogarnąć chatę, ale tak to bywa jak się 3 dni nic nie robi w domu a zaległości rosną. W zasadzie u mnie nic nowego, zimno za oknem, stękający M ,też się kręci po kuchni...a ja mam smak na placki ziemniaczane :D Widzisz Saam co narobiłeś ??? Kurcze, może dziś je zrobię albo te ziemniaczane albo te z cukinii. Jakoś ciężko mi się za to zabrać, bo M nie lubi placków i jak zrobię to tylko dla siebie. Wiadomo że mało nie zrobię, bo choćby z jednej cukinii to sporo wyjdzie i później co z tymi placuszkami robić ? przecież najlepsze są świeżo usmażone ....eh...chyba sobie zaproszę gościa na te placki :P:P A aaa miałam napisać że na tą płachtę znalazłam sposób; Otóż jak jest na całą stronę, to klikam w nią prawym klawiszem i wybieram opcję - zbadaj element- Jak się otworzy lista blokad, to znów prawy klawisz i wybieram opcję - usuń węzeł- i tak usuwam po kolei, aż reklama stanie się malutka. Szkoda, że nie przyszło mi to do głowy na poprzednim kompie, bo tam strasznie mnie wkurzały te reklamy. Jeśli chodzi o 200 stronę, to owszem cieszy okrągła cyfra, ale też znaczy to że niedługo znów musimy się przenieść na nowe, bo tu będzie się jeszcze bardziej zacinać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było mojego posta i sądziłam że to już kolejna stronka, na szczęście jeszcze nie muszę skakać :D Zerknę w kalendarz. Uczynię to z przyjemnością, jako że ostatnio rzadko mi się to zdarza a lubię to robić, by wiedzieć co i jak. Mamy dziś 28 dzień września. Imieniny obchodzą ; Marek i Wacław. Według moich przekonań, to najpierw są urodziny a po nich imieniny. Skoro Saam, niedawno obchodził urodziny a jak twierdzi nosi imię Marek, to w takim razie dziś obchodzi imieniny. Pozwolę sobie zatem zostawić bukiet kwiatów dla Saama https://www.e-kwiaty.pl/ekwiaty/images/bo165-xl.jpg i jeszcze do posmakowania różne gatunki ulubionego napoju :D http://bi.gazeta.pl/im/1/10313/z10313121O.jpg oraz złożyć mu najserdeczniejsze życzenia imieninowe. Drogi Saamie, Żyj nam długo w szczęściu, zdrowiu i miłości. niech każdy dzień przynosi Ci tylko dobro niech każdego dnia uśmiech rozpromienia Twoją twarz, niech spełniają się marzenia.😍 😍 😍 Wracam teraz do tego co w kalendarzu; Przysłowia: „Na świętego Wacława w polu pustki, w domu sława” „Gdy na Wacława i Michała (29.09) jasno, nie będzie w zimie ciasno” Do świętowania kalendarz proponuje jeszcze takie okazje jak ; Światowy Dzień Morza Światowy Dzień Wścieklizny Międzynarodowy Dzień Tajniaka Na razie muszę zająć się innymi sprawami, więc się pożegnam. Pozdrawiam całą ferajnę i życzę wspaniałego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Saamuś wystaw łepek i potwierdż czy dzisiaj znowu balanga,bo nie chcę znowu dać ciała:-D Jak tam Daaduś doszłaś,czy jeszcze bujasz się w foteliku?😘co masz dzisiaj na obiadek? Ferdżi ranny ptaszku,nie szalej tak z robotą i odpoczywaj troszkę,no i wiesz nie pal Caal w pracy to pomachamyi całuski posyłamy😘😘 Dobra obiad ogarnęłam,porządki zrobiłam można spokojnie ruszać na miasto:-) Udanego dzionka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku, ale się nawisiałam :O już mi ręce omdlały, dobrze że Wiolka wybawiła mnie z opresji :D Hej Wioluś, od razu przypominam że w domu nie palę :D Tylko w pracy mnie tak kusi, szczególnie jak się nudzę :D Nie szaleję z robotą, bo jakoś rozproszyli mnie poranni goście i nic mi się już nie chce. Uwaga ! :D obrałam cukinię i marchewkę, a nawet cebulę, może wreszcie zrobię te placki:D Tyle że ja do ciasta cukiniowego daję płatki owsiane a nie mąkę, dodaję też startą marchewkę i posiekaną cebulę oraz sporo zielonej pietruchy , no i oczywiście przyprawy, łącznie z wędzoną papryką. U mnie z porannych mgieł nie zostało śladu, pięknie, słonecznie i nawet ciepło za oknem. Jest jakieś 18 st. Powiesiłam już drugie pranie na balkonie, może wyschnie. Resztę prac sobie odpuszczam, muszę trochę odtajać po tych trzech ciężkich dniach pracy :P Jutro przecież też jest dzień:D No tak, ale przypomniałam sobie że jutro planuję wypad na poszukiwanie jakiegoś odzienia:D Jak czytam, to wszystkim nam nagle coś potrzeba kupić, bo inaczej będziemy latać na golasa :D:P Uśmiechnęłam się, bo tak rzeczywiście jest że jak jedna coś kupi, to mnie zaraz ur******* się jakiś sprinter i też czuję że koniecznie ale to koniecznie też muszę sobie coś kupić :D Podobała mi się ta przedłużana koszulka Daa, taką mogłabym sobie kupić,, może gdzieś trafię. Torebka nie za bardzo przypadła mi do gustu, być może ten kolor jakoś mi nie podpasował, ale wiadomo, że torebek i butów kobieta nigdy za dużo nie posiada, tak że jeśli się komuś podoba to dlaczego nie ? No właśnie wspomniałam coś o butach ? Chyba niepotrzebnie użyłam tego określenia, to natychmiast dzwonek alarmowy w mojej głowie zadźwięczał że ; NIE MASZ BUTÓW NA ZIMĘ !!!! ojeku, chyba wolałabym tego dzwonka nie słyszeć :( Wyjdzie na to że muszę się ubrać od stóp do głowy, tylko po co ? by znów wszystko zalegało szafy a ja w sprawdzonych zestawach nadal będę paradować :D Już nie męczę Was opisem swojej garderoby, bo to nudne jest. Calinessie życzę miłej pracy, podobnie jak Saamowi, a Wiolce udanego wypadu, Daa szybkiego dojścia do siebie. Ciekawe co u Joli, dawno tu nie była, czyżby miała jakąś inną pracę? Na razie mykam, idę wyczarować te placki, albo się położę :D jeszcze nie wiem co zrobię, bo i jedno i drugie mnie ciągnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ani do kuchni, ani na podusię, teraz się zawzięłam i pcham :P 12 a jednak się udało. teraz znów zawisłam w nadziei że jednak ktoś mnie z tego sznurka zdejmie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdziulla😘dzięki.Włosy wyprostowane to można już wychodzić z domku.I Ty mi tu nie pitol.Z nudów to można pograć na pianinie,a nie brać się za fajki.Daa to do Ciebie też się tyczy,ale teraz jesteś pod ochronką,bo masz nerwowy okres:-D Myślałam,że doczekam się jeszcze odpowiedzi od Saama ale już nie będę czekać muszę mykać,jak to mówi Caal:-Dto do potem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) o U mnie półmetek w pracy więc tylko odmachowywuję :D bo mało czasu. Wczoraj po rannej zmianie wieczorem padam jak kawka na poduszki bez dobranocki Miłej środy wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolka, a dlaczemu prostujesz włosy ? Naturalnie masz kręcone? Kurcze, ja bym chciała mieć kręcona a mam proste. Wioluś, jakby było pianino to bym na nim grała :D a tak to mam do wyboru, albo fajczyć, albo grać i przegrywać kasę :O . Miłego wypadu Ci życzę, a może powinnam napisać ; udanej randki👄 Calinessa, no widzisz jak to jest, jak się wstaje wcześnie ? Ja muszę wstać o 5 , wieczorem nie wytrzymuję dłużej jak do 21 ale najpóźniej o 22 to już śpię jak zabita :D Życzę Ci szybkiego powrotu do domu. Saam, czyżbyś dziś nie mógł się opędzić od gości w pracy? Wszyscy składają Ci życzenia a Ty częstujesz czekoladkami, cukierkami i polewasz winko, a może tworzysz drinki ? A pro po drinków, mam ochotę na coś mocniejszego, bo jakoś dziwnie osłabłam, poleje ktoś ? :D Melduję że starłam cukinię i marchewkę, dodałam siekaną cebulkę i czosnek, kilka łyżek płatków owsianych i na razie tyle:D Zmęczyłam się, więc na pół godzinki idę na podusię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeloooł!!! wita Was Marek z wackiem :classic_cool: wita wysoko po saame oko :D wygląda na to że jestem dzisiaj podwojnym solenizantem ;) I dzień dobry! I cześć Ferdzi 🌻 I hej Wiola 🌻 I witaj Celinko🌻 I Imieniny dzisiaj oczywiście obchodzę. Już kiedyś tłumaczyłem jak to jest więc nie będę się powtarzał. Zapewniam że życzenia dla mnie zawsze są w porę :) Tak więc za dzisiejsze bardzo dziękuję :) a Ferdzi dziękuje podwójnie za trzymanie ręki na pulsie :) :) I Do poludnia miałem w pracy goscia z dolnośląskiego i dlatego nie mogłem zajrzeć na topik. Gość już pojechał ale nie wtajemniczylem go w przekazanie pozdrowień dla koleżanek topikowych zamieszkujących dół mapy. Może następnym razem jak przygotuje coś do przekazania ;) I Jak zdążę to skocze do cukierni i do barku ale że jestem jeszcze w pracy to nie jest to coś pewnego. I Udanego popołudnia środowego :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He,he ,Marek z wacusiem :D Dzien Dobry 🖐️ Saam ,czy nie za czesto skladamy Ci zyczenia ? :-),to juz staje sie nudne :D:D ,ale jesli to dzisiaj przypadaja Twoje imieniny ,to przyjmij naaaaaajserdeczniejsze ,zreszta posluchaj :-) https://www.youtube.com/watch?v=QU_0o0NAOPY 👄 :-) Och dziewczyny ,denerwujecie mnie :-).Jedna ma burze wlosow ,druga rowniez ,a ta druga zazdrosc****erwszej ,a co ja mam powiedziec 😭 . Ferdzi ,mow ,mow o ciuchach ,bo jak tak czytam ,to tez dochodze do wniosku ,ze nic nie mam :D. Smiac mi sie chce z tego w jakich bolach powstaja te placki cukiniowe :D Wiolka ,ej tam ,jedlismy dalej schab w kapuscie i jeszcze zostal ,bo w tym tygodniu syn nie przychodzi ,a myslalam ,ze bedzie na obiadach i zrobilam go sporo .To co zostalo przed chwila zanioslam gdzie ? :D ,no wlasnie ,do sasiadow :-).Pewnie sie dziwicie nie ? ,no nie moge wszystkiego pisac ,bo czasem ktos by nas rozszyfrowal :D U nas od rana bylo pochmurno ,a teraz zrobilo sie slonecznie . Ide przygotowac kawusie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×