Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Bawcie sie dobrze ,ja mam jeszcze troche roboty ,takze dziekuje za mila zabawe :-) Dobrej nocy Mili🖐️ ....Klawy ,Ty pierniku ,chcesz sobie nagrabic :D:D:D Dobrze jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal, a Ty dokad? Jak to do poduszki? A wlasnie zapomnialem, ze nie jestes saama:D, baw sie dobrze, zaloz ta rozowa koszulke dzisiaj:D, bo Ci w niej bardzo ladnie:P, zawsze po snia sie piekne sny, dobranoc:) X No i sobie wszystkie poszly, na patrzyly sie tego i owego:), moge sie tylko domyslac co sie bedzie dzialo w sypialniach:D, Ulany nie jedna bitwe wygraja:P. Dobranoc Daa🖐️ Pewnie macie racje i ja tez pojde pokrecic tym i owym:D:P http://media.tumblr.com/tumblr_mejw9kA7lV1qlldog.gif X I tak ciacho zostalo starym piernikiem:P X Za zdrowie pan:D https://www.youtube.com/watch?v=Kiq8pFz9r3o Dobranoc wszystkim🖐️ X Pssss zonka wola gotowa http://img.pandawhale.com/post-57438-happy-gilmore-happy-place-gif-z2tO.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że nie jest to powód do zmartwienia. Wszyscy wiedzą że im starszy piernik tym lepszy. Oczywiście bez przesady, czerstwy być nie może. l Na mnie dzisiaj nikt nie czeka. No chyba że poduszka ale to raczej z obowiązku :p l dobrej nocy:) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
Wstawać spiochy wstawać!!! Jeszcze trochę i będzie dzień z górki. A poki co już mamy styczeń z górki. A dzień już ponad pół godziny dłuższy od najkrótszego. l dzień dobry! :) l Wreszcie trochę odespałem. Już jestem po sniadanku. Trzeba zrobić kawkę i zabierać sie za domowe roboty. Najpierw trzeba odśnieżanie zrobić bo troszkę przypruszyło. l Dzisiaj Dzień Pikantnych Potraw. Nie znam kulinarnych planów na dzisiaj ale postaram się dosypać niepostrzeżenie trochę pieprzu. Ciekawe czy na filtrowni będzie dziś bardziej pikantnie niż zazwyczaj ;) l Udanej soboty wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Dzieńdoberek;-) Nie źle się działo,jubelek jak się patrzy;-) Kac Was dzisiaj pewnie męczy;-) Daa myślisz,że ta rurka była dość wytrzymała?Nie źle się uśmiałam:-) :-) :-) Miłej soboty;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po wczorajszej zabawie tylko jeden glebszy pomoze:D http://lovelace-media.imgix.net/uploads/994/d6b64710-dfae-0132-463e-0ebc4eccb42f.gif? Witam Saam🖐️, ranny ptaszek z Ciebie:), musiales tak halasowac w kuchni od rana;)? Wiola🌼, moze daa sie Ciebie wciagnac na pikantna imprezke?:D Calinessa ciagnie na maxa i i korzysta z dobrodziejstw meskiego towarzystwa:D, i Daa z Ulanem jeszcze sie przytulaja:D, nie, nie bede przeszkadzal:P Faktycznie mozna byloby wpuscic odrobine pikanterii do topika:), i tak rozkrecic, ze z Uczuciowego wyladujemy na Erotycznym:D:P Za chwile lece na miasto, pozniej sie zobaczymy, jesli nic nie stanie:D...na drodze:P. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) witajcie: Wiola:) Saam ;) Klawy:D o Ja nie wiem😭 piłam trunki tylko wirtualnie a łupie mnie głowa z prawej strony tak jak bym realnie balangowała:D:D a tu trzeba do pracy iść😭 a co do pikanterii to ostatnio mam wciąż chętkę na paprykę hot(chili) i sypię ją do wszystkiego co gotuję. Nawet wczoraj do pomidorówki z ryżem wsypałam. U mnie też lekki śnieżek pobielił krajobraz za oknem ale odśnieżać nie ma co bo saam topnieje:) Saam :) uważaj z tym pieprzem bo przecież będziesz jadł to saam :D lepiej popieprz inaczej :P:D o a w ogóle to najbardziej pikantny to tu jest Klawy :D jeśli nawet po drodze może mu coś stanąć :P:D Klawy :) może i korzystam z męskiego towarzystwa ale nie tak jak myślisz :D bo czasem to musowe lub wynikające z mojego zapotrzebowania;) o Wiola :) wczoraj balange przegapiłaś? czy wolałaś podglądać ?:P masz jakiś swój sposób na kaca? :) o pikantnej i miłej soboty wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam sobotnio. U mnie piekna pogoda az zaprasza na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Mówisz Klawy,że znowu będzie pikantnie.....no nie wiem,nie wiem z natury jestem nie śmiała:-PAle myślę,że przy Daa i Caal dałabym się przełamać:-P Caal po Sylwestrze to staram się nawet unikać słowa kac:-0oj długo nie dam się namówić na ostre drinkowanie,z wyjątkiem piwa a co:-D Zuzia gdzie się wybierasz na wycieczkę? Caal miłej pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Matko jedyna ,Saam ,prosze ciszej :-),po balandze okrutnie boli mnie globus :-) . Zaluje ,ze to nie ja wolalam na pobudke o 7 ;00 gdy to wstawalam :-). Klawy nie wkladaj mi do ust :-)slow ,ktorych nie powiedzialam .Nazwalam Cie Piernikiem ,tylko Piernikiem ,a nie starym Piernikiem :-),wiesz ,to tak ,bo Cie lubie :-). Wiola ,nie znam mozliwosci tej dziewczyny przy rurce ,wiesz pozory myla :-),ale mozliwosci rurki sa ograniczone :D Jest sobta ,a jak wiecie w ten dzien jestem zarobiona :-) Bylam juz w firmie naszej Celinki na malych zakupach :-) Slonce wyszlo teraz i swieci mi po oczach ,ide dalej do kuchni :-) Dobrego dnia Mili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) Wiola ,zobaczymy co Klawy przytarga z miasta na sobotnia balange :-).Saam ,a Ty przy sobocie ,po robocie tez moglbys troche sie zabawic ,a Ty gdzies ciagle w ukryciu :-p Wiola ,jaka ja jestem niesmiala ,ho,ho :-),ale jak mnie nie widac ,to sobie pozwalam ,zycie jest dosc ciezkie ,wiec takie 'wyglupy' choc troche pozwalaja zagluszyc zmartwienia .Uciekam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Daa i tak trzymaj;-);-):-)bo nie źle się rano uśmiałam jak Was czytałam:-D:-D:-D Domyślam się,że Klawy ma nie zły potencjał i lekko nie będzie:-PTak więc na wszelki wypadek zaopatrzę Was w glukozę w kroplówce:-P A i Saam byłby potrzebny ,żeby pomógł w wynoszeniu rannych z pola bitwy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam przybyłych na sobotnie filtrowanie... 🌻 l Mam nadzieję że dzisiaj będzie mnie tu nieco więcej choć nie jestem saam. Póki co urzęduję na podwórku. Ulepiłem nawet kolejnego bałwanka. Tym razem wspólnie z pewną bardzo młodą damą. Dlatego zamiast węgielków bałwan guziki ma z czerwonego gresu. I tym sposobem to już nie jest bałwan tylko bałwanka. U ludzi trzeba by było trochę więcej zmian wprowadzić aby zmienić płeć :p. Być może pod wieczór ulepię jeszcze jednego bałwana.Tym razem wykorzystam w wyposażaniu marchewkę. Ale żeby było pikantnie to marchewka zamiast na nos powędruje na dolną kulę ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinessa1
Dobry wieczór :) o Jednak sprawdza się powiedzenie, że na kaca najlepsza praca :D tylko przyszłam do pracy głowa przeszła. Ale fakt że łyknęłam kilka solidnych łyków coca-coli którą miałam w szafce. Może ona mnie uleczyła ?:D o dzisiaj widzę balanga u każdego indywidualnie ;) o miłego wieczoru wszystkim :) i seksownego bałwana Saamowi ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam wieczorowo. Fajnie dzien minal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l Dzień pogodowo był rzeczywiście piękny. Lekki mrozik, dużo słońca, biało i zupelnie bez wiatru. Taką zimę lubię. Jestem więc dobrze dotleniony bo do zmroku byłem na zewnątrz domu. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Musze sie Wam pochwalic. Swietny chleb mi wyszedl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, to jest tak ja na zalaczonym obrazku:D https://scontent.cdninstagram.com/hphotos-xtf1/t51.2885-15/s320x320/e35/12063048_1089072477783628_1687562370_n.jpg X Nigdzie nie napisalem, ze to sa Twoje slowa tylko moje a dodanie buzki sugeruje, ze mam dystans do siebie:), wiec temat zamkniety i daj buzi na zgode:D https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/33/05/88/33058890dabb1e2fe098e740fa003e09.gif X A teraz za Twoje zdrowie:D http://28.media.tumblr.com/tumblr_lfed0wM58g1qeegbeo1_500.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylismy dzis na miescie, bo warto sie przespacerowac zwlaszcza, ze jest lekki mroz i troche sniegu, a teraz jeszcze dodatkowo pruszy:). Chodzilismy po galeri i ogladalismy sobie co ciekawego maja w sklepach, w miedzy czasie wskoczylismy do restauracji na male co nie co:), specjanie nic nie kupilismy, bo jakos brakuje pomyslow na cos nowego. Ale za to ladnie wyglada miasto noca, wszystkie te swiatelka w polaczeniu ze sniegiem milo nastrajaja:D...szczegolnie jak dzieci nie przeszkadzaja:classic_cool:. Ale widze, ze cos malo pikanterii dzisiaj:) http://26.media.tumblr.com/tumblr_ltzxhxsl211qd9fcqo1_250.gif X Calinessa, ja bym uwazal z ta coca-cola, gdybys wiedziala co ona zawiera:), ale od czasu do czasu mozna sobie lyknac, jednak Karmi jest zdrowsze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jeszcze są widoczne wcięcia to nie ma konieczności odchudzania. Dopiero zupełnie kulisty kształt powinien dać impuls do zrzucenia kilku kilogramów :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze i lepiej ,ze sie nie wyswietlilo :-),bo wyjde na najgorsza :-) Klawy ,nie rozgrzeszaj Cal z tej coca-coli ,poniewaz ona nam wygarnia wszystko co spozywamy :-p . Cal ,niech no tylko wrocisz ,to Ci dam popalic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×