Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Gość gość
Ani psa ani kota :-(pierwszy raz sama pije i pierwszy raz siedzę na forum masakra :-) ale marudze Nic Życzę Wam bardzo miłego wieczoru :-) aby każdy był spędzony z wyjątkową osobą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saamozwaniec
Wino jest napojem ktory można pić w pojedynkę. nie ma nic złego w wypiciu lampki wina albo dwóch. A z kolegami czasem też trzeba się spotkać. Oby tylko koleżanki nie dołączyły. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie tego brakowalo, pikantnej muzy:). Jednak niepotrzebnie poglebiasz Twoj smutek, mozesz pisac tu o Twoich odczuciach, pragnieniach:), moze cos znalezdz dla Ciebie na rozweselenie:D, moze jakis wierszyk Ci napisac?:D X Hehe Daa, wczoraj dupka krecilas a dzisiaj...Ty seniorka, nie uwierze jak nie zobacze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saamozwaniec
Spotkałem się z kolegą Bo kolega jest od tego I wypada czasem spotkać się z nim Siedzieliśmy do rana A jego ukochana donosiła ciąlge nowy zestaw win. l Maleńczuk & Waglewski - Koledzy l https://youtu.be/patL2Z2USvw l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D jeszcze balangujecie? poczytałam Was i czegoś tu brakuje, a mianowicie czegoś pikantnego w męskim wydaniu :P kurcze, przecież damski tyłek i inne detale mogę sobie obejrzeć w lustrze:D Daa:) Ty nie rób z siebie takiej seniorki :D na kafe już po trzydziestce to wiek średni:) bo dużo gimbazy tu siedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zima ,zima ,sniezek proszy marzna noski ,marzna uszy , marzna nozki i paluszki a dziewczynkom tez c...ki i dziewczynki mysl nurtuje czy chlopakom marzna .......je :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Calinessa, Przeciez wstawilem odrobine meskosci:), chcecie wiecej?:P X No, no dobrze Wam idzie:D, dajcie wiecej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,mysle ,ze Klawy zrozumial iz to byl zart :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze dziewczyny:D https://49.media.tumblr.com/b5ab412df9642dbea985e239c71b4bb5/tumblr_n3239oAa5l1sf20nyo1_500.gif X Daa, tu znalazlem Ciebie w innej wersji:D, jak to wytlumaczysz:P? http://3.bp.blogspot.com/-9VFaLC8jTlY/UAPfEnCgl6I/AAAAAAAAEGY/EBv_bOOdhGY/s1600/happy%20birthday%20fun%20hummor%20funny%20animated%20gifs%20ecards%20Crazy%20Funny%20Pictures%20Very%20Funny%20Pics%20Priceless%20animated%20gifs%20free%20download%20kisses%20kiss%20%20i%20love%20you%20babe%20ti%20amo%20.gif%20humor%20cards%20animation%20.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saamozwaniec
"Może dlatego jestem Tobą tak oczarowany Że nie mogę Cię mieć Rozpieszczona dziewczyno Czy tak się postępuje z facetami? Czy świat już tak się zmienił?" l TARKAN - Şımarık l https://youtu.be/cpp69ghR1IM l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepsze od Ciebie ? ,nigdy w zyciu :D Jest wesolo ,ale ja juz uciekam z balangi :-),wszystko ma swoj kres ,przynajmniej na dzis :-) Dobrej nocy Mili ps. Saam gra ,a nikt nie tanczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale śpią!!!!albo się miziają jeszcze:D A ja już wstawiam obiadek bo M do pracy na popołudnie leci i trzeba go nakarmić. o Dzień dobry:) o U mnie słonecznie że hej!!!:D i lekki mrozik. Mam dziś wolną niedzielę, po południu może wyskoczę do salonu operatora bo zapraszają mnie bym zapoznała się z ofertą promocyjną na nowy telefon. Zobaczyć nie zaszkodzi ;) o Wczoraj było tyle muzyki(Saam niezmordowanie grał;)) i tak się roztańczyłam, że przeoczyłam ostatnie doedytowanie Klawego. A scenka jak marzenie....:) oczywiście jak marzenie gdy w tym wszystkim jest miłość :) o miłej niedzieli wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że dwie fajne już były na topiku. Czekamy na pozostalych. l niedzielne dzień dobry! :) l cześć Celinko 🌻 l hej Wiolka 🌻 l Dzisiaj obchodzimy Dzień Wszystkich Fajnych. Myślę że wszyscy filtrownicy mogą świętować gdyż tylko fajni ludzie wchodzą i zostają na tym topiku. l udanego świętowania niedzielnego :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hieronim00001
Jak sobie chcecie poflirtować to wpadnijcie na http://snapczat.pl . Znajdziecie mnie tam po tym nicku, co wpisałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️👄 dzień dobry ;) U mnie podobna (jak nie identyczna) pogoda jak u Liness :) Zapowiada sie naprawdę pogodny dzień ;) Ps. Liness dobrze, że powiedziałaś o tym operatorze, już kiedyś tu doczytałem, że jeszcze nie wybrałaś telefonu ... pytaj jak będziesz mieć jakieś pytania w tej kwesti ...chętnie doradzę ...a już teraz mogę Ci powiedzieć, że śmiało możesz sie na poważnie zainteresować Samsungiem z rodziny galaxy, a dokładniej modelem A5, świetny model! naprawdę wart uwagi ...:) tylko pewnie bedą Ci chcieli wcisnąć model zeszłoroczny, bo dosłownie niedawno ukazał sie jego następca (model 2016) wiec uważaj ...:) Pozdrawiam Wszystkich ! :) A Maribell dziękuje za piękne życzenia 🌼 będę uważał jeszcze bardziej na drodze ...:) Jeszcze piękniejszego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowo "fajny" nie wszystkim się podoba. Większość językoznawców i wyznawców poprawnej polszczyzny chętnie by się go pozbyło. "Fajny" pochodzi z jezyka niemieckiego "fein" co znaczy "w dobrym gatunku". Można również doszukiwać się podobieństwa z angielskim "fine" ale droga z Niemiec poprzez śląską gwarę wydaje się bardziej prawdopodobna. W potocznej mowie jest słowem zastępczym dla określeń pierwszorzędny, dobry, ladny,porzadany, ciekawy, itp. Oczywiście zdecydowanie chętniej jest używane przez młodych ale i starsze pokolenie często po niego sięga. Podobno "fajny" kiedyś było wulgaryzmem. Ja osobiście wolę "fajny" niż "zajebisty". To drugie słowo zupełnie mi nie pasuje w rozmowach a jest też często wplatane. Przy nim "fajny" brzmi jak słowiczy śpiew :D Ważne moim zdaniem aby nie nadużywać słowa "fajny, fajnie ...." .Ale dzisiaj oczywiście jest wyjątkowy DzieńWszystkich Fajnych więc nie musimy a nawet nie powinniśmy się specjalnie ograniczać. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam niedzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Zuziu 🌻 plany spacerowe już zrobione czy dopiero się zastanawiasz jak spędzić niedzielę? l l hej Olivier ja również pozwolę sobie sprawdzić ten model ale jeżeli to nowość to barierą może być cena. Umowa na trzy lata nie bardzo mi pasuje. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×