Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Klawy:) M poszedł na nocke do pracy i zostałam " saama ze sobą na saam" ;):P:D o najbardziej kobieco jestem ubrana w sypialni:P sukienki raczej latem a dekolty umiarkowane bo M nie pozwala :D, mini tylko w domu. W domu przy nim mogę wszystko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pewnie potrzebujesz jakiegos przytulaka, nie dobrze spac saamej w tak duzym lozku:D...a moze to i dobrze, tez lubie czasami tak saam:P. tylko ostroznie z tym lakierem zebys sobie nie skleila:D...wloskow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh...jak by Ci tu powiedzieć?...nie ma szans by się skleiły :D:P coś Ty mnie ciągniesz za język:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez skadze znowu:), kobiety lubia mowic jak wygladaja, co lubia i takie tam:D...jaki kolor masz wlosow? Malujesz czy naturalne? X Calinessa, przeciez saama jestes, nikt sie nie dowie:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klawy :) pamiętnik piszesz? :D i tak już dużo napisałam:) może Ty napisz jakie masz włosy i kolor oczu?hęęęę?:D zostawie dla Saama obiecane poduszki pod nóżki by jutro fruwał jak motylek i też zmykam bo późno już. http://www.dom.pl/wp-content/uploads/2011/11/poduszki-6.jpg o Dziękuję Klawy za dobrą zabawę i dobrej nocki Tobie ;) nie bądź taki szybki Bill:D https://www.youtube.com/watch?v=pDed89Ti9ZA o Dobranoc Wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Cal nie przeszkadzam:D...kolorowych, odlotowych i zaczekaj, az lakier wyschnie:D, ach te kobiece paluszki. X Tez zmykam🖐️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze z podziękowaniem za wszystkie poduszki :) aż szkoda że noc dla mnie taka krótka. Zachodzę w głowę czy ta mała książeczka to modlitewnik do wypraszania lepszej skuteczności poduszek? :D Zobaczyny rano jaki efekt. l Tymczasem dobrej nocy życzę :) l kolorowych podziękowania godnych .... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie zaparzyłem, nic nie upiekłem i nic nie ugotowałem ani nie usmażyłem. Przyjdzie nam o suchych i pustych pyszczkach dzisiaj filtrować 😭 Ferdzi wracaj! l dzień dobry ! :) l Nóżki wypoczęte na poduszkach wróciły do formy. Biegne więc poszukać kalendarza bo niewiadomo co dzisiaj świętować l udanego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj Dzień Zanzibaru oraz Światowy Dzień Walki z Chorobami Wenerycznymi. A poza tym to .... czas mi się skończył. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćklawy77
Charles Perrault - francuski baśniopisarz znany z zapisania m.in. historii o Czerwonym Kapturku czy Śpiącej Królewny - dzisiaj obchodziłby 338. urodziny. Z tej okazji Google zamiast swojego klasycznego logo zamieszcza tzw. doodle'a przedstawiającego postaci znane z baśni Perrault.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ,zrobmy strajk dopoki Ferdzi nie wroci i glodujmy Ferdzi wracaj ,tesknimy bardzo 😭 Dzien Dobry ,e tam ,ponury :-) U mnie co prawda gotuje sie zupa grzybowa i po mieszkaniu roznosi sie aromat lasu :-). Wlasnie przeczytalam ,ze rodzaje snow zalezne sa od pozycji w ktorej spimy :-).No i tu domyslam sie ,ze nasza Celinka spi na brzuchu soro ma takie sny o ktorych nam mowila :-) U mnie tez sie zgadza ,bo osoby ktore spia na lewym boku ,sa bardziej narazone na koszmary . Ci ,ktorzy klada sie na prawym boku ,zazwyczaj czuja sie bardziej komfortowo ,maja przyjemne sny zwiazane z uczuciem ulgi i poczuciem bezpieczenstwa . Wracajac do snow osb spiacych na brzuchu (przypuszczalnie naszej Celinki :-),sa sny o tajemniczym wielbicielu - czesto w postaci znanej osoby :-) Od dzis spie na brzuchu :D Dobrego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinessa1
Hej Dzień dobry Wam :) o Trzeba przyznać że Ferdzi rozpieszczała nas i teraz odczuwamy dotkliwie jej nieobecność :( o Daa:) ktoś chyba niedokładnie przebadał śpiące osoby bo ja nie śpię na brzuchu. Zssypiam na którymś boku a budzę sie zawsze rozłożona na wznak :D o Klawy chyba pomylił topiki ale dzięki za wiedzę bo jej nigdy nie za dużo ;) o Saam :) ja myśle że to była książka z romansami a poduszki wzmagały motylki w brzuchu :P o miłego dnia :) bo też mi się czas skończył....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam popoludniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Gosc - wymysl cos bardziej orginalnego bo to juz jest nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l witam dzisiaj zapisanych 🌻 l 338 jest liczbą ni okrągłą ni kanciatą. Nie rozumiem więc zbytnio tak dużego zaangażowania googli w bajki akurat dzisiaj. Ale sprawdziłem i rzeczywiście szata googli odmieniona. l Ja czy zasypiam na lewym czy naprawym boku to i tak nic mi się nie śni. Nie mogę więc teorii o snach ani potwierdzić ani jej zaprzeczyć. Może tej nocy coś się zmieni gdyż z racji ogólnego wykończenia zamierzam iść spać o przyzwoitej godzinie i trochę odespać zaległości. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki dowcip w związku z tematem l Do lekarza przychodzi nastolatek i drżącym głosem zaczyna: – Panie doktorze, mój przyjaciel przespał się z nieznajomą dziewczyną i teraz boi się, że zaraził się jakąś chorobą weneryczną... – To niech pan ściągnie spodnie – mówi lekarz – i pokaże mi tego przyjaciela. :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdyby ktoś chciał coś zagrać to poproszę Grzegorza Turnau l "Bo na plażach Zanzibaru, kiedy nadmiar wód, taki nadmiar wód obszaru dla chwil paru. Gdzie powietrza woń nektaru, a nie baru, ach, na plażach, być na plażach Zanzibaru". l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) o Pada deszcz, taki zimny jakiś i w drodze do domu bardziej zmarzłam niż gdy był mróz😭 mogłeś Saam chociaż tytuł podać tej piosenki, domyślnie poszukam ,,Na plażach Zanzibaru,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam :) Ty już dzisiejsze święto uczciłeś więc zjedz kolacje i do wyrka odsypiać :D filtrownia nie ucieknie :D o stosownej porze zamkniemy drzwi i zgasimy światło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa:) smażę wątróbkę z kurczaka dla M. Jak Ty ją robisz? bo ja zawsze z cebulką, pieprzem i solą i chciałam w końcu jakoś inaczej:) zobaczę co w necie proponują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,zapewne M juz wszamal watrobke ,ale ja ją przyrzadzam podobnie .U mnie cebulki musi byc duuuuzo i smaze ja najpierw osobno na drugiej patelni ,potem lacze z usmazona watobka i dodaje troche (tu sie zdziwisz :-))przyprawy do mielonego ,jest lepsza :-). Skoczylo mi dzisiaj cisnienie ,boli mnie globus i nic mi sie nie chce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinko :) mam nadzieję że zrobiło Ci się cieplej po plażach Zanzibaru. Dziękuję, mam zamiar jeszcze dzisiaj przesłuchać. Przed 23 to już będzie dobra godzina na łóżko. Ale wiadomo, im wcześniej tym lepiej. l W sprawie wątróbki mogę tylko podpowiedzieć że należy ją solić na saamym końcu bo inaczej to trudno będzie doprowadzić ją do miękkości. Ale o ile pamiętam to Ty masz inne zdanie na ten temat. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danusiu :) receptą na zbyt duże ciśnienie jest otwarcie zaworu. I tu pomysły mi się kończą. Chociaż podobno schłodzenie też prowadzi do zmiejszenia parcia na ścianki. Może więc nocny spacer .... po balkonie, co? l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Saam ,nie wiem jak Celinka :-).ale ja tez sole i nawet pieprze przy koncu smazenia i duszenia :-) Chcialabym napisac cos optymistycznego ,ale mam znow pewne zmartwienia i chyba z nerwow boli mnie glowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,bylam pod wieczor na spacerze na ktorym stracilam 1.700 zl. -poczta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam :)ja też solę wątróbkę na końcu. Zrobiłam ją trochę inaczej tzn też z cebulką i pieprzem ale dosypałam 2 łyżki papryki słodkiej w proszku i ćwierc łyżeczki papryki ostrej, łyżkę majeranku i wciąż wydawała mi się jakaś nieciekawa. Dopiero duży zmiażdżony ząbek czosnku sprawił, że poczułam te smaczne "coś" :D a w necie proponowali wątróbkę z jabłkami i rodzynkami ale się nie odważyłam :D o M nie wszamał bo zanim wróciłam z pracy to się tam czymś zapchał. Ale wziął wątróbkę ze sobą do pracy w słoiku. Daa:) też by mi skoczyło ciśnienie gdybym musiała całą moją wypłate zostawić na poczcie😭 acha...Saam:) w tej piosence nie ma ani kawałka plaży:D chyba poszukam innego klipu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może Klawy jeszcze przyjdzie z bajką na dobranoc? ;) w dzień się zaanonsował...ale chyba też podobnie jak Saam ma apetyt na spanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×