Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Dzisiaj przypada Dzień Kubusia Puchatka z racji rocznicy urodzin twórcy tej bajkowej postaci. Wszyscy wiedzą że chociaż Puchatek jest misiem o bardzo małym rozumku to jego serce jest wielkie. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) w przerwie między wlotem a wylotem z domu! Własnie odmroziłam porcyjkę bigosu i wcinam odgrzewaną z wczorajszymi ziemniaczkami. Wiem, że to nie menu Kubusia Puchatka ale mniodek:D już jadłam dzisiaj rano. o Saam :) nic nie boli po wczorajszych piruetach? nie przeziębiłeś się odważny golasku? :D o mam godzinkę na odpoczynek i potem do pracy😭 o miłej reszty dnia Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie! właśnie był telefon z pracy i proszą by już ruszać do pracy. To lecę, może i dobrze bo szybciej skończę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam popoludniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Dzis jest rowniez Niebieski Poniedzialek czyli najbardziej depresyjny dzien w roku :( Ja nie moge tego powiedziec ,poniewaz kazdy dzien jest dla mnie depresyjny :-). Choc mam zmartwien bez liku ,to przed chwila sie usmialam :-).Czytalam wypowiedz goscia ,ktory byl przed badaniem kolonoskopijnym i pisal ,ze dzien przed badaniem ma pic srodek przeczyszczajacy i pytal jak wyglada sprawa przeczyszczania :-),bo on akurat bedzie w trasie :D ,gratuluje :D. Olivier ,zaraz pomyslalam o Tobie ,nie wiem dlaczego :D Pogadalabym z tym gosciem ,bo wiele razy mialam niestety to badanie i wowczas z pewnoscia nie ruszalby sie z domu :D Ktos jemu odpowiedzial ,ze najlepiej gdyby trasa przebiegala przez las :D Pisze o tym ,bo jutro raniutko jedziemy z Ulanem do syna do Bydgoszczy ,ktory tez bedzie mial kolonoskopie i musi byc z osoba towarzyszaca .Ja doswiadczona ,chyba bardziej przezywam to od niego . Dobrego popoludnia i wieczoru .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytalam tez o imionach jakich nie nalezy nadawac dzieciom ,bo moga wpasc w dlugi :-) I tak do takich naleza ;Anna -najwiecej osob o takim imieniu jest zarejestrowanych w KRD dalej Katarzyna ,Agnieszka ,Malgorzata . Wsrod najbardziej zadluzonych imion meskich wyrozniaja sie ;Krzysztof .Piotr ,Tomasz i Andrzej ,Grzegorz ,Zbigniew :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liness:) Dobrze, że nie zdecydowałaś się od razu na podpisanie umowy ...przemyślisz, podotykasz co trzeba ...i będziesz zadowolona! ;):D A ja i tak wiem swoje co do A5 😴 Pozdrowionka dla Ciebie...;) i bezpiecznego powrotu do domku...:) wracaj z uśmiechem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mruczanka Kubusia Puchatka . ..Kubus Puchatek to mis malutki . Nie palil Sportow ,nie pijal wodki . Jedna mial wade ,wsod zalet tylu O meskim ciagle snil sex-appealu . ...Mruczanka ,mruczanka ,mru.. ..Byl mis puchatek mala swintusia Ze poniedzialek ,to zaraz musial Bral za telefon co stal pod krzaczkiem Wolal Prosiaczka i zyl z Prosiaczkiem . ..Mruczanka ,mruczanka ,mru.. ..Wtorek zas Misio mial caly z glowy Los podarowal mu obiekt nowy Saam Klapouchy przyszedl do niego ; Wez raz biednego Klapouchego . ..Mruczanka ,mruczanka ,mru . ..W srode zas Kubus byl glodnym misiem Rano z Krolikiem ,wieczorem z Krzysiem I z tego wlasnie oto powodu Nie zdazyl nawet zjesc sloika miodu . ..Mruczanka ...... ..W czwartek zas myslal byl skrobiac mise W jakiej pozycki mozna z Tygrysem I gdy sie wreszcie byl zdecydowal Wzial byl Tygrysa i zdeflorowal ..Mruczanka ..... ...Piatek byl za to calkiem fatalny Bo sie ten Tygrys zrobil nachalny Kubus mial dosyc ,a Tygrys hardziej ; Ze to Tygrysy lubia najbardziej ...Mruczanka .... ...W sobote chec mial na bezecenstwo Wiec z braku laku wzial i Malenstwo A potem jeszcze troszke z innymi Z krewnymi troszke i z znajomymi ...Mruczanka ..... ...Jak opowiadal jakis podleco To z Kangurzyca mial tez co-nieco Lecz to sa plotki z zazdrosci brane Nie byl Puchatek ---- Erotomanem ...Mruczanka .....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Olivier 🖐️ Dziekuje za piosenke ,czuje sie zaszczycona ,pamietasz ,ze ich lubie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l witam dzisiaj podpisanych na topiku 🌻 l Ja myślę że dzisiaj możemy jeszcze swobodnie oddychać bo błękitny poniedziałek przypada w ostatni pełny tydzień stycznia więc to chyba za tydzień. Chociaż prawdę mówiąc ten dzień był również trudny i wyjątkowo nerwowy. Ale już powoli machamy mu łapką i zapisujemy do historii l Celinko :) przeziebiony nie jestem chociaż prawdę mówiąc kichanie dzisiaj parę razy mnie dopadło. Za to bardziej uskarżam się na mniejszą dyspozycję kończyn dolnych a dokładniej dolnych bocznych. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, a Daa to zabawna jest dziewczyna o Kubusiu Puchatku wierszyk przytoczyla Przeciez wiemy to nie od dzis Ze Kubus to przytulny Mis I gdybym byl dziewczynka To schowalbym go pod moja pierzynka:D:P X Dobry wieczor i dobranoc🖐️ wesolych, relaksacyjnych snow:D X Daa, podziwiam Twoje zaangazowanie w wierszyka przepisywanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Jeszcze nie spicie ? Pozno juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klawy to jest fajny gosc I kiedy sie pojawia to brykania nigdy dosc I chocby Daa smutala sie i beczala On sprawia ,ze ze smiechu w majtusie sie niejednokrotnie omal nie posiusiala :D Dobrej nocy Mili 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszym akcentem kończącym ten dzień będzie zanurzenie całego paluszka w tym co misie lubią najbardziej i rozkoszowanie się słodkim smakiem. Z pewnością pozwoli to szybciej zasnąć i pięknie snić. l dobranoc :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja też już biegnę za Wami by cieszyć się słodkimi snami:classic_cool: o Daa :) przyjemnej podróży jak w piosence Oliviera ;) dobranoc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćklawy
Danusiu, no wiesz :D taki ladny wierszyk, nie wiedzialem tej intymnej strony :D. Dzis jest swieto Popcorn-u :), https://m.youtube.com/watch?v=Sct5j7Quo54 Dzien dobry wszystkim 🖐️ i milego dnia :) Daa, bezpiecznej podrozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! o Witajcie Klawy :) Daa ;) o Pop corn to produkt otrzymany ze złocistych ziaren kukurydzy w pysznej chrupiącej formie http://orig09.deviantart.net/825a/f/2013/120/9/0/hot_buttered_popcorn_gal_by_mortmorrison-d63kr73.jpg :D może być przy dźwiękach słynnej muzyczki, niestety nie oryginalnej bo nie miałam czasu szukać Marsheaux - Popcorn https://www.youtube.com/watch?v=CDqnq_Qb-kE :D o miłego i pomyślnego dnia wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz zajrzałam do kalendarza ale w moim Kalbi nic o pop-cornie nie ma:D nie wiem skąd chłopaki bierzecie te święta? o Olivier :) ostatnio często piszesz o uśmiechu i tak się zastanawiam czy aby już się nie uśmiechaliśmy do siebie? ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćklawy
Slicznie wygladasz Calinessa na tym Poocorn-ie:P, podsunelas mi pomysl na wieczor :D. Widze, ze tez pomietasz nutke z naszych dzieciecych lat:D Hej Calinessa 🖐️, dzisiaj w radiu mowili, ze jest Miedzynarodowy Dzien Popcorn-u :) i dlatego smaze kukurydze od rana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️👄 dzień dobry! :D Liness :) mowię o uśmiechu bo wg mnie uśmiech to podstawa, zwłaszcza u kobiety...piękny uśmiech i nic więcej nie potrzeba ...;) http://youtu.be/bYapTFaikCc Jeszcze nie uśmiechaliśmy się do siebie...;) ja dziś na dalekim wschodzie Polski (Lublin a jutro Białystok), a sprawdziłem ostatnio i jest! w Twoim markecie sok warzywny "prowansalskie pola" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam popoludniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! już dobry wieczór :) a Saama nie ma :( cosik mi się przypomina, że kiedyś pisał że nie jada kukurydzy i pewnie ma zamiar ominąć dzisiejsze święto :D ale to nie fair bo przeciez można powiedzieć, że się nie lubi kukurydzy i każdy zrozumie:) o Olivier :) u mnie takiego soku nie ma, jest tylko wielowarzywny marki mojej marki:D no popatrz! to ja przez Ciebie chyba mam już manię prześladowczą:D bo co ktoś wydaje się, że to może Olivier:D a co do uśmiechu to mężczyzna też nie powinien go żałować ;) miłych wrażeń Tobie na tej ścianie wschodniej :) o Klawy :) he he no fajny obrazek z kukurydzą wybrałam ? ;) co ja zrobię, że kręcą mnie takie obrazki😭 :D i to płci obojga :P dzięki za oryginalną ,,Prażoną kukurydzę,, :D o miłego wieczoru wszystkim:) Zuzi też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×