Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

No, ...nagotowałam makaronu i gulaszu mięsno(indyczek) -pieczarkowego już na jutro by po pracy mieć czas na odpoczynek. Zresztą będę po pobudce o 5 rano więc często tak sobie ułatwiam życie. Ciekawe czy Daa już wróciła. Pewnie nie ma humoru bo już wcześniej smutała się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Pusto dzisiaj na forum i na topiku. Napisz jaki makaron i jak robisz gulasz. Moze tez zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę do domu!!! Na szczęście koniec pracy na dzisiaj. Tylko czy opłaca się jechać jak jutro muszę zacząć pół godziny wcześniej? Jednak pojadę bo na styropianie nie przywykłem zasypiać. l dobry wieczór :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia:) makaron miałam akurat takie drobniutkie kolaneczka. A gulasz robię tak: mięsko gulaszowe z indyka(40dkg) drobniutko kroję, mieszam z jakąś przyprawą, dzisiaj była ,,Grill klasyczny,,. Wrzucam mięso do rondelka z rozgrzaną oliwą i smażę aż sie przyrumieni, potem wrzucam pokrojoną cebulkę(miałam 3 male) i też czekam aż się zazłoci i wtedy wrzucam pokrojone pieczarki(ok 20dkg). Gdy wszystko rumiane, podlewam ciepłą wodą i się gotują. Ale czasu Ci nie powiem bo robię to na ,,oko,,. acha i po pieczarkach dodaję drobno posiekany ząbek czosnku.Potem zaprawiam śmietanką 12% z wodą i mąką(dziś orkiszową). Doprawiam pieprzem, kozieradką, jakąś kostką bulionową jeśli mam. i na koniec wsypuję porzadną łyżkę posiekanego zielonego koperku. o Materdyja!!!!Saam:) Ty jeszcze w pracy????? chyba to za Twoją zgodą? mam nadzieję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia chyba zasnęła zanim napisałam o gulaszu:D Dobra, czas kończyć na dzisiaj, odpoczywajcie:) Dobrej nocy wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ca - Jeszcze nie usnelam ale musialam cos zrobic. Twoj gulasz wyprobuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdążyłem się załpać na odśnieżanie podjazdu do garażu i ostatni kwadrans meczu. Wielkie brawa dla naszych ręcznych l A że jutro wstaję pól godziny przed Celinką to też już się żegnam na dziś l dobrej nocy :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj udało mi się wygospodarować czas na przerwę więc .... l dzień dobry! :) l W niektórych krajach był wczoraj ale nikt się nie dopatrzył. Ponadto aby przeciwstawić się ogólnie panującej teorii że żonaci mają gorzej postuluję obchodzić dzisiaj spóźniony Dzień Męża. Mam nadzieję że topikowe koleżanki wesprą akcję i odbije sie ona szerokim echem o mężowskie potrzeby. Gdy jeszcze ktoś zechciał donieść mojej małżowince o tak zacnym święcie to może i ja bym coś z tego miał ;) saamemu to nie wiem czy wypada dopominać się o profity płynące z racji pełnionej rodzinnej funkcji. l Miłego dnia życzę filtrującym :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
gdy = gdyby l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym Saam mial namiary na Twoja malzowinke::), to mialbys to zalatwione :D... i dluuugo bylbys wdzieczny:classic_cool: Witam 🖐️, dziewczyny 🌼,dawno Wiola zagladala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Klawy dzięki dobry człowieku ale z uwagi na moją podejrzliwość wolałbym do kontaktów upoważnić jakiegoś eunucha. Obawiam się jednak że Ty zbytnio sobie cenisz swoją meskosc aby podjąć się takiego wyzwania. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy nie za późno ale .... l Dobra żona tym się chlubi, że gotuje, co mąż lubi. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani Wszem i wobec ogłaszam swój kambeck:D Widzę że tu nieźle rozrabialiście podczas mojej nieobecności :D i przydałoby się kilka klapsów tak profilaktycznie co niektórym dać :P aby łapki a raczej myśli nie były aż tak sprośne :D:P Oczywiście to był żart, bo mnie zawsze cieszą takie wycieczki o zabarwieniu erotycznym, jako że lekko zboczona jestem:P:P Nie mylić z lekko stronniczą :D Tak że chętnie wieczorkiem założę kusy strój pokojówki, by przewietrzyć Wam sypialnie i poprawić kołderki, a nawet ustalić czy jakaś część nocnej garderoby będzie zbyteczna całkowicie :D:P No a teraz trochę serio... Kamień z serca mi spadł, bo rozmawiałam z Daa i wczorajsze badanie nie wykazało anomalii, czyli wszystko jest dobrze i oby tak było zawsze. Saam, Tobie to naprawdę trzeba by natrzeć uszu za tyle godzin pracorowych, toż to przecież jest wyzysk człowieka przez człowieka, choćby nawet były za to jakieś pieniądze. Przecież wszem i wobec wiadomo że pieniądze to nie wszystko a zdrowie jest najważniejsze. Dobrze, że choć próbujesz nad tym zdrowiem pracować, korzystając z zamarzniętego jeziora i bawiąc się śniegiem przy lepieniu bałwankowej pary:D Jeszcze jak do tego dochodzą nocne igraszki, które przecież trzeba odrobić i nadrobić na zapas, to myślę że zdrówko będzie w normie, czego Ci oczywiście z serca życzę. Jeśli chodzi o dzisiejsze święto, to ja z chęcią przekonam Twoją żonkilę że musi być dla Ciebie wyjątkowo miła, tylko tak jak Klawy nie mam do niej namiarów :D Klawy Ty jesteś straszny zbereźnik:D ale wiesz ...strasznie mi się to podoba :D Bądź taki zawsze a będzie nam się miło i radośnie żyło:D Calinessa zapracowana, ale widzę że też z lekkością weszła w klimaty z zabarwieniem lekko erotycznym :D ale jak zauważyłam tylko do pewnego momentu, dalej o krok to już nie ma wstępu :D drzwi zamknięte na siedem zamków :D Brawo, to mi się podoba👄 :D Daa, już dziś lżej oddycha, więc myślę że dziś będzie brylować na topiku, bo przecież jakoś trzeba odreagować ten silny stres, a dla nas to sama przyjemność czytać te figlarne posty 👄 Widziałam że nasz wspaniały podróżnik Olivier częściej się tu pokazuje, co mnie bardzo cieszy, tym bardziej że służy podpowiedziami w sprawie telefonów. Szkoda że ja nie poruszyłam wcześniej tego tematu, pewnie nie nadziałabym się na na ten mój huawei, ale już za późno, niestety. Olivier, przecież może wreszcie spotkacie się z Calinessą, to naprawdę żadna trudność, tym bardziej że często bywasz w jej City. Życzę Wam obojgu, rychłego i miłego spotkania. Zauważyłam też że pokazała nam się tu Wiola. Kiedyś pisałam, że masz imię jak moja synowa, więc będę Cie też tak czule traktować, jak swoją synową. Mam nadzieję Wiolu, że te wizyty nie są tylko okazjonalne, tylko będziesz z nami już cały czas, każdego dnia👄 Nasza Zuzanna też częściej bywa i nawet czasem udaje się ją wciągnąć w dyskusję:D no ale to bardzo trudne zadanie, niewielu śmiałkom się udało:D Muszę się niestety zbierać do wyjazdu. Od poniedziałku są u nas ferie, więc mam u siebie małą, którą wozimy na półkolonię na 9 rano a odbieramy o 15. Dziś po odebraniu małej jedziemy do Mac Donalda, bo tam podają jedynie mięso jakie mała jest w stanie zjeść :D Nie wiem skąd u tego dziecka taka niechęć do mięsa, nie je ani mięsa ani wędlin. Jedynie nugatsy z MD zjada z apetytem :D Dlatego, żebym miała spokojne sumienie że zrobiłam wszystko by jej urozmaicić menu, to co drugi dzień tam ją zawożę :D i zjada podwójną porcję :D Teraz już uciekam, nie jestem pewna czy uda mi się tu jeszcze dziś zaglądnąć, ale może ... Miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) o Witajcie Saam :) Klawy ;) Ferdzi :D na Twój widok dostałam uśmiech od ucha do ucha:D nareszcie samolot nr(?) wylądował i jesteś 👄 Jak zwykle podziwiam Twoją spostrzegawczość i ocenę co do wydarzeń na topiku ;) Żartować erotycznie można do pewnego momentu reszta (choć nieraz kusi na więcej:P) zarezerwowana jest dla tego jednego najważniejszego😍;) o Przyszłam z pracy a mój mążuluś sobie śpi:) ma wolne to odpoczywa a ja mogę sobie chwilkę tu popisać. Ale pewnie zaraz we śnie coś go ,,tknie,, i sie obudzi by sprawdzić czy już wróciłam :D i wtedy bay, bay trzeba będzie świętować z mężem :);)skoro takie święto mamy:D o miłej reszty dnia Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam :D chyba nie za późno:)... dobry mężuś niech obwieści że swej żonce wszystko pieści:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam popoludniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Witam i ja cieplutko Ferdżi http://www.xdpedia.com/upload/images/juz_biegne_cie_przytulic_2013-08-24_22-09-45_middle.jpg Twoja synowa ma dużo szczęścia mając taką teściową;-)czego nie mogę powiedzieć o moich relacjach z byłą teściową no ale cóż....mam nadzieję,że synowa odwzajemnia się jak najlepiej;-) Saam jutro ja śmigam na łyżwy bo dziś mi przyszły.Zobaczę co jeszcze pamiętam i ile zaliczę zadków:-D:-D:-D No dobra dla wszystkich dobrych mężulków wszystkiego naj....i takich widoków w kuchni a co:-D http://demotywatory.pl/uploads/201210/1351209265_pzatwv_600.jpg Miłego popołudnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedzenie w mc donaldzie, a fujjj, faktycznie cudowna babcia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wieczór 🖐️👄 No Ferdzi się pokazała ! 👄 I od razu dla każdego dobre słowo napisała ....;) mnie też sie dostało :D super! Telefonem sie nie przejmuj, wybrałaś bardzo dobrą rownież markę (niekoniecznie model tel. ) bo trzecią co do wielkości (mierząc ilością sprzedanych słuchawek na Świecie) ten Chińczyk naprawdę jest dobry! Liness :) mamy sie w końcu spotkać! co Tu na to? :D nawet dziś dzwoniło do mnie Twoje City, i o mały włos nie jechałabym jutro z Białegostoku do Twojego! :D Wiola:) fajna ta gospodyni domowa! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mili 🖐️ Dziekuje za dobre slowa 👄 Jeszcze jak jutro przezyje Tomografie ,to zakopie sie w domu i nigdzie ,na zadne badania sie nie rusze ,chocby mi placili za nie :-).Tak sobie moge tylko marzyc :-). Wlasnie wrocilam z przychodni ,odbieralam wyniki potrzebne do powyzszego badania i bynajmniej z nich wynika ,ze poki co powinnam jeszcze troche pozyc :-) Jak pieknie sie sie zrobilo ,gdy wrocila nasza Ferdzi :-) Saam pisal ,ze wczoraj bodajze byl dzien Meza ,a wiec pozwole sobie pozartowac z tej okazji :-) - Misiu - mowi maz do zony ,zaprosilem kolege na kolacje . -Czys Ty zwariowal ! W domu jest balagan ,nie poszlam na zakupy ,naczynia sa brudne i nie zamierzam gotowac kolacji ! -Wiem -To po co zaprosiles kolege na kolacje ? -Poniewaz biedaczek mysli o zeniaczce :-) ...Jeszcze moze cos o tesciowej :-) ...Maz z zona ogladaja w telewizji horror . Na ekranie pojawia sie straszny potwor . - O Matko -krzyczy zona . - Tesciowa ? Faktycznie podobna :-) Spokojnego ,milego wieczoru 🌻-oczywiscie co ? Jasne ,ze Frezja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier ,zauwazylam .ze oceniasz telefony pod wzgledem doboru sluchawek ,co miedzy innymi w Twoim przypadku jest zrozumiale :-) Przedwczoraj padl moj telefon ,ale jak by tego bylo malo ,wczoraj skoro swit wlaczam mikser chcac zrobic ciasto na nalesniki ,a niestety okazalo sie ,ze on kaput ,takze jak to mowia ,nieszczescia chodza parami (a zeby tylko takie ).Wczoraj telefon jakims cudem udalo sie uruchomic ,a mikser kupie nowy ,bo pewnie nie oplaca sie naprawiac . ...http://redmik.pl/upload/daf5d7e38accfdff594e55a3dfa382923478.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Daa Oli ma rację co do małych Chińskich rączek:-) Huawei honor7 jest nawet dobry,ale co kto lubi:-) Daa potrzebuje sprawdzonego przepisu na nadziewane pieczarki,masz coś czasami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na chwilkę, udało mi się więc zaglądnąć na topik Calinessa, tak strzeliłam z tym spotkaniem z Olivierem, ale mam wrażenie że nie masz nic przeciwko i z przyjemnością poznasz osobiście naszego przystojniaka. Olivier, nie wiem czy ta marka dobra, czy nie. Mnie telefon służy przede wszystkim do gadania a że gadam dużo :D to super sprawa jeśli do modelu można dokupić słuchawki. Chodzi mi oczywiście o słuchawki bluetooth, bo te na kabelku trochę mnie męczą i wciąż się plączą. Przy drugim telefonie (starej wysłużonej Noki mam taką słuchawkę i jestem z niej bardzo zadowolona. Może podpowiesz mi jaki model słuchawki jest kompatybilny z moim telefonem , przypomnę że to huawei Y5 560 Byłabym wdzięczna za jakieś podpowiedzi. Muszę też napisać że jak na razie telefon sprawuje się dobrze, nie mam z nim żadnych problemów, choć z początku byłam zdegustowana tym że po podłączeniu do komputera nie widziałam menu telefonu i trzeba było ściągnąć specjalną aplikację, kombinując przy tym i w komputerze i telefonie równocześnie , no ale się udało i teraz już wszystko działa:D Daa, wybacz, zapomniałam że jeszcze męczy Cię ten tomograf, ale i tak widzę że jest lepiej , bo i żarciki na czasie posłałaś👄 Wiolka, nie wiem czy jestem dobrą teściową, nie wiem jakie zdanie ma o mnie moja synowa, ale sama kiedyś też miałam teściową i powiem Ci, że dopiero teraz doceniam jej niegdysiejsze starania, niestety nie mogę jej dziś tego okazać :( Dziękuję Ci za tego psiaczka przytulaska , Ciebie też przytulam👄 Pomarańczy napiszę że babcia jest od tego by rozpieszczać wnuki i póki żyję będę to robić :D Moja wnusia ma 11 lat 148 cm wzrostu i 30 wagi po kolacji i w ubraniu, więc nie przejmuję się wcale tym że tam jedzenie bardzo kaloryczne, jej potrzeba tych kalorii. Poza tym nie karmię jej tam codziennie, bo będzie u mnie tylko do piątku, więc będą to najwyżej 3 razy. Zresztą już dziś mnie pytała czy jutro też ją tam zabiorę :D A tak w ogóle to dla swojej wnuczki zrobiłabym absolutnie wszystko :D i nie potrafię jej niczego odmówić :D i nic na to nie poradzę :D Tyle w temacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, chciałam Cię zapytać czy masz już upatrzony jakiś mikser. Ciekawa jestem Twojego zdania na ten temat, ponieważ też chcę taki zakpić dla mojej mamci, na razie wybrałam taki, ale jeszcze nie zakupiłam. hmmm, a może panowie coś podpowiedzą, bo tu chodzi o moc czy coś tam....http://allegro.pl/clatronic-3470-mikser-blender-robot-kruszy-lod-i5788274310.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi ,ja mialam Zelmera i dzialal ponad 10 lat ,i spodziewalam sie w niedziele gdy to wyrabialam bardzo geste ciasto (ot durna ja ),ze moze mi wysiasc ,ale akurat ciagnal do konca wyrabiania ,takze i tak wytrzymaly byl staruszek :-).Wczoraj dopiero zauwazylam ,ze on mial moc 250 W . Teraz kupie tez Zelmera lub Boscha ,ale o mocy nie mniejszej anizeli 400 W. Takiego kilelichowego to mi nie trzeba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to nie wiedziałam Daa że chodzi Ci o taki zwykły mikser. Nie dawno, tz rok temu zakupiłam taki mikser-zelmer-481-64-lime, Jest fajny, jestem z niego bardzo zadowolona. Sama jednak potrzebuję kielichowatego miksera:D Dawno dałam mamie moją starą sokowirówkę zelmera , która miała też mikser kielichowaty i sokowirówka do tej pory działa ale kielich się zepsuł a moja mamcia lubi robić sobie owocowe koktajle a nawet ciasto na naleśniki też tak robi, bo dużo szybciej i wygodniej:D Myślę że ten z clatronika jej kupię, bo sama mam taki i też mnie jeszcze nie zawiódł, kruszy nawet lód :D Na razie się pożegnam, za chwilę mój serial, więc odpadam i idę się wypoziomkować :D Dobrej nocy życzę wszystkim, miłych kolorowych snów👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam wieczorowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×