Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Gość Zuzanna Amelia ææ
Dawna - Milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
dobry wieczór :) l Wreszcie w domu. Mogę rozpocząć wolny weekend. Postaram się do poniedzialkowego poranka nawet przez chwilę nie pomyśleć o zakładzie i pracy. Dla relaksu otwieram oko(cim) , potem otworzę pewnie drugie. Spania w miejscach publicznych dzisiaj nie było i już nie będzie. Na blondynki też nie było czasu zwrócić uwagi, oczywiście poza blondynkami topikowymi l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor Saam :-) Chociaz ja Cie przywitam po pracy ,Twojej pracy :-) Saama napilabym sie takich procentow na rozluznienie ,ale niestety nie moge 😭 Teraz juz moge zbierac sie na spoczynek ,a jutro znow sobota ,dla mnie dzien wzmozonej pracy ,a Ty Saam nie zapomnij o odpoczynku ,moze upieczemy muffinki ,albo babeczki ? :-) Dobrej Nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Kolorowych wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) o I ja też nareszcie w domu. Ale wróciliśmy z M prawie razem. Ja 10 minut wcześniej od niego. Niestety weekend mam pracujący😭 ale od wtorku też mam urlopik :) Olivier:) he he..z tym buziakiem to u mnie ciężko będzie bo pod kamerami:D ale są miejsca gdzie kamery nie sięgają. Jednak ludzkie oczy wszędzie sięgną ;):D ale gdy się potkniesz to może nikt nie zauważy, że mnie gdzieś cmokłeś podczas zachwiania się :D o Wiola:) zapraszam Cię do mnie osobiście;) całus od kobiety podczas pracy mniej rzuca się w oczy niż od mężczyzny:):P o Daa :) wypoczywaj przed pracowitym jutrem :) o Saam:) i jak tam? drugie oko(cim) otwarte? ja mam od wczoraj resztkę Karmi. Tylko zimne a mnie trochę gardziołko pobolewa. Zastanawiam się czy pomoże czy zaszkodzi...e tam! tylko łyczka zrobię, solidarnie:D o Dobrej nocy wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zabalsaamowany
Drugie oko(cim) oczywiście też było otwarte bo po jednym to tak jakoś niesymetrycznie na świat patrzyłem. Rano nie muszę wcześnie wstać więc mogę się bardziej zrelaksować. Planów cukierniczych na sobotę nie mam ale nie wykluczone że nabiorę ochoty na jakąś babeczkę. l Dobrej nocywszystkim życzę :) l kolorowych blondynkowych .... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani Dziś sobota, dla niektórych dzień odpoczynku, dla innych dzień bardziej pracowity. Dla mnie będzie taki sobie, bo i trochę odpocznę i popracuję, szczególnie w kuchni. Nie było mnie kilka dni i tu muszę napisać dlaczego. Po pierwsze, ostatnie naloty gości trochę mnie zmęczyły. Po drugie, znów zaczęłam gubić dystans do wirtualnej rzeczywistości i nauczona poprzednim doświadczeniem, musiałam się zdystansować i odskoczyć na kilka dni. Zauważyłam ostatnio, że za często zaglądam na topik, że zaczynam się wkurzać, że kogoś nie ma, albo nie reaguje na moje wpisy, albo z innych powodów, wtedy otwiera mi się dzwonek alarmowy w głowie i dzwoni dotąd, dokąd nie wskoczy tam myśl; przyhamuj kobieto, topik ma Ci sprawiać przyjemność, a jeśli przynosi frustracje, to znaczy, że się za bardzo angażujesz a to dla Ciebie znów źle się skończy....i wtedy muszę dać sobie -spocznij. Po kilku dniach wszystko wraca do normy, jestem spokojniejsza i znów wchodzenie tutaj sprawia mi wyłącznie przyjemność. Nie wiem czy czasem nie jest to przyjemność jednostronna:D bo pewnie zanudzam Was swoimi długimi wpisami i przydługimi monologami , ale co tam, najwyżej ominiecie mój wpis szerokim łukiem :D Teraz kilka słów do Saama. Saamuś, nie wiem dlaczego uważasz że jesteś mało asertywny, bo w stosunku do mnie byłeś asertywny dokładnie tak jak trzeba, dlaczego wiec nie zastosujesz tej techniki wobec tych którzy ewidentnie Cię wykorzystują ? A może to nie do końca jest prawda, i owszem przyjeżdżasz do domu późno, wszem i wobec mówiąc że byłeś w pracy a w rzeczywistości była to praca, ale należąca do tych bardzo przyjemnych :P:P Tak naprawdę, wierzyć mi się nie chce, by pracodawca nie zdawał sobie sprawy, jak bardzo przegina przepisy, zatrzymując Cię w pracy tyle godzin....a może ja nie znam dzisiejszych realiów i teraz tak jest wszędzie ? sama nie wiem co o tym myśleć:( Daa, dziś sobota, więc pewnie znów będziesz na pełnych obrotach. Ciekawa jestem co ostatnio pieczesz, czy przerzuciłaś się wyłącznie na mufiny ? Ciekawa jestem jak sprawują się nowe kokilki, czy już wypróbowane? A dlaczego kupujesz ekstrakt waniliowy, zamiast mieć swój własny o wiele tańszy i lepszy ? Calinessa, wreszcie papierek w ręce, brawo. Szkoda że masz pracujący weekend, ale myślę że to i tak nie przeszkodzi Ci w wypróbowaniu jazdy solo, przecież tak o tym marzysz, więc do dzieła. Klawy, nie wiem czy masz obsesję na punkcie seksu, ale wiem że w dużej mierze masz racje, seks daje zdrowie, energię i młodość, więc zażywaj tego leku jak najczęściej. Mam dla Ciebie jednak wiadomość że dokładnie oglądnęłam zdjęcie z Sztokholmu i widziałam Baa dość dokładnie, bo chyba się nie mylę, że stała sobie po lewo w żółtym, lub musztardowym płaszczyku ? Olivier, no proszę w stolycy teraz bywasz, a ja podejrzewałam że na wschodzie bo stamtąd mało się odzywasz. Tak się zastanawiałam nad Twoim czasem pracy i wyliczanka mi wyszła taka że poza domem bywasz 3 tygodnie a 1 tydzień w domu:O Dobrze liczę ? popraw mnie proszę jeśli źle. Mam nadzieję, że odpoczniesz na urlopie, wynagrodzisz rodzinie swoją nieobecność. Wiolka, bardzo podoba mi się Twoje poczucie humoru, jesteś genialna, szczególnie w rozmowie w Klawym :D tak trzymaj 👄 Jolka, zmartwiłaś mnie że jakieś redukcje u Ciebie w pracy i też tego zrozumieć nijak nie potrafię. No by jak to tak? Pracujesz po kilkanaście godzin, pewnie dlatego, że pracy dużo a ludzi mało, więc jeszcze chcą zwalniać ludzi ? tz że co ? Ci co zostaną będą pracować po 20 godzin dziennie ? coś tu jest nie halo. Tak patrząc teraz na godziny pracy Saama, Oliviera, Joli, to już nie wiem co mam myśleć o prawie pracy w naszym kraju Ktoś się powinien dobrać do tych wyzyskiwaczy, bo to już przechodzi ludzkie pojęcie. Spróbuję dopisać jeszcze kartkę z kalendarza; Mamy dziś 27 lutego, dokładnie za miesiąc będą już święta Wielkanocne:O ojeku, jak ten czas zapiernicza...:O Imieniny obchodzą: Auksencja, Gabriel Przysłowie: „W lutym, gdy zagrzmi od wschodniego boku, burze i wiatry częste są w tym roku” Jak na razie, nie grzmiało a wręcz dzisiejsza pogoda zachęca do wyjścia z domu, piękne słoneczko za oknem, choć rano był spory mrozik, więc powietrze będzie rześkie. Świętować dziś może niedźwiedź, bo dziś jego dzień:D Dzień Niedźwiedzia Polarnego Zostawiam Wam na topikowym stoliku i kawę i herbatkę; http://gmfit.pl/wp-content/uploads/2015/07/kawa-herbata.jpg i jeszcze coś do kawy czy herbatki; https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRZHpH0CthDaCEmUUTUaUivxGyvr-AO8-xLxBKfDCoKH5ODusaU I jeszcze na koniec ; http://www.bez-cenzury24.pl/upload/images/medium/2014/05/przesylam_ci_pozytywna_energie_2014-05-21_15-38-25.jpg Wszystkich Was cieplutko pozdrawiam i życzę pięknego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam sobotnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uwazam, abym tylko i wylacznie pisal o sexie, ale okej, nie ma sprawy. Staralem sie pisac o roznych rzeczach, troche o sobie, o moich przezyciach, doswiadczeniach, podawalem ciekawostki, zabawialem towarzystwo. Bawcie sie dobrze🖐️, milego dnia Ferdzi, tak jak rzeklem ze pokaze Wam zdjecie Baa, slowa dotrzymalem:D, cokolwiek wystawiacie ogladam bardzo dokladnie, starac sie zapamietac szczegoly, tlo i otoczenie. Brawo dla Ciebie ze wykorzystalas sposobnosc aby zadac sobie trudu i przejrzec zdjecie dokladnie:D, to sie ceni, ale to nie ta kobieta tylko ta na pierwszym planie, szczupla szatynka z dlugimi wlosami:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frdżi ty to nie za bardzo włazisz z buciorami w życie innych? Co cie obchodzi ile kto pracuje albo co robi po godzinach ? Czy ciebie ktoś rozlicza z twojego czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! :) l hej Ferdzi 🌻 l cześć Klawy l witaj Gość l Ja nie uważam aby Ferdzi przesadnie ingerowała w nasze życie. Po prostu z zainteresowaniem śledzi nasze poczynania i dzieli się swoimi spostrzeżeniami. Dobrze że nie jesteśmy jej obojetni. Po to tu przychodzimy aby w miarę możliwości poznawać siebie nawzajem. l U mnie też sloneczna piękna pogoda. Ale dalej niż na podwórko raczej nie wyjdę. Niedawno wstałem a na dzisiaj zaplanowalem parę prac porządkowych. Tak więc gdyby mnie ktoś później szukał to będę na strychu prawdopodobnie. l udanej soboty wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam przerwę w kuchennych zajęciach, więc kukam na topik:D Klawy oczywiście masz rację, piszesz o różnych sprawach i tak trzymaj, ale temat seksu przewija się w Twoich wypowiedziach dość często:D ja tam nie mam nic przeciwko temu, bo jak pisałam wyżej, masz rację w temacie relacje seks a zdrowie :D i tylko tyle chciałam tu zaznaczyć :D Jeśli chodzi o fotkę, to pechowo sobie jej nie zapisałam :P i mnie ubiegłeś, usunąłeś zdjęcie, nie mam więc możliwości skorygowania swoich spostrzeżeń, ale przyglądałam się obu paniom, z tym że ta w żółtym była ustawiona do zdjęcia, więc oceniłam, że to Baa:D Hej Saam, cieszę się że wstałeś, choć pewnie wszystkie mięśnie obolałe z przepracowania. Jaką babeczkę dziś upieczesz ? bo pewnie jednak coś kombinował w kuchni będziesz :D Serniki sie przejadły, to babeczka byłaby w sam raz. Kiedyś mój syn często pomagał mi przy babce łaciatej, a później sam ją wypiekał :D teraz mu się nie zdarza, a szkoda, bo zapowiadał się na dobrego domowego kucharza :D No nic, koniec przerwy, wracam do kuchni, dziś będę serwować kurczaka pieczonego w piekarniku, więc czas go tam włożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi :) fajnie że już jesteś. Nie dystansuj się zbyt często i zbyt długo bo bez Ciebie filtrownia traci na atrakcyjności. Dzięki za kawkę i dobrą energię, postaram się nie zmarnotrawić jej ;) Pracuję po godzinach niestety w zakladach pracy ale czasem jest z tego też trochę przyjemności. Choćby wypłata. Intymnych przyjemności nie ma chociaż to rzecz dyskusyjna gdy pracuje się także w towarzystwie kobiet. Faceci są wzrokowcami i potrafią wiele wypatrzeć, nawet przez ubranie :p Wspomniałem o "zakładach" bo nke zawsze jest to jeden zakład. I to może wprowadzać Ciebie w błąd w pojmowaniu rzeczywistości. Poza tym mój pracodawca nawet nie wie że mam nadgodziny. Jedynie bezpośredni przełożony. Nie zmienia to faktu że ostatnio sporo czasu spędzam w pracy. A to dlatego że nie potrafię zrzucać z siebie obowiązków a także odmawiać pomocy. Pracując nie myślę ile zarabiam ale żeby jak najlepiej zrobić to co do mnie należy. A że czasem są zadania powyżej moich mozliwosci to trzeba poświęcić dodatkowy czas Ogolnie w zakładzie nikt nie pracuje ponad normy czasowe. Dawniej i w innych zakładach to różnie z tym bywało. l Doedytuję bo Ferdzi była w międzyczasie. Waham się w sprawie wypieku bo ostatnio na dużo sobie pozwalałem. Ktoś to poźniej musi zjeść. Gości się w ten weekend nie spodziewam. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Witam cieplutko i słonecznie,gdyż u mnie dziś piękna pogoda Ferdżi super,że wróciłaś.Tęskno na topiku bez Ciebie;-) Widzę,że gość zburzył się jak szczypior na wiosnę,myląc troskę z włażeniem z buciorami w czyjeś życie:-D:-D:-D Caal kamerki można chyba jakoś obejść,zresztą Oli pewnie będzie wiedział jak to zrobić;-)i na pewno Jego całus byłby czystą przyjemnością:-D:-D:-D Saam miłego sprzątania;-) http://id.joe.pl/sub_images/pictures/95105dd32721b12c370c5d075019f758_th2.gif Muszę dziś pobiegać,bo mam zaległości.Po sklepach:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) o U mnie słoneczko piękne ale w nocy był przymrozek i teraz robi się błoto. o Co do Waszych powyższych wpisów to każde z nas ma inny styl pisania, niektórzy są bardziej wylewni inni mniej lub wcale. Niektórzy są codziennie inni nie i też jest ok. nikt nie ma pretensji, najwyżej wyraża swoją tęsknotę za tą osobą ;) Ważne, że cała ekipa jakoś się dogaduje i panuje zgoda w klubie:D Uważam, że każdy z nas jest cennym rozmówcą niezależnie jaki temat preferuje bo po prostu świetnie się przez to uzupełniamy. o Ja dzisiaj będę słabą rozmówczynią bo jak pisałam wczoraj weekend mam pracusiowy. Pewnie inni nadrobią moją nieobecność :D o Miłego wypoczywania, gotowania, strychowania, babeczkowania, delegacjonowania(?:D) jak to napisać poprawnie? :D a Wiola może przybiegnie do mnie na zakupy? :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klawy :) zdrowy mężczyzna myśli o sexie ponad 30 razy dziennie. Twoje topikowe kilka razy pozwala wysunąć tezę że albo nie jesteś szczery, albo masz coś na boku albo nie jesteś zupełnie zdrowy :p :D A tak na marginesie kobiety myślą o tym o połowę rzadziej. Więc wiadomo dlaczego mężczyznom tak trudo żyć na tym świecie. Przecież liczba kobiet nie jest dwa razy wieksza. :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Wiola 🌻 jakoś nie mogę zabrać się za to sprzątanie. Na razie gromadzę energię. Do tej od Ferdzi właśnie dodalem kawę i pół tabliczki czekolady. Miłego biegania a małych kosztów Ci życzę. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Celinko 🌻 myślę że prawidłowo powinno być - miłego pobytu w delegacji. Ale Twoje określenie jest zdecydowanie sprytniejsze. Tobie życzymy przyjemnego pobytu w pracy :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam, mój kurczak już w piekarniku, miał być w piwie ale wczoraj wypiłeś mi cały zapas :D:P :P Myślę, że spokojnie jakieś ciasto możesz mieć w domu, przecież lubisz słodkości a jeśli nie miałbyś w domu, to pewnie w sklepie kupiłbyś jakieś batoniki, czy inne słodycze a przecież domowe ciasto lepsze :D Aaaa, a może skusisz się na drożdżowe ? Wiesz, każde ciasto można poporcjować i zamrozić, więc dlaczego nie mieć pod ręką czegoś co jest pyszne i z własnej kuchni ?:D Trochę mnie uspokoiłeś, kiedy napisałeś, że to nie w jednym zakładzie pracy tak harujesz. Faktem jest Saam, że pieniądze to nie wszystko, choć oczywiście dobrze jest je mieć, ale kurcze nie za wszelką cenę:( Co Ci z pieniędzy jak zdrowia nie będzie , a tak po prawdzie, życie zapiernicza jak szalone, to kiedy Ty zaczniesz żyć ? Nie można go odłożyć na kiedyś, na jutro czy za miesiąc. Nie licz też na to, że zaczniesz ŻYĆ na emeryturze, bo choć wiesz, że życzę Ci jak najlepiej, to tak intensywnie pracując może się zdarzyć, że jej nie doczekasz.😭 Korzystaj więc z życia, póki jesteś młody i piękny, bo żyje się tu i teraz. Nie masz przecież małych dzieci, którym trzeba pomagać i dofinansowywać, więc po co ? dla kogo ? za czym ta gonitwa? Jeszcze mój głos w sprawie myśli męskiej o seksie ....:P Kiedyś mi mówiono, że facet o seksie myśli co 4 minuty, no to wyszłoby, że nie myśli o niczym innym, więc pewnie tak do końca nie jest:D Wydaje mi się jednak, że są takie dni, kiedy tak właśnie jest. Podobnie zresztą jak kobieta w czasie dni płodnych :D Przynajmniej ja tak miałam :D Pisze w czasie przeszłym, bo teraz o seksie myślę równie często jak Klawy :P:P:P:D Klawy nie gniewaj się ,ale też czasem mam wrażenie, że jesteś erotoman gawędziarz :Dno, ale co na to poradzę, że Cię lubię :D Calinessa, szkoda że musisz do pracy, pogoda piękna, u mnie błota nie ma, ale pewnie dlatego ,że moje ulice wyasfaltowane. Myślę, że pogoda dobra by była dla Ciebie do wypróbowania autka solo a może wybierasz się nim dziś do pracy ? Zresztą po co pytam, zapewne tak :D Pewnie dziś będzie też seksowniejszy strój, na który pozwala autko a rowerek nie.Trzeba korzystać z przywilejów swobody i wygody. Miłej pracy Ci życzę👄 Wiolka, czyli przed Tobą najprzyjemniesza część dnia, czyli zakupy :D Nie ma lepszego lekarstwa dla kobiety na odstresowanie się:D Mam nadzieję że kupisz nie tylko to co konieczne, ale też sprawisz sobie jakieś zakupowe przyjemności . Tobie życzę dobrych zakupów za małą kasę👄 A jeszcze miałam wklepać jaką maksymę trzeba mieć zawsze przed oczami ; http://images5.bibsy.pl/223bFuKL/wyluzuj-bez-wzgledu-na-to-co-zrobisz-ludzie-i-tak-beda-cie-oceniac-dlatego-wyluzuj-rob-swoje-i-tak-wszystkich-nie-zadowolisz.jpeg I tym pozytywnym akcentem, kończę moje kilkukrotne edytowanie i luzacko udaję się do kuchni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Tak trzymam reke na klawiaturze i nie wiem o czym mam pisac :-) O tym ,ze wczesnie wstalam ? ,ze po 'dojsciu ' wlaczylam pranie ?,ze potem pilismy kawe ? i potem pojechalismy na zakupy ? ,a potem zrobilam obiad ? ,ze u mnie slonce swieci od godziny ?,ze pisaliscie o babeczkach ,ktore mialam zamiar piec jutro ,ale jednak tyle sie o nich naczytalam ,ze juz je pieke :-)?. Ferdzi ,kokilek jeszcze nie zamawialam ,bo tak jak pisalam na sklepie nie mieli tyle ile chcialam .Pieke dzis w tej nowej formie na muffinki i w papilotkach oraz dodatkowo w dwoch kokilkach ,poniewaz zrobilam ciasto z poltorej porcji i czesc jest z czekolada gorzka z malinami ,a druga czesc z jablkami . Co sie tyczy ekstraktu waniliowego ,to moglabym zrobic ,bo mam spirytus ,ale ten ze sklepu internetowego jest dobry i nam smakuje :-) ...Klawy ,wyczulam pewien zal ,a moze nawet zlosc w Twojej wypowiedzi i jest mi jakos nieswojo .Przeciez my sobie mozemy opowiadac co nam sie zywnie podoba i miec rozne poglady na te same sprawy i nic nikomu do tego :-).Mowilam Ci ,ze jestes Klawy i nic tego nie zmieni ,takze sie nie obruszaj ,jest dobrze :-) Musze jeszcze odkurzyc ,a juz nic mi sie nie chce 😭 Dobrego popoludnia Mili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Daa czekałam na Ciebie i cieszę się, że mimo nawału prac sobotnich, znalazłaś czas na zaglądniecie na topik. Pamiętam, że pisałaś, że musisz poczekać z zamówieniem, ale sądziłam, że do tej pory już to zrobiłaś. Z drugiej strony, to jeśli masz formę do mufinek, to w jakim celu zamawiasz te kokilki ? chyba, że będziesz w nich coś zapiekać. Nie wątpię, że ten ekstrakt waniliowy kupny jest bardzo aromatyczny, ale z ofert wyczytałam. że sporo trzeba zapłacić za 30ml buteleczkę a na ile ciast to wystarczy ? Sądzę że za tą kasę, to spokojnie zakupię laski waniliowe i buteleczkę spirolku i mam 200 ml nie 30:( Kurcze, jak czytam że znów byłaś na zakupach, to już się zastanawiam co dobrego upolowałaś ? Ja mam zaległości w zakupowaniu :( nie wiem kiedy to odrobię, ale pewnie się rozhulam od przyszłego tygodnia :D Wiolka, wróciłaś już z zakupów ? melduj co kupiłaś dla siebie ? Ciekawe czy zaszalałaś , czy tylko zachowawczo zrobiłaś zakupy ? Kochani, chciałam jeszcze napisać, że bardzo Wam dziękuję za wszelkie miłe słowa skierowane w moim kierunku. Są one dla mnie bardzo ważne, bo to potwierdza, że moja obecność tutaj ma sens i nie jestem Wam kulą u nogi. Jeszcze raz dzięki👄 Przeczytałam swój post i jest mi wstyd, bo w oczach tylko widzę milion razy użyte "że " :D :P sory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze blade ,jak mi sie nic nie chce ,ogarnela mnie niemoc 😭,a jeszcze nie odkurzalam ,ale odkurzacz wyjelam ze schowka abym sie nie rozmyslila :-).A to wszystko przez Ulana ,bo wrocil od syna i zaproponowal popoludniowa kawe ,no i siedzimy jeszcze przy tej kawie ,no i zjedlismy swiezutkie muffinki ,tzn Ulan cala ,a ja polowe :-).tak proste ciasto ,a tak dobre :-) Ferdzi ,zamowie te kokilki serduszka ,bo mi sie podobaja i w nich tez bede piekla babeczko -muffinki ,no i jeszcze te https://www.garneczki.pl/media/img/products/ad7269302e92584743980ea366edb8.jpg :-) Co do ekstraktu waniliowego ,to trudno mi powiedziec na jaka ilosc ciast starcza ,ale na dosc dlugo ,a przeciez sporo pieke ,prawda ?.Prawde mowiac dopoki nie pieklam babeczek ,to sporadycznie uzywalam aromatu waniliowego . Ide odkurzac ,Ulan znow wybyl z domu i wychodzac powiedzial ,ze gdy wroci ,bedziemy sie Miziac :D ...A ,pytalas co upolowalam :-).Jak myslisz :D,tak ,tak ,karkowke ,watrobke ,ladne zeberka i troszke wedlinki ,no i nabial ,warzywa i baterie do cisnieniomierza i chyba jedna zostawilam w sklepie 😭.Znalazlam w domu jedna zapasowa i niestety cisnieniomierz nie dziala .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Ochooo u Daa będzie branko po odkurzanku:-D :-D :-D No i super:-) Tak Ferdżi zaszalałam troszkę,tylko ja coś ostatnio za dużo sobie pozwalam na zakupach,a to chyba brzydki objaw:-( Ale kupiłam trzy bluzeczki i spodnie z nich jestem zadowolona,bo leżą na mnie całkiem,całkiem.Mogę już zacząć leniuchowanie.Wszystko zrobione.I jak to mówi Ferdżi,nawet uczyniłam galaretę:-D Saam pewnie też zakończył sprzątanie,no chyba,że myszy gania po tym strychu;-) Mówicie,że Klawy się pogniewał:-( chyba nie,bo inaczej nie nazwał by się KLAWY:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Zapomniałam:-D Caal do Ciebie wpadnę innym razem,bo miałam nieodpowiedne buty:-D :-D :-D Spokojnej pracy Caal;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×