Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

tracenie dziewictwa z facetem poznanym przez internet

Polecane posty

Gość gość

Chce tu zaznaczyc, ze to swiadoma decyzja. Mam juz 23 lata, jestem ciekawa, jak wyglada seks. Mimo tego, ze moglam pare razy uprawiac seks, to zaden z chetnych facetow nie wzbudzal mojego zaufania ani pozadania. Gdy juz taki sie trafil, to wstydzilam sie swojego niedoswiadczenia i nie pozwalalam sie do siebie zblizyc. Mysle o jakims milym, przystojnym facecie, delikatnym, wrazliwym, z ktorym moglabym miec luzna relacje, pare spotkan, rozmowy, a potem seks. Czy ktos probowal cos takiego, czy ciezko znalezc mezczyzne do takiej relacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko znaleźć takiego jak opisałaś bo teraz większość jest po prostu przeciwna i w głowie aby tylko zamoczyć i nie patrzą na to czy kobiecie jest dobrze czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej gdybyś dodała co dokładnie oczekujesz od takiego mężczyzny, wysokość, najlepiej waga, wiek, jaki charakter mają mieć te początkowe spotkania, gdzie konkretnie, czego w zamian za wprowadzenie w ten temat oczekujesz no i przede wszystkim skąd jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysokosc 170-185, waga srednia, wiek tak 22-30pare lat. Poczatkowe spotkania nie jakies randki w restauracjach, po prostu wspolny wypad na piwko, w zamian nic nie oczekuje. Wydaje mi sie, ze pozytywne wprowadzenie mnie w ten temat jest wystarczajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalezienie wrażliwego i delikatnego mężczyzny to nie problem o ile się wie na co zwracać uwagę, gorzej że internet sprzyja mówieniu nieprawdy i ciężko zdemaskować faceta który lubi wykorzystywać kobiety. Ja sam chętnie umówiłbym się z sympatyczną dziewczyną, aby móc sprawić jej przyjemność, niekoniecznie od razu do seksu, ale do samych pieszczot, minetki... ale dziewicy raczej nie chciałbym rozdziewiczać, bo to ciężka sprawa i trzeba być naprawdę ostrożnym, trzeba cholernie dużo dać od siebie i nie oczekiwać niczego w zamian, a jeśli coś pójdzie nie tak, to tylko zrazi się ją do seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wysokość, tylko wzrost się pisze... unikaj facetów którzy robią tak rażące błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Moze podaj priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella  86
Net chyba nie będzie dobrym miejscem, żeby takiego faceta znaleźć. W realu łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej pory miałem 2 partnerki, obydwie były dziewicami a że natura nie obdarzyła mnie hojnie to tak bardzo się nie bały że je rozerwie bo do takiego ze stron xxx trochę mi brakuje. Do każdej kobiety i tak podchodzi się indywidualnie, ona również powinna nas kierować. Wtedy obie strony są zaspokojone. Spotkać i pogadać zawsze można a to czy znajomość będzie dalej trwać i czy dojdzie do tego na czym ci zależy to będzie twój wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście h o j n i e* tylko ta piękna strona sama poprawia "błędy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko dam ci radę jako facet... chcesz wrażliwego, delikatnego i ciepłego faceta, to nie szukaj faceta do seksu, bo żaden szanujący się i dobry facet nie złapie się na seks, no chyba że chcesz desperata :) Poszukaj kogoś do zwyczajnej znajomości, a potem czas sam pokaże czy będziesz chciała coś z nim zrobić, czy nie, na seks oferty odpowiadają typowi ruch/acze i desperaci z kompleksami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary Wujo
Gościówa! Od 15-tych urodzin można "to" robić nie narażając partnera (albo partnerki) na zarzut pedofili. Osiem lat już "pauzujesz". Było w sieci sporo ogłoszeń nastolatek oferujących cnotkę za kaskę. Byli tez hobbyści gotowi płacić. W sumie dla faceta to umiarkowana przyjemność i jakaś odpowiedzialność. Wiem, bo w dawnych latach wykonałem 200% normy, deflorując dwie. W życiu bym za to nie płacił. Ale chętnego znajdziesz i jak nie jesteś brzydulą - możesz stawiać warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa jasne, ma to robić za kasę :) gdy ktoś płaci za seks, nawet za dziewicę to oczekuje czegoś w zamian, więc dziewczyna będzie musiała robić rzeczy na które być może nie ma ochoty, bo nikt nie zapłaci za samą możliwość przebicia błony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko dam ci radę jako facet... chcesz wrażliwego, delikatnego i ciepłego faceta, to nie szukaj faceta do seksu, bo żaden szanujący się i dobry facet nie złapie się na seks, no chyba że chcesz desperata usmiech.gif naprawde nie ma milego, doswiadczonego (no uzyje tego znienawidzonego slowa) "r****cza" ktory kochalby kobiety i chcial po prostu spelnic dobry uczynek i dac pozytywny pierwszy raz :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gwarantuję ci że takiego nie znajdziesz, usłyszysz wiele pięknych słówek i obietnic jak to ci będzie wspaniale, czego to dla ciebie nie zrobią, ale facet będzie chciał coś w zamian, więc przygotuj się na lodzika, być może anal, albo inne praktyki których być może nie chcesz. Pomyśl trochę. który wartościowy facet umówi się z dziewczyną na seks? Wartościowi faceci potrzebują do tego czegoś więcej, a żeby chcieć dać kobiecie przyjemność, to musi nam w jakimś stopniu na niej zależeć, bo obcą laskę to można tylko zaliczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jak są to przecież nikt nie będzie przejeżdżał kilometrów do ciebie specjalnie po to żebyście byli znajomymi (ewentualnie desperaci) napisz najpierw mniej więcej skąd jesteś, żeby chociaż ci co zaangażowali się jakoś w rozmowę i chcą coś z tym zrobić wiedzieli czy jest sens dalej to ciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pominę już fakt, że pisząc "szukam faceta na pierwszy raz" robisz z siebie cel dla łowców :P A taki łowca powie ci wszystko to co chcesz usłyszeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko przecież ty i tak nic z tego seksu nie będziesz miała, bo pierwszy raz jest wątpliwie przyjemny dla kobiety, więc przebij sobie tę błonę palcem w ciepłej wannie i po kłopocie. A gdy już nauczysz się czerpać satysfakcję z masturbacji, to wtedy weź się za seks :) Albo znajdź sobie uległego, zakompleksionego gościa, który lubi pieścić kobiece ciało, niech cię porządnie wyliże bez oczekiwania na rewanż, czy seks i więcej z tego będziesz mieć niż z samej penetracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie lepiej kupić dildo i samej rozwiązać problem ;) A potem związać się z jakimś fajnym facetem w realu? W necie możesz trafić na psychopatę i tylko zrazisz się do facetów albo jakiego syfa złapiesz, chcesz tego? Poza tym, jak później poznasz jakiegoś fajnego faceta i on dowiedziałby się przypadkiem że tak zrobiłaś, to z pewnością nie chciałby takiej dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem z własnego doświadczenia, że niełatwo kogoś znaleźć i jeszcze na tyle się przekonać, by to z nim zrobić. Zrobiłam to pierwszy raz mając tyle lat co ty.Nie jestem jakąś brzydulą, ale nie miałam wokół siebie właśnie kogoś godnego uwagi a nie chciałam się z nikim wiązać , zresztą nadal nie chcę a byłam ciekawa seksu.Pół roku z nim korespondowałam a potem do niego pojechałam.Wiedzieliśmy, czego chcę i że nie będzie kontynuacji.Hotel, pierwszy wieczór na rozmowach, spacerach. Bardzo miło.Drugi wieczór i noc w pokoju. Było tak dobrze, miło, bez stresu, pośpiechu, że byłam zafascynowana i oczarowana.Ta noc mogłaby jeszcze trwać. Jednak umowa to umowa. Jestem może zwariowana lub mam inne odchyły, ale mężczyzna z którym zrobiłam to po raz pierwszy miał...50 lat. Potem trafiali mi się faceci, też starsi.Ja mam teraz 24 i pół a mój chłopak 38,kawaler, zaczynam pomału o nim myśleć jako o mężczyźnie na resztę życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgentOrange    1496
Ja straciłem cnote z pierwszym lepszym. A dùpa bolała ze hej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I po tym jak cie rozdziewiczy to cie zostawi,to pewnie w 100 % . a jak wpadka będze i zajdziesz w ciąze,też cie zostawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:55 dzieki za wpis :) milo sie czytalo, tez mam nadzieje na cos takiego... I po tym jak cie rozdziewiczy to cie zostawi,to pewnie w 100 % - nie szukam zwiazku narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potem trafiali mi się faceci, też starsi x Trafiali się? Sama ich sobie dobierałaś bo rozdziewiczył cię starzec****adło ci już na mózg :) gdyby rozdziewiczył cię 15-latek, to teraz latałabyś za małolatami, a nie starcami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam penisa 16 cm i jak stoi to jest gruby, dziewczyna moja mnie zostawila byla dziewicą i miala 23 lata, bala sie bólu naczytala sie duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja straciłam cnotę z chłopakiem w którym się zakochałam i który pokochał mnie i też ci to radzę autorko, bo seks z kimś kogo się kocha i się wie, że ten ktoś przy tobie zostanie po wszystkim to najpiękniejsze co może spotkać kobietę :) A swojego chłopaka poznałam właśnie przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspomniala o randkach w restauracjach, myślę że chce chlopaka na kase naciagnac i zostawic,najesc się jakichś rzeczy za kilka stów i papa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie radzę szukać ci w necie-tym bardziej na pierwszy raz! :P Tu siedzą sami psychole...:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×