Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę czyli WYBORY WYBORY... archiwum2

Polecane posty

Gość gość
A per "masz 10 minut" możesz sobie mówić do swojego gacha tudzież gachowej jak już zgasisz światło i ułożysz się w pozycji wyjściowej x alez sensacja ze nic nie napisalas swoimi slowami na temat kaczora i jego druzyny co wyprawia alez sensacja:D:D:D a teraz mozesz juz powstac z klęczek i wytrzec morde ze spermy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Otulina, to twoj ziom napisal, ze ci ktorzy nie chodzili protestowac przez ostatnie osiem lat nie powinni robic tego takze teraz x Sytuacja która jest teraz 100 razy jest gorsza od tej przez 8 lat. W ogóle to ciągłe ujadanie na PO przypomina mi to co sam myrek krytykował u shatyna . Kiedy rządziło PO shatyn często pisał o PIS. Wtedy myrkowi to przeszkadzało :D teraz sam to stosuje. Myrek to zakamuflowana opcja pro-pisowska która ( nie wiedzieć czemu ) udaje że nie chodzi głosować. :-P To ostatnie zdanie to oczywiście żart. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robienie z mediów publicznych mediów narodowych, w których czołowe stanowiska będą obejmować pierwsze chamy Tv Trwam, Republiki, Naszego Dziennika i Gościa Niedzielnego (oczywiście przy każdej władzy stołki się zmieniały tak, by władzom było wygodnie, ale nigdy nikt z mediów publicznych nie zrobił sobie prywatnego, katolickiego folwarku. Zaraz mi zarzucisz, że jestem fanką Lisa czy innej Olejnik - wprost przeciwnie, ale chyba jest coś pomiędzy chamem, a chamem do potęgi). x jeszcze nie obejrzalas nowej ramowki a juz p********z jak potluczona myslisz ze beda gorsi od krasków kulczyckich i innych telewizyjnych k*******now ?? wez ochłoń bo p********z jak potluczony szmatyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
araz mi zarzucisz, że jestem fanką Lisa czy innej Olejnik - wprost przeciwnie x a czyim fanem jestes moze neutralnym tak ?? p********z nic wiecej tu nie uskuteczniasz tępa suko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja, wyborca pisu, jestem w zupełności zadowolony z tego co pis robi. a zarzut wobec pisu że nie dość szybko kwotę wolną od podatku chce podnieść gdy sukinsyny z PO przez 8 lat jej nie podniosły to już szczyt hipokryzji. ścierwa jebane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ścierwa jebane przez 8 lat nie rozliczyły PO a pis gotowe są po dwóch miesiącach rozliczać :D całe szczęście kurwy i złodzieje mogą sobie co najwyżej ponarzekać w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedtem nikt nie protestował bo nie było nikogo kto by za to płacił.Bądzcie na czasie i przeczytajcie sobie na niezależnej oświdczenie działaczki.Pousuwali ale na niezależnej jeszcze jest. Tak patrzyłam i tak mi was żal.,,Kto nie skacze ten za PiS,,.Rany boskie dobrze,że nie jestem wyznawcą żadnej partii i grup interesu.Ostatnim naiwnym w mojej rodzinie był dziadek,który ruszył do obrony Ojczyzny w 1939r i zginął na oczy nie widząc własnego syna po to żeby pewnym grupom dobrze się żyło,bo syn złotówki po ojcu nie widział.A władze PRL dla wdów miały pracę przy krowach w PGR.Więc każdego kto o walce w wojnie a zwłaszcza domowej myśli proszę o zastanowienie.Wierzcie mi,organizatorzy wyjdą na swoje.A wy możecie poginąć bo niestety kibicie,narodowcy I innej maści dzielni ludzie nie żartują mając was na oku.Mówią o was sprzedajczyki i kolaboranci.Golenie głów to tylko na początku.I tak może być od głupiego skakania do prawdziwego rozpaczania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Prezydent, który nie pierdnie bez pozwolenia swojego pracodawcy - wstyd jeszcze większy od myśliwego, który robił byk za bykiem." To że "walisz" nie tylko w PIS odróżnia cię od takich pseudo/dyskutantów :classic_cool: Czy ktokolwiek, myro itp. napisał jakieś krytyczne słowa o PIS ostatnio ? No własnie... :-O ciągłe tylko słowa wytrychy u osób pro PIS np. " lewak". "koryto", "PO rządziła 8 lat". To są argumenty na poziomie goowniarstwa z boiska na które łapie się byle przybłęda z netu jak np wawcia. :classic_cool: Albo samodzielnie nie myślą posługując się wypisz wymaluj retoryką pisowską ( udając wielce niezależnych i że niby nie głosują np myrko ) albo już nie wiem. Potrafię napisać źle o PO, źle o innych partiach, nie tylko o PIS, oni ciągle walą w Petru , PO itd. onanizując się tym i uważając chyba przy tym że kogoś zaorali , zagięli itd. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co smiecie pis bedzie cie w necie inwigilowac ?? o jednak nie no niespodzianka no prosze juz demokracja nie zagrozona?? trzeba tu widze porzadek zrobic pod nieobecnosc tego j******o debila z nowej huty bo inne s****wa zaczynaja sie tutaj panoszyc ze swoja wizja polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PO i Nowoczesna zdrajcy i tyle w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktokolwiek, myro itp. napisał jakieś krytyczne słowa o PIS ostatnio ? No własnie... pechowiec.gif ciągłe tylko słowa wytrychy u osób pro PIS np. " lewak". "koryto", "PO rządziła 8 lat". To są argumenty na poziomie goowniarstwa z boiska na które łapie się byle przybłęda z netu jak np wawcia. x ty szmato za to lapiesz sie na haselka zagrozona demokracja kosciol pis kaczynski smolensk buahahahhahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:18 Dzięki. I masz rację. Miliard cudowniejszych rzeczy jest do robienia, właściwie to zabieramy trochę robotę Shatynowi :D Napisałam co czuję, co uważam. Nie jestem guru od spraw socjologii, polityki czy wojen. Informacje zbieram z różnych źródeł - nie jestem fanką gazety wyborczej ani tvn, są to media żenujące wcale nie bardziej od frondy czy niezależnej. Zbieram wiadomości ze źródeł, które wydają się być najbardziej obiektywnymi z możliwych - zbieram, syntezuję i staram się sama wyciągać wnioski. Być może błędne, być może słuszne, pewnie niejednokrotnie się mylę albo nabieram. Czas pokaże. Nie jest mi to jednak wszystko obojętne - mam dzieci, rodzinę, jestem osobą młodą, której marzeniem nie jest wypieprzanie z kraju gdzie pieprz rośnie, za chlebem, pracą i jako takim bytem. Wnerwia mnie plucie na tych, którzy narażali swoje życie po to, by inne gnidy pluć dzisiaj mogły. Wnerwia mnie arogancja, buta, pewność siebie władzy - i tej poprzedniej i obecnej. Wnerwia mnie to, że po raz setny w historii okazuje się, że rządzący mają nas wszystkich w du/pie, a sami walczą o swoje koryto, stołki i wodopój, który będzie nieskończony, a wysługują się w tym temacie nami: napuszczając nas na siebie, jątrząc, dzieląc i łamiąc naszą przyzwoitość. A NAJBARDZIEJ wnerwia mnie to, że nie ma perspektywy, aby cokolwiek się tu zmieniło z jednego zasadniczego powodu: z powodu naszej mentalności. Choćby ten topik: wyzywanie, wyszydzanie, rynsztokowe obrażanie się nawzajem przez poglądy, inne wartości. Skoro tu, na poziomie zero, wśród nas - obywateli - jest jak jest, czego się spodziewać po tych, którzy są na górze, którzy walczą o swoje być-albo nie być? Topik jest przykładem, ale jest ich znacznie więcej, zachowujemy się wobec siebie jak ostatnie gnidy w kolejce w sklepie, na ulicy w autach, w przychodniach, w pociągu. I nie widzę szansy na to, aby to się zmieniło. Szkoda, nie będę już cytować Piłsudskiego. Szkoda. Lecę. I na nowy rok (trochę późno, ale ponoć lepiej tak niż wcale) życzę NAM wszystkim trochę więcej pokory. Nikt z nas nie ma monopolu na nieomylność i wszechwiedzę. A głupio będzie jak ci, którzy tak najgłośniej ujadają, jednak się pomylą. Dobrego wszystkiego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szmaty ujadacie bo boicie sie ze stracicie cieple posadki jak np ta musztarda co tutaj kiedys fikala czy ten pedal ff od wprowadzenia euro w polsce ktore mialo uratowac panstwo buahahahhaha wielu tutaj was bylo i kazdy sie zesrał procz tego debila sponsorowanego przez huj wie kogo !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Na razie wiadomo o 12 miastach, w których w najbliższą sobotę odbędą się pikiety w obronie wolności słowa. Ale wciąż dołączają kolejne. To reakcja na przyjętą błyskawicznie PiS-owską nowelizację ustawy o mediach publicznych." x na demonstrację kodu w krakowie przyszło 6 tys osób a na spotkanie dla bezdomnych i ubogich organizowane przez caritas 60 tys. tak wyglądają te wasze "społeczne protesty". pare świn odrywanych od koryta chce nam wmówić że są "społeczeństwem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bedziecie po kolei barany robic h.... jaroslawowi na kolanach ahahah jak sie oglosi królem Polski ahahahahahahahaahahahhaahahahahahahahahahahaahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zbieram wiadomości ze źródeł, które wydają się być najbardziej obiektywnymi z możliwych " x czyli z jakich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo te dekle protestuja i nie wiedza nawet po co protestuja :D walcza o pieniadze nie dl asiebie tylko dla tych hien jebanych co tak przez tyle lat pierdolily te kocopoły tym ludziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, i właśnie o tym napisałam ten epolet powyżej ;) Gratuluję IQ. Widzę, że fobia szatyńska nadal na tapecie :D Idę, szkoda życia. Bez odbioru 🖐️ (zeby nie było - to nie ja pisałam o kodzie do myra wcześniej, bo nie wiem czy słowa Otulonej są skierowane do mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w*********j w podskokach do garów szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"No, i właśnie o tym napisałam ten epolet powyżej " x no ba. przeciez wy wszyscy jesteście "superobiektywni" jak trzeba przywalić w pis. ale jak PO przejmowała telewizję i wyrzucała każdego dziennikarza kto ośmielił się ich nie dość entuzjastycznie chwalić to was nie było. jak rzeczpospolitą przejął kumpel grasia, pan hajdarowicz i po nocnej naradzie przy śmietniku wywalił z niej gmyza to też nie było "zagrożenia dla wolnych mediów". "jak ja was k***y nienawidzę i jak ja wami k***y gardzę...." że zacytuję pana kukiza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o seryjnym samobojcy tez juz zapomnieliscie pedaly !! o wszystkim nagle zapomnieliscie bo pis nagle zagrozil demokracji !! ten wstretny zlodziej kaczynski nakradl i nakradnie na zapas!!! powinno sie was n*******lac na tych marsach pałami gazowac a potem kibole powinni was przekopac wy smiecie pedalsko hipstersko zalosne krzywe ryje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrajcy i kolaboranci.Do tego jeszcze na sumieniu mają grypy i przeziębienja naiwnych po marszach.Te naiwne istotki nie wiedzą jakie oni mają przyobiecane złote góry a nowiutkie szeleszczące banknociki w kieszeni.Przecież pracują dla najmożniejszych,bronią ich interesów jak lwy.A teraz jeszcze w obliczu nadzoru to może uda się zatrzymać zakusy Chińczyków,żeby z nami interesy robić.I o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 msc temu to nie wiedzieli kim jest ta szmata petru dzis kazdy debil na kolaanch by mu o******al pałe bo przeciez on tak ladnie mowi i taki przystojny buahahahhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie jest nowohucka przybleda zdechla juz czy jeszcze dycha ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Potrafię napisać źle o PO, źle o innych partiach, nie tylko o PIS, oni ciągle walą w Petru , PO itd. onanizując się tym i uważając chyba przy tym że kogoś zaorali , zagięli itd. " x no bo od jakiegoś czasu to jest właśnie platformiana retoryka. już nawet najgłupsi nie są w stanie uwierzyć że PO to coś dobrego więc teraz wasza strategia polega na wmówieniu wszystkim że "może i PO jest zła ale ten pis to jest taki sam" i udawanie "obiektywnych którzy każdego potrafią skrytykować".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
debile nie potrafia zrozumiec prostej rzeczy ze niemcy specjalnie uprawiaja taka polityke bo chca nam i podobnym panstwom zrzucic na glowe uchodzcow bo widza ze sobie nie radza z nimi wiec sa w stosunku do nich pobłażliwi bo normalny przywodca to by zlapal cala ta dzicz za morde i odstrzelil w p**du !!!! Tak zrobi to Kaczynski wlasnie pedaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wasz "obiektywizm" polega na tym że skoro pis ze względów budżetowych kwotę wolną od podaktów chce ponieść "dopiero" w roku 2017 (czli po 1,5 roku rządów) to "jest taki sam" jak i PO która tej kwoty nie podniosła przez 8 lat. przy czym pis w międzyczasie dał po 500 zł na dziecko a PO przez te 8 lat tylko nas coraz bardziej goliła, "żeby żyło się lepiej", tyle że zjadaczom ośmiorniczek i ich koleżkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noni nic so nich nie trafilo z tego wywodu. mowilem, szkoda czasu, to beton, zatwardzialy beton. dla nich gigaurozmaiceniem jest zamiana pomidora na rzokiewke przy sniadaniu, a co dopiero poglady :D otulona najwoekza ekspertka od szmat i mopw, tutaj moze robic z siebie profesor prawa :D iftara kolejna stara panna i biurwa przy okazji - tutaj podnosi swoje ego. myr juz w ogole staruszek, ktory nie przyjmuje do wiadomosci najmniejszej ewentualnosci zmiany pogladow, a ponoc tylko osly tak maja :D Shatyn w druga strone, staruszek ktory czuje sie dzieki Kaczkom wazny. Ekipa starych, zdziadzialych przegrancow zyciowych (bo jak inaczej nazwac 3rozwody, emigracje i na koniec bekarta przy czterdziestce z poznanym na forum internetowym starym capem), nalezy zostawic ich tu w spokoju. Do smierci beda na siebie ujadac,, bonic innego im w zyciu nie wychodzi tak dobrze. Taka jest prawda chocby zaklinali rzeczywistosc z calych sil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie!Błagam obudzcie się. Nie wierzyć,nikomu nie wierzyć.Każdy ma swoje interesy.Poszukajcie,poczytajcie.Media niezależne,alternatywne. W miastach powstają Pobudki Brauna.Posłuchać Maksa Kolonko,wykładów na temat geopolityki itd.i dowiedzieć się co tak się wyrabia.Wnioski własne z różnych źródeł bo inaczej wyjdziecie na tresowane małpy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×