Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę czyli WYBORY WYBORY... archiwum2

Polecane posty

Ty już lepiej idź się podrap czosnkiem. :classic_cool:🖐️)) Tylko tyle mam ci do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czosnek działa też dobrze na impotencję. W Twoim wieku, to już na bank musisz się wspomagać wiagrą, a ta szkodzi na serce. Lepiej więc jedz czosnek. . Żebyś źle nie skończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile w końcu ten owsiak zebrał ? mniej , czy więcej jak w ostatnich latach ? bo np. jak mniej ...i poda to nowa TVP , to będzie to znaczyło, że jest to upadająca akcja w wyniku czegoś tam , o czym należałoby podyskutować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
g/ó/w/no,mnie to obchodzi. jak cie to interesuje dziadzi. to se w necie poszukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a ile w końcu ten owsiak zebrał ? mniej , czy więcej jak w ostatnich latach ? bo np. jak mniej ...i poda to nowa TVP , to będzie to znaczyło, że jest to upadająca akcja w wyniku czegoś tam , o czym należałoby podyskutować X A kogo obchodzi nowa TVP? Ktoś to ogląda w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myr, odnośnie tego KODu - albo nic nie mów, albo naprawdę zastanów się co mówisz, bo opcje są dwie: albo jesteś po prostu kretynem (w co nie wierzę) albo już tak zdziadziałeś, że nawet nie chce ci się wytężać głowy do myslenia. Piszesz takie bzdury, że nie chce mi się nawet wyjaśniać tego, po co ludzie idą na KOD (ja nie piszę baranku o działaczach i założycielach ale o zwykłych, szarych obywatelach który idą na ten marsz). No nie chce mi się, bo obawiam się tego, co potem przeczytam spod Twojego nicka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, czyli skoro nie wychodzili wcześniej - teraz też nie mają prawa wychodzić na ulice wg ciebie Myr, tak? Idąc tym tokiem - dziób w ciup, skoro nie chodzisz na wybory 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądacie transmisję konferencji KE? Ale wstyd. Na cały świat, wstyd jak jasny piorun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komisja Europejska zdecydowała o przeprowadzeniu wstępnej oceny sytuacji wokół zmian w Trybunale Konstytucyjnym w ramach unijnej procedury państwa prawa x Prawo rządzącego :D :D Nie, Ifcia? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x w każdym bądź razie ja się nie czuję jako oderwany od koryta jako popierający KOD ( a na manifestacji nie byłem póki co ) . To jest śpiewka pisu że kto teraz protestuje ten oderwany od koryta. Bzdurna retoryka i w dodatku obrażająca ludzi . Znam osoby których nikt od niczego nie oderwał a teraz protestują .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie czy np profesor Modzelewski który KOD wspiera został oderwany od koryta ? Takich przykładów można dać wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobnie doniesienie z UE chociaż czasami przesadzone nie biorą się z powietrza i na pewno nie biorą się tylko z tego powodu że opozycja ma tam przyjaciół - PIS nie ma? ( jak nie ma to jest to dość wymowne również). Wstępując do UE zgodziliśmy się na pewne zasady. Ci co teraz "walą " w UE niech się zastanowią czy unia nam pomoże w trudnych chwilach np konfliktów z Putinem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypominam że USA też się sprawą zainteresowały. A to że wcześniej ludzie nie protestowali - przyczyna jest prosta... aby w Polsce gdzie społeczeństwo obywatelskie nie istnieje ( rodzi się być może na naszych oczach ) ciężko jest zebrać 1000 osób na manifestacji przeciwko władzy chyba że ktoś ich przywiezie ( tak jak to robiło PIS). Tym razem poziom ŻENADY osiągnął szczyt więc i ludzie w końcu wyszli na ulicę. A to że na marszach KOD pojawiają się politycy PO to nic złego dopóki nie przemawiają. Niestety politycy PO przemawiają i potem taki myrek wykorzystuje to jako argument. Jeszcze jedno: kto donosił na Państwo polskie w sprawie Smoleńska czy wyborów samorządowych ? PO ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Ministerstwie Finansów PiS przegrał wybory parlamentarne - pisze w felietonie specjalnie dla Faktu prof. Witold Modzelewski. - Jeden z dziennikarzy założył się ze mną, że dotychczasowi urzędnicy resortu tak pokierują nowymi szefami, że ich rękami zdezawuują program wyborczy tej partii i całkowicie ośmieszą go w oczach wyborców. Dotyczyło to zwłaszcza nowej ustawy o VAT, która miała dać budżetowi dodatkowe 19 mld zł, likwidując przywileje załatwione przez lobbystów i biznes doradczy. Na razie - zwłaszcza po wywiadach nowego ministra finansów - zakład ten z kretesem przegrałem - stwierdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:07 Toteż napisałam, że nie zamierzam mu tego tłumaczyć, bo ciężko udowadniać, że nie jest się wielbłądem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
No i wmawianie że ludzie tak sami z siebie poszli na manifestacje... Pewno wszyscy oni nagle doznali prekognicji i wiedzieli o której godzinie marsz się rozpoczął itd. Nie było żadnych wiadomości na ten temat czy informacji w mediach społecznościowych. Itp. Marsz został zorganizowany. Jest na tyle spontaniczny na ile każdy inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ gość dziś Pytanie czy np profesor Modzelewski który KOD wspiera został oderwany od koryta ? Takich przykładów można dać wiele } Który Modzelewski? Cyryl Budniewicz? Którego ojciec był działaczem Związku Patriotów Polskich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tusio w europarlamencie sie poskarzyl i komisje nam wysylaja:D ooo sekretarka szparka szmatyna sie pojawila ciekawe czym spowodowana byla jej absencja pewnie jej komputer padl i glupia d***** sama nie potrafila go naprawic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dyskutowac z kims dlankogo wszystko jest czarno biale? Dla was ci ktorzy ida na KOD to zwonlennicy PO czy Nowoczesnej. Nie bylam na tym marszu ale go popieram. Nie jestem zwolenniczka aktualnie ZADNEJ partiii ktora w sejmie zasiada. I wszyscy ktorych znami ktorzy popieraja idee kodu maja tak samo. Ale.ok, dla was wszystko jest powtarzam czarno biale. No i swietnie, nie wiem tylko po jaki uj siedzicie na forum dyskusyjnym skoro wszystko wiecie lepiej i najlepiej. moze od razu wydac ksiazke? albo poradnik 'jak zyc'? Mam 30 lat, bylam gowniara kiedy PO psulo panstwo. Widzialam, nie zgadzalam soe z tym od poczatku, ale nigdy nie pomyslalam o tym by isc protestowac. Slusznie, nieslusznie- pewnie nieslusznie, wszyscy powinnismy byli reagowac. Ty Myr tez i ty Otulona, zamiast wyjezdzac do obcego kraju. Ale to co wyprawia kaczor ze swoja druzyna to juz zbyt wiele jak na moja wyobraznie. Czas pokaze, moze sie okaze, ze kosztem swobody swiatopogladowej bedziemy potega gospodarczo-demokracyjna Europy, oby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulina, to twoj ziom napisal, ze ci ktorzy nie chodzili protestowac przez ostatnie osiem lat nie powinni robic tego takze teraz. Wiec te teksty "co to za argumenty" kieruj do swojego loverboya, bo to on z nimi wyjechal jak filip z konopii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to co wyprawia kaczor ze swoja druzyna to juz zbyt wiele jak na moja wyobraznie. Czas pokaze, moze sie okaze, ze kosztem swobody swiatopogladowej bedziemy potega gospodarczo-demokracyjna Europy, oby smiech.gif x a teraz opisz wlasnymi slowami co takiego kaczor wyprawia ze swoja druzyna ? czekam 10 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
{ Otulina, to twoj ziom napisal, ze ci ktorzy nie chodzili protestowac przez ostatnie osiem lat nie powinni robic tego takze teraz.} o No i tak to jest jak się nie rozumie języka Polskiego. Nie pisałem że ktoś powinien, czy nie powinien, tylko czemu wcześniej tego nie robili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reformuje wczesną podstawówkę (nie mówię o oświacie w ogóle, bo z tym się akurat zgadzam), dzięki czemu moje dziecko na 90% nie dostanie się do przedszkola, bo nie będzie dla niego miejsca (ponieważ za rozwiązywanie problemu wzięli się jak to zwykle bywa od du/py strony). Nie obniża kwoy wolnej od podatku, jak obiecywali w pierwszym półroczu od rozpoczęcia swojej kadencji, ale w II połowie 2017 roku, co oznacza dla mnie kolejny rok bulenia (PO oczywiście też dało du/py w tym temacie, ale w przypadku PiSu to była jedna z ich sztandarowych obietnic wyborczych, za którą się zarzekali). Robienie z mediów publicznych mediów narodowych, w których czołowe stanowiska będą obejmować pierwsze chamy Tv Trwam, Republiki, Naszego Dziennika i Gościa Niedzielnego (oczywiście przy każdej władzy stołki się zmieniały tak, by władzom było wygodnie, ale nigdy nikt z mediów publicznych nie zrobił sobie prywatnego, katolickiego folwarku. Zaraz mi zarzucisz, że jestem fanką Lisa czy innej Olejnik - wprost przeciwnie, ale chyba jest coś pomiędzy chamem, a chamem do potęgi). Nie toleruję służalczości premier mojego kraju wobec klechów, którym poparcie spada w ostatnich latach na łeb na szyję, a którzy rozdają karty w kluczowych światopoglądowo sprawach (zawsze tak było, ale nikt nigdy nie dawał im stanowczego zielonego światła na forum publicznym: wycofanie pigułki po, ograniczenie dostępności antykoncepcji hormonalnej - ktoś czytał konkretne punkty projektu nowej ustawy? Bo ja i owszem-, zasiłek (akurat ja się nie łapię, ale obchodziłam się bez do tej pory, więc mi to bimba i powiewa) 500zł/dziecko dla tych, którzy pozostają w związku małżeńskim , itd., itp., naprawdę mam w zanadrzu jeszcze kilka przykładów ale umówmy się - masz to w poważaniu). Prezydent, który nie pierdnie bez pozwolenia swojego pracodawcy - wstyd jeszcze większy od myśliwego, który robił byk za bykiem. Pier/do/lenie pani premier i jej świty o tym, że wreszcie będziemy piastować polskie wartości takie jak (w takiej kolejności właśnie) Bóg, patriotyzm i rodzina (oczywiście wszystko to na zjeździe ultrasów na Jasnej Górze). Że już nie wspomnę o całym cyrku z TK, prezydentem, jego publicznym ośmieszeniu się w tym temacie, o tym, że obniżenia wieku emerytalnego (obietnica, czyż nie?) nie będzie, o nepotyzmie, który jawnie sobie uskuteczniają (a zdaje się, że mieli kończyć z butą i arogancją władzy, nie?), o którym już tu na topie pisałam i NIKT z was się do niego nie odniósł i masie, masie, całej masie innych rzeczy. A TO POCZĄTEK. Wymieniać dalej? Masz to w du/pie, na każdy mój przykład będziesz miał 10 argumentów pt "no tak, bo za PO było lepiej", "oczywiście, bo z Tuskiem było ci w tym temacie bardziej po drodze" czy "oderwali cię od koryta to i skomlesz" albo "wreszcie jest ktoś kto chce zrobić porządek a ty tego nie rozumiem". Niech będzie: nie rozumiem, nie akceptuję, jestem ciemna, skorumpowana, moja rodzina ma korzenie w Wermachcie, a ja jestem opłaconym trollem Petru. No i spoko. Bawcie się dobrze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p.s. A per "masz 10 minut" możesz sobie mówić do swojego gacha tudzież gachowej jak już zgasisz światło i ułożysz się w pozycji wyjściowej 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x wypada się cieszyć że tak młode osoby mają w głowie poukładane :classic_cool: co widać po argumentacji itd. Proponuję olać pewne wpisy , mam nadzieję że się uda :-P, bo jak widać to rozmowa jak ze ścianą. To są ludzie zafiksowani na pewnych argumentach, zafiksowani na pewien przekaz jaki płynie chociażby ze strony PIS itd. ciężko będzie dojść do porozumienia, dodatkowo odnoszę wrażenie jak i Ty że powinni wydać książkę tacy są mądrzy ( mądrzejsi od wielu osób zasłużonych dla kraju itp ) - zresztą za ten komentarz 10/10 - zaorałaś , zmiażdżyłaś i zmasakrowałaś :-P że znów ucieknę do takiego gimbusiarskiego stylu, uwielbianemu np przez Kadarkę ( podniecają ją też kibole ). Pozdrawiam i proponuję zostawić ich samych. Ileż razy można pisać że się PO czy Nowoczesnej nie popiera, ileż razy można napisać że nie było się przy korycie ( nigdy nie byłem w żadnej partii chociażby itd) ileż razy można ich logikę obalać i wykazywać w niej podstawowe błędy i ośmieszać , ileż razy możńa przywoływać wybitne nazwiska? Problem w tym że oni mają inne widzenie rzeczywistości - podszyte spiskową teorią dziejów, w dodatku buta i arogancja nie pozwala im na przyznanie się do własnych błędnych wniosków idących często pod prąd uczciwemu tokowi rozumowania. Tak więc proponuję odpuścić a czy się uda kto wie:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewa plis daj sobie spokoj nie osmieszaj sie tania sciero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×