Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rudzielec_60

Czy tu znajdę

Polecane posty

Gość Rudzielec_60

Szukam mężczyzny między 45. a 50. rokiem życia. Koniecznie: nieziemsko przystojnego, niesamowicie inteligentnego oraz bajecznie bogatego. Po co? Czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec_60
Czytałeś uważnie? Przystojnego i inteligentnego mężczyzny. Czy do szczęścia? To pojęcie względne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciwnosci sie przyciagaja ponawiam pytanie jezeli masz madrosc, urode, bogactwo to czego szykasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jakim jstes wieku, jestes samotna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec_60
A co jeśli to była zamierzona prowokacja? Oczywiście, nie w każdym zdaniu. Inteligencja mile widziana. O sobie przecież nic nie napisałam, więc skąd przypuszczenie jaka jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec_60
Może ja zapytam. Mieścisz się w kryteriach? Samotność to pojęcie względne. Można żyć z setką ludzi i być przeraźliwie samotnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomyslalem ,ze moze jestes pazerna gromadzisz, kolekcjonujesz skarby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość135
Ja szukam mądrej i pięknej kobiety, ale też bez skutku :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyraze sie podobnie to pojecie wzgledne nie uwazam , ze brak mi ktorejkolwiek z tych trzech cech choc tez nie posiadam tych przymiotow w nadmiarze lubie siebie takim jakim jestem, pomimo slusznego wieku, ciagle sie rozwijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec_60
To mamy coś wspólnego. Szukamy. Trochę dziwne, że na forum, ale lepsza próba dziś, niż zamiar jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec_60
Co kryje się pod pojęciem słuszny wiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość135
Ja nie szukam na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszcze sie w widelkach 45-50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec_60
To dlaczego tutaj jesteś? Może właśnie znalazłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec_60
Przecież to nie jest słuszny wiek! To najlepsze lata. Mądrość życiowa, doświadczenie zawodowe, status społeczny, świadomość potrzeb. Wszystko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes piekna, madra, dobra i bogata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec_60
Piękna- sporo brakuje mi do współczesnych kanonów piękna Mądra- Einsteinem niestety nie jestem Bogata- do Rockefellerów nie należę Dobra- najtrudniejsze pytanie. O to musiałbyś zapytać moich znajomych. Ale za Małym Księciem "Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu. Najlepiej patrzy się sercem" I tak staram się robić.Czy mi się udaje? Obiektywnie- czasem tak, czasem nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec_60
Lubię. Mam bardzo dużo dystansu do siebie. Stąd ten wpis. Ciekawość ludzi i świata. A przede wszystkim ich reakcji Kurko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko? NIE nie zgodze sie w tym wieku, sa juz chwile ktore przypominaja kim jestesmy zwolnij, to juz nie dla ciebie kiedys moglem bez przerwy teraz juz, tylko jeszcze moge hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec_60
To trzeba szukać mądrej partnerki. Niekoniecznie rozprawiającej o fizyce kwantowej, ale mądrej życiowo. Takiej potrafi się delektować życiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzis szukam towarzystwa(wirtualnego) na ten wieczor a partnerki na reszte zycia poszukam, gdy bede znow na to gotow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec_60
Dlaczego nie jesteś gotów? Jeśli nie chcesz pisać, zrozumiem. W końcu mogą czytać to setki ludzi. Wiesz, że wirtualność jest tylko kiepską imitacją realu. Często ludzie udają tutaj zupełnie innych niż są w rzeczywistości. A z Tobą jak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu na forum, nie musze nikogo udawac w realu, nie ma to sensu nie oszukam ludzi z ktorymi znam sie od lat taka gra, na dluzsza mete jest dosc stresujaca gardze pozerstwem, staram sie tego unikac z jakim skutkiem? to juz do oceny srodowiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec_60
Mądra i wyważona odpowiedź. A przy tym szczera. Dziś snobów i pozerów nie brakuje w żadnym środowisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dzis szukam towarzystwa(wirtualnego) na ten wieczor a partnerki na reszte zycia poszukam, gdy bede znow na to gotow x czeka na twojego maila, zeby z toba poswintuszyc :) bo jeszcze pisac mooze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patrze na migajacy kursor tysiac mysli wewnetrzna cenzura kresli mi wszystko jak leci i co ja mam teraz napisac? mam pewne pytania do Ciebie ale czy wypada? brakuje mi smialosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec_60
Przed chwilą ktoś Ci podpowiedział co masz zrobić. Zorientowałam się, że to nie Ty. Nie ten poziom intelektualny. Dobrze, że masz cenzora. Naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×