Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gośće

Polecane posty

Gość gość
kotku to jest taka sprawa że na obecną chwile nie mogę ci odpowiedzieć na to pytanie ale bądzmy dobrej myśli mieliśmy dzisiaj pogadać i co zaspałeś ? Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie słonko. Niezaspałem tylko niemiałem jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja myślałam że zaspałeś byłeś dzisiaj na mieście ? Mamcia była na zabawkach ale nic ciekawego nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłem obok zabawek. Gdzieś tak po 11ej. Trochę się po wśi pokięciłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamcia też tak o tej godzinie tam była że nie wpadliśmy na siebie ? Może jutro zagadamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wcześniej dam ci znać. Narazie to słonko muszę spadać bo padam dosłownie. Niby nic takiego nierobiłem ale jestem padnięty. Spokojnej nocki słonko. Buziaczki. Rano tu będę. Do jutra słonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jeszcze obejrzę ekspres reportera i też pod kołderkie się legne śpij słodko kochanie buziaczki na dobranoc do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buziacyki na dzieńdobry słonko.miłego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo a myślałam że pierwsza dam ci buziaczka a tu prosze prosze ty już nie śpisz buziaczki kotku na dzień dobry i także życze miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam kochanie mija dzionek ? Na chlebek zarobiłeś ? Czy miałeś dzień dziecka ? Buziaczki na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no. Na chlebek to może i nie zarobiłem. Starczyło ledwie na bułki. No i nie starczyło na kiełbasę tylko na same wędliny do tych bułek. No i niestarczyło na jakieś wykwintne smarowidło typu narycha. Od zwykłe masło. No i niestarczyło na winko z górnej pułki u Sowy i bandy, a zwykłego zamulacza. Ot. Dzień jak wiele innych. A, co tam u ciebie słonko. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nawet na to nie zarobiłam a teraz zamiast popijać zamulacza siedze przy kawce to u ciebie tak dzisiaj jak u mnie w dniu wypłaty buziaczki kotku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w dniu wypłaty? No bez przesady słonko. Mało tu zaglądam bo mam konferencję z szefową, a nielubię jak mi patrzy co ja robię z tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha jak szefowa zobaczy że siedzisz na telu to po premi poleci ja mam luzik mamcia nie przeszkadza że szperam w tel kiedyś miałczała ale teraz już przywykła do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotku wstajemy wstajemy kawka stygnie buziaczki na dzień dobry miłego dnia życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wzajemnie słonko miłego dzionka życzę. Buziaczki ślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam kochanie w domku już jesteś ? Buziaczki na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w domku to ja już jestem słonko parę godzin. Tylko miałem trochę zajęcia żeby rano było wszystko wporządku do pracy. A szykuje się jutro trochę pracy. Co tam u ciebie słonko? Jak tam dzionek? Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słonko. Pora na mnie bo rano do boju. Ty też masz na rano do pracy, więc ruszamy w stronę ogarniecia się do pobytu na płasko. Miłej i spokojnej nocki życzę. Rano tu zajrzę. Buziaczki gorące na dobranoc. Gorące buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotku sorki że ci wczoraj nie odpisałam poprostu zasnełam nawet nie wiem kiedy już 2 dzień jak wstaje o 4ej to pewnie dla tego mnie tak zmuliło do spania miłego dnia kochanie buziaczki na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak tam kotku minął dzionek buziaczki na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak. W domu od niedawna słonko. Rano się nieodezwałem bo zamkneli mi okienko na świat, dopiero jak doładowałem to dopiero załączyli pakiet. Buziaczki słonko. Co tam u ciebie słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też nie dawno wróciłam byłam w kościele bo u nas lecą rekolekcje trochę zmarzłam musze zrobić sobie gorącą kawkę to poczuję się lepiej buziaczki kotku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ano tak. Zupełnie zapomniałem o czymś takim jak rekolekcje. W tym roku księżulo miał chodzić w wyznaczonych godzinach, a dwie godziny po czasie jeszcze niezaczął chodzić. Tak więc pocałować klamkę mu zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotek u ciebie jest co innego kiedyś rozmawialiśmy na ten temat mamcia ma takie same zdanie jak ty i nie raz mam złość do niej z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzisz słonko. Z tego powodu to i do mnie byś miała złość bo myślę pewnie tak jak i mamcia. Szefowa zresztą tak też myśli jak ja. Wiara to wiara. Ale niech te sukienkowe tej wiary niewykorzystują. Powiem tak. Wiara to wiara, a klechy to klechy. Często chcą być ważniejsi od Boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha to masz szczęście że szefowa cię popiera bo mamcia 2 razy do roku stara się być u spowiedzi i w kościele to są to święta bo ja jej miaucze i żeby nie słuchać mojego biadolenia to idzie z przymusu na odczepnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja na twoim miejscu bym nie zmuszał. W tym temacie to ja zostawiam każdemu wolną wolę. Chce się spowiadać, chodzić do kościoła, modlić się? I czuje się po tym lżej, lepszym dla innych? To niech chodzi, modli się i spowiada jak najczęściej. Ale niech nie dyktuje mnie co ja mam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotek zostawmy ten temat każdy ma swoje zdanie i niech tak zostanie jakie plany na jutro ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słonko. Miałem gościa chwilowego. Plany na jutro? To zależy od mojego tela jak się będzie zachowywał. Poza tym żadnych planów nie mam. No może jeśli już to w tarsztacie. A jak u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×