Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wera1603

Zakupy w sklepie internetowym tak czy nie?

Polecane posty

Zakupy w sieci są bardzo wygodne, ale też ryzykowne. Wolicie tradycyjne zakupy czy korzystacie ze sklepów internetowych? A może wolicie sprawdzone Allegro i tym podobne platformy? Ciekawa jestem Waszych opinii! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamanga
korzystam często. Czy to z drogerii czy to ze sklepów z odzieżą. Ostatnio nawet przeglądałam fototapety i chyba nawet zamówię tą http://pixers.pl/fototapety/miasto-12356755 bo remotować będziemy pokoich chłopców naszych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robię często. Ostatnio zacząłem żywnościowe kupować, a od świąt pokochałem electro.pl kupiłem tam niemal wszystkie preznety dla najbliższych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz prawie wszystko kupuję w internecie. To oszczędność czasu i pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie tak,zakupy online to oszczędność czasu oraz pieniędzy,tym bardziej że teraz w styczniu można upolować ciekawe rabaty,np na biżuterię ze strony BestBizu.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja przez internet zamawiałam ostatnio pościel dla dziecka z motywem jego ulubionej bajki na stronie BajkowyPokoik.pl i mogę polecić,. Szybka przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej, dzięki zakupom w sklepach internetowych możesz zaoszczędzić i sam wybór asortymentu masz szeroki, np zabawki dla dzieci zamawiam na KacikSkrzata.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście kupuję w necie! :) Ostatnio jestem coraz śmielsza w tych zakupach, zamówiłam sobie nawet ostatnio np. takie buty http://www.eccoshop.pl/damskie/buty/botki-ecco-seoul/35024305459/Product.aspx marki ecco, której nigdy wcześniej nie miałam, więc nie byłam pewna co do rozmiaru. W internecie te buty były połowę tańsze niż w salonie ecco, więc zaryzykowałam :D Rozmiar, jak się okazało, zamówiłam dobry :) Bardzo się to opłaca, oszczędność czasu i pieniędzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie zakupy w internecie to podstawa. Sama kupuje i sprzedaje w ten sposób rzeczy. Sporo korzystam z olx, ale ostatnio wprowadzają za dużo opłat i przesiadłam się na http://odkupuj.pl Sprzedaje bez prowizji, a zakupy tam też proste i opłacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, o ile to sklep z dobrą renomą. Dlatego ja np lubię kupować na Eobuwie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fakt,sklep musi być godny zaufania i sprawdzony,wtedy nie ma się czego obawiać,ja polecam Lolle.pl gdzie często zamawiamy różne artykuły dekoracyjne,urodzinowe i wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy co, bo nie na wszystko bymj sie zdecydowala. chetnie kupuje dodatki, bizuterie, torebki itp. ostatnio kupilam sobie sliczny zegarek wlasnie przez internet (na www.e-zegarki.pl) i jestem mega zadowolona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupuję w różnych miejscach, ale teraz przerzuciłam się na arena.pl, świeża akcja, ale już można upolować fajne rzeczy i mają też program lojalnościowy, jak ktoś lubi zbierać punkty to w sam raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupy w sklepach internetowych jak najbardziej tak ale zawsze trzeba uważać . Na walentynki kupiłam mojej piękniejsze połowie to http://welovebeds.pl/sklep-welovebeds/poszewki-dekoracyjne/lilly-detail.html. Zdjęcia nie potrafią oddać jakości wykonania moja Pani jak zobaczyła i dotknęła to myślałem że udusi mnie że szczęścia a dodatkowo to opakowanie cuuuuuuudoooo . POLECAM Ps to jest polski produkt wow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie,że trzeba uważać,dlatego warto wybrać ten sklep,który zbiera wiele pozytywnych opinii,ja np mam ogromne zaufanie do Buty-Dla-Dzieci.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nobny
W temacie sprawdzonych butów, nie tylko dla dzieciaków to przecież masz sklep https://www.mivo.pl/firm-pol-1266943683-GEOX.html o którym już ktoś wyżej pisał. Choć wiadomo, że nie każdemu dogodzisz, bo wszystko zależy od ceny jaką chcesz wydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo,że wszystko zależy od ceny oraz od tego co chcemy kupić,ja np ostatnio przekonałam się do zakupu biżuterii w sklepach internetowych,a konkretnie na stronie Ani-Gold.pl maja bardzo fajne i nie drogie kolekcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elenosra213
Oczywiście, że tak. Sklepy internetowe bedą zyskiwać coraz bardziej a wiadomo czemu - bo taniej, szybciej i wygodniej. Przykładowo na http://odkupuj.pl możesz kupić coś fajnego w niedużej cenie, a dodatkowo sprzedać coś co już Ci zbędne (a kogoś moze zadowolić). Internet to duże możliwości i szybkość transakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej tak,przez internet zamawiam wiele rzeczy, w tym akcesoria do wyposażenia domu,najczęściej ze strony AgdMix24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dareczkala
Nie znam nikogo kto by nie robił zakupów przez internet. Teraz odkryłam fajny sklep z kosmetykami http://sklep.lablanca.pl/ i chcę zapełnić koszyk. Większe zakupy to zawsze po wypłacie. A jak jest premia to można poszaleć bez żalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, zdecydowanie robię zakupy przez internet. Nie mam czasu chodzić po centrach handlowych, stania w kolejce i denerwowania się bo np nie można czegoś zwrócić. Zakupy w necie są na tyle wygodne że przyjeżdżają nam do domu mierzymy mamy czas na zastanowienie się a jak nam coś nie pasuje to nie ma problemu z wymianą czy ze zwrotem:) Jest więcej promocji przede wszystkim. A jeśli chodzi o sklepy to polecam: sukienkowo.pl, selfieroom, deezee.pl i jest wiele różnych ale również polecam allegro - jest zdecydowanie niezastąpiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zamawiam wiele rzeczy przez internet,nawet ostatnio przekonałam się do butów dla swoich pociech na wiosnę,znajoma polecała mi stronę Buty-Dla-Dzieci.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie tak! Zakupy online są bardzo przyjemne oraz tańsze,np mebelki dla dziecka oraz zabawki zamawialiśmy na Domkowa4.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak , ja kupiłam ostatnio mikrofalówkę z panasonica i wyszło po pierwsze szybciej,po drugie taniej a po trzecie nic się nie stało. Mikrofala jest sprawna, nic jej nie jest i wszystko było bez problemu więc chyba zakupy w sieci mają teraz lepsza renomę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×