Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wera1603

Zakupy w sklepie internetowym tak czy nie?

Polecane posty

Gość chogata
ja też wolę w internecie, a to co zamawiam w sferisie, odbieram na stacji orlen koło mojego domu ;) szybko, tanio i wygodnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saamantha
Jestem zdecydowaną zwolenniczką zakupów internetowych. Bo szczerze nienawidzę chodzić na zakupy i latać po tych wszystkich wieszakach. A jak ciuch który już mi się spodoba chcę kupić, nagle okazuje się że jest uwalony fluidem innej Pani - co mnie skutecznie zniechęca. A w sieci - szybko konkretnie i pełne zadowolenie. Ale trzeba uważać gdzie się kupuje. Ostatnio namiętnie siedzę na e-kaja.pl , bo ceny są mega kuszące !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasikP
Hej! Oczywiście, że tak. Sklepy internetowe mają o wiele więcej asortymentu, duże częściej promocje. Dodatkowo nie stoisz w kolejkach, nie bolą Cię nogi od chodzenia. Same plusy. Moim ulubionym sklepem jest serwis CoZaCena- http://www.cozacena.pl/ Zajrzyj koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qima
Oczywiście, że warto kupować przez Internet. Tak jest o wiele taniej i szybciej. Nie lubię chodzić po sklepach, a przez Internet zakupy sprawiają mi ogromną przyjemność. Ostatnio odkryłam stronę http://www.cozacena.pl/ na której wybór jest przeogromny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się zastanawiałam trochę, jestem bardziej z tych które wolą dotknąć, zobaczyć na żywo ale zobaczyłam piękny obraz u siostry który kupiła w internecie. Zamówiłam również w tym samym sklepie www.sklepwnetrz.pl i jestem bardzo zadowolona. Także nie ma czego się bać trzeba tylko sprawdzać opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupuję nigdy w internecie rzeczy drogich o dużej wartości. Obawiam sie problemow ze zwrotami. Jednak tak jak wiekszość ludzi cos kupuje w internecie dla przykładu chemie. ostatni9o koleżanka poleciła mi fajny sklep z ekologicznymi olejami ekopestka. Nawet nie przypuszczałam, że oleji i oców jest aż tyle rodzajów. polecam, bo takich rzeczy nie znajdziecie w supermarkecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z racji swojego doświadczenia również polecamy zakupy przez internet. RAZ, jest o wiele taniej; DWA, mamy o wiele większy wybór; TRZY, możemy porównywać między sobą ofertę różnych sklepów siedząc w miejscu(!) CZTERY, dowóz pod sam dom; PIĘĆ, możliwość zwrotów i wymian... Ojj moglibyśmy tak wymieniać i wymieniać... warto przekonać się do zakupów w internecie - to wiemy na pewno :) My się polecamy jeżeli ktoś szuka wartościowego sklepu z modą męską. Bo odnajdzie się u nas i zwolennik eleganckich zestawów koszula + marynarka i ten, który zdecydowanie stawia na sportowy wygląd. Warto do nas zajrzeć i sprawdzić co jest grane ;) Zawsze służymy pomocą i radą. Śmiało zaglądajcie -- > www.Ombre.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikej10
Zdecydowanie wolę zakupy internetowe, nie muszę wychodzić z domu , szczególnie w taką pogodę :P Ostatnio kupiłam z tego sklepu bluzę http://supersklep.pl/bluzy. Powiem Wam, że jestem bardzo zadowolona, bo nie dość , że super jakość to i duży wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×