Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wera1603

Zakupy w sklepie internetowym tak czy nie?

Polecane posty

Gość gość
Dla czego ryzykowne? Pewnie jeżeli kupuje się coś co jest warte np 1000 zł za 300 to trzeba być idiotą żeby dać się naciągnąc..no ale przeciez można sprawdzić sklep, kupujacego ..wiele sklepów ma odziały stacjonarne..a jak się nam kupiony przedmiot nie podoba to zwrocić w ciągu 14 dni. Kupuje często na allegro ,ole ole..Ciuchy w https://nicomag.pl to dla dzieci ..a dla siebie w http://www.bakap.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście że warto w necie robić zakupy - przekonałam się do kupowania bielizny i tak np. biustonosz w salonie kosztuje 120 zł. a na sklepie internetowym 80 zł. -polecam dobrać sobie firmę i rozmiar ... a potem możemy szaleć :) -ja kupuję w sprawdzonym sklepie : http://www.sklep-biustonosze.pl/ i mogę go polecić innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że tak, teraz to już chyba wszyscy robią zakupy przez sklep internetowy nawet w takim tesco czy almie przez internet robi sie zakupy a później dowożą nam do domu. Dzięki wglądowi do zasobów sklepu internetowego mozemy na miejscu w domu wybrać dany produkt dajmy na to elektroniczny i porównać ceny gdzie lepiej kupić czy to w xcomie czy też sferisie i kupić z korzyścią dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a buty gdzie kupujecie? w normalnych sklepach czy sieciowych? bo przydaloby mi sie kupic tak ze dwie pary butow sportowych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a buty gdzie kupujecie? w normalnych sklepach czy sieciowych? bo przydaloby mi sie kupic tak ze dwie pary butow sportowych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam http://damskie.net/kobieta-obuwie.html sporo u nich zamawiam i jestem zadowolona dobra jakość i cena. Nigdy dotąd nie miałam żadnych problemów nawet z doborem rozmiarówki. Tak naprawdę kupować w sklepach do których ma się zaufanie, a to jeden z tych co dbają o swój wizerunek i reputację, więc nie wciskają żadnych bubli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata001
A gdzie kupujecie różne akcesoria do domu? Niedawno natknęłam się na http://www.prezentbox.pl/ i własnym oczom nie mogłam uwierzyć w to co zobaczyłam. Prawdziwa porcelana Maxwell & Williams sprzedają na sztuki, to genialny pomysł bo raczej nielicznych tylko stać kupić taki komplet w całości na raz. Ja juz kupiłam tak na próbę jeden kubeczek, genialne zmywam go normalnie w zmywarce i wygląda jak nówka. Polecam wszystkim, taka porcelana to nawet na prezent się nadaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jasne, że tak. dla mnie świetna opcja, bo wygodna i oszczędzam czas. a że odkryłam platformę arena.pl, to głównie tam teraz kupuję. nie muszę się martwić,że ktoś mnie oszuka, bo każdy sprzedawca jest sprawdzony. najlepsza opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo często robię zakupy przez internet ale tylko w zanych sklepach jak zalando, sferis, mediamart, wszystkie sieciówki to bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też lubię robić zakupy na Zalando. Tam zawsze jest darmowa dostawa oraz zwrot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wibya
Ja również korzystam ze sklepów internetowych - ostatnio z tym - http://www.viewgo.pl/ - zamawiałam fototapetę :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie tak, zakupy w sklepie internetowym dają mi bardzo dużą przyjemność i dzięki nim można zaoszczędzić. Tak też zrobiłam wybierając dobre okulary na lato ze sklepu Shop4Active.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś się zarzekałam, ze nigdy nie kupię ubrania a tym bardziej butów przez net. Jednak przyszedł taki moment, że się zdecydowałam raz a potem to juz z górki. Mimo trudnego rozmiaru nigdy niczego nie musiałam odsyłać, ostatnią rzecza którą zamówiłam było bikini na zalando...lezy idealnie. Oczywiście nie mogę sobie odmówić radości z zakupów stacjonarnych, bardzo lubię chodzić po sklepach i wyszukiwac okazje, ale jak potrzebuję czegoś konkretnego, szukam w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusska
Jasne że tak. To najlepsze co może być i w necie wszystko jest w zasiegu reki. W sklepie na rokiem nie kupię wentylacji do mieszkania. A jest mi potrzebna rekuperacja http://www.bartoszwentylacja.com.pl/oferta/rekuperacja Tu moge i poczytać i sprawdzić ceny itd. Teraz net to potęga.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie sklepy internetowe to wybawienie, nie lubię chodzić po galeriach, męczy mnie to szybko. Jeśli chodzi o oprawki i okulary to mam sprawdzony sklep http://czteryoczy.pl/solano.html, zamawiałam już parę razy i zawsze przychodziły idealnie zgodne z opisem i dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakupy przez internet - pewnie że tak! tym bardziej że właściwie internet często podpowie Ci, czego szukasz, zamiast chodzić po wielkim centrum handlowym (przejście np. całych złotych tarasów to niezły spacer...) to sobie wygodnie siedzisz. ostatnio szukałam jak działa ten mechanizm, że odpowiedzi na wyszukiwania od razu się pojawiają po wpisaniu, zlazłam artykuł o tym: http://webmetro.pl/e-commerce/google-zakupy-dla-e-commerce/. w sumie fajne podsumowanie, bo już wiem co jest reklamą w wyszukiwarce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za względu na to, że długo pracuję i nie mam czasu na "latanie" po sklepach zostałam zmuszona do zakupów internetowych :) Przyznam szczerze, że w tej chwili robię nawet zakupy spożywcze na Tesco Ezakupy i dostaję je pod same drzwi. W kwestii zakupów ubrań czy butów jestem absolutną miłośniczką zamówień internetowych, zawsze znajduję wszystko co jest mi w danej chwili potrzebne a w dodatku każdą rzecz na spokojnie mogę przymierzyć w domu i w razie jakichkolwiek zastrzeżeń mogę ją oddać lub wymienić a niestety nie zawsze istnieje taka opcja kupując w sklepach stacjonarnych :) Jakiś czas temu odkryłam fantastyczną stronę z ubraniami www.mosquito.pl i totalnie przepadłam, każdemu ją polecam! Nie dość, że mają super ceny, wszystko szyte jest w Polsce to jeszcze non stop jakieś rabaty i darmowe przesyłki, które przychodzą w trybie ekspresowym :) Buty zamawiam zawsze na www.ebuty.pl i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. W kwestii zakupów internetowych jest absolutnie na TAK, oszczędność czasu i niekiedy również pieniędzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najlepiej kupować w polskich sklepach internetowych. Allegro.pl nie wybieram ze względu na to , że nie jest to POLSKA platforma, już jakiś czas temu została przejęta przez zagraniczną firmę więc zyski jak to zwykle bywa idą za granicę. Wybieram to co POLSKIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebastianporeba
A czemu nie? Ja już od dawna kupuję przez internet niemal wszystko- czy to sprzęt rtv agd ( nie chce mi sie chodzic do media markt) czy to ksiazki ( ksiegarnie online sa tansze) czy ubrania ( na denley.pl zawsze znajduję dobre gatunkowo ubrania, wiec sieciówki zacząłem omijać szerokim łukiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudaaala
Zgadzam się, że w sieciowych sklepach niema człowiek już na czym przysłowiowego oka zaczepić i to obojętnie czy to ubrania, sprzęt, ja nawet i meble od dawna zamawiam w Ola Mebluje i jestem bardzo zadowolona z nich. Te meble to przynajmniej coś sobą reprezentują mają klasę i wiem, że nie rozlecą się po roku używania, jak już płacę to to przynajmniej wiem za co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję głównie w sieci. :) Kto dzisiaj ma czas żeby po pracy, po zakupach do domu, obiedzie i odrobieniu z dziećmi zadań jeszcze na spokojnie podskoczyć do galerii? Chyba niewiele osób... :) Dlatego celebruję wolne wieczory i to zazwyczaj wtedy szperam po czeluściach internetu w poszukiwaniu odzieżowych perełek. Ostatnio trafiłam na www.PasujeMi.pl. Polecam, jeśli szukacie ubrań, które są modne i niebanalne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Tak zdecydowanie. Zakupy w sieci są bardzo wygodne zwłąszcza w szaro bura pogodę. Wiadomo, ze trzeba uważać na jakiś naciągaczy ale ogólnie ja jestem za zakupami w sieci. Bardzo często zamawiam oleje kokosowe i octy balsamiczne. Proponuje sklep ekopestka.pl sama sprawdziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak najbardziej tak:) kiedyś uwielbiałam zakupy, teraz jakoś nie sprawiają mi frajdy, wolę zamówić coś w necie, wygodniej i szybciej:) w tym roku nawet prezenty zamawiam w sklepach internetowych, właśnie czekam na golarkę dla brata ze sferisu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×