Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wera1603

Zakupy w sklepie internetowym tak czy nie?

Polecane posty

Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata_who
Odpowiedź TAK bo często kupuje na allegro zakupy domowe w tesco lub alma nie mam najmniejszych uwag. Dziś kupiłam sobie perfumki na http://sklep.mistral-poland.pl/Default.B2C.aspx bo już tam kupuje od dłuższego czasu nigdy nie miałam z zakupami najmniejszych problemów lub dużych opóźnień w dostawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie tak,zakupy w sklepach internetowych należą niewątpliwie do tych najprzyjemniejszych czynności,a poza tym mamy niższe ceny,więc naprawdę warto. Ja często zamawiam wiele rzeczy dla dziecka na Lolle.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam http://ootdstore.pl/sklep/ - second hand i outlet online. Tanie i fajne ubrania znanych marek. Do tego mają darmową wysyłkę już do 50 zł! Naprawdę można się tanio obkupić! Do tego przemiła obsługa i wszystko szybko i sprawnie wysłane <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo często kupuję przez internet - bo jest wygodniej, często taniej i mama dostęp do wszystkiego. Najczęściej kupuję na allegro, ale mam też kilka sklepów branżowych. Ostatnio kupowała firmową bieliznę przez internet na tej stronie - https://missisleepy.pl/bielizna-modelujaca-triumph i muszę przyznać, że byłam bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zabawki dla dzieci także zamawiacie w sklepach internetowych? Bo ja ostatnio spotkałam adres www.Domkowa4.pl i mogę polecić,miła obsługa i bardzo szeroki asortyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że polecam... sama szukam szpilek i to wysokich i ciężko jest znaleźć fajne modele w sklepach stacjonarnych. Mam taką stronę http://kokietki.pl gdzie mam ogromny wybór szpilek w moim typie i nie muszę spędzić całego dnia biegając po sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do nowego facebookowego sklepu z biżuterią i dodatkami! https://www.facebook.com/srebrnaszkatulka/ Biżuteria, zegarki i inne dodatki dla każdej kobiety lubiącej wyglądać modnie i stylowo. Przystępne ceny i dobra jakość gwarantowane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie TAK,tylko jedna ważna sprawa: warto poczytać opinie o danym sprzedawcy,sklepie,wtedy jest mniejsze ryzyko tego,że się rozczarujemy. Ja dużym zaufaniem darzę stronę MaxQ.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julittaa
Chwalę sobie zakupy w sklepach internetowych bo jest często taniej, a co najważniejsze dużo wygodniej i nie muszę się nigdzie ruszać :) Zaczęłam ostatnio zamawiać meble ze sklepu matkam.istore.pl głównie to krzesła bo znalazłam kilka w naprawdę interesujących wzorach i do mojego mieszkania świetnie się wpasowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od długiego czasu kupuję niemal wszystko w necie. Dzięki temu mogę na spokojnie obejrzeć w domu kupione rzeczy i w razie czego odesłać nietrafiony zakup. W realu ciężko byłoby przejrzeć tyle propozycji co w sieci. Np. sklep z torebkami Plenty More http://plentymore.eu/ tylko w ten sposób oferuje swoje produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
generalnie tak, ale zależy co chcesz kupować. ja na przykład ciuchów nie kupuję, ale chętnie dodatki, biżuteria zegarki...bardzo lubię sklepik www.e-zegarki.pl maja duży wybór i fajne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na TAK! wszystko, absolutnie wszystko jest dostępne teraz przez internet. tradycyjne zakupy przyprawiają mnie o ból głowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikoo33
Przez internet kupuję dużo taniej sprzęt do biura, szczególnie materiały eksploatacyjne do drukarek, mam sprawdzony sklep dobretonery.pl gdzie często robię zakupy. Po za tym to zdarza mi się kupować ubrania przez internet lub sprzęt agd do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie tak! A jak dywan to tylko z DywanStylu! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, jak najbardziej. jestem co prawda nowa w tym temacie, bo właśnie szykuję się do swoich trzecich zakupów online. Szukam staniczka sportowego i poprzez szukanie w google trafiłam na tę stronę http://sklep.adrenaline.pl/pol_m_kobieta_odziez_bra-staniki-sportowe-7124.html . Jest tu wiele ciekawych modeli, kilka mi się podoba, ale nie wiem, który będzie najwygodniejszy. Może jest tu ktoś kto się na tym zna i zechce coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz robię wyłącznie zakupy przez internet. Zdecydowanie jest to dużo lepsze rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w sieci głównie kupuję wszystkie sprzętu do domu, do kuchni od drobnych sprzętów bo talerze to chyba wszystko w sieci kupiłam tak jest moim zdaniem wygodniej, najbardzziej lubię http://www.dobregarnki.pl/ mają wysoką jakość a ceny nieporównywalnie niższe niż wiele stacjonarnych punktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowane tak! Teraz wszędzie można zwracać! Robię zakupy nawet w tesco przez internet,dowożą, a ja na 4 piętro nie muszę wnosić zgrzewek wody czy mięsa. Ciuchy też kupuję w sieci, czasem zamawiam 3 sukienki, a te co nie pasują - zwracam! Mała strata, a konsument ma prawo. Przetestowałam też ostatnio pożyczki przez internet www.gotowkacash.pl i też jestem zadowolona, nie traci się czasu w kolejkach czy na formalności, a jest czas na znajomych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już chyba nie umiem robić zakupów w stacjonarnych sklepach. ;-) Nie przepadam za tłumem ludzi w galeriach, poza tym rzadko kiedy mam na tyle czasu żeby na spokojnie się wybrać i coś sobie kupić. Dlatego uwielbiam sklepy internetowe. Spokojnie, wieczorem mogę usiąść z laptopem i herbatą i oglądać ciuchy. ;-) Ostatnio dużo siedzę na PasujeMi.pl. W jednym miejscu mam dostęp do mnóstwa świetnych ubrań i butów. I to nie tylko polskich, ale też zagranicznych. Z czystym sercem polecam! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makkba
a ja lubię przez neta kupować bo można na prawdę fajne rzeczy znaleźć. np ostatnio na fly or die kupiłam ładne, dobrej jakości ubrania które są moim zdaniem świetne. a zakupy wygodne bo nie musiałam łazić po sklepach: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl A jak się zadzwoni to i rabacik można utargować. Zaopatrzysz się tutaj w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie tu Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferują zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Modele Rc. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wszystkich ludzi dobrej woli!! Bardzo prosimy o pomoc! Zainteresujcie się naszą historią i przyłączcie się do nas w naszej grupie i naszym funpagu. Nasz synek jest chory i próbujemy dotrzeć do jak największej liczby osób, aby zebrać pieniążki na jego leczenie i rehabilitację. Wpłać proszę chociaż złotówkę na jego leczenie, liczy się dla nas każdy grosz. Wszystkie informacje na naszym funpagu: facebook.com/malywojownik/ Każdy może wpłacić symboliczną złotówkę również na koncie na zrzutka.pl/leczenie-mikolaja-dawidczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też wybieram zakupy online z racji na ich praktyczność i szeroki asortyment,cenę. Do moich ulubionych sklepów w których zamawiam kosmetyki należy HurtowniaKarolina.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma_a
Ja bardzo często robię zakupy przez internet. Ostatnio to właściwie prawie wyłącznie przez internet ;) Praca, dom, małe dziecko - nie ma czasu na chodzenie po sklepach. A można na spokojnie usiąść późnym wieczorem i poprzeglądać sklepy internetowe. Można naprawdę fajne rzeczy znaleźć, nieraz na promocji (np. tu http://sosimply.pl/buty/ ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie lubię robić zakupy przez internet. Wszystko w jednym miejscu, większy wybór a często jeszcze dużo niższe ceny niż stacjonarnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też,teraz nawet odkryłam fajną stronkę gdzie zamawiam środki czystości do domu,jest to Euro-zakupy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×