Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość veciaczek

Proszę mądrą osóbkę o pomoc w przetłumaczeniu

Polecane posty

Gość veciaczek

Bardzo proszę o pomoc w przetłumaczeniu, gdyż mój angielski nie pozwala mi na to, abym mogła wyjaśnić sprawę w banku. Ilekroć coś napiszę to źle mnie rozumieją i ciągle z konta pobierają pieniądze. Będę bardzo wdzięczna za pomoc. Witam. Nie zgadzam się z Państwa odmową zwrotu moich 35 funtów. Stara karta była zgłoszona już dawno temu, że została zagubiona i prosiłam o blokadę karty. Każdy po znalezieniu jej mógłby jej użyć, skoro bank jej nie zablokował. Ponadto w styczniu 2015 byłam u Państwa zgłosić, że firma Justfab pobiera z mojej karty nielegalnie co miesiąc 35 funtów, gdyż moje konto w tej firmie zostało już dawno zamknięte. Pani, która mnie obsługiwała zadzwoniła do firmy Justfab i załatwiłą sprawę. Justfab 28.01.2015 zwróciło mi cztery wcześniej pobrane kwoty z mojego konta bankowego. Co więcej Pani ta poinformowała mnie, że będę miała blokadę na moim koncie bankowym, aby ta firma już więcej nie pobrała mi żadnych pieniędzy. 31.12.2015, czyli 11 miesięcy później znów Justfab nielegalnie pobrał mi z mojego konta u Państwa w banku 35 funtów. Żądam zwrotu tej kwoty, gdyż miała zostać założona blokada, by ta firma już nic mi z konta nie zabrała i karta, z której została pobrana kwota miała dawno zostać zablokowana, gdyż była zgłoszona jako zagubiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj kogoś kto ci za kasę przetłumaczy, cwaniaku, nikt za darmo nie będzie ci siedział i robił szmato, czas to pieniądz. Swoją drogą wielka zas\rana pani zarabia w funtach a nie angielskiego? żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×