Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

Gość k25i
Hela ela fajny brzuszek u mnie tez zaczyna byc widac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka2710
Hela_ela a w którym tygodniu jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Hela ela fajny brzuszek:) pisalam to juz wczesniej ale sie nie dodalo chyba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ;) Znajdzie się jeszcze jedno wolne miejsce dla zabłąkanej? Czytam Wasze wypowiedzi od samego początku i czasami miałam wrażenie jakbym czytała sama o sobie. Pozdrawiam i dużo zdrowia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Dziewczyny a jak ten prenatal trzeba brac 3 tabletki w trakcie posilku to moze np z kanapkami czy to musi byc obfity obiad? Czy obojetne co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Zbłąkana u nas miejsce i zrozumienie jest dla kazdego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Hela ela a który to tc? Sliczny. Bardzo kształtny★ ja to mialam taki kanciasty jakiś. Teraz jeszcze nie widac. Nie mogę jeść wędzonego sam zapach mnie odrzuca a wczoraj mi sie zachciało kielbasy z grilla :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Karola tez chce grilla!!! Rety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za mną chodzi kiełbaska z grilla,ale jest jeden mały problem od początku ciąży nie jadam kiełbasy bo wymiotuje po niej jak kot. Ale może jakiś szaszłyk bez cebulki aż ślinka mi cieknie na samą myśl. Ja od tej zabłąkanej A tu majówka zapasem i zewsząd będzie atakować ten aromatyczny zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hela_ela
Dzięki za mile słowa ;) ja się martwilam ze jest trochę za duży a dzisiaj dopiero 15tc ale myślę że nie tylko mięśnie się rozciągnely w 1 ciąży ale też dziecko może być duże bo tatuś 2.10 m a ja też nie mało bo 1.75, za miesiąc mam kolejne usg wiec się dowiemy więcej. Ooooo kiełbasa z grilla ! Wyobraźcie sobie ze my nie jemy mięsa , a od kilku tygodni mam taką zachciankę ze kiedyś kupiłam kilka plasterki szynki i zjadłam po kryjomu , ale czułam się jak świnia wiec jak tylko mój wrócił z pracy już na progu się spowiadalam Haha Lecę po młoda do szkoly PS. Wy też macie tyle reklam na kafe na telefonie ze ciężko cokolwiek napisac/przeczytać? Mi aż blokuje telefon i jakieś bzdety się włączają ze wygrałam iPhone albo że mam krytycznie uszkodzona baterie w telefonie i przyznam że doprowadza mnie to do szału wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Mnie sie chce boczku z papryką i cebulką:) moze na majówke sie uda z tym grillem. Hehe jednak nadal mam zachcianki. A co do kielbasy to nawet nie umiem kupic, noe wiem jaką:/ my tylko mięcho, mięcho i nabial, rybki:) po slubie to ja sie dostosowalam pod jadlospis Męza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Od czasu do czasu widze reklame szamponu jakiegos ale nie taką latająca tylko małą miedzy wpisami. tez z tel korzystam. Ja mam 19tc i taką małą kuleczke z przodu. Z tylu to coazy nic nie widac a i dobrze, bo poród wiem ze przezyje a bohe sie co bedzie po. Nos chce byc taką zajechaną zyciem mamą, co zganiają wszystko ze to przez brak czasu. Przeciez zycie sod na dziecku chyba nie konczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) o matko...ale mi sie zachcialo kielbaski.. z musztarda..przestancie pisac o takich rzeczach ;-) Aniala..jak gardlo..przechodzi czy boli coraz bardziej? ola684, ja ostatnio tez musialam sobie kupic sledzie..w smietance :p Dwa opakowania..:-P (a potem sie dziwie, skad te kilogramy :P) hela, ale ladny juz masz brzuszek..u mnie nadal plasko...dzis 15+1... Ja to nie lubie tych reklam, ciagle musze wylaczac... czesc zablakana ,,,znaczy myszka :) Kiedy masz termin porodu? :) Ja bylam dzis na basenie. Moja forma jest do bani. Przeplynelam basen od poczatku do konca , czyli 25 metrow...w uwaga...minute i piec sekund. Niektore babcie byly szybsze niz ja...haha No ale bylam prawie dwie godziny...minuta plywania..40 sek odpoczynku... :O Czyli w sumie godzine plywania zaliczylam. W piatek powtorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k25..ja kupuje zawsze kielbase krakowska :P palce lizac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Jeszcze sie lodami kaktus w tej ciazy objadam:-P widze ze w majowke bedzie grill na kafeterii:) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość30
Aaaa kiełbasa z musztarda :p ale temat... tak czytam czytam i coraz większą ma ochotę!lecę coś zrobić... nie będzie z grilla ale z piekarnika też będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Ja nie kupuje kielbas. Kupuje mięso i albo gotuje albobpieke i mam wedline. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja nie kupuje bo sie nie znam ale u mamy podjadam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
A jeszcze mialam K25i odpisac :-D dziecko jest absorbujace ale nie wolno dac sie zwariowac. Ja trochę wychodzilam zostawialam ja z babcia jedna lub druga i dzieki temu nie zdziczalam jeszcze. Później jak miała 7 miesięcy zapisalam sie na podyplomowe studia a skończyla rok znalazlam prace i znowu zaszłam w ciążę ha ha :-D fakt ze wszyscy mnie wspieraja sama nie dalabym rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ale ladna z Ciebie mama? Bo niektore jak widzilam, pracujac w miejscu publicznym i widzialam jak codziennie spacerują z dzieciakiem, tluste wlosy, zero makijazu, ciagle te same ciuchy, no moze ktos make up nie lubi to dobra niech bedzie, ale takie no zajechane zyciem mi sie wydawaly:( czy w szkole grupa mamusiek to zawsze byla taka umęczona;( rety ja chce byc też Zona a nie tylko Mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
A mija sis dziecka nie zostawia bo jej facet jest jak szeryf nie spuszcza dziecka z oka a niedlugo bedzie mial dwa lata i mowi ze ja tez nie bede sobie wyobrazala dziecka zostawiac. Takie gadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka2710
Ja się strasznie boję macierzyństwa. Boję się, że sobie nie poradzę tym bardziej ze nie mam styczności z małymi dziecmi w sumie to z zadnymi ;) Boje się ze nie ogarnę takiego maleństwa a co tu mówić o sobie... Ale staram się wyrzucać negatywne mysli i nie wybiegać tak daleko w przyszłośc. Za bardzo lubie miec wszystko zaplanowane a wiadomo życie wszystko zweryfikuje. Dlatego staram się żyć z dnia na dzień ;) i za bardzo nie planować. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja przebywam z dziecmi ale serce mi nie mięknie jakos:( swoje to swoje jakos to bedzie, bedziemy sie wspierac:) wczoraj oglądalam wózki och mysle ze te spacerki w sloneczku wynagrodzą wszystko:) tylko ze jak urodzimy to malo juz slonka bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do I_can : jestem w 14tc i 2 lub 1 dzień zależy jak lekarzowi ręka zadrga. Termin przewidywany na 10.10. Wiem kiedy doszło do zapłodnienia i termin by się zgadzał. Ale według miesiączki wychodzi inaczej ponieważ owulacja się przesunęła. Na 80 procent będzie synek tak się eksponował na badaniach prenatalnych. Kobietki czy macie jakieś sprawdzone sposoby na nudności. Nie chce brać tabletek, a od imbiru mnie odrzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba każda z Nas podświadomie boi się macierzyństwa. Mój mąż się zastanawia skąd będzie wiedzieć jak ma trzymać dziecko czy kąpać. Ale dużo rodziców opowiadało mi,że po urodzeniu własnych pociech wszystko robili intuicyjnie (to chyba instynkt się wtedy odzywa). Ja nabrałam trochę "doświadczenia" jak zajmowałam się bratankiem,ale to zawsze inaczej swoje dziecko a kogoś. Ale i tak się boję co to będzie jak takie Maleństwo zacznie płakać,a ja nie będę wiedzieć o co chodzi. Chyba zaczne płakać razem z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Myszka niby migdaly na mdlosci pomagają mnie nie pomagalo. Opaski lub plastry uciskowe, kupilam plastry ale nie próbowalam. Ja wymiotowalam do 18tc wiec nie pomoge zbytnio:( odychanie jak rybka mi pomagalo w krytycznych sytuacjach. Chyba na to nic nie ma, to trzeba przetrwac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
A wierzyc w te opowiesci ze jak jest male dziecko to ze dwa lata sie nie spi? Niemowlak moze i męczy, pewnie sie go pilnuje nawet jak spi ale to co mam siedziec potem nad rocznym dzieckiem i patrzec jak spi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka0
Z tego co pamiętam to mój bratanek jak miał około roczku to spał całą noc więc luz. Ale jak był mniejszy to w nocy dawał takie koncerty,że ja po eeekendzie opieki miałam dość. W sumie każde dziecko jest inne tak jak i ciąża. Dziękuję za dobre rady. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie tak jak mowi myszka, ... gdy dziecko jest na swiecie wszystko robi sie tak jak intuicja podpowiada.. Mozna tez kupic sobie jakas ksiazke badz dwie.. tam podpowiadaja wiele rzeczy jesli chodzi o niemowle. ( w internecie jest duzo prawdy..ale tez duzo bzdur) k25, wydaje mi sie, ze to zalezy od tego jaki "egzemplarz" nam sie zdarzy. Jedno dziecko bedzie spalo prawie od poczatku, albo bedzie sie budzilo raz w nocy na jedzenie...drugi niemowlak bedzie sie budzil co 2.5 h ..a to jest naprawde absorbujace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×