Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

Gość Aniala
ucisk na żoładek pewnie też ale ja miałam zgagę od początku ciąży wtedy ucisku nie było to chyba wina progesteronu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Co z tego ze ja w 33mam tylko 4kg na plus jak tylko ja mam tu chyba rozstepy:/ na boczkach co na poczatku spanikowalam są malutkie ze tylko ja wiem w sumie ze to byly rozstepy bo nawet kreski to nie są ale lewa noga no niewyobrazacie sobie od wewnatrz udo i pod kolanem na lydke troche dlugasne krechy. Okropne. Dobrze ze tylko na jednej nodze. Po ciazy sprobuje sie tego pozbyc jakimis drastycznymi metodami:) a i troche od spodu piersi ale male w porownaniu z nogą. Czasem to sie martwie ze malo utylam jak czytam cos gdzies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Sepik ale z Ciebie pracus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Dziewczyny a powiedzcie mi jak to jest z przewijakiem. Chodzi mi o to drewniane cos :) kupuje się to oddzielnie do komody czy razem z szafka? Jakos nie ogarnelam tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja ma przewijak zakladany na lozeczko. Dol jest jakby plastikowy sa tam srubki by byl stabilny na lozeczku w srodku jest hmm pewnie jakaś gabka i na tym ceratka z dzieciecymi motywami:) i na to kupilam takie przescieradelki czy tam pokrowiec frore jak na materacyk. Bo klasc dzidziusia na tą ceratke to byloby by mu nie przyjemnie. I jeszcze pokupilam podklady ze z wierzchu frote a od spodu ceratka zeby nie przecieklo i to mozna na przewijak czy do lozeczka czy gdzies tam sobie klasc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Dziewczyny a czy lapie Was ten bol brzucha, a raczej ciagnacy w dól brzuch gdy stoicie w miejscu np pod prysznicem? I czy ktorąs boli kregoslup?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Mnie boli kregoslup już od dawna, choc w sumie mogłabym powiedziec, że od zawsze :D jak stoje długo w miejscu to nie mogę ramion do góry podnieść, ale to i w trakcie ciąży i przed. Teraz długo siedzieć też nie mogę, ani leżeć. Musze tak wyposrodkowac wszystko. Dlatego jak gdzies wychodzimy ze znajomymi na kilka godzin to ciezko jest mi wysiedziec bo strasznie plecy zaczynają boleć. Brzuch mnie boli sporadycznie, ale to bardziej takie bóle jak przed okresem. Chociaż też często się nie zdarzają. Tak naprawdę kilka razy podczas całej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
K25i może Ty czujesz taki ból brzucha, bo jesteś już bardzo blisko porodu. Wszystko schodzi na dol. Brzuch będzie opadal. Z tego co pamiętam jakiś miesiąc Ci chyba został, wiec nie martw się; bo Dzidzius pewnie się uklada żeby było mu jak najłatwiej wyjść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Jeszcze 44dni:) mnie bola plecy tylko gdy sie klade juz spac to czuje. Zmeczony dol plecow. Nie wiem czy to normalne w ciazy. Ten bol z 5min trwa tak niefajnie i juz ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola8912
K25i ja też czuję ból kręgosłupa jak się położę. Gdzie kupiłaś te podkłady takie grubsze? Fajne to jest bo nawewt jadąc do kogoś można zabrać ze sobą, żeby było jak komfortowo dziecko przewinać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
W pepco ale bez tej werstwy frote, sama gruba ceratka nie wiem czy sie nada. Troche bez sensu ze go wzielam. W tej hurtowni kupilam takie z frote a ceratka od spodu. Wlasnie tez myslalam ze jadac do kogos to dobra sprawa bedzie. z jednej strony mieciutki w serduszka podszyty ceratka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Dziewczyny mi już jest bardzo ciężko a co będzie dalej, trochę pochodzę i nie mogę wytrzymać bo brzuch skała:( a jak leżę to plecy bolą. Do tego ciężko się oddycha stale mi się odbija. Dziewczyny a Wy macie robione ktg czy inne takie badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Aniala nie tylko Tobie ciężko takie małe pocieszenie hehe ;-) Ja nie mam robionego ktg tylko badanie na fotelu i usg. W tamtej ciąży tez nie chodziłam na ktg do szpitala,czytałam ze inne kobiety chodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Ja też nie tryskam energią ;) co więcej nie odczulam przez cala ciążę zadnego jej okresu kiedy mogłabym powiedzieć, że świat należy do mnie :D no i zapowiada się kolejny upalny tydzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu ola - Aniala - mi tez tak samo ciezko i tak jak piszesz to troche podejde i brzuch jak skala, i do tego takie mrowienie w lydkach . wogole to zauwazylam ze po tych dwoch tygodniach to mi sie troche brzuch obnizyl i bardzo mi niewygodnie wiedziec i chodzic. ja mam KTG za kazdym razem, na razie tylko na skurcze macicy. moze teraz zaczne podsluchiwac serduszko. wogole to mi sie nos popsul, i nie oddycham za dobrze na jedna strone ... pewnie przez suche powietrze ale to strasznie klopotliwe. pozdrowienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza8004
A mnie dopadł Uwaga ! Zespół niespokojnych nóg MASAKRA nie wiem co mam z nimi zrobić gdzie je dac żeby nie denerwowaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Dziewczyny chciałam zapytać czy dużo macie tzw pajacykow dla dzidziusia? Bo nie wiem w jaka ilość się zaopatrzyć. .. jakoś nie bardzo podoba mi sie ten typ ubranka, ale chodzi mi bardziej o funkcjonalnosc i wygode. Wiec Proszę napiszcie czy wg Was to potrzebny ciuszek w garderobie malenstwa, bo mam tylko jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Sepik ja mam przeważnie takie pajace/spiochy bo za dużo różnic w nich nie widzę,fajne i szybkie do przebrania są też pół spiochy. Nie wiem ile sztuk tego mam ale sporo. Ja dziś myślałam że zejde z tego świata,tak mi serce nierownomienie chodziło tak dziwnie jej aż się wystraszyłam. Jakoś zasnęłam po 4 godzinach wstałam to już mi przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Ja mam właśnie bardzo duzo body i spodni. Zastanawialam sie czy to tez będzie ok, wygodne i funkcjonalne. Day and night mi tez czasami tak dziwnie serce kolacze. Nagle jest mi ciężej oddychac i tak jakby ucisk na przeponie mostku i na gardle. Szybko to mija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Sepikow bodow i polspiochow mam najwiecej. Mam trz kilka rampersow i pajacy sporo mysle ze pajace są ok bo ja mam rizpinane od szyjki po obie nozki wiec wygoda. Musze pokupic jeszcze najmniejszego rozmiaru 50/56 bo mam malo a moja to jest kruszynka az mi sie plakac chce. Ja myslalam ze jest 34tc a jest 35na 36 juz. Dzis bylam na usg dokladnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Day mi tak serce na wala jak wezme magnez i cos robie to potem mysle ze ni wyskiczy a jak leze to jest ok. Tez juz ciezko z oddychaniem. Z siedzeniem np w poczekalni u lekarza bo czuje jakby mi zebra sie gniotly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Spiochy są wygodne zwłaszcza te rozpinane w kroku,sama zobaczysz jak będzie Ci wygodnie,najwyżej dokupisz parę i juz ;-) Mu było tak wygodnie body i na to spiochy i tyle. Ale spodnie tez Oki. K25i to jaka juz duża jest mała? Ja w sobotę mam w końcu lekarza,bo już 5 tygodni od ostatniej wizyty minęło. Dziewczyny jakie jest Wasze libido? Ja mam zerowe,i humor do bani nie umiem się z niczego cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Day ja to juz zapimnialam co tolibido ale wiesz mysl ze masz zaszytą tez robi swoje. Mala wazy 2300 i doktorek powiedzial ze go to martwi i ma maly obwod brzuszka:/ tak to wszystko w porzadku rozwiniete, jak to stwierdzil piekne wszystko tylko musze wiecej jesc. Ale sie przerazilam. Musze mu na nastepnej wizycie powiedziec jaka ja sie urodzilam bylam 2tyg przenoszona i wazylam 2700 moja siostra 2100. Moze gdzies w genach to jest ze bede miec mala coreczke. U sasiada sie urodzila idealnie w termin 2600. To tez mala. No ale boje sie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Lekarz mowil 2300 a na wydruku jest 2372 to prawie 2400 a on zaokragil w dol... ale stresow jest w ciazy. dluga 46cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Ee to chyba nie tak źle? Poza tym usg się myli nie jest w 100% dokładne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
K25i zostalo Ci jeszcze kilka tygodni wiec maluch podrosnie napewno. I tak jak piszą dziewczyny usg nie zawsze jest wiarygodne. A nawet jak będzie malutka to taki jej urok. Oby była zdrowa. Skoro Twoja mama rodzila małe dzieci to może i Twoje będzie podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
A jeśli chodzi o libido położne na szkole rodzenia mówily żeby nie odpuszczac sobie zblizen nawet w 9 miesiącu (oczywiscie jeśli nie ma przeciwwskazań) bo to najlepszy trening dla naszych narządów i poród jest łatwiejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Sepik ja tez tak slyszalam ze jak ciaza zdriwa to do samego konca warto dzialac. Musze teraz duzo jesc zeby podrosla. Pewnie ze usg to tylko maszyna i sie myli ale raczej jak ktos mierzyc nie umie. Waga wagą ale obwod brzuszka tez maly:( Tylko ze ona od poczatku taka mala bo wasze dzieci na polowkowych mialy po 700g ktos tak pisal a moja 385g:/ mojej siostry maly mial 3700cos jak sie urodzil a siostra mala kobietka a ja wysoka a dzidzi bąbelek:/ ostatnio jak bylam w miejscu pracy to dwie kobitki stwierdzily ze na poczatku nogi mi wyschly a wczoraj zartowaly ze mala zjada chyba mnie bo ramiona to mam same kosci. Ze schudlam i mam tylko maly brzuszek:/ kurde martwie sie juz nie wiem jak ją karmic. Musze tak jak jak lekarz kazal. No zestresowalam sie ze jest malutka. Wiadomo kazda sie martwi o dzidziusia. A pomyslec ze niektore dziewczyny to maja tylko tyle problemow w ciazy ze jest inna plec niz chcialy i placza i tak przezywaja masakra. Ja sie w ciazy nauczylam ze problemy ktore myslalam ze mam to kropla w morzu a nie problemy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I macie te swoje wyścigi na bycie fit w ciąży. Odchudzajcie się więcej idiotki później dzieci chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×