Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

Gość sepik
K25i a Ty od zdjęcia szwu bylas juz caly czas w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość30
K25i gratulacje! Niech malutka zdrowo rośnie! I Tobie też dużo siły życzę! Aga ja mam termin na 5.10 ale z usg ostatnio wyszło że na 21.09. Tez mam te skurcze przewidujące najczęściej w nocy! Straszne bóle dłoni i w ogóle jak się noc kończy to się cieszę! Ale już ostatnia prosta także damy radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość30
K25i gratulacje! Niech malutka zdrowo rośnie! I Tobie też dużo siły życzę! Aga ja mam termin na 5.10 ale z usg ostatnio wyszło że na 21.09. Tez mam te skurcze przewidujące najczęściej w nocy! Straszne bóle dłoni i w ogóle jak się noc kończy to się cieszę! Ale już ostatnia prosta także damy radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość30
K25i gratulacje! Niech malutka zdrowo rośnie! I Tobie też dużo siły życzę! Aga ja mam termin na 5.10 ale z usg ostatnio wyszło że na 21.09. Tez mam te skurcze przewidujące najczęściej w nocy! Straszne bóle dłoni i w ogóle jak się noc kończy to się cieszę! Ale już ostatnia prosta także damy radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość30
K25i gratulacje! Niech malutka zdrowo rośnie! I Tobie też dużo siły życzę! Aga ja mam termin na 5.10 ale z usg ostatnio wyszło że na 21.09. Tez mam te skurcze przewidujące najczęściej w nocy! Straszne bóle dłoni i w ogóle jak się noc kończy to się cieszę! Ale już ostatnia prosta także damy radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość30
Coś mi się zawiesiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
a mi sie strasznie brzuicha napina, wczoraj lekki spacer i od wieczora rewolucja jakaks. po nocy jakby lepiej, zobaczymy co to w dzien bedzie. a wizyta dopiero w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Dzien przed termibem na ktg sie wstawilam i byly regularne co 8,5min i gin powiedzial ze nie bedzie ryzykowac i polozyl mnie na oddzial w termin zdjal szew i mialam isc na test oxy ale bylo 6 rodzacych wiec nie poszlam i odeszly wody wieczorem w termin:) naciskala mi na brzuch potem byli lekarze i jeden ciagnal za pepowine drugi lapal skure brzucha i dociskal i obkladali mi brzuch lodem. A potem dlugo ogladali lozysko bo wyszlo ale pekniete i patrzyli czy nic nie odpadlo bo ponoc wtedy sie robi lyzeczkowanie. Ale udalo sie a potem szycie ale naciecie ponoc malutkie. Nie bokalo dzwiek bylo slychsc pracy nozyczek czy czym tam to tną:) ale teraz za to boli. Czy ktoras z mam juz rodzacych miala naciecie? Jak to czulyscie po porodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Gosc 30 ja tez wlasnoe mialam boke dloni i puchniecie w nocy rety nie wiadomo bylo co z nimi zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza8004
K25i Gratuluję córeczki i życzę dużo zdrówka dla Was . A rana po szyciu jak to rana będzie ciągła ,kuła,będzie przez to dyskomfort polecam psikac octeniseptem od 7-14 dni się zrasta. Masz szwy rozpuszczalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza8004
Ja łożysko z kolei szybko urodziłam i nie wspominam tego źle. Mi też strasznie stopy puchna i już powoli łydki ręce mniej . Robię sobie okłady z serwatki w poprzednich ciazach dobrze skutkowało do tego nogi często w górze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
K25i ja bylam nacinana.wiekszosc kobiet chyba jest. Niby lepiej jest jak natna noz jak sie samemu peknie. Jest to bardziej kontrolowane. Co Ci moge radzic to to co wszędzie mowia i pisza. Bdaj o higienę ni tyle. Jak juz będziesz w domu to zawsze bardziej komfortowo wiec spokojnie po każdym skorzystaniu z toalety podmycie i często podklady zmieniaj i tyle. Ja czasami odczuwam dyskomfort w miejscu nacięcia ale mysle ze ciaza jedna po drugiej nie jest bwz znaczenia. W sobote np wieczorem mialam tak opuchnięte krocze ze nawet prysznic noe przyniósł ulgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
A z tym lozyskiem to tez slyszlam historie ze jedna koleżanka nie mogla urodzic i strasznie się tego balam. Bardziej niż samego porodu. Pamiętam ze gin mowi do mnie ze gratulacje juz po wszystkim. A ja do niej z panika ze jeszcze lozysko :-D ale poszło latwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
Gosc30 ja też czuję w nocy jakby skurcze te przepowiadajace i to jest dziwne uczucie. Tak dziwnie boli, rwie i pulsuje. Nie ma sie czym przejmować to chyba normalne. K25i ale przezylas biedna. Dbaj o siebie teraz. Ja sama nie wiem bo chyba będę mieć CC i sama nie wiem jak się do tego przygotować. Boję się ze rana będzie duża i brzydka, że będzie mnie bolało i ciąglo bardzo. I nie wiem ile będzie się goic. Dajcie znaczka dziewczyny które miały CC jak to jest. U mnie 34+4 koleżanka położna mówi, ze cięcie będzie w 38. Czyli wychodzi gdzies koniec wrzesnia początek października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Mnie to slowo cesarka przeraza. Po takim porodzie ciezko a co dopuero po cc. Powiem Wam ze nie wierze ze dalam rade. Najwazniejszy spokoj i sluchac sie co mowia. Nie poznalam siebie taka spokojna bylam jak nie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga z
gość30 ja od 3 dni też nie poznaję swoich dłoni po nocy tak mi dziwnie drętwieją :) że też się cieszę że już jest rano ....... dziewczyny przypałętało mi się jakieś infekcje i dziś wynik posiewu moczu i bakterie........ miałyście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Ja tez sie boje cc. Bardzo bym nie chciała i na razie wszystko wskazuje na sn ale nigdy nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Mialam w pierwszej ciąży. Wyszla mi infekcja ze zwyklego badania moczu. Gin przepisala monural. Wymiotowalam po tym cala boc ale pomoglo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
K25i mi szwagierka poleciła na naciete krocze TANTUM ROSA. Podobno genialne. Mowila, ze nic jej tak nie pomogło jak to. A tez polecaly jej to inne dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Tez mam tamtum rosa mam nadzieje ze pomoze wydaje mi sie ze hemoroida zalagadza nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
K25i wielkie gratulacje! Niech mała rośnie zdrowo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
k25i gratulacje!!!:):):) wreszcie się doczekałaś:) ależ Ci zazdroszczę:D i Malutka wcale nie taka malutka:) zdrówka dla Was, pewnie jutro Was puszczą do domku? a ja jutro szpital ale mam doła bo pewnie do porodu mnie zostawią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Mnie by puscili ale malenstwu sie zoltaczka robi:/ jutro pewnie mi sciagna te szwy z naciecia a malenstwo beda badac bo tez glowke w kanale przytarla:( Martwie sie o Marcelinke. Tez kiepsko nam jedzenie cyca wychodzi ja juz mam ochote sie poddac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
K25i nie poddawaj się,to dopiero początek,zarówno Ty jak i dzidzia musicie się nauczyć siebie ;-) mała zalapie jak się ssie i pójdzie super później ;-) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Aniala a czemu szpital? K25i a jie masz rozpuszczalnych szwów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
A ja właśnie wrocilam z wizyty u lekarza :) malutki zdrowy. Ułożony ladnie główka w dol. Wazy 2550, wiec napewno duzy się nie urodzi. A tak sie martwilam...lekarz mowil, ze spokojnie jeszcze przybierze na wadze i mysli, ze urodzi sie z waga w granicach 3100-3300:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Sepik to super wieści. A na kiedy masz tp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Karola z okresu na 9 października mam a z usg na 3; ale lekarz kazal patrzeć na termin z okresu :) wiekszosc z Was chyba na samym początku października będzie rodzic albo i pod koniec września. Ja pewnie gdzieś na końcu zostane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
lekarz mnie wysyła, żeby wyznaczyli termin cc a dodatkowo mam bilirubinę ponad normę i pewnie się trochę obawia i woli, żeby wszystko posprawdzali k25i mi w szpitalu w ogóle karmienie nie szło za to w domku super, nie martw się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
Aniela Ty też pierwszy raz CC czy już rodziła wcześniej? Obawiam się tego i nie wiem zupełnie czego się spodziewać? :/ chętnie bym się kogoś poradziła ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×