Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

Gość Day and night
Tynka mój mąż wyjechał na poligon w czwartek i wróci dopiero 17 bądź 20 więc cóż nic na to nie poradzę mam tylko nadzieje ze nie rozpocznie się za wcześnie bo nawet torby nie mam spakowanej q i do szpitala mam 20 km :-P nie ciekawie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
W końcu wczoraj zrobiliśmy pranie dla dzidziusia :) dzisiaj wszystko poprasowalam i mam dość na najblizszy czas :D strasznie czasochlonne jest prasowanie tak malenkich ubranek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
U mnie dzisiaj upaly... chciałabym żeby było juz troszke chłodniej. I chyba ciesze się jednak z tego, że Dzidzius urodzi sie jak będzie juz troszke chłodniej. Opadam z sil przy takich temperaturach. Wieczorem musze odzyc bo idziemy na parapetowke do znajomych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
Hej hej dziewczyny:) co tu taka cisza... Aniela, K25i co tam u Was? Może już jesteście w domku? Jak sobie radzicie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość30
Sepik ja byłam u lekarza 7.09 i Emil ma już 3 kg....także duży chłopak- co mnie przeraża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Tynka my to przy dobrych wiatrach wyjdziemy dopiero w weekend albo juz w weekend ze tak to nazwe. Jestesmy na patologii noworodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola8912
k25i a co tam lekarze mówią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś z mam posiada łóżeczko turystyczne do spania na codzień? Jaki polecacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
Day nad night eh... biedna tyle czasu samej zostawać. Co nasi faceci są niepowazni!! Ja też kilka dni będę zdana sama na siebie a na weekend teściowa przyjedzie :/ no cieszę się niezmiernie... Na szczęście torby mam już spakowane. W środę idę do ginekologa to dowiem się coś więcej pewnie. Aniela co u Ciebie? Jakoś nic sie nie odzywasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Wszystko spada okolo srody beda kolejne badania czy leki zadzialaly. Siostra kolezanki jest tu lekarzem od dzidziusiow to wszystko robione na szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Gosc30 3 kg na chlopczyka to chyba i tak fajnie :) myślę, ze 4kg nie przekroczy :) moj lekarz mi mówił, że teraz (a od ostatniej wizyty jeszcze miesiac do porodu) mały zwiększy wagę o około 800 g. Także spokojnie. Mimo wszystko będzie i tak okruszek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga z
Dziewczyny wiem że wszystkim puchną nogi i o tym dużo piszą .... ale mi puchną okropnie palce u rąk aż boli strasznie w stawach ....... macie też tak ? co do wagi to mój May miał 2,5 kg w 34 tygodniu to ciekawa jestem też do jakiej wagi podskoczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Mnie puchly nadgarstki i palce do bolu w koncowce ciazy, ciezko bylo zasnac taki bol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga z
to mnie pocieszyłaś bo każdy tylko mówi o nadgarstkach albo stopach :) a mi te palce straaaaaaaasznie ale dopiero teraz pod koniec wcześniej nic nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola8912
Aga mi nie puchną jakoś szczególnie, są trochę obrzmiałe ale nie przesadnie. 2,5 kg to ładna waga mój maluszek w 33 tc ważył 1800, ale gin powiedziała że ważne że rośnie. Wiecie co dziwnie się dziś czuję, mam jakieś kłucia w pochwie takie przeszywające i brzuch mnie pobolewa. Niby druga ciąża a czuję się jak świeżak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
Karola bo kazda ciaza inna jest ;) ja mam na dobe kilka takich silniejszych skurczy az czuje ze pcha malego w dol, do tego bol plecow zwlaszcza w krzyzu. Ale jedna rzecz sie u mnie nie zmienia- poraz trzeci zamiast od razu wydalic czop śluzowy to niemal tryskam tym sluzem kilka razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Tynka hura hura nie ma to jak odwiedziny teściowej trzymam kciuki ;-) heh Mój mały w 32 tc ważył 2100 wiec zobaczymy jak będzie finalnie. Dziś zauważyłam że mam opuchnięte palce,myślę że zdejme obrączki bo jeszcze nie zdążę i będą rozcinac ;-) Matko dziewczyny ja dla dziecka mam tylko ciuchy,zero kosmetyków,dla siebie zero rzeczy do szpitala oprócz kapci i pizamek...ale mamy czas Ehe.. Ciekawe ;-) Aniala pewnie zajmuje się swoim maluszkiem,na pewno wszystko dobrze u nich ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola8912
Laura ja nie wiem czy mam jeszcze ten czop czy nie. Cały czas mam śluz. 2 razy miałam tak sporo, ale to było za każdym razem przed wizytą i wszystko pozamykane więc chyba nie odszedł. Nie wiem, nie mam jeszcze tego gbs i też mnie to męczy gdyby coś się zadziało teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola8912
Day ja częściowo jestem już spakowana. Ale co raz bardziej jestem niespokojna i poddenerwowana tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja mialam duzo sluzu na koniec az bywalo mokro myslalam ze to ten czop a czop odszedl jak poszly wody takie przezroczystko - rozowe galaretkowate cos. Co do palcy spuchnietych to bylo tak ze np gąbki myjki wyzac nie moglam bo mnie bolaly oakce i nadgarski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga z
Dziewczyny ja już nie wiem czy to dużo czasu jeszcze.... niby prawie miesiąc ale częste wieczorem skurcze....... napinanie się brzucha........ a ostatnio też miałam ból krocza jakby pieczenie....... i się zastanawiam czy to możliwe żebym wytrzymała ten miesiąc czy maluch się szybciej pojawi.... mój pierwszy poród więc nie mam pojęcia co myśleć :) a do tego maluch straaaaasznie *****iwy a podobno przed porodem spokojniejszy ...... i bądź tu mądry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga z
k25 dokładnie też mam tak z palcami rano to nie jestem w stanie nic zrobić takie obolałe i spuchnięte ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Mnie gin mowil ze ze znow glupote wyczytalam z tym ze maluch mniej ruchliwy przed porodem. Juz myslalam ze nigdy nie urodze jak mi ciagle szalala w brzuchu a w dzien porodu to skakala jak szalona i w dodatku ja jadlam jak swinka taka glodna bylam ze nawet szpitalny obiad zjadlam procz tego co mi mama przyniosla:) paczke wafelkow pryncypalkow to juz na sam koniec i ogorki swierze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
Rowniez obalam ten mit co do aktywnosci dziecka :) w poprzednich obydwu ciazach moje szkraby tak szalaly ze myslalam ze ktg rozwala hehe. Ehh znowu poniedzialek i minimum 2 godz dziennie chodzenia- do przedszkola i spowrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Ja z kolei bylam na kilka dni przed porodem w szpitalu bo nie czulam ruchów. A jak bylam teraz to dziewczyna mowila ze jej koleżanka z sali ktora urodzila to dziecko szalalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
Dziewczyny ciekawa jestesm jak to będzie u mnie idę na wizytę w środę. Ciekawi mnie ile będzie miał mój mały bo ostatnio 2 tyg temu mial 2900 teraz pewnie będzie dużo ponad 3 kg. Ale już się tym nie przejmuje. Bardziej zastanawiam się nad tym co powie mój ginekolog na to skierowanie na cc i czy będzie chciał się jakoś ze mną umówić :/ I mnie dzisiaj 35 + 4. Jutro rano jadę na te całe gbs. Mnie nic nie puchnie. Może ręce trochę i palce, ale te upały mnie już odbijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
U mnie dzis 36+3. Jutro wizyta. U nas waga małego jest wieksza niewiadoma bo ostatni raz mialam wizyte 5 tygodni temu bo moj lekarz byl na urlopie. Wtedy bylo 1,930kg. Jestem ciekawa czy jutro od razu wysle mnie na pierwsze ktg czy jeszcze bedzie kazal z tydzien poczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Tynka ja tez ide w środę ;-) nie stresuj sie tak waga :-) moze lekarz najzwyczajniej w świecie sie pomylil. Pobralam krew i czekam corce po recepte myslalam zeszybciej będzie a tu cos sie przeciąga. A juz zaczyna mnie mdlic bo jestem bez sniadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
Karola no Ty nie madra jesteś:P jak możesz bez śniadania wyjąć z domu!!! Bardzo brzydko. Szybciutko do domu jakas bułeczkę czy jakis serek zjedz. Biedna Ty ... mnie już kilka razy zdarzyło się zemdlec po prostu z głodu. Uważaj na siebie. Myślę, że raczej lekarz się nie pomylił i dziecko będzie duże, ale wolę takie niż takie malutkie chudziutkie. Będzie już co ma być. Oby wszystko było w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
K25i jak tam u Ciebie? Jak karmienie i pokarm? Miałaś nawał? Jak ma się malutka? Jak tam twoje sprawy kobiece po porodzie? :) daj znaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×