Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

oczywiście że można iść prywatnie na usg ale koszt jest spory bo ponad 100 funtów za samo usg. ale jeśli coś się z ciążą dzieje to w szpitalu robią dodatkowe badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość30
Ja mieszkam w Niemczech i tutaj też są tylko 3 refundowane ale lekarz proponuje i można dopłacić za dodatkowe :) i ma się w 3d :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość30
Aaaa.... i ne wiedziałam że nie można jeść Tuńczyka. .. już się czegoś dowiedziałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość102030
czesc dziewczyny, jak samopoczucie? gosc30 w jakiej czescie de mieszkasz? ja w polnconej ;) Zauwazylam, ze z rana lepiej sie czuje niz po poludniu...no nic, ide troche posprzatac-bo po obiedzie znow mnie spanie wezmie ;) Milej soboty wam zycze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość30
Ja mieszkam w Kleve pod Holenderska granicą. .. ja mam tak samo z rana się dobrze czuje a po południu spanie mnie męczy. .. godzina 19sta i odpadam :/ miłej soboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Olka
A ja mam rano mdlosci, a po poludniu jestem śpiąca strasznie. A dziś moj brat przyjeżdża do nas z dziewczyna, nie wiem jak się wytłumaczę z tego, ze nie pije. Nie chcemy nikomu mówić póki usg nie potwierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość night and day
Witam,można się przyłączyć ? Wczoraj miałam dostać okres,a dziś zrobiłam test i pozytywny :) To nasze drugie dziecko. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_32
cześć dziewczyny, u mnie ok. byłam u lekarza, powiedziałam mu o przykrym dla mnie zdarzeniu, które przeżyłam w lipcu 2015 r., kiedy to na teście pokazały się 2 kreski a potem tydzień po dostałam @ lekarz profilaktycznie przepisał mi duphaston,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość30
Ale nas się nazbierało tutaj :) faaaajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćMonika 25
Cześć dziewczyny moge do was dołączyć w zeszłą sobote zrobiłam test i wyszedł pozytywny :) zrobiłam go po tyg spóźniającego sie okresu robiłam wcześniej test i wyszedł negatywny ale już się źle czułam a teraz dwie krechy :) wizyte mam we wtorek ostatni okres 10 stycznia ,mam 25 lat(9 marca dokładnie :)) to nasze pierwsze dziecko cieszę sie bardzo ale i troche boję ale to chyba normalne :) dziewczyny czy wy też nie macie apetytu nie moge patrzeć ani na śniadanie ani na obiad ani na słodycze ani na kawe :/ popołudniu już trochę lepiej ale do południa koszmar :/ brzuch raczej mnie nie boli przy kichaniu troche pozdrowienia mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_32
Dziewczyny .....to moja 1 ciaża:) cieszę się ogromnie, o dziwo nie mam mdłości mogę wszystko jeść, kolejną wizytę mam na 1 marca w przychodni państwowej bo w końcu płacę składki:).......a zapewne będzie musiała zrobić kilka badań, pozdrawiam Was serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Olka
Monika mam dokladnie tak jak ty. W ogóle nie mam apetytu, zmuszam sie do jedzenia. To moja pierwsza ciąża, mam 25 lat, wyczekana, wystarana i jestem strasznie szczęśliwa ale też boje się. Bardzo bym chciała, zeby wszystko bylo w porządku i żebym zobaczyła 4 marca swoje dziecko. Zawsze miałam nieregularne cykle , cud ze zaszłam. Przyczyny nie znam. Podejrzewam, ze to po prostu przez stres cykle wahały się do 10 dni, ale jak to byly jakies poważne zaburzenia hormonalne , to boje się, ze mogą zaszkodzić dziecku. Caly czas się zadręczam, ze może szybciej powinnam prywatnie zrobic badania hormonów, zanim pojde do lekarza. A z drugiej strony gdyby to byly poważne zaburzenia, to przecież nie zaszłabym bez leczenia i wspomagaczy. Wiele kobiet zachodzi przy nieregularnych i jest ok. Co o tym myślicie? Ja juz chyba szukam problemów niepotrzebnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość30
Hej Mamusie :) pytanko czy Wy też chodzicie o regularnych porach w nocy na sisiu?? U mnie ZAWSZE 1:00 , 3:00, i 6:00 jak często się budżecie? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj miałam fatalną noc :( zasnęłam dopiero o 4 nad ranem.. Zgaga, ból brzucha i piersi a teraz od rana niedobrze mi.. nic nie mogę jeść. Nie wiedziałam, że objawy tak szybko przyjdą :) Miłej niedzieli :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość30
Karolaaaa a w którym jesteś tygodniu ? Mi na szczęście nic nie jest noo tylko piersi i to sikanie w nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Licząc od dnia ostatniej miesiączki to zaczął się 6 tyg. No to dobrze, oby tak dalej :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajkaKaja
Hej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajkaKajka
Ja sie napisalam z telefonu a dodało mi tylko kawałek ;-( hehe wiec pisze od nowa ;-) Fajnie ze nas coraz więcej ;-) co do objawow to mi nic kopeltnie nie dolega gdyby nie test i lekki bol piersi a dokladniej to sutków to bym nawet nie wiedziala czuje sie całkiem normalnie. Juz sobie wkrecam ze moze test sie mylil chociaz zrobilam dwa :-) A powiedzcie mi dziewczyny powiedzialyscie juz rodzinie ?Ja sie zastanawiam niby bym bardzo chciala ale troche chyba za wczesnie. ... najbardziej nie moge doczekac sie kiedy powiem mojemu 7 latkowi on od dawna chce rodzenstwo ale bardzo dlugo sie staralimy ponad 2 lata robilam badania hormonalne hsg owu wszystko ok a jakos zajsc nie moglam. Dopiero w tym cyklu zaczelam brac clo i duphaston i sie udalo (mam nadzieje ze sie udalo) pozrawiam wszystkie Mamusie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Hej hej ja też źle spałam :-) Ja na razie powiedziałam naturalnie mężowi wczoraj wieczorem a rodzinie powiemy po badaniach jak bd wszystko ok. Aa no i mówię do córki ze mama w brzuszku ma dzidziusia ale chyba za dużo jeszcze nie rozumie Pozdrawiam. I miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Olka
A ja powiem pi potwierdzeniu przez lekarza. Dziewczyny was też chwilami boli brzuch jak na okres ? Ja czasem delikatnie tak czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Czuje taki lekki ból może bardziej w pachwinach ale to normalne macica się rozpulchnia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Olka
Ja tez czułam ciągnięcie w pachwinach, ale od wczoraj lekki bol miesiączkowy, ale chwilami tylko. Ja juz chyba się nakręcam niepotrzebnie. Boje się, ze to nie ciąża. Chyba pojde szybciej do innego lekarza bo zwariuje te dwa tygodnie. A jak pojde do jednego potwierdzić, to musze juz u niego zostac na prowadzenie ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość30
Nie, nie musisz... to Twoja decyzja u jakiego lekarza będziesz... najważniejsze żebyś Ty była zadowolona i miała zaufanie do lekarza ... ja też zmieniłam lekarza i teraz jestem zadowola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola877
zapomniałam napisać, że te bóle i plamienia były w czasie kiedy powinna być @, najprawdopodobniej to były objawy zagnieżdżania się fasolki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka2710
Witam wszystkich ;) Jestem w trakcie 9 tygodnia w środę ide na drugą wizytę do lekarza. ;) Mam skonczone 25 lat pierwsze dziecko za pierwszym razem sie udało! Dlatego pewnie tez nie mogę sie przyzwyczaić do nowej sytuacji heh ;) W nocy wstaję regularnie o 5 na siusiu ;) Termin wypada koniec września początek paździerika. Mdłość okropne rano i wieczorem... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Olka
Wiola ja tez lekko plamiłam na brązowo i bolalo mnie trochę podbrzusze w terminie miesiączki, tylko ze dwie godziny to trwało. Lekarza mam dopiero 4 marca. Tez mysle, ze to bylo zagnieżdżenie, bo juz po tym (odpukać) żadnego plamienia nie bylo. Ostatnia @ mialam 15 stycznia, to termin bedzie na 22 października? A jaki macie śluz? Bo ja miałam gesty bialy, a teraz prawie nic i się zastanawiam czy to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Ja miałam ostatni @ 18 stycznia. Plamienia nie miałam żadnego u lekarza jeszcze nie byłam. A co do śluzu to jakiś taki niby mleczny dużo. Wql nam też się udało za pierwszym razem aż byłam zdziwiona myślałam że nam to dłużej zajmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Wql dziewczyny czy Wy też macie taka,, ciężkośc" w dole brzucha? Nie pamiętam jak to było w pierwszej ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola877
Olka tak wg ostatniej @ Twój termin to prawdopodobnie 22.10.,orientacyjnie w skrócie liczy się to tak: do dnia ostatniej @ dodajesz 7 dni, a od m-ca odejmujesz 3 m-ce :-) brak śluzu nie oznacza nic złego, każdy organizm jest inny, ale na wizycie wspomnij o tym lekarzowi. nacisk, ciężkość czułam, ponoć to przez powiększającą się macice, teraz już z dnia na dzień to uczucie jakby malało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TrissMerigold
Cześć, dziewczyny! Dołączam do Was. Mam 33 lata, to moja czwarta ciąża. Mam synka. Dwie ciąże straciłam więc na razie przyjmuję dwie kreski bez żadnych emocji, żeby się nie nakręcać. Obecnie jestem w 5 tc. Brzuch pobolewa, piersi przy dotyku, apetyt raczej mały. Z tym ,co należy jeść ,a czego nie to nie należy zbytnio przesadzać. Ważne, by było zdrowo. Ja akurat przez ostatni tydzień objadałam się łososiem-nie przejmuję się tym. Zresztą w poprzedniej ciąży byłam na diecie, ze wzgl.na cukrzycę ciążową-synek urodził się całkowicie zdrowy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×