Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Lepiej wcale nie używać perfum, niż stosować te tanie i tandetne.

Polecane posty

Gość gość
OMFG współczuję współpasażerom wąchania Ciebie i Twoich mexxów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Detor
Wykorzystajcie feromony - połączone z zapachem. Chcesz poczuć się atrakcyjniejsza ? [ również dla mężczyzn ] to korzystaj. Zobaczysz jakie to wywołuje pozytywne zmiany. Dodatkowo można jeszcze na tym zarabiać. Ceny przystępne, wybór gwarantowany. O wszystkim spokojnie poczytasz sobie na stronie i wybierzesz to co Ci będzie najbardziej odpowiadać. http://www.feromony.pl/pp/grxmrpfp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:14 dziekuje za odpowiedz :) a gdzie kupic ten zapach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:06 wypppppppppp_yyyerdallllayyy !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytalam o tym zapachu Aki , juz sama butelka wyglada super to i zapach z pewnoscia jest z******ty bo podoba sie paniom na forum. Dziekuje :) bede miala na uwadze , ale mozna go dostac chyba tam gdzie sa niszowe zapachy ;) albo internet, tylko najpierw bym musiala poznac jakos zapach . Dziekuje Ci bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:27 ooo dziekuje za linka :) jestes bardzo mila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:29 nie ma problemu. W życiu bym nie trafiła na ten zapach, gdyby nie prezent od chłopa. Zapach jest dosyć ciężki, drzewny, korzenny, lekko jesienny, miej to na uwadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iw rosze ( przepraszam za nieodpowiednia pisownie) tez niektore sa ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis czulam w całej przychodni adict diora, myslalam ze sie udusze, cos strasznego, nienawidze go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:32 :) dobrze, wlasnie o taki mi chodzi , ciezki mocny ;) jeszcze raz dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:32 Jestem wręcz pod wrażeniem Twojej życzliwości i kultury osobistej. Niech zgadnę, mieszkasz/ mieszkałaś za granicą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ Chanel 5 chociaż piekielnie drogi, to śmierdzi też nieziemsko. Acz z drugiej strony te same perfumy na każdym pachną inaczej. Z kilerów polecam Hypnotic Poison, a z łagodnych Chloe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No 5 albo się kocha, albo się ich nienawidzi.Ja należę do tej pierwszej grupy. I nie sśą piekielnie drogie. 500- 600 zł to przeciętna cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:48 :) o tej godzinie sa dwa posty:) do ktorej dziewczyny sie odnioslas ? Przepraszam ze dlugo nie pisalam , mialam zajecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:39 prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że co???? Kupuje perfumy za 20zl, przestałam kupować Pumy za 50zl. Wolę pachnieć świeżo wypranym praniem :) i ladyspeedstick (uwielbiam) i kilkoma machami tanich slodko-pachnacych perfum, jak smierdziec papierochami z ciuchów i buzi zmieszanymi z perfumami za 500zl :D. Lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponadto okrutnie psikam jak przejdzie obok mnie takie coś wypachnione na maxa. Huehuehue. Wolę zapach mojej skóry, takie naturalne feromony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:59 Odniosłam się do wypowiedzi osoby z 16:29 i 16:32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj nos opowie Wam :) : Chanel 5- czuje mydelko i nie pasuje zbyt młodym i duzo powyzej 50 , poniewaz zapach starzejacej sie skory pogłębia stechlizne zapachu( przepraszam, wypowiadam sie za mojego nochalka) Adict Diora- zbyt duza ostrość czuje moj nos, wręcz dziala odrzucajaco, dla pan bardzo dojrzałych Diory- pozostałe ( nie czuje) kochalam jedynie Midnight- mam do dzis(wycofany) Mugler ;) tu to mam popis ( dwa w tym jeden kocham, jeden na mroz drugi poza mrozem ) nie wyjawie , alienow nienawidze, wole Micalef ;) Givenchy- na nie wszystkie Armani- na nie wszystkie ( minimalnie Code) Versace- dno totalne Chanel- ogólne dno( 5 juz na poczatku zbruzgal moj nos) Co tu wiecej, znam cala sephore, szalu nie ma, zajrzyjcie do niszowych ( np Micalef), mozna cos ciekawego wyszukać Ogolnie to nienawidze zbyt słodkich , ostrych, kwasnych, owocowych ( caskady wszystkie) Ooo Gucci jeszcze - nie wiem czemu( moj nos nie lubi) Opium nowy czarny kawa ;) to jest to i tak zakończe o moich pachnidlach, pozdr kazdego kto kocha zapachy . Nie jestem autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Perfumy playboya są świetne a nie są drogie. Ja ****ardzo lubię i nie kupuje ich dlatego ze sa tańsze tylko dlatego ze podoba mi się ten zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:10 To znaczy ze odnioslas sie do mojego wpisu :) dziekuje znow za mile slowa :) nie, nie mieszkam zagranica i nie mieszkałam, chyba zawsze taka bylam, Ty rowniez jestes taka :) a na kafe rzadko spotkac tak milych jak Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Guvenchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Playboje sa zmyslowe i seksowne ;) maja cos w sobie , kazdy nos jest inny i kazdy lubi sklad po swojemu. Gdy bedziecie w Sephorze lub Daglasie( bo tam tylko sa) to powachajcie czarne nowe opium :) jestem ciekawa czy Was zaskoczy. Jest juz jakis czas i ciagle mnie uzależnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomnialam o Lancome ( to ja od nosa) Tresor La Nuit z twarzą Penelope Cruz- cudo tez Zaś La vie bell- juz dno ( cukierowe wymioty, czulam na stoisku rybnym od kobiety, to bylo cos strasznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam lepiej, ja nie widzę różnicy, ludzie i tak pachną zbyt mocno, niezależnie od ceny perfum. Ja ich prawie wcale nie stosuję, bo większość jest w moim odczuciu jakaś za ostra albo zbyt słodka albo z kolei zbyt dojrzała w zapachu. Nie przepadam za mijaniem ludzi, którzy zostawiają po sobie jego niewidzialną chmurę. Myślę, że perfumy powinny być wyczuwalne z bliska, a nie na odległość. No, ale to nieco inna kwestia perfumowych zagadnień :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Zachodzę w głowę, co skłania te wszystkie (zwłaszcza młode) kobiety do spryskiwania się zapachami za 20- 50 zł. <<< x Inteligencja i wynikłe z niej, mądre zarządzanie posiadanymi środkami finansowymi :P. Ty tego nigdy nie zrozumiesz :P. x >>>Ładnie pachną? A używałaś kiedyś czegoś porządnego?<<< x Moja stała klientka, używała oryginalnej CHANEL 5. Nagminnie gubiła jednak torebki (które były często mniej warte od tych perfum :D), więc regularnie kupowała u mnie wodę odpowiadającą zapachem oryginałowi. Za setkę tej wody płaciła u mnie 49,99. Zapach tej wody utrzymywał się na skórze do 12 godzin i różnił się minimalnie (prawa autorskie) od oryginału. x >>>najgorszy badziew to la rive, to jest dopiero masakra, albo bi-es<<< x Akurat Bi-Es był całkiem dobrym producentem (nie wiem, jak jest teraz), a i z La Rive można wybrać sensowną męską wodę toaletową. To prawda, że przestanie pachnieć po godzinie, ale ten czas wystarczy, by załatwić coś w urzędzie :P. x >>>Jak moga sie nie podobać zapachy prawdziwych perfum. Kiedys kupowalam w rosmanie naomi cambell a potem jak mialam mozliwosc kupowania droższych to teraz naomi smierdzi mi tandeta<<< x Wystarczy nie być DEBILOWATYM NOWOBOGACKIM :P, któremu i tak słoma z butów wystaje :P. Jak to się mówi :D: człowiek ze wsi wyjdzie bez problemu, ale wieś w niektórych zostanie na zawsze :P. Normalny człowiek lubi określone zapachy, a prymitywny debil, wszystkie drogie :P. Gdyby mu g_wno w sreberko zapakować i za dwa tysie wystawić, to też by się tym posmarował i wszystkim firmowym zapachem chwalił :P. Akurat ten zapach pasowałby do niego idealnie :P. x >>>Ależ Chanel 5 chociaż piekielnie drogi, to śmierdzi też nieziemsko. Acz z drugiej strony te same perfumy na każdym pachną inaczej.<<< x Mam oryginalną perfumę, która doskonale komponuje się z moim naturalnym zapachem :). Jednak, gdy spocę się w tańcu, to w połączeniu z ostrym potem, zaczyna cuchnąć :(. x >>>Tanie perfumy niekoniecznie pachną okropnie - raczej ubogo, zapach nie rozwija się, nie jest trwały.<<< x Nasz kafeteryjny kochający inaczej :), wykazuje się większą inteligencją i wrażliwością na zapachy, od wsiowych, nowobogackich bab :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tam, ja sadze ,ze to zalezy od zapachu, ale te tansze zwykle są mało trwałe niestety nawet jak ładnie pachna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaś La vie bell- juz dno ( cukierowe wymioty X Haha, "cukierkowe wymioty" :) moja mam lubi tego typu perfumy, zawsze ją proszę aby psikała się tylko raz, bo inaczej w domu wisi ten znienawidzony przeze mnie słodki zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A poza tym to ja nie uzywam tanich perfum, takie ze śreniej półki, moje ulubione od kilku lat to DKNY be delicjous zielone jabuszko, przepięknie pachną :) KIedyś używałam Euphorii i Amour Amour, ale byly dla mnie troche za cieżkie Jak chodziłam do liceum używałam tanszych perfum czyli pumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×