Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Lepiej wcale nie używać perfum, niż stosować te tanie i tandetne.

Polecane posty

Gość gość
Autorko stwierdzam, że jesteś idiotką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Davidoff , wiesz moich w Polsce tez juz nie ma ale sa zagranica, zainteresuj sie bo jesli wycofane to tylko w Polsce napewno, chyba ze juz wiesz ze wszedzie :) poszperaj na necie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpowiedz, proszę, gdzie szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:37 dla ciebie wszyscy sa idiotami :) i ty rowniez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubię Miss Dior, co to były niedawno Cherie. Kupuję na zmianę lub na zakładkę EDT i EDP, bo są delikatne i obłędne. Przypadkowo trafiły mi się też (ale tylko raz) te podobne do Mademoiselle, ale już wycofane. Cudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na necie wszystko znajdziecie kochani albo na ... promie, tu znajomi moga pomoc ktorzy pływają promami i w Schwedt ( nie wiem czy dobrze napisalam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli nie ma w Polsce to sa zagranica. Bankowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszyscy, droga autorko, ale Ty tak. Świadczy o tym to jak traktujesz rozmówców. I mylisz się sądząc, że jestem misiem1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co fajne to wycofują a gowno stare zostaje i gnije na półkach. Cos o tym wiem. Moj tata kiedys nie mogl zniesc gdy uzylam raz amor amor . Pozniej juz ani razu nie uzylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubie pure Posion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubie niektóre "tanie" perfumy, zwłaszcza te od gwiazd bo po prostu ładnie pachną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pure poison diora bardzo eleganckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:46 drugi post : nie tylko autorko jest na temacie, jest tu duzo ludzi, ja tez skrytykowalam tanie ;) no szczerze napisalam no bo troche pachną z deka tandeta , ale nie wszystkie, ja nie generalizuje, bo sa takie ktore tak ladnie pachną ze bym nie pomyślała ze kupione w kiosku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Tu autorka: wnoszę o dobrowolne wyjście z tego tematu osobę o pseudonimie misio1. Powód: brzydzę się podstarzałymi pedofilami.<<< x Mylisz mnie ze swoim ojcem, dewiantko :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys kochalam varensa "pleine lune" i jeszcze jedne, wycofali ale wiem ze we Francji sa, tak grzebalam ze nawet sklep znalazlam dokładny adres i telefon ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misiek daj spokoj :) badz mily na temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się :). x Niestety żadnych nazw perfum nie pamiętam, więc siedzę cicho :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po śmierci będziecie tak cuchnąć, że nawet najdroższe diory nie pomogą 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beyons : jej zapachy jesli mówimy o tanich to chwale za trwałość , dlugo pacha, rowniez naomi trwałość maja super i te z czarnym puszkiem kiedys lubilam ale sie zmienil troche zapach , kolezanka kupowała z różowym puszkiem , ten moj to de lux night :) cos w nim bylo takiego ze juz w zadnym nie ma i pieknie pachnial latem, teraz wielce sie szczyce drogimi ale kiedys tez uzywalam tańszych, teraz mieszkam w duzym miescie to szaleje w centrach ;) tylko perfumerie bo ciuchy to niezbyt wazna rzecz dla mnie, nosze tylko klasyke wiec chodze wlasciwie caly czas w tym samym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glownie perfum uzywam na noc.. do lozka, nawet jak sama jestem gdy maz wyjeżdża , po kapieli kropla na ramiona i jestem w raju i nikogo nie mecze moimi zapachami, jestem z nimi sam na sam. Podobno MM tak robila, kropla 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha prawda ze po smierci bedziemy cuchnac a i nawet za zycia cuchniemy;) az sie wstydzę swego smrodu , kocham moment po kapieli ;) wtedy wiem ze jestem prawie czysta, ale w srodku jeszcze cuchne w jelitach , no ale to mimo woli. Misiek jakich używasz zapachów ? Użyj zielonej kaskady ;) bedziesz ladnie pachnial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pfff 20-50 zl można ladnie pachnieć. Az taka rozpieszczona nie jestem by kupowac cuda. Mi starcza zupełnie skromne. Mam wrażenie ze tu bywają milionerki rasowe pudlice buahaha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja najczęściej wtedy, gdy chcę uwieść mojego mężczyznę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najdroższe diory nie pomogą hahaha , dobry tekst :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale poki żyjemy trzeba sie sztachac cudnymi woniami bo co nam pozostało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biala kotko jakich używasz perfum ? :) ja nie jestem bogata, zarabiam kolo 2 ale zawsze musze miec moje 2 perfumy w domu, chocbym miala na jedzeniu oszczędzić , ale nie palę nie pije, nie kupuje glupot, jestem raczej oszczędna , jeden dobry perfum na 2 lata to nie trzrba byc bardzo bogata biala kotko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JEDNE PERFUMY, litości! Perfumy nie są rodzaju męskiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam Beyonce cos tam z heart (taka czerwono pomarańczowa)- pachnie nieziemsko, wiele osób mi to mówi :D. Zaplacilam za nia 60 zl (100ml) bo byla duuza promocja akurat, a w drogerii za taka sama cenę bylo 30ml. Uważam ze jest ona swietna, trwala. Miałam Calvina Kleina wczesniej to 3 razy tyle kosztował a nic nie bylo czuć Moim zdaniem każdy lubi to co mu sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpiekniejszy zapach jaki dotad wachalam kosztowal az....25 zl. Tanioooocha nie? Wstyd sie psikac nie? W koncu nie kosztowal 130funtow, ani nawet 50zl. A mi sie podoba. I psikam sie na potege, i w nosie mam co kto mysli. Gdyby kosztowal 500 zl to bym na niego uzbierala. Ale kosztowal 25. Tylko ze dla mnie liczy sie cena a nie marka.... dawno temu dostalam od faceta Chanel no. 5 i tak dlugo staly az je dalam matce. Jej sie bardzo podobaly. Mnie musi urzec cos, wtedy niewazna cena, jestem sklonna odkladac. Ale dla samej marki nie bede kupowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham ludzi na kafe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×