Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Lepiej wcale nie używać perfum, niż stosować te tanie i tandetne.

Polecane posty

>>>A tam, ja sadze ,ze to zalezy od zapachu, ale te tansze zwykle są mało trwałe niestety nawet jak ładnie pachna<<< x Krótko pachną, bo zawierają znikomą ilość esencji zapachowej. x Zdarzają się nawet wody po 5zł, o przyjemnym zapachu :). x Jednym z największych komplementów, jakie miałem przyjemność usłyszeć, było pytanie :) : - Dlaczego u Was, te tanie perfumy pachną, a gdzie indziej śmierdzą :P :P :P ? x Czasami wystarczy dołożyć w hurcie 30 groszy netto, by flakonik pachniał, a nie cuchnął :). Tyle, że prymitywni handlarze, tego nie zrobią :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupuję w Seforze, a podobno " seksownie pachnącą" kobietą jestem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misio1- tak, tylko jaki sens ma w takim razie kupowanie tanszych np z Avonu skoro i tak bedą pachnieć najwyzej 5 minut? Strata kasy... Moja mama ma takie madre powiedzenie " nie stac mnie na kupowanie tanich rzeczy" i cos w tym jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi kiedyś się pobiła perfuma z avonu i czuć ją było w mieszkaniu przez jakieś 10 dni, tylko nie wiem jakie to ma odniesienie do utrzymywania się zapachu na skórze, musiałabym jeszcze upuścić jakąś droższą i porównać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie złoci :-( Perfumy ! Liczba mnoga jak np spodnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jestem tego zdania ze powinny byc wyczuwalne z bliska a nie ciagnac ogon za soba, nie wszystkim preciez dobrze robia te ogony, mozna sie czasem przekrecic. Lepiej zostawic na imprezy i bale a nie snuć sie po ulicy i sklepie rybnym z diorowym ogonem badz armaniowym bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:23 Dziękuję :) Tym razem to ja miałam obowiązki. Wow, skąd tacy ludzie w Polsce. Mieszkasz może w lubelskim? Chętnie bym się z Tobą wybrała na naparsteczek rumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>misio1- tak, tylko jaki sens ma w takim razie kupowanie tanszych np z Avonu skoro i tak bedą pachnieć najwyzej 5 minut?<<< x Bo poczuje się przyjemność pryskając :P ? x Ja miałem najtańsze wody (30ml) po 5zł. Zapach utrzymywał się na skórze do pół godziny. x Potem były Bi-Es itp., gdzie można było liczyć na trwałość dochodzącą do 2..4 godzin. x No i te po 49,99 (100ml), gdzie zapach wyczuwalny był nawet po kilkunastu godzinach. x Trzeba pamiętać, że zależnie od zapachu, wody tego samego producenta, mogą różnić się trwałością nawet kilkakrotnie. Miałem swoją ulubioną wodę, która przestawała pachnieć już po godzinie...dwóch. Inna woda tego samego producenta utrzymywała zapach na mojej skórze przez 6...8 godzin. x Oryginalne perfumy, o których wspomniałem wcześniej, są do wyczucia na skórze, nawet po wzięciu prysznica :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:43 no wlasnie, te mamy cuchna slodyczami :( az jedzenie podchodzi do mozgu ;) poza mamie te posty z la vie belle, niech zobaczy jakie to toksyczne , na OJOM mozna trafic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam oryginalną perfumę, która doskonale komponuje się z moim naturalnym zapachem x PerfumY nie mają liczby pojedynczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpiekniejsze sa armani aqua di goia, uzywam od 3 lat x i jeszcze nie umiesz napisać poprawnie ich nazwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko, pustak z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do la vie belle to one caly czas od psikniecia pachną tak samo, tzn smierdza tak samo ;) nie zmieniaja sie, ciagle sa mocno męczące i mimo ze slodkie to nie uwodza , nie sa zmyslowe, sa ciezkie i cholernie MDŁE . Sa gorsze trucizna niz angel muglera , co myslicie o angelu? Aaa ogladaliscie film Pachnidlo ? Dobry dobry film, przeczytacie o nim . Facet uzależniony od zapachu .... szaleniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:58 prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:15 odnos sie do postow bo napewno nie wszystkie sa autorki, nie tylko autorka lubi dobre perfumy bo ja tez ;) nie chce by tylko ona obrywala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:19 Dzięki za sztamę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje ukochane perfumy wycofano z produkcji (już drugie, mam jakiegoś pecha) i teraz należą do zapachów kolekcjonerskich. Używam ich rzadko, na specjalne okazje, bo są dość ciężkie i intensywne, ale uwielbiam nimi pachnieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:13 tu obronie ta osobe : nie wazne by pisac idealnie nazw perfum, nie czepiajcie sie tego bo po co, przeciez wiadomo o co chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:20 :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>PerfumY nie mają liczby pojedynczej.<<< x Może obecnie :). x Jeszcze po drugiej wojnie światowej miały liczbę pojedynczą :), rodzaj żeński :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sztama podstawa :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:20 drugi post :) ktore Twoje perfumy wycofano ? Moje midnight poison diora wycofano, ratuje sie w refanie , moze twoje tez tam sa a moze to te same. Refana fajnie pachną, czasem idealnie tak samo jak orginalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka: wnoszę o dobrowolne wyjście z tego tematu osobę o pseudonimie misio1. Powód: brzydzę się podstarzałymi pedofilami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>19:15 odnos sie do postow bo napewno nie wszystkie sa autorki, nie tylko autorka lubi dobre perfumy bo ja tez nie chce by tylko ona obrywala<<< x Możesz lubić, co zechcesz :) , x ale gdy napiszesz, ze WSZYSTKIE drogie perfumy, pięknie pachną, a wszystkie tanie śmierdzą, to zasłużenie wyjdziesz na nowobogackiego pustaka :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka: wnoszę o dobrowolne wyjście z tego tematu osobę o pseudonimie misio1. Powód: brzydzę się podstarzałymi pedofilami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam Angel z refana i sporo innych i nie czuc w nich tandety, Angel nawet lepiej pachnie niz z sephory, bo czesciej chwalono go gdy mialam z refana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostanio mlody chlopak zapachnial kolo mnie i zapytalam czym pachnie, mial jeszcze w reku inne zapachy z sephory ( testery) pachnial zielona Cascada . Bardzo do niego pasował ten zapach, ucieszyl sie gdy pochwalilam, w reku trzymał rowniez armani i egoista - piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj facet używa Dior homme parfum. Mocne super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 19:20 drugi post usmiech.gif ktore Twoje perfumy wycofano ? Moje midnight poison diora wycofano, ratuje sie w refanie , moze twoje tez tam sa a moze to te same. Refana fajnie pachną, czasem idealnie tak samo jak orginalne x Nie, moje są Davidoffa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:28 hahaha dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×