Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trynity0000

zacząć sprzedawać na allegro

Polecane posty

Gość trynity0000

hejka chcę zacząć sprzedawać rzeczy na allegro bo dużo dużo mi się rzeczy nazbierało do pozbyciu się po swojej działalności gospodarczej którą zamknęłam pod koniec ub roku. niestety na start nie wiem jak się za to zabrać. nawet durna kwestia szablonu nie jest taka łatwa jak się wydaje bo mi przeszkadzają i żaden nie jest taki jak trzeba. jak to ugryźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saxynabermudach
znaleźć szablon do edycji. kilka takowych firm jest co to proponuje i nawet we względnych cenach często więc warto się zakręcić skoro na tym Ci zależy. każdy wybrany szablon możesz sobie wtedy dopasować do aktualnych potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjanka667
A mi się wydaje że lepiej uderzyć w coś, co jest dokładnie przeznaczone pod obróbkę dla sprzedającego. Jakiś czas temu miałam przyjemność współpracować z koleżanką która wyszukuje często takie nowinki i znalazła aleszablony.pl Tam wybierasz ten który najbardziej się podoba, wybór jest całkiem słuszny i go możesz dostosować tak, żeby Ci odpowiadało. Biorąc pod uwagę Twoje pytanie to chyba najlepsze wyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronkastonka
ja korzystam z aleszablony.pl od, żeby nie skłamać, roku czasu? trochę się przez ten czas tam zmieniało i zawsze na lepsze, w końcu przeszłam na abonament na rok i zapłaciłam za 13 miesięcy 12 złotych. smieszna kwota w przeciwności do naciągaczy po kilkaset złotych i nic w zamian. zresztą, ja płacę ale można i za darmo i tak naprawdę poza napisem nic się nie zmienia na gorsze bo wszędzie masz możliwość modyfikacji szablonu i edytora aukcji. jeszcze na twoim miejscu wiesz co bym sobie załatwiła, miniaturki z obramowaniem! mała rzecz a fajnie rzuca się w oczy - wszystkie zoologiczne tak mają na allegro nie wiem czemu rzadko kiedy inne branże na all to olewają. a jak się nie mylę to mając konto na esprzedaży masz dostęp do czegoś takiego, obiło mi się o uszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PieprzISól
tak, jakiś czas temu, bodajże w grudniu ogłaszali powstanie grafido. po efekcie końcowym jeszcze ani śladu ale za to jest wersja testowa. oczywiście nie omieszkałam pokombinować :D no i że tak powiem nie jestem w stanie niczego zrobić źle więc to chyba stworzone dla takich roztrzepańców jak ja :D proste jak drut i użyteczne! Chyba jak dla mnie za mało wersji graficznych kolorków itd ale to ma być ślub nie wesele, ale jednak sroka przeze mnie przemawia na każdym kroku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7913zasmucona
dla mnie bardziej przydatny jest fotolister bo ma więcej możliwości i póki co to chcę njpierw nacisk na to położyć żeby te opisy aukcji wyglądały spoko plus zdjęcia w galeriach itd właśnie w foto można z tła wyczyścić. dużo dużo bardziej profesjonalnie wtedy wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo pomocne przy sprzedawaniu na allegro są http://zdjecianaallegro.pl/ tam sobie tworzysz swoje galerie, możesz dodawać dużo więcej zdjęć niż pozwala teoretycznie limit i łatwo się to obsługuje więc na 100% sobie poradzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie bardzo fajne te http://zdjecianaallegro.pl/ próbowałem z kilku takich stronek korzystać ale zawsze się coś wieszało, albo nie wiedziałem do końca jak działa a ta prosta jak nie wiem co i każdy sobie poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×