Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest tu ktoś...

Polecane posty

Uwielbiam ,,Zadziory" i pewne siebie,nie lubię ciepłych kluch ani wyfiokowanych lal! i paznokietki nie muszą być prosto z salonu kosmetycznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu uzbrajasz się?Nasza rozmowa to poznawanie się:) I Ty i ja jetesmy zaintrygowani sobą nawzajem.Czy to coś złego ,że staram się Ciebie poznać i zrozumieć?Hejże ,Clairs? To ma nam się obydwojgu opłacić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
Za to ja lubię charyzmatycznych mężczyzn z poczuciem humoru, którzy wiedzą czego chcą i potrafią to osiągnąć aczkolwiek w taki sposób bym sama chciała chcieć:) Potrafisz to zrobić?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Clairs:) tak naprawdę to ja już Ciebie rozszyfrowałem i powiem szczerze ,że podoba mi się to co odczytałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza ty trochę cięzko mi jest tutaj się rozwinąć i z charyzmą i humorem gdy wiem ,że pół świata to czyta co piszemy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
Niby pół świata ale jednak jakaś anonimowość jest zachowana. No chyba, że jesteś tu niebieskim bywalcem nie od dziś. Tego nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mniej więcej tyle jak Ty pomarańczową bywalczynią:D chociaż może i niebieską,tego nie wiem:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
Humoru Ci nie brakuje, charyzmy zapewne też. Nie kwestionuję tego:) Wiesz co? Zaczyna mnie bawić to wzajemne krążenie wokół siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bawić w dobrym tego słowa znaczeniu?Bawić,intrygować,podniecać?Masz wypieki na policzkach?Żywsze bicie serca?przebierasz szybko palcami po klawiaturze by zdązyć odpisac zanim pójdę?:D Powiem szczerze ,że chciałbym by tak było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
Zaciekawiać, zastanawiać, pozostawiać w domysłach...i tak, intrygować też:D Może będzie tak jakbyś chciał, bo to co nieznane, nieosiągalne pociąga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie jeśli Ty zechcesz by bylo:)Jeśli poczekasz zanim wszystko opiszęi wiesz,Księzyc te wydawał się być nieosiągalny a jednak ktoś zrobił na nim pierwszy krok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
Tak, zrobił a wszystko dzięki naturze która obdarzyła nas nieodpartą chęcią poznania i zdobywania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
To co przychodzi nam łatwo nie cieszy tak bardzo jak coś zdobyte. My lubimy być zdobywane a Wy lubicie zdobywać. Natura wiedziała co robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i chyba ta natura ciągnie mnie do Ciebie:)ale nie po by tylko zdobyć i eksplorować:Pale może by tam gdzieś w głębi tego nowo odkrytego ,,lądu" zamieszkać,choćby jako mile wspomnienie:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie,Nie jesteś ,,Lądem" łatwym do zdobycia,to na pewno!i wiesz,Tobie to dobrze:)zazdroszczę Ci z tym zdobywaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
Wspomnienia tak jak i marzenia to coś co jest tylko nasze i nikt nam nie jest w stanie tego zabrać. Więc warto je mieć i pielęgnować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Clairs,daj mi buziaka i spadam,bo jeśli chcesz bym nie wypadł za burtę to muszę być wypoczęty i nie doprowadzil do katastrofy.Dobranoc Clairs😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
Wolałbyś być zdobywany niż zdobywać?:) Ach, to pewnie dlatego że panuje przekonanie, iż zdobywany ma większe pole do popisu w wyborze. To nie do końca tak jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
I znowu pchamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Clairs,chciałem by Tobie tak zależało na mnie, jak mi na Tobie:) to chcialem powiedzieć i tylko tyle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
Lepiej żebym nie miała na sumieniu ani Ciebie ani innych, więc proszę bardzo👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
Dobranoc. Życzę niezmiennie tej wyśnionej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
Cześć Marcelll👄. Jeszcze chwila i wejdzie mi w nawyk wysyłanie Ci calusów:D We śnie się nie pojawileś, teraz też Cię nie ma. Kurczę, porażka;) A tak na serio, to wiem, wiem praca i obowiązki. Któż ich nie ma. Cała załoga bezpiecznie na statku? Nikt za burtą?:) I jak? Zdążyłeś zatęsknić za mną ? Pomyślałeś o mnie dzisiaj chociaż raz?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×