Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest tu ktoś...

Polecane posty

Juz zaingerowałaś:)Może niechcąco a moze chcąco (chcialbym by było chcąco)ale zaingerowalaś:) i możesz ingerować,pozwalam Ci:D Tochyba oboje wtakim razie jesteśmy marynarzami:D:P No właśnie sobota:)Ja nudzę się teraz i czytałem sobie w necie:) też czasem pomyśl o mnie:) nawet podczas swojego rejsu:P Pobaluj sobie spokojnie:) .Zawsze już teraz jakoś spotkamy się;)będę chyba jak zwykle wieczorem bo wychodzimy późno;) ale jakby co to do kiedyś😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
Też czytałam ale nie w necie, wolę papierową formę. Co sobie pomyślę to moje. Może kiedyś podzielę się tymi myślami z Tobą:) Podczs takich rejsów bywam raczej grzeczna niż niegrzeczna z akcentem na raczej:D:P Chociaż nie wiadomo co lepsze, grzeczna, grzeszna czy niegrzeczna. Każda opcja na swoje dobre strony w zależności od sytuacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziel ,podziel się myślami ze mną:)Będziesz miała na to mnóstwo czasu jak wrócę;) a co do opcji ,które wymieniłaś to chcę każdej byle z Tobą;) Czytałem i oglądałem tym razem tylko ,,grzeczne" treści w necie:) ale z Tobą to chciałbym by istniały te też niegrzeczne opcje:D 😘🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
Lubisz być skuty?:) A dasz radę być skutym i tylko patrzeć na to co robię? I nie poprosić ....dotknij mnie?:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak: Dałbym skuć się tylko Tobie,ale Mógłbym patrzeć tylko na to co robisz z moim ciałem,a przede wszystkim odczuwać i błagać mówiąc,,rób to ze mną !" ale mógłbym patrzeć co robisz ze swoim ciałem i błagać Cię wzrokiem mówiącym :,,zrób to ze mną":) Możesz zrobić wszystko ze mną kiedy jestem skuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
Dzien dobry:) Wstaleś już? Pewnie za wcześnie dla Ciebie po szalenstwach night:) Nabrales wprawy?:) Zostawiam kawę i znikam poszukać kajdanek jakby co:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelll
a buziak gdzie?😘 Wstałem ale praktyki nie nabrałem i nie chcę nabierać? Opisz te poszukiwania kajdanek tam,a ja ,,ustosunkuję" się do nich jak wrócę:D Miłej niedzieli Clairs🌼😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
Witaj Marcelll👄👄 jeden za rano a drugi za teraz żebyś nic nie dopisywał do listy:P Ślicznie dziękuję za kwiaty:) Dzień jest całkiem, całkiem, nie narzekam:) Przyznaję się bez bicia, myślałam...:D A jak upływa Twój dzień, odpoczywasz? Poszukiwania wciąż trwają a gdy zostaną zwieńczone powodzeniem dowiesz się tam gdzie potrzeba:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
Sugerujesz, że Ty w myślach poświęciłeś mi dzisiaj kilka chwil? W jakim wykonaniu? Otarłeś się tymi myślami o fantazje?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj😘 to za to myślenie o mnie:) Skąd wiesz ,że fantazjowałem?Czyżby kwiaty Ci to powiedziały?:)Nie wiem jakie lubisz ale myślę ,że mimo wszystko te najprostsze,wiosenne,realne:)?.Tak układałem w myślach scenariusz,fantazje.W różnych układach,ale że pierwszy krok należy do dam,to...? No dobrze,Ty pierwsza:D i otarłem się,bardzo otarłem o te fantazje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
Publiczne fantazje? Chyba chcesz żeby mnie tu zlinczowali;) Tylko ostrożnie z tym ocieraniem, nie zrób sobie krzywdy, szkoda by było:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ja mówię ,że publiczne?:P,no coś Ty:DMiałbym upubliczniać to o czym marzę by z Tobą zrobić?:P i zresztą,czemu myśłisz tylko o swoim linczu?:DMnie by prędzej zlinczowano za Ciebie:D oj będę dbał by się nie zatrzeć:D lubrykant sobie kupię czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boisz się publiki a mnie podpytujesz w jakim wykonaniu fantazjowałem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
Ciebie? Coś Ty ! To nie wiesz jak tu jest? Kobiety się piętnuje a faceci wychodzą na ogierów:) A "w wykonaniu" chodziło o myśli a nie o fantazjowanie:) O to w jakim kierunku one biegły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno moje myśli biegły w Twoim kierunku i po określonych częściach ciała:D a co do piętnowania to i mężczyzn piętnuje się tutaj i nie tylko ogierów:P Wiem coś o tym.Powiedz,boisz się tego napiętnowania moją osobą?Jeśli tak to umilknę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
E tam, boję się. Wiesz gdzie ja to mam? Lepiej nie napisze gdzie:D A które części tego ciała najbardziej cieszą Twoje oko?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz,nawet boisz się napisać gdzie to masz.:)Kafeteryjna poprawność?:P I tak piszesz na pomarańczowo by nikt nie namierzał więc trudna jesteś do zlapania bo szybko możesz przemienić się w gościa:D:D Pytasz jakie części ciała w ogóle u kobiety,czy konkretnie u Ciebie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
Mogłabym być i na niebiesko, tylko po co? Nie zależy mi na tym kolorku:) Czy kafeteryjna poprawność? Hmm. Raczej taki mój styl bycia. I generalnie u kobiet i u mnie też. A to jakaś różnica jest? Nie znasz mnie wizualnie, więc to raczej Twoja wyobraźnia podpowiada Ci coś o mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To i ja zmienię kolorek.Zlejemy się w tle:P Nie generalizowałbym tak,że u wszystkich kobiet:D i w sumie jest to bez różnicy:D Mam bogatą wyobraźnię,ale dopóki mi kiedyś,jeśli w ogóle,nie podasz szczegółów swej na pewno nieziemskiej urody to trudno będzie mi sobie Ciebie wyobrazić niebieskooka Pani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelll
zapomniałem się podpisać:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
To może inaczej. Jaki typ urody najbardziej Cię pociąga? Masz taki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to odpowiem dyplomatycznie:,,Nie tutaj Dziewczyno":D:D odpowiem Ci gdzie indziej.I nie chodzi o kafeteryjną poprawność.A odpowiem Ci obszernie i sama osądzisz czy jesteś w tym typie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelll
Mam klopot z podpisem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
A ktoś mi niedawno zarzucał, że to ja jest oszczędna w wypowiedziach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×