Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest tu ktoś...

Polecane posty

Gość Marcelll
bo tu nie chodzi tylko o wygląd fizyczny,blondasku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelll
kto z kim przestaje taki się staje:P Zacznę pisać oszczędniej:D chociaż uczynię to wbrew sobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
No to daleko na takich wypowiedziach nie zajedziemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelll
oki poddaję się,Wygrałaś:) Bedę pisal więcej a juz na pewno jak wrócę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
A jednak masz pociąg do niebieskiego:) Jak długo? Najlepiej to do końca:P A jak daleko? To już bardziej względne jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak byś chciała bym pisał,ale nie mów ,że Ci jest to obojętne.Powiedz po prostu:) Do końca czego?i powiedz czy tak naprawdę pragniesz tego?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
Tak, jak masz to w zwyczaju. Nie zależy mi na Twojej sztuczności tylko naturalności:) Tak szczerze? Nie mam pojęcia do końca czego, bo skąd mogę wiedzieć. Znam Cie zaledwie od kilku dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani mi nie zależy na pisaniu na siłę,to znaczy z kimś komu jest to obojętne czy będę pisał czy nie:) dlatego zapytałem:) czy jest to Ci obojętne czy nie? to znaczy ja,czy jestem i to moje pisanie.Swoją naturalność gwarantuję bo niczego nie zamierzam udawać:) i znasz mnie więcej niż kilka dni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie potrafię byc pomarańczowy:D Udawnie mi nie wychodzi jak widać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
Lubisz być przekorny i postawić na swoim. Trafiasz też precyzyjnie w sedno. To czeka nas albo dobra zabawa albo batalia o swoje;) Dlaczego? Bo ja w swojej naturze mam zadziorność i siłę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie potrafisz odpowiedzieć tak po prostu chcesz czy nie? To tak boli?:) Chciałbym by czekała nas dobra zabawa z poszanowaniem jednak czyjegoś zdania:)Może właśnie dlatego z Tobą spędzam tyle czasu ,że podobają mi się u Ciebie te cechy:)? Tyle ,że chcę wiedzieć czy Tobie na tym zależy bym pisał i tyle:) Tu i tam?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiesz,tak myslę ,że gdybym teraz odszedł,przestał pisać ,sama byś odczuła ,że coś Ci umknęło,coś odleciało..coś co moglo być piękne,coś czego zabraknie.Pewnie i ja bym tak odczuł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
To nie wiesz czy mi zależy na pisaniu z Tobą, jak to określiłeś tu i tam? A według Ciebie dlaczego tu jestem? Zwiodła Cię droga dedukcji? Masz dzisiaj zły dzień? Ktoś Cię wkurzył? Dobra, zadałeś konkretne pytanie i dostaniesz konkretną odpowiedź. Tak, zależy mi na pisaniu z Tobą i tu i tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff,ulżyło mi.Bo mi też bardzo zależy:D no i poco tyle mnie ,,czymałaś" w niepewności?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
A nie bierzesz pod uwagę tego, że ja mogłabym zniknąć? Zbytnia pewność siebie czasami jest zgubna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
Odczuwasz skutki tej długości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę Clairs,biorę to pod uwagę ,że możesz zniknąć.Ale po tym kiedy wiesz jak mnie znaleźć wystarczyłoby powiedzieć ,że znikasz,że nie chcesz już.Przecież tak jest po prostu uczciwie:)Ja bym tak zrobił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odczuwam Clairs:)W ogóle chyba wszystko za bardzo odczuwam:D;) 4 miesiące na morzu to człowiek ma powoli wszystkiego dość:D a później z kolei morza będzie brakować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli, taki paradoks. Niby w przyrodzie jest równowaga ale czasami lekko zachwiana:) I nie pomagają wyprawy na ląd? Zapewne to tylko taka namiastka tego czego byś chciał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
Kłopoty z podpisem udzieliły mi się od Ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
Na pomarańczowo w ogóle się nie loguje tylko trzeba za każdym razem wpisywać login Sherlocku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×