Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość napiszmejlawppl

wpływ stałego związku na życie erotyczne

Polecane posty

Gość napiszmejlawppl

Czy efektem ubocznym ustatkowania się musi być monotonia i szarość życia erotycznego?Osiągnąłem w życiu już prawie wszystko. Jako zawsze wolny , przystojny i bogaty warszawski biznesmen-prawie celebryta mogłem przebierać wśród płc***ięknej jak chciałem i kiedy chciałem więc brałem życie garściami. Spełniałem jedna po drugiej fantazje erotyczne swoje i partnerek. Mój palec serdeczny jest dłuższy od wskazującego co dodatkowo rozpalało piękne koneserki ;) Jednak stało się - poznałem przepiękną młodziutką niedoświadczoną dziewczynę .Ustatkowałem się no i nagle zamiast sex-imprez w jakuzzi - szaro i nudno się zrobiło... Kto jeszcze tak cierpi w imię związku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Też kiedyś byłam piękna, smukła, szalona i bogata. I napalona. :classic_cool: Chociaż palce akurat mam w porządku, a jedyną moją wadą jest język, którym umiem zakręcić. Nakręcałam więc nim facetów jak włosy na wałki. Kochali to. Aż pewnego dnia jeden z nich kupił mi bajerancki pierścionek z kamykiem, który świeci. Byłam lekko naiwna. Wiedziałam tylko, że "diamenty są wieczne"- jak James Bond. Potem kupił mi kwiaty,a do nich ekspres do kawy, lodówkę, odkurzacz, żelazko i pralkę. I się zaczęło... Wieczorami, kiedy chrapał, kręciłam językiem liżąc lody, ale z Algidy. Zabrakło tych gorrrrących, sztywnych, z płynną polewą w środku. I wtedy poczułam, że moje życie ma temperaturę pokojową. Tak się cierpi w imię związku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam to samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poleciałaś na pralkę i lodówkę Imperium? Ku-rwa, też bym tak chciał. Ja musiałem oddać samochód i dom. Po dwóch łazienkach zostało mi wspomnienie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
I na diament Androgen. :( Dlatego ucze sie na bledach. Teraz lece tylko na rozporek i krew krazaca w zylach. W kazdej najmniejszej zylce. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imp:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami nie teges
Imp. TY zboczuszku Ty:P O poranku takie mysli-rozpraszają. Dlatego nie mysle 😴 A związek i seks i kwestia przyzwyczajenia. No nie musi być źle:) Wystarczy szczerą rozmowa. Zwykle przytulenie-jest niezwykle kiedy jest spontaniczne -w sklepie czy na chodniku. Poruszanie tymi motylami W brzuchu. Bo to nie jest tak; ze one mijają, tylko człowiek zaniedbane je- nie karmiac. Będzie dobrze autorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami nie teges
Zaniedbuje* Rozpalaj ten ogień w niej. Przypomnij sobie wasz pierwszy raz. Przypomnij sobie te szczególne razy. Ozywiaj wspomnienia w czynach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Sam siostro. 👄 Jestem zboczona tylko 23 h na dobe. Siedze w pracy, nawijam wlosy na palec i przygryzam dlugopis. Ciekawe czy widac o czym mysle. 😴 Noo dobra. O ostrym rznieciu na biurku rozmyslam.I zylkach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami nie teges
Hot girl 😘 Zabawa włosami i podłużny przedmiot w ustach działają na zmysły, nie tylko meskie podobno;) Ilu mężczyzn już zg****ilas myślami?:) Ja od 30 min zg****ilam jednego..na 69 sposobów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sami kogo kurffo dziś oskarżysz? Ladacznico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami nie teges
Delikatnie, bo Ci żyłka pęknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liczacy
Sam to wychodzi 26 sekund na pozycje :( Czy ten facet z Twoich fantazji ma tak dobra kondycje ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Srako Miałaś chyba odejść z forume mącicielko z urojeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami nie teges
Liczący dobry jestes:D Wiesz, skoro ja występuje w roli g****icielki to chyba ja powinnam mieć dobrą kondycje:) On może leżeć i ..stać. zarazem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami nie teges
0943. Troszkę grzeczniej co? Bo Ci Boziu język up******i. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liczacy
Skoro stwierdzasz że jestem dobry to moge mieć podejrzenia że to ja jestem gwałcony w Twoich myślach ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
O nie Sam. Ja gwalce dzisiaj na jeden sposob. Na biurku. Najpierw sila sadzam biedaka na moim krzesle. Potem padam na kolanka. Rozpinam rozporek. Oblizuje. Dosiadam odchylajac tylko majtki. Potem pozwalam sie polozyc na brzuchu na biurku i ostro pieprzyc od tylu. Klasyka. :classic_cool: Chyba dzis sobie nie popracuje. :D Sutki mi za bardzo stoja. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami nie teges
Mmm. Miałam na myśli matematykę . Choć podobno seks również jest matematyką . Dodaje, odejmuje, dzieli itp itd:) A czy to o Tobie? Wysoki pewny siebie brunet o ...pięknych oczach..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami nie teges
Och Imp. A co Ty dziś tak klasycznie? No wiesz co:D Weź go na gorąco. Podpal krzeslo:D Ale to od tylu..I tu mnie masz siostro. :DUwielbiam jądra przy lechtaczce - się obijajace. .widzę, ze nie tylko ja.. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liczacy
Trafiłaś idealnie Sam czyli jednak o mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami nie teges
No to teraz powinnam się uśmiechnąć czy uciekać Panie Liczący?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Ale ci sie trafilo. Brunet o pieknych oczach , w dodatku taki scisly. Ja klasycznie, bo do pracy musze klasycznie. ;) Jadra przy lechtaczce. :( Podniecaj mnie jeszcze bardziej to skoncze w toalecie z palcami wiadomo gdzie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liczacy
211 minut już o mnie myślisz według moich obliczeń ;) Także dobry musze być w tych Twoich fantazjach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami nie teges
Myslam Imp, ze w pracy to gdzieś w pomieszczeniu gospodarczym. Kobieta ze spódnicą zadarta do góry. Oparta o ścianę, a mężczyzna pomiędzy jej nogami wbija się w nią zwierzęco, na maksa do końca. No ale może ja się nie znam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami nie teges
Liczący właśnie widzę nas na parapecie. Wieszam zasłony a Ty mnie trzymasz ustami abym nie upadła :) dobrze trzymasz....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liczacy
Liczyłem na taka odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mieliśmy tak samo. Po paru latach zostalismy swingersami i teraz jest jak przed ślubem. Nie, nie jak przed ślubem. Jest o niebo lepiej. Przed slubem tak niegrzecznych rzeczy jak teraz nigdy nie robiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Ech... co za dzien. :O Od rana pieprzyc mi sie chce diabelnie. I kur=rewsko. :( Wracam do pracy, bo oddech mi przyspiesza. Skupie sie lepiej na tabelkach. ;) Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami nie teges
Cały czas liczysz? Jeden... Dwa... Cicho, szeptem ? Czy stukasz dlugopisem o blat, czekajac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×