Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

najbardziej lubiane nicki z ERO

Polecane posty

Gość gość
22.06 Kokos login:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadera69
Moja samoocena wcale niezawyzona kaze mi sie tutaj wpisac:)a ze nie lubie wewnetrznych konfliktow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze nikt nigdy nie nazwał mnie "fajnym gościem":)Muszeńko😘 MEve nie pamiętasz @? wtedy też się rumieniłaś:D Iceberg😘 zauważyłem Cię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy podniosło to Twoją samoocenę?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś "Lubię Niestałą bo ma głowę na karku." Dekapitacja trochę Ją odświeży. :P Nie mówię że to zła kobieta jest, ale na warunki forume zupełnie się nie nadaje. Ot forumowy grajek, jak nieszczęśnik Oli. :O Normalni do bólu !!!! Nie powiem, Niestała fantastycznie potrafi pisać i wyrażać swoje emocje, ale dopiero jak się Ją pociągnie za język a tak, kuchnia co za oknem i kawki, czy herbatki. No ludzie, to jest erotyczny, tu jak piszesz, to chociaż z jedną przygodą na kuchennym stole. ;) Wcale bym się nie zdziwił, że jest jeszcze dziewicą. Oczywiście nie piszę by to jakoś Jej, czy innym podobnym ujmować, ale my Polacy nazywamy rzeczy po imieniu i jak się jest starym kawalerem, to nie żadnym tam nowoczesnym singlem, tylko matołem, który nie potrafił sobie znaleźć żony, by mógł się z nią chociaż rozwieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZAWSZE!:) a tymczasem dobrej nocy wszystkim😘:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sracja , nie moderacja pierdoło z dąbrówki :-D :-D :-D :-D :-D gęgaj jak na mameje przystało :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×