Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ŻabAlka

zapraszam na tabliczkę czekolady spod lady ;)

Polecane posty

Gość gość
Macku, na pewno mozna na kafe poznac osoby z ktorymi utrzymuje sie kontakt na privie:) Ale swatamy osoby tu dla zabawy, bardziej niz do reala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, nie wszyscy są stworzeni do tzw. stałych związków. to tylko społeczeństwo naciska na nas w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Argen nie denerwuj sie, to tylko kafeteryjne zarty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz babci, że na świecie już nie ma tak wspaniałych kobiet jak ona i dlatego postanowiłeś zostać sam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boże gdyby nie to że musze cztery razy dziennie sie zaspokając ręką żeby mi dresy nie odstawały to chyba miałbym więcej cierpliwości:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eM, nie wiem czego mi bardziej żal - twojej ręki czy dresów :P zaopatrz się w dżinsy z jakąś twardą wkładką w kroku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alu twardą wkładke w kroku to ja już mam:D argen a dlaczeego miałeś zły dzień? zwiekszony ruch w eterze na garnicy z obwodem kaliningradzkim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu wszyscy wiedzą, co kto pisze w pomarańczy, tylko nie ja 😭 macie znajomych modów? pożyczcie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
argen wyuzuj. mnie ostatnio nazwano: plotkarą intrygantką mściwą suką - to nawet dobre :D kasowaczką postów i czymś tam jeszcze. aaa i dziewicą - to też obelga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Argen, naprawdę spokojnie. nic na świecie nie jest sprawiedliwe, a już na pewno nie urzędy i ich wymogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
argen jak sie znasz na informatyce to cie chętnie zatrudnie ale musisz sie jeszcze wstrzymac. oczywiscie przygotuj sie na rozmowe kwalifikacyjna przed któa zostanie ci wstrzyknięty pentonal sodu;) podstawowa kwalifikacja jakiej wymagam jest lojalność i wiara w moje decyzje, któa zostanie wynagrodzona szczodrze po osiągnięciu celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te pokichane urzędy pracy nie mają dla ciebie jakiegoś stażu w branży? czytałam kiedyś ustawę o zatrudnieniu i tam lista - przynajmniej w teorii - tych form pomocy bezrobotnym była spora. albo jakiś bon zasiedleniowy na przeprowadzke do jakiegoś miasta? z firmą to racja, jak nie jesteś pewny, czy będziesz na tym zarabiać to nie ma sensu. trzeba zaplacić zus co miesiąc i nie ma zlituj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam zamiaru sie użerać z przychlastami uważajacymi mnie za wariata. oczywiście konstruktywna krytyka i każda twoja sugestia będzie wzięta pod uwagę. w zasadzie szukam partnera a nie pracownika. musiałbym cie wprowadzić we wszystko ty musiałbyś byś mi dać jakies sensowne gwarancje ze mnie nie wyrooochasz i możemy zacząć robić biznaes. ale jak chcesz sam też se poradze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest zlituj zus to nie kredyt hipoteczny można nie płacić przez kilka miesięcy, przetestowałem. to mój pierwszy wpis od jakichś 22h reszta gości to nie ja bo mieliśmy się numerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty jesteś wariatem wczorajsza gada o spisku masonow i żydów jasno to dowodzi. zamiast otwierać biznes rozglądnij się za psychiatra bo zamkną cię na leczenie zamknięte jak choroba jeszcze trochę się pogłebi i z biznesów nic nie wyjdzie :D chyba że będziesz zarabiał na wariatach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gość dziś jest zlituj zus to nie kredyt hipoteczny można nie płacić przez kilka miesięcy, przetestowałem. to mój pierwszy wpis od jakichś 22h reszta gości to nie ja bo mieliśmy się numerować." X kredytu też nie musisz płacić. nikt cię nie zadźga, najwyżej zabiorą ci to, co masz na ten kredyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy chyba wszyscy jesteście bezrobotni, że siedzicie na kafełe całymi nocami i gadacie o d***e maryni:D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwyżej zabiorą ci to, co masz na ten kredyt. >>>gdyby tak było to ponad połóowa tych którzy mają kredyt w walucie obcej by oddała nieruchomość na która kredyt wzięla i otworzyła szampana, niestety nie ma tak kolorowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
argen, w d***e miec łatwo, ale jesteś młody i zakładam, że jakies tam metody wspomagania znalezienia pracy ci sie należą. jak chcesz to ci poszukam tego, co powinno byc dostępne dla bezrobotnych w najnowszej wersji ustawy. ale to już tak bardziej jutro, znaczy dziś ale w dzień. po prostu wypiszesz/drukniesz sobie te rzeczy, które cię zainteresują i zaniesiesz do urzędu z pytaniem, co mają ci do zaoferowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jesteśmy prostytutkami nie pracujemy nocą więc możemy siedzieć, a przynajmniej ja. pozdro dla wszystkich cieżko pracujących nocami kobiet 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chcesz to ci poszukam tego,>przecież to len śmierdzący d**y mu się nie chce ruszyć do pracy , lepiej siedzieć i narzekać a ty mu chcesz coś szukać :D argen i bsa to ta sama osoba bo coś mi się tak wydaje że ten sam styl? jesli tak to wystarczy że napomknie przy byle okazji o swoich poglądach i kązdy pracodawca go wywali bo zobaczy ze to debil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego tam nie ma bonów bo nie ma z czyich podatków ich finansować. bon wyglada tak że jak znajdziesz pracę poza miejscem zamieszkania to się o niego starasz. musisz miec mniej jak 30 laty dostarczyc umowe najmu lokalu na ktory dostaniesz bon i byc w odpowieniej II grupie nieporadnych zyciowo aby sie kawalifikowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to sorry podobny styl narzekania macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wypiertalaj bo ci jepne kopa w ryj poprawie z dyni i zakooorfie z kolana jak sie jeszcze raz parchu odezwiesz na tym topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×