Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ŻabAlka

zapraszam na tabliczkę czekolady spod lady ;)

Polecane posty

A po co robiłem prawko? Potrzebne mi było do pracy w Randstad gdzie oczekiwali regularnych kontaktów twarzą w twarz z klientem oferując słuzbowe auto mające służyć do dojazdów do klienta. Ot cała zagadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Statystycznie to kobiety są lepszymi kierowcami , a faceci z kolei kucharzami >>bo wiele z nich nigdy nie zdaje, faceci mają presje dlatego nawet ci ktorzy nie powinni mają prawo jazdy i średnai wychodzi jak wychodzi.poza tym pewnie liczą ilośc wypadków a jak więcej facetów jeździ i więcej jeżdzą to i więcej wypadków mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pavlo zatrudnisz mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pawelek w ciagu dzisiejsze dnia cale swoje cv nap******il na kafcie :D starasz sie o prace w pl? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź tego argena z 10 tys dasz mu z 2 będzie cię woził wszędzie albo jeżdził za ciebie będziesz mial wiecej czasu na pisanie na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo żabę, dasz jej tysiąc ojro zapewnisz wikt i zajmie się rekrutacją, a i może dupę pokaże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie jestem argenem.Pavlo jakie trzeba spełniać warunki żeby pracowac u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rondel, opanuj swoja prostytutke gosc k bo chyba szalu macicy dostala i probuje zostac zauwazona :D :D :D Czyzby sponsor obcial stawki lub zagrozil rozstaniem za zdrady, ze taka znerwicowana? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śledzisz wpisy uważnie, niezły czas reakcji, ale kolejne pudło :D nie macie poczucia humoru coś mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Maciek B dziś Gosc k jest na wczasach w Alpach austriackich. " X To chyba sponsor slabo ja dyma ze przesiaduje piszac na kafci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc k moze ty pokaz swoj plaski zadek i rownie plaska klate :D:D:D Bedzie klawo i hecnie jak mawia twoj narzeczony Rondel :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już c***isałem że sie nie znamy jestem na tym temacie nowy, nie mam już stałych czarnych nicków. drukowanymi ci napisać ? zabawnie tu i zostałem na dłużej, a twoja dzisiejsza wpadka tak mi się spodobała że mało ze śmiechu z krzesła nie spadłem. mam styl niemożliwy do podrobienia więc jak jeszcze trochę tu posiedzę to sama zobaczysz że nie jestem żadną zazdrosną niunią, zwłaszcza o tego gejka :D zacznij się sama śmiać ze swoich wpadek to mniej stresujące niż przejmowanie się że się wpadło w błotko i udaje że to spa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc do kogo ty piszesz bo chyba nie do mnie :D Cos ci sie p****alo :D:D Rondel dlaczego nie wspominasz o narzeczonej , przykro jej bedzie ze tak ja zlewasz kiedy ona zarabia na wasze wspolne zycie z poswieceniem ciagnac druta innemu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rondel jak mozesz, cala kafcia juz wie przeciez, naprawde nie musisz sie ukrywac ze swoim zwiazkiem z gosc k :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ledwo Pavlo sie wylogowal i pojawiaja się prostackie pojazdy, pszypadeg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widac, towarzystwo znudzone sie przenioslo na inny topici:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisala ta co nie robi prostackich pojazdow zwlaszcza po Olce :D:D Dziwne swoja droga ze Olka tu jeszcze nie przybyla w pogoni za Rondlem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maciek B dziś Gosc k jest na wczasach w Alpach austriackich. :D:D Burdel w Szczecinie ma nazwe Alby Austriackie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba olce dać cynk gdzie maciejka się ukrywa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Napisala ta co nie robi prostackich pojazdow zwlaszcza po Olce smiech.gifsmiech.gif Dziwne swoja droga ze Olka tu jeszcze nie przybyla w pogoni za Rondlem X Olka umiescila kilka wpisow, ale nikt nie byl zainteresowany tematem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i sklasowali??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc k i nadal twierdzisz ze ty to nie ty? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olka zasra topic swoimi urojeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc k pojechala leczyc choroby weneryczne. Jak jej opryszczka minie to wroci do Rondla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co więcej nawet nie wiem kto to gość k :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trolle Macka zlecialy sie na topic Zaby i zaciely go:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Olka zasra topic swoimi urojeniami Nie zasra Za pozno gosc k juz zasrala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maciek, Olka to osoba z ktora byles 8 lat temu na pizzy :D:D A gosc k to prostytutka majaca sponsora ktora przedstwisz babci Trudyslawie jako narzeczona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja to kto ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doczytałem do postu alicji , w którym stwierdza, że em ma tu sporo racji. ironia lozu polega na tym, że nie odnosiło sie to do mojej wypowiedzi:D ja sie pozegnałem z pavlem i jestem dopiero teraz. odnise sie natomiast do tego cwela, który nie potrafi ospowiedziec na proste pytanie. nie interesuje mnie twoja interpretacja urzędowych terminów ani jakakolwiek twoja interpretacja czegokolwiek. pytałem czy sformułowanie "nieporadny zyciowo II stopnia" funkcjonuje w urzędowej nomenklaturze. nie dowiedziałem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×