Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Androgen

...

Polecane posty

Gość
dziękuję za ten temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieniądze szczęścia nie dają, ale bez pieniędzy chooynia nawet w miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tak to jest u inteligentnych kobiet, lubią ładne otoczenie i zaradnych życiowo mężczyzn...gdyż pożądanie zaczyna się od przysadki Skarby, a nic bardziej nie podnieca niż mózg mężczyzny 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00la
Oo temat ☺ tak pieniądze szczęścia nie dają ale zakupy i.prezenty tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma kasy, nie ma ciekawego jutra. Wszystko traci swój blask, gdy musisz liczyć. Nikt nie mówi o kosmicznych kwotach, ale takich, przy których można sobie pozwolić na to i tamto. Tak więc znaczenie mają i nikt nie mówi że ma je mieć tylko On. Ale swoją drogą co myśleć o facecie bez kasy?:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00la
Dokładnie zgadzam się z gościem i właśnie nikt nie.mówi ze ma mieć tylko facet ! Nigdy bym się nie odnalazła w roli utrzymanki ale gdy ma facet to jest to podniecające i ekscytujące -czy nie fajnie umówić się z kochankiem na sex w hotelu ? Zamiast niewidomi co kombinować bo na hotel go nie stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Androgen dziś Jako, że na temacie Cynika wywiązała się dyskusja, postanowiłam przenieść ją tu. Cynik, powodzenia oczko.gif I moje zdanie: Za pieniądze można: - fajnie się ubrać - zabrać kobietę na kolację - dać jej poczucie bezpieczeństwa - sfinansować fajne wakacje - realizować marzenia - mieć ciekawe hobby Bez pieniędzy można: - narzekać, że kobiety lecą na kasę - stawiać wirtualną kawę - zaprosić dp wirtualnego domku w górach i nawet zdjęcie wkleić -można sobie wstawić zęba:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie pewnie wielkie serce i bezinteresowna miłość -hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe, czy żona Szpilki czuwałaby przy jego łożu z takim oddaniem, gdyby nie to, że zainkasował pół miliona baksów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00la
Ale tak samo w 2 stronę bo nie pochwalam /nie rozumiem tego ze inteligentny faceta z kasą bierze sobie pustaka bez wykształcenia pracy kasy i ambicji większych jak dobry wygląd ot co a to jest dość częste zjawisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie miałam na myśli kochanka. Z pieniędzmi człowiek czuje się po prostu pewnie. Dzięki nim może urozmaicić swoje życie. Pozwolić sobie na więcej niż seks pod kocem. Wyjść tu czy tam, razem- i niech się dogadują kto płaci, ale niech każdy pieniądze ma. Po ślubie to też kwestia umowna, my np.mamy wspólny budżet, nie ma to moje to Twoje ale mój mąż zawsze jakieś zaskórniaki ma i zabiera mnie nigdy nie wiem dokąd. Ja też robię małe kombinejszyn i fajnie jest. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Giaa dziś Ciekawe, czy żona Szpilki czuwałaby przy jego łożu z takim oddaniem, gdyby nie to, że zainkasował pół miliona baksów.. Ty też nie siedziałabyś z gołodupcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Giaa znalazłaś juź frajera co kredyty ci pospłaca? Androgen deklaruje majętność. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Kredyty można spłacić, ale już takiemu komuś jak TY to należałoby wypłacić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00la dziś Dokładnie zgadzam się z gościem i właśnie nikt nie.mówi ze ma mieć tylko facet ! Nigdy bym się nie odnalazła w roli utrzymanki ale gdy ma facet to jest to podniecające i ekscytujące -czy nie fajnie umówić się z kochankiem na sex w hotelu ? Zamiast niewidomi co kombinować bo na hotel go nie stać X No dobrze, rozumiemy, ale co jeśli facet straci kase ? Porzucasz i jak pijawka uczepisz sie następnego bogacza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech ech dziś bez kasy daleko się nie zajedzie.... Kobiety głęboko gdzieś mają bezinteresowną miłość,oddanie,wierność,gotowość poświęcenia się dla drugiej osoby... Żegnaj epoko romantyzmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k****, jestem zachwycony, że kobiety tak otwarcie deklarują. jak lecą na kase :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja poznałam mężczyznę, nie pogadego bez auta . Sama nie miałam nic oprócz pracy za 1400 na rękę. Jesteśmy z sobą od 5 lat. Jest upartym skubancem, okropnie zazdrosnym. Kasa na dom jest uskladana, auto dobre jest. Zakochałam się w bidoku, on we mnie biednej i co? Dało się? Dało. I nie kochamy się ze wzgledu na kasę, bo czasami była bida aż piszczalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bogatego * Nie moja wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej dorabiać się wspólnie, od przysłowiowego jednego widelca. Wtedy nikt nikomu nie zarzuci bycia pijawą i muzyka gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy mówi mi " Tobie to dobrze. Oboje pracujecie, macie co chcecie" Ale zapracowalismy. nikomu kasy nie ukradlismy. A co najlepsze, nie obnosimy się z pieniędzmi. To złoty jest. Dziś masz jutro nie. Pozdrawiam wszystkich niedowiarkow. Od nędzy do piniedzy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leonidas każdy czytał Kamizelkę. :) To faktycznie piękne, ale czasy są jakie są, atrakcji tysiące. Bez kasy można się popieprzyć na ławce w parku jeśli ma się trochę szczęścia lub pospacerować po rynku bez szans na lody. Co jeszcze? Próbuję sobie przypomnieć, bo nie zawsze było słodko, ale jednak najlepiej nie wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze rok temu było nie do pomyślenia i kobiety zaklinały sie, że wcale nie leca na kase, a dzisiaj no prosze kto by pomyślał. Skriny zrobione. Dziekujeme za szczerość. :) Ile facet powinien zarabiać ? Krótko. Słuchamy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×