Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Androgen

...

Polecane posty

Nie wiem czy każdy czytał Kamizelkę :) Teraz kogoś fajnego poznać w bibliotece to rzadkość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leonidas ja swojego poznałam w Auschwitz .. no tak wyszło jakoś; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naukowcy mają racje. Kobieta leci na kase, wysoką pozycje społeczną i wygląd atrakcyjny. Tylko takowych jest deficyt i jest zgrzytanie zębami u kobiet. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze rok temu było nie do pomyślenia i kobiety zaklinały sie, że wcale nie leca na kase, a dzisiaj no prosze kto by pomyślał. x Poważnie ktoś tu deklaruje, że leci na kasę ? Chyba sobie cofnę i przeczytam jeszcze raz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój facet nie miał pieniędzy przez pewien czas i byłam z nim wciąż. Ważne że nie był jak Ferdek :-P Dziś, po nastu latach można powiedzieć że mamy wszystko. Oczywiście, zawsze można mieć coś, co jest lepsze, nowsze, droższe. Trudno dogonić i nie próbujemy nawet. Lubię widzieć, jaki jest zaradny, czasem robię wielkie oczy gdy słyszę o jego planach. Nauczył mnie że marzenia się spełniają, że nie mówi się nigdy "to nie dla nas". Czasem za kasę trzeba zapłacić wielką cenę. Płacę bo nie chcę już tamtych gorszych czasów. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na co leci facet ? Na cycki, dupę i echo w czaszce, co by się panienka nie za bardzo wychylała ? :D Sorki. Złośliwość za złośliwość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu, tu nie chodzi o jakas magiczna sume, 2, 4, 10, 20 tys. Tu chodzi aby kobieta czula sie bezpiecznie przy facecie. Zeby wiedziala, ze jak straci prace to nie zacznie chlac i narzekac tylko zakasa rekawy i nawet rowy bedzie kopal. Oczywiscie wiecej kasy znaczy wiecej przyjemnosci ;) wiec nic zlego w wiekszej sumie. Mysle, ze zle odbierasz kobiety ktore leca "na kase". Przypuszczam, ze takowe tez sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze to ile osób może powiedzieć, że w biedzie jest szczęśliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie bardzo Wam Panowie współczuję. Bycie mężczyzną w dzisiejszych czasach, to jakiś obłęd. ;) Weź tu dogódź wszystkim. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na co leci facet ? Na cycki, d**ę i echo w czaszce, co by się panienka nie za bardzo wychylała ? Sorki. Złośliwość za złośliwość X Nie mam pojęcia jak inni panowie, ale ja lece na interesujące wnętrze. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie Mia :) zaradny facet do tego ma pewność, że się uda, nie zakłada z góry, że nie będzie go stać. Nie to to tamto, ale ona nie będzie po nocach płakać, że jutro chleba nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A względem kasy co radzicie : iść do pracy za 2000 zł czy skończyć studia? Dodam że znajomi twierdzą że jestem inteligentnym , oczytanym człowiekiem.Nie jednego z wyższym wykształceniem jestem w stanie zawstydzić swoją wiedzą. Co robić?(W głębi serca coś czuje że wybiorę naukę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała    czytaczka
Szczerze to mogę powiedzieć, że najszczęśliwsza byłam kiedy tej kasy właśnie za bardzo nie było, ale wszystko było "wspólne" i te dobre rzeczy i te złe. Jeśli ludzie się kochają, to kasa ma mniejsze znaczenia. Kasa jest ważna, ale nie najważniejsza i ma to do siebie, że zawsze się ją da jakoś zorganizować, w przeciwieństwie do takich rzeczy jak zdrowie, lojalność, czy wzajemny szacunek kiedy ludziom się ścieżki poplączą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pieniądze nie mają znaczenia jesli sie ma to co potrzeba, ja np mam ok 700zł miesiecznie i mieszkam z rodzicami, dlatego starcza mi na wszystkie moje potrzeby, wiec myśle, że pieniądze nie są priorytetem np dla mnie, a są właśnie ludzie dla których najważniejsze są pieniądze i tylko patrzą skąd je brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zarabiam przeciętnie ale mam dużo pieniędzy. Śmieje się w duchu z moich koleżanek i kolegów jak się denerwują i stresują. Pierdoły niszczą siebie nawzajem w tym wyścigu szczurów. Pieniądze dają najważniejszą rzecz w życiu spokój ducha i czujesz się bardzo pewnie. Nikim nie gardzę bez powodu ale szacunek u mnie zdobyć jest ekstremalnie trudno. Człowiek bez pieniędzy jest bardzo zakompleksiony. O wadach braku pieniędzy można pisać bez końca temat rzeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mia007 dziś Gosciu, tu nie chodzi o jakas magiczna sume, 2, 4, 10, 20 tys. Tu chodzi aby kobieta czula sie bezpiecznie przy facecie. Zeby wiedziala, ze jak straci prace to nie zacznie chlac i narzekac tylko zakasa rekawy i nawet rowy bedzie kopal. Oczywiscie wiecej kasy znaczy wiecej przyjemnosci wiec nic zlego w wiekszej sumie. Mysle, ze zle odbierasz kobiety ktore leca "na kase". Przypuszczam, ze takowe tez sa. X A idź w chuj, wymagania i wymagania, a co w zamian. Ja myśle, że prostytutki wychodzą taniej. Bo kto w dzisiejszych czasach wiaże sie z kobietą przy tak niebotycznych wymaganiach kobiet..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Wybierz konsensus. Ucz się i pracuj. Wiem z doświadczenia, że się da. No chyba, że nie musisz i ktoś Ci naukę sfinansuje. To jest sytuacja idealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kulczyk miał 16 miliardów na koncie. Zmarł zostawił wszystko dzieciom. Powiedział kiedyś, żs pierwszy milion dostał od ojca. Nie miałby bogatego ojca nie miałby nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jaki wniosek? Ten, który jest zaradny i ma pieniądze, nie jest warty zainteresowania, bo może wszystko stracić. Najlepiej wiązać się z gołodupcem bez perspektyw, wtedy nie stracisz nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
w punkt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestała czytaczka dziś Szczerze to mogę powiedzieć, że najszczęśliwsza byłam kiedy tej kasy właśnie za bardzo nie było, ale wszystko było "wspólne" i te dobre rzeczy i te złe. Jeśli ludzie się kochają, to kasa ma mniejsze znaczenia. Kasa jest ważna, ale nie najważniejsza i ma to do siebie, że zawsze się ją da jakoś zorganizować, w przeciwieństwie do takich rzeczy jak zdrowie, lojalność, czy wzajemny szacunek kiedy ludziom się ścieżki poplączą. X Ale tera nie ma takich kobiet o takich kategoriach myślenia jak Ty. To młode ma tak zjebаnе myślenie i przesiąknięte konsupcjonizmem jest, że nie nadaje sie do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz nikogo nie stać, żeby być gołodupcem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieniądze nie mają znaczenia jesli sie ma to co potrzeba, ja np mam ok 700zł miesiecznie i mieszkam z rodzicami, dlatego starcza mi na wszystkie moje potrzeby, wiec myśle, że pieniądze nie są priorytetem np dla mnie, a są właśnie ludzie dla których najważniejsze są pieniądze i tylko patrzą skąd je brać. Nie, priorytety zmieniaja sie wraz ze zmianami zachodzacymi w naszym zyciu. Teraz mieszkasz z rodzicami, a co jak zalozysz rodzine, bedziesz miec dziecko, wyprowadzisz sie, bedziesz chcial/a kupic mieszkanie? Czy pieniadze nie stana sie dla Ciebie "priorytetem" w sensie takim, ze poprostu bedziesz musial/a zaplacic i poprostu nie ma sily aby 700 zeta Ci starczylo. Szybko zmienisz zdanie na temat pieniedzy, ze nie sa najwazniejsze ale konieczne czyli to prawie to samo ;) chyba, ze przez nastepne dziesiat lat nie zmienisz swoich potrzeb, w co watpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Androgen dziś Giaa, ktoś się pod Ciebie podszywa? Gdzie Twój cięty język i sarkazm? Ci, pa jak sie będą wybielać i pierdolić o wnętrzu. Dużo wyruchałeś towaru stąd, bo nick, i obnoszenie sie z kasą, brualnością, zaradnością nie jest przypadkowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Gościu wydaj mi się, że przesadzasz. Są tylko trzeba się dobrze rozejrzeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie obnosze się z kasą. Twierdzę tylko, że mnie stać na to, żeby normalnie żyć. Nie mam zamiaru solidaryzować się w biedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×