Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Androgen

...

Polecane posty

Gość gość
pieniądze nie mają znaczenia jesli sie ma to co potrzeba, ja np mam ok 700zł miesiecznie i mieszkam z rodzicami, dlatego starcza mi na wszystkie moje potrzeby, wiec myśle, że pieniądze nie są priorytetem np dla mnie, a są właśnie ludzie dla których najważniejsze są pieniądze i tylko patrzą skąd je brać. Patrzą tylko kategorią dorobić sie - dla mnie to zupełnie nie jest cel życia. Oczywiscie że pieniądze mozna szybko wydac i tylko głowić sie skąd wziąć kolejne, ale ja sie nie dałem nabrać na tą głupią idee życiową i nie ożeniłem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A idź w ch*j, wymagania i wymagania, a co w zamian. Ja myśle, że prostytutki wychodzą taniej. Bo kto w dzisiejszych czasach wiaże sie z kobietą przy tak niebotycznych wymaganiach kobiet.. x x to niech Ci prostytutka dzieci wychowa, gacie pierze, mieszkanie sprzata, rozmawia wieczorami z Toba, jezdzi na wakacje, pociesza jak masz dola, podaje lekarstwa jak jestes chory, caluje Cie jak przychodzisz z pracy- powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem tak inteligentny i zaradny że mogę codziennie tracić fortunę a jutro być znowu bogaty. Bardzo poszukiwany pracownik na runku pracy :) Mam możliwość prowadzenia działalności jako firma jednoosobowa. Pracy mam tyle że doba może mieć 48 godzin a i tak będę miał zamówienia. Co zazdrościcie? Trzeba było się uczyć :) Przez kilkanaście lat po studiach trenowałem swój mózg i osiągnął chyba już max możliwości. Lusi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozrywkę też masz bogatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Androgen dziś A co cię obchodzi ile w*****ałem? X No właśnie, bo coś tutaj nie pasuje. Chodzi mi o to, czy na te atrybuty Alpha z którymi obnosisz sie wyrwałeś coś do ******** chociaż ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Androgen dziś To znaczy, że nie wysyłasz esemesów o treści "pomagam" i nie wzruszają Cię reklamy Merci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Ogłoszenia matrymonialne to nie ten dział. Tutaj się pokazuje ptaszki, z tego co zauważyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Androgen dziś A co cię obchodzi ile w*****ałem? X No właśnie, bo coś tutaj nie pasuje. Chodzi mi o to, czy na te atrybuty Alpha z którymi obnosisz sie wyrwałeś coś do ******** chociaż ? x Wolf:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wy tu piszecie z jakiegoś szpitala czy domu dziecka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Androgen dziś Do puszek? To nie zaprosili Cię do oddania czegoś z autografem na licytację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to niech Ci prostytutka dzieci wychowa, gacie pierze, mieszkanie sprzata, rozmawia wieczorami z Toba, jezdzi na wakacje, pociesza jak masz dola, podaje lekarstwa jak jestes chory, caluje Cie jak przychodzisz z pracy- powodzenia X To są chyba rzeczy za którymi zwykle mezczyzni nie przepadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Jak się domyśliłeś ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to w zeszłym roku. Ale cena nie osiągnęła wartości minimalnej i zrezygnowali w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk wyłaź :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic z tego nie rozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TO CHYBA WIDMO MÓWIŁ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta powinna być ładna, bogata i uczuciowa. Jak nie to po co mi taka baba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
i na tym to właśnie polega piszemy, ale nie czytamy gościu skąd Ty się urwałeś ? :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Androgen dziś Bo dałeś bez karteczki z datą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz rozumie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00la
Ten kto wyczytał tylko ze kobieta leci na kasę nie czyta ze zrozumieniem a po drugie ja np nie miałam na myśli męża związku stałego opartego na miłości ...bo to się zazwyczaj zaczyna wcześnie i buduje razem a miałam na myśli romans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Androgen dziś Racja, ważniejsza jest linijka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
00la dziś Ten kto wyczytał tylko ze kobieta leci na kasę nie czyta ze zrozumieniem a po drugie ja np nie miałam na myśli męża związku stałego opartego na miłości ...bo to się zazwyczaj zaczyna wcześnie i buduje razem a miałam na myśli romans x I dodam tylko, że mężczyzna bez kasy zawsze będzie czuł się fatalnie. Brak kasy to kompleksy i brak pewności siebie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie d**y! Faceci też lecą na kasę, na urodę jak kobiety! Mamy te same geny. Natury nie oszukasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00la dziś Ten kto wyczytał tylko ze kobieta leci na kasę nie czyta ze zrozumieniem a po drugie ja np nie miałam na myśli męża związku stałego opartego na miłości ...bo to się zazwyczaj zaczyna wcześnie i buduje razem a miałam na myśli romans x wieme, teraz będzie etap wybielania i p********ie o wnętrzu, bo wyszłaś na cichą prostytute. Ale nie przejmuj sie, będa ci słodzić aby cie w*****ać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×