Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Androgen

...

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Słuchajcie d**y! Faceci też lecą na kasę, na urodę jak kobiety! Mamy te same geny. Natury nie oszukasz X Na urode kobiety zgodze sie, ale na kase pierwsze słysze. Pasożytowanie to zdecydowanie domena kobiet. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrafię ocenić urodę kobiety w skali od 1-10 w 1.06 sekundy. Od stóp do czubka głowy nawet nie zauważ że na nią patrzyłem. Tak tak patrzymy na wnętrze kobiety :) Oszukujmy się nawzajem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja sie nie czuje fatalnie bez kasy, czuje sie wtedy jak postać wyżej rozwinięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
90% pasożytów to kobiety 10% faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Androgen dziś No to jeżeli tak, to szacun należy Ci się ustawowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale patrząc na całą populację procentowo pasożytów jest coraz mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Androgen dziś Należy Ci się dużo więcej od tego co masz, czy od tego co chciałbyś mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co jeżeli masz 50%? Ty- chcesz a To- nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00la
Co to ? ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00la
Nie mam.zamiaru ani potrzeby się wybielac. Juz pisałam tu czy tam sama nieźle zarabiam i absolutnie nie jeatem typem kobiety która potrafiła by wisieć na facecie. Jestem bardzo niezależna i dlatego też takich facetów lubię a nie jakieś popierdulki niezaradne wiec wypraszam sobie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00la
I nie lubię śledzenia wiec się nie wysilajcie ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50%? Znaczy, że to co chcę osiągnąć jest w moim zasięgu. Wystarczy wcisnąć odpowiedni guzik? A może to pozostałe 50% jest trudniejsze? Nie wiem. Ale kto nie próbuje, ten nie osiąga celu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywisci ze pieniądze są ważne... my kobiety jesteśmy na gorszej pozycji już od urodzenia...jesteśmy wrazliwsze, mniej zarabiamy, na nanas ciąży wychowanie dziecka....pieniądze dają bezpieczeństwo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Androgen dziś Nie mów mi, że padłeś ofiarą mówców motywacyjnych :D Bo zakładając, że doskonale wiesz czego chcesz, a guzik jest w zasięgu Twojego palca to czyżby coś Cię powstrzymywało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda dla siebie chce jak najlepiej i dla swego potomstwa to jest naturalne. Tak jak faceci wybierają sobie na żonę kobietę która im się bardzo podoba bo mają kasę i mogą poprzebirac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym sęk, że tego guzika nie mam ostatnio w zasięgu. Czekam na moment, aż się pojawi i wtedy go wcisnę. A jeśli się nie pojawi, to nie wcisnę... Jakoś tak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach ten guziczek...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam go w zasięgu ręki i na własność:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może ty miałeś rację, Andro. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Androgen dziś Sęk zasłonił Ci guzik. Odrzuć sęk i skup się na guziku a wtedy może wciśniesz... Jakoś tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poznałem dziewczynę na sympatii. Przyjeżdża do mnie na weekendy. Za każdy weekend płacę jej 500złotych. W seksie pozwala mi na wszystko. Jak byłem z dziewczynami bez sponsoringu to było buzi buzi i do domu. Jestem zadowolony z takiego układu i ona też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja poznałam faceta na badoo, inteligentny, w miarę przystojny, a okazało się, że skąpiec i krętacz. Chciał bym u niego zamieszkała, ale po moim pobycie u niego doszłam do wniosku, że musiałabym na wszystkim oszczędzać i zamiast masła jeść margarynę. Litości, nigdy więcej takiego faceta, to żenujące:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Nie wyciągnęłaś żadnych wniosków po emisji paradokumentu pt. "Chłopaki do wzięcia ". Nie ma dla Ciebie nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przybliż temat, bo nie znam. Nie oglądam tv :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby na to odpisać, musiałbym wskazać mój cel, obiekt westchnień. Ale to raczej nikogo nie interesuje, poza mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Giaa ptaszyno :D Nie trać czasu, on nie chce gadać. Chce pieprz/yć gorącą łaskę, którą nie byłaś i nie będziesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jakoś próbowałam znaleźć sponsora na dłużej to po pierwszym zawsze rezygnują. Jak długo jesteście w tym układzie tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gia to taka imitacja Kuszy, tyle że cięższa i grubiej ciosana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×