Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy 6 tysięcy na tygodniowe wakacje

Polecane posty

Gość gość
lokalne smaki i tanie noclegi najlepiej w Hal Far :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja go zrozumialam i to doskonale, no, ale ja nie mam dzieci :D i weszlam tu bo temat byl z glownego, a tam nie ma wykazu dzialow, w ktorych danych temat sie znajduje :P ale jak sie nie ma nic do powiedzenia w necie, to sie zawsze mozna czepic ortografii, gramatyki, interpunkcji czy co tam akurat bedzie pod reka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj czego się spodziewałaś po zdesperowanym facecie, którego żadna nie chce? usmiech.gif ]--- he he he, a ciebie macioro tepa raz jeden puknal przypadkiem kiedy byl pijany, ozenil sie bo musial i teraz zyjesz w przekonaniu, ze kazdego mozesz pouczac i z kazdego sie wymiewac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TresorK
6 tysięcy spokojnie powinno wystarczyć na przyzwoite wakacje w Europie (samodzielne lub zorganizowane) albo do Ameryki Południowej na wycieczkę zorganizowaną przez biuro podróży, w ofercie last minute. Z europejskich destynacji fajne jest Santorini. Bilety oscylyują w okolicach 1500zł od osoby. Do tego 250 euro na głowę na kieszonkowe i jakaś kwatera. Jeśli wybierze się hotel, może być drożej http://kronikaodkrywcow.pl/pl/blog/5-rad-jak-sp%C4%99dzi%C4%87-romantyczny-czas-na-santorini-1/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirosława 2345
Powinno wystarczyć :) wejdź na timeonflight.com. znajdziesz tam kilka interesujących kierunków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×