Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Wiki10

czy warto wiązać sie z rozwodnikiem ktory ma bagaż,czy byłyście w takich zwiazka

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Ja byłam z rozwodnikiem ale on nie miał kontaktu z żoną i dziećmi. Nawet na pogrzebie dzieci ani była żona nie pojawili się. Nie bał się seksu i ciąży, mam z nim śliczną córeczkę, problemów finansowych też nie było. To był bardzo dobry człowiek. xxx Faktycznie bardzo dobry człowiek, co olewał własne dzieci. Nic dziwnego, ze nie przyszły na jego pogrzeb. Ja też bym nie poszła na pogrzeb takiego ojca kretyna, bo to wstyd się przyznać, ze się miało tatę niedorozwoja X Napisalam jedynie, ze nie miał kontaktu a nie, ze porzucił i olewal. Jego była żona zdradziła go gdy popadł w finansowe tarapaty a później zabrała dzieci na wakacje i nigdy nie wróciła. Nigdy nie pozwoliła aby mógł z dziećmi choć przez telefon porozmawiać za to kasę chciała. Jak umarł to wysłałam jej smsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś sama jesteś prostaczką do tego ograniczoną umysłowo, dlatego chał cię tylko taki przygłup rozwiedziony. Jak widać los jest sprawiedliwy i twój dzieciak też nie ma ojca tak samo jak i dzieci z jego pierwszego małżeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Przestań prostaczko pomawiać jego żonę. Dla tych idiotek co dorwały rozwodników każda była żona jest zła, każda zdradzała i kase wyciągała. Macie ośle mózgi drugie żony rozwodników. Łykacie każdy kit, który wam wiśnie wywalony z domu na zbity pysk pseudo mężczyzna, bo żona miała juz go serdecznie dosyć, a później stękacie na forach winiąc za własną głupotę jego dzieci i byłą żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dziś sama jesteś prostaczką do tego ograniczoną umysłowo, dlatego chał cię tylko taki przygłup rozwiedziony. Jak widać los jest sprawiedliwy i twój dzieciak też nie ma ojca tak samo jak i dzieci z jego pierwszego małżeństwa X Tak los jest bardzo sprawiedliwy. Gdy wyszlam za niego za maz jego sytuacja finansowa bardzo polepszyla sie i przed smiercia wszysko przepisal na mnie. Jego pazerna zona nic nie dostala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wracając do tematu - oczywiście są wyjątki od reguły, ale sądzę, ze raczej rzadkie. Ja byłam w takim związku 2 lata, pomimo ze byliśmy oboje po 40 (ja 41 a on 45) to była porażka na każdym kroku-20 letni syn który ciągnął z niego kasę jak wodę z kranu a ja musiłam prosić aby pójść do knajpy na obiad lub drinka, strach przed zaangażowaniem, ciągłe wymówki jeśli chodziło o "nasze" tematy, generalnie faceci w takich sytuacjach potrzebują raczej kochanki, sprzątaczki i kucharki li i tylko, zapomnijcie o tym, ze będzie widział wasze potrzeby, będzie nadał na tej samej fali,będzie przejmował się waszymi problemami, pocieszy w trudnych chwilach i da wsparcie.....to są egoiści którzy jak się raz sparzyli mają dystans jak stąd do Bydgoszczy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś kretynko skończona jego byłej żonie i tak się nic nie należało :D, ale jego dzieci mają prawo do zachowku i jak pójdą do sądu to będziesz musiała im oddać to co im się należy ty tłumoku, kołtunie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dziś Przestań prostaczko pomawiać jego żonę. Dla tych idiotek co dorwały rozwodników każda była żona jest zła, każda zdradzała i kase wyciągała. Macie ośle mózgi drugie żony rozwodników. Łykacie każdy kit, który wam wiśnie wywalony z domu na zbity pysk pseudo mężczyzna, bo żona miała juz go serdecznie dosyć, a później stękacie na forach winiąc za własną głupotę jego dzieci i byłą żonę. X Na jego byla wypiela sie cala rodzina mojego zmarlego meza. Tesc za to co zrobila wymazal jej twarz z rodzinnego albumu. Czyzby jego rodzice , jego rodzenstwo tez klamali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dziś kretynko skończona jego byłej żonie i tak się nic nie należało , ale jego dzieci mają prawo do zachowku i jak pójdą do sądu to będziesz musiała im oddać to co im się należy ty tłumoku, kołtunie X Nie mieszkalismy w Polsce wiec przepisy o ktorych piszesz nie obowiazuja w tym kraju. Za pazernosc i utrudnianie kontaktow z dziecmi zostala z reka w nocniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jego byla wypiela sie cala rodzina mojego zmarlego meza. Tesc za to co zrobila wymazal jej twarz z rodzinnego albumu. Czyzby jego rodzice , jego rodzenstwo tez klamali ? xxx To dopiero inteligentny człowiek ten twój teść :D z rozumem przedszkolaka :D Była żona pewnie sobie życie ułożyła z normalnym mężczyzną i dlatego twój ułomny teść wpadł w histerie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jego byla wypiela sie cala rodzina mojego zmarlego meza. Tesc za to co zrobila wymazal jej twarz z rodzinnego albumu. Czyzby jego rodzice , jego rodzenstwo tez klamali ? x nic dziwnego że kobitka się rozwiodła i ograniczyła dzieciom kontakt. życie z takimi debilami to dopiero musiała być udręka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la salle d hypocrite
ale w druga strone, to mezczyzni juz powinni sie wiazac z rozwodka z dzieckiem bo to takie meskie i wtedy to jest prawdziwy mezczyzna a ten ktory nie chce takiej to jiz duzy dzieciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I po co takie wyzwiska i slownictwo? Jezu jaki ten polski narod zawistny.... Domyslam sie ze tak pluje jadem jakas byla zona....Szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahahahaha teść zamazał twarz pierwszej synowej pewnie dlatego że była ładna i żeby potwór druga synowa nie straszyła w rodzinnym albumie w porównaniu z pierwszą synową. albo to ty zamazałaś jej twarz bo sama masz koński ryj i wstydziłaś się pokazywać album rodzinny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś plujesz jadem to ty paskudo nowa głupia żonko ułomnego rozwodnika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żal ci dopsko ściska, że pierwszej żonie się powodzi, co? :D i że ma przystojnego, zaradnego męża, a ty miałaś takie byle co i do tego tak krótko :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tragicznie się to czyta. Chyba w oborze Was chowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu 11:10 jak sama napisalas los jest sprawiedliwy. Jeszcze gdy zyl maz docieraly do niego wiesci od ich wspolnych znajomych , miala wielu facetow i kazdy rzucal ja jak zuzyte chusteczki. Nie docenila dobrego meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak wieści docierały za granicę :D i każdy rzucał jak zużyte chusteczki :D i co jeszcze wymyślisz prymitywna wieśniaro wychowana w oborze? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Żonka, która dupa swędzi, że mąż zdradza? Wcale mu się nie dziwie. dziś A Ty przestań się tłumacz, z ograniczonymi umysłowo nie pogadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Druga żonko rozwodnika a wiesz jakie wieści krążą o tobie? Podobno dajesz każdemu jak leci i nawet sama nie wiesz z kim masz tego dzieciaka. Z własnego męża zrobiłaś rogacza do kwadratu. Pewnie się chłop teraz w trumnie przekręca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak tak wieści docierały za granicę smiech.gif i każdy rzucał jak zużyte chusteczki smiech.gif i co jeszcze wymyślisz prymitywna wieśniaro wychowana w oborze? smiech.gif X Ależ my wszyscy mieszkamy za granicą, w tym samym panstwie. Jego rodzina, teściowa jeszcze żyje choć jest juz sędziwego wieku, jego siostra, ja i jego była żona i ich wspólni znajomi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dziś Żonka, która d**a swędzi, że mąż zdradza? Wcale mu się nie dziwie. xxx Tak tak zdradza. :D Napisz jeszcze, że z tobą wiejski potworze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ja z niczego nie tlumacze się. Opisuje powoli tak jak było i bawi mnie jak ta biedna kobieta pogrąża się co raz bardziej z każdym kolejnym postem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowa żonko rozwodnika weź leki, które ci przepisał psychiatra. Twój mężuś jak jeszcze żył to wszystkim mówił, że jesteś wariatka i jedziesz na silnych psychotropach, żeby nie siedzieć w szpitalu dla obłąkanych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś ja z niczego nie tlumacze się. Opisuje powoli tak jak było i bawi mnie jak ta biedna kobieta pogrąża się co raz bardziej z każdym kolejnym postem. xxx Uważaj, bo jak jego żona prawdę opisze, to się dopiero pogrążysz, tłumoku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierniczę druga żona wykończyła chłopa hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jesteś strasznie złośliwą osobą i nie potrafisz zrozumieć, że nie każda była żona to miód i cukierki. Nawet gdyby gdzieś opisała swoje życie to Ty nigdy byś nie zrozumiała co ona napisała. Takie osoby jak Ty może znają angielski szczątkowo ale nie ten jezyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ja pierniczę druga żona wykończyła chłopa hahahahaha X Ty zapewne sama się wykończysz i nie przewiduje Tobie długiego życia z taką nerwicą tętniak murowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś ja pierniczę druga żona wykończyła chłopa hahahahaha X Ty zapewne sama się wykończysz i nie przewiduje Tobie długiego życia z taką nerwicą tętniak murowany. x tętniaka to ty masz i to niejednego dlatego takie brednie smarujesz i nawet widzisz nerwicę tam gdzie są kpiny z ciebie hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te drugie żony rozwodników to chyba wszystkie są takie ograniczone umysłowo. :D Przecież normalna, zdrowo myśląca kobieta nie zwiąże się z alimenciarzem i padalcem od którego zwiała żona z dziećmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×