Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

nowa moda wśród polskich mężczyzn: żona z filipin

Polecane posty

Gość gość
Z filipińskiej wiochy zabierze ją do bloku z wielkiej płyty bo to była miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super się stukają. Nie marudzą. Mają super ciałka, nawet po 40-tce. Dogadać się ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajomy mojego ojca sobie taką przygr***ał. na fejsie wstawia zdjęcia. gość lat 46 a jest z filipinką 20 latką, gdy ją sprowadził do Polski miała rzekomo 18. teraz już nawet całkiem komunikatywnie mówi po polsku. Dla niej Polska to raj, bo ona z wiochy zabitej dechami, gdzie bieda była w uuj. Tak jak dla Ukraińców Polska to Europa, inny świat, to wyobraźcie sobie jak zachwycone Polską są Filipinki, które już w ogóle są z 3 świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie podobaja filipiki i azjatki ale nie zwiazalbym sie w takim dziwacznym ukladzie by pojechac do azji i szukac tam jakiejs zdesperowanej zony. Takie cos to rozwiazanie na krotka mete tak mi sie wydaje i pozniej zyj z osoba ktorej zupelnie nie ufasz jakis koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skosneoczy
Filipinki sa super,wejdzcie se na darmowy portal dateinasia ,bedziecie w szoku jaki wybor i jakie rozmowne,ni co to te nasze rozwydrzone grubaski ....tylko wiadomo z glowa,jak przyjmujesz filipinke to przyjmujesx zarazem cala jej rodzine...tak to w azji jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyglądają jak kaczki, hałaśliwe, proste.. Pewnie jeszcze jak się ustawią, robią takich napaleńców w bambuko, bo są baaardzo interesowne. Powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są ładne pracowite oszczędne. Dbają o faceta. Nie zauważyłem, aby leciały na kasę, ćzy paszport. Pracują często więcej i na równo dokładają się do budżetu domowego. Związek z Filipinką to codziennie dobry nastrój, dużo śmiechu i sexu. Ciarki mnie przechodzą jak przypomnę sobie małżeństwo z Polką. 14 lat koszmaru. Wcale się nie dziwię, że jest moda na Filipinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomaszR
Ja też jestem z Filipinką. Pracuje w szkole a w tym roku planujemy ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z własnego doświadczenia - Filipinki lubią seks i pieniądze. Szukają opiekuna, oddane jak mają zapewniony dobrobyt. Pieniądze wysyłają rodzinie, czasami ich dzieci wychowuje rodzina a ona szuka bogatszego męża za granicą. Napalone i namiętne, tolerancyjne, facet może oglądać cały dzień mecze aby tylko w nocy ją przeleciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Filipinki lecą nawet na Ukraińców , taką jest tam bieda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A więc tu siedzą nieudacznicy których nawet ukrainka nie chciala :D sorry japonki i koreanki są piękne ale filipinki to paszczuru z szerokimi nosami i skóra ciemna jak u murzynki prawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedługo się wezmą za pigmejki i eskimoski z desperacji , filipinczycy mają najniższy poziom inteligencji na świecie , gratuluję jeśli ktoś chce mieć z taką dziecko , wyląduje w szkole specjalnej albo zawodowce, miłość miłością ale trzeba trochę myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego dziecko? Nie myślicie ze większość tych eksporterów robi to by się pokazac? "O! Stać mnie na egzotyczną laskę". Osobiście azjatki i czarnoskóre mi się nie podobają. Oceniacie tych facetów bo? Jak mu odpowiada taka niech sobie jest. Moim zdaniem to na pokaz i dla pewnych profitów. Ściągnie filipinkę czy inna azjatke, da jej wyższy standard życia a ona na więcej rzeczy przymknie oko. Ona zadowolona, on zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:21 właśnie żeby mieć filipinke można być smieciem i biedolem , jak chce się pochwalić super boska żona to się bierze boginię z Moskwy albo Syberii , większość filipinek z całym szacunkiem jest paskudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem szczerze, Azjatki i czarnoskórej bym nie tknął chociaż niektóre czarnoskóre kobiety są piękne. Budzą odczucia podobne do podziwiania antycznych rzeźb. Kolor skóry, rysy twarzy. Śmieciem i biedolem... Nie nazwałbym tego. Bądźmy szczerzy, większości kobiet w Polsce bardzo łatwo zaimponować, tak samo Ukrainkom. Rosjanek nie uważam za piękne, te atrakcyjne to zazwyczaj materialistki które są"ozdobą mężczyzny" typowe księżniczki. Nie uwierzysz jaki ja mam ulubiony typ kobiet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ja wiem czy ukrainkom łatwo zaimponować ? Gdyby tak było to by sobie nie ścigali kobiet zdolnych jedynie do sprzątania gotowania i głupiego usmiechania bo niczego innego nie umieją ...nawet ukrainki jako białe kobiety mają jakieś wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opowiadala pilotka w Tajlandii jak to w Azji realnie wygląda : chętnie wychodzą za mąż,skaczą,niańcza niemal gościa,seksik kiedy pan zechce,gotują,usmiechaja się wszystko po to,żeby in cokolwiek zapisać na współwłasność.Jak ma już te pewność,to zostawia gościa z pustym kontem,domem i ucieka na zachód Europy. Tam robia dokładnie to samo : jak najszybciej urobic faceta na kasę,którą mimochodem wysyła do domu utrzymując całą rodzinę (wielokpokoleniowosć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja je popieram , za darmo mają robić za czyjś masturbator ? Skoro facet je bierze tylko do seksu i uslugiwania (one o tym wiedzą ) to niech czyszcza konto prawidłowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponoc już się gangi potworzyły naganiaczy. Jak już Azjatka dostanie pozwolenie na pobyt lub obywatelstwo oraz kase lub np.zapisze jej mieszkanie ,to szybko uplynnia się i ucieka .Czesc kasy zgarniają "szefowie",część dla rodziny i wysyłają ją dalej na oszustwa podobne. I szukaj wiatru w polu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestesmy polsko filipinska rodzina nie zamienilbym zony nawet na 10Polek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zal mi was
Jak czytam te komentarze najeżdżające ma Filipiny i na filipinki to rzygać mi się chce. Zazdrosc, zawiść i bieda umysłową za tym przemawia. Pisza to zazdrosne półki które w życiu ze swojej wsi albo miescinki nie wyjechały i nigdy nie wyjada a świat znają z telewizji i opowiadań innych osób a nie z własnego doświadczenia. Byłem na Filipinach i innych krajach Azji i potwierdzam te pozytywy które inni pisali. Filipinki to szczere, mile uśmiechnięte, prześliczne kobiety, komunikatywne i oddane kobiety. Oczywiście są też takie którym zależy tylko na kasie czy paszporcie ale czy tylko tam są źle kobiety? Co jeszcze mogę dodać ? Polki są najpiękniejsze na świecie ale dla tych którzy nigdy poza Polskę nie wyjechali, cóż taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najładniejszymi kobietami stamtąd są lejdiboje. Bo kobiety wyglądają jak pekinczyki. Zakompleksione dziadki biorą młode d**y z drugiego końca świata bo wiedzą że takiej zaimponuja kasa. G****o widziała w życiu. Bieda aż piszczy przyjeżdża jakiś pan z kraju o którym istnieniu nie wiedziała i proponuje życie na jakimś tam poziomie. A dzidzia dziadzia się cieszy bo myśli że jest z******ty i ma co rüchac. Bo w Polsce by nie miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zal mi was
No I w czym masz problem ? Skąd na złość? Dlaczego widzisz w tym coś złego że starszy facet na starość chce sobie korzystać z życia? Nikt tych dziewczyn do niczego nie zmusza każdy robi wszystko za zgodą obu stron i każdy jest zadowolony. Przemawia przez ciebie zazdrość bo nawet na bilet nie masz bo skąd byś miał mieć skoro pracujesz w kraju, który jest Filipinami Europy, i żeby gdzieś dupę ruszyć to musisz pracować cały miesiąc na sam bilet nie wspominając o reszcie wydatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam taki plan awaryjny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dziewczynę z Filipin, aczkolwiek poznaliśmy się w Anglii. I nie to nie jest prawda, że Filipiny to same wiochy i prymitywna ludność. Sporo Filipinek jest wyedukowana. Ja myślę, że to dobre zjawisko, jednak kobiety w Polsce gardzą Polakami, wyśmiewają, że Polacy to brzydale itp, więc jest to jakas szansa na stworzenie związku i rodziny dla takiego brzydkiego Polaka, również jak ja. A i moja Filipinka jest niezależna finansowa, więc nie jest ze mną dla pieniędzy zarabia mniej więcej tyle co ja, po prostu Filipinkom z jakoegoś powodu podowają się europejscy brzydale w tym Polacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" filipinki mają małe nosy " kogoś tu filipinskie słońce przygrzalo, albo pomyliło się z japonkami i koreanskami , akurat filipinki mają szerokie splaszczone nosy czyli też duże ale w inną stronę i filipinki to są południowe azjatki a nie północne , one wyglądają mieszanka murzynki z japonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Filipinki to jest towar dla starych zgrzybialych dziadów którzy mają wysokie ego i lubią sobie wmawiać na siłę że są nadal atrakcyjni , a tak naprawdę jedyne co widzi taką dziewczyną to lepsze życie , nie ważne że po każdym stosunku będzie miała ochotę rzygac jak taki polski spocony knur z niej zejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A półki to towar dla śmierdzących arabów co lubią im robic kupę do buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda prawda.U nas w tv jest program.Stare oblesne dziady którzy maja bardzo mlodziutkie zony z Azji.Albo paszczury ze szok.Kobiety natomiast zwoza brudasow lub murzynow.Stara raszpla z 20 lat mlodszym bambusem.To program amerykanski 90 days to weding.obejrzyjcie sobie na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×