Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

nowa moda wśród polskich mężczyzn: żona z filipin

Polecane posty

Gość gość
A niektóre polki jeszcze lepsze bo z dobrobytu dają się ****ać ciapatym. Wstyd się przyznać do nich na wyjazdach bo taki obciach robią. Darmowe k***y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci to też kurffy i męskie szmatki bo biorą byle co zamiast się wziąć za siebie żeby normalna kobieta ich chciała , wola być grubymi zarosnietmi knurami i robić za bankomat dla jakiegoś chytrusa z Azji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przynajmiej ciasnego chytrusa,a nie rozlazlego polskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki przede wszystkim to w 99 % przypadków pracują , nie znam żadnej polki na utrzymaniu męża więc skończ fantazjowac nieudaczniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fantazje nieudaczników " filipinki nie mają wymagań " ta tylko dlaczego 70 % filipinek wychodzące za Europejczyków bierze się za Norwegów i Szwedów od biedy Niemców ale nie chętnie , Polak to dla nich jakiś odrzutek z marginesu Europy , jak byłam w Norwegii to tam jest zatrzęsienie kobiet z Filipin mających dzieci z norwegami ale norwedzy to mają auta po pół miliona i własne jachty , azjatki są bardzo materialistyczne i byle czego nie biorą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkałem i 2 lata w Tajlandii trochę przeklina w Wietnamie w Chinach i Azji azjatyckie kobiety są o wiele lepsze i wbrew temu co mówią stereotypy wcale nie są takie materialistki i te o których słychaći to przypadkiem specyficzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To współczuję że mimo podróży twoją wiedzą jest zerowa , kolega chinczyk studiujący w Polsce mówi że w Azji jak nie masz mieszkania to nie masz co marzyć o żonie , jak dziewczyna bierze ma randkę koleżanki to facet musi zapłacić za swoją dziewczynę i 10 koleżanek które z nią przyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:35 a czy w tej bajce były smoki ? Jak one mogą pracować jak rodzą jedno dziecko po drugim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wbrew temu co wymyślasz azjatki mówią o białych wielkie nosy albo wlochate małpy oczywiście z pogardą , dla niej jedyna motywacja jest kasa jeśli się żeni z białym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maz Filipinki
Filipinki to najlepsze zony na swiece. Jak ktos mi powie ze leca na kase to chyba nie mial zony Filipinki, albo pomylil z Tajkami. Fakt faktem znajda sie materialistki jak wszedzie. Jednak nie sa jak inne azjatki, ktore szukaja starszych bogatych aby zagarnac majatek. Potem zostawiaja I szukaja nowych. Filipinki nie maja takiej mozliwosci, bo na Filipinach nie ma rozwodow. Filipinka jak juz wyjdzie za maz to jest z mezem na cale zycie. Przypomina mi sie historia ze szpitala. Lezalem dwa tygodnie obok mnie Anglik. Jego zona Filipinka byla przy nim 24/7. Doslownie. Sam mam zone Filipinke, bo podoba mi sie ten typ urody. Jakbym mial porownac do malzenstwa z Polka, czyli z ex to zwiazek z Filipinka jest jak bajka. Czuje ze zyje. Sam polecam wielu znajomym zone z Filipin. Wielu z nich jest grubo po 30. Ciagle single I raczej nie ustawieni zyciowo. Na poznanie 10 lat mlodszej Polki nie maja szans. Gdyby nawet mieli to by ich oskubaly. Puenta. Szukasz dobrej zony. Jedz na Filipiny. Co do roznicy wieku. 25 letnia Filipinka jest uznawana za stara panne. Taki odpowiednik 35 w Europie. Wiec malzenstwo z 40 latkim jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdda
Ja mam 29 lat, przystojny i z checia bym sie zwiazal z Filipinka. Za dwa lata tam lece w celach turystycznych przy okazji sprawdze jakie sa faktycznie Filipinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Filipinki sa lepsze do zwiazku, moga poswiecic sie dla rodziny w sensie urodzenia dziecka, Polki staly sie bardzo meskie, agresywne, wulgarne, nie chca dzieci. Sa jak zli mezczyzni z cyckami i wagina a Polacy chca w wiekszosci zwiazku partnerskiego opartego na wiernosci, wspolpracy, wspieraniu sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7.45, skoro chca zwiazku partnerskiego to jak to.sie ma do wspolczesnych niewolnic z filipin?ktore rodza po kilkoro dzieci, robia wszystko w domu same, oddaja kase i traktuja bialego i bogatszego jak jakies bostwo?Polki chca rownouprawnienia i szacunku i facetom sie to nie podoba Jeden nadziany wlasciciel matketow z finlandii sprowadzil sobie duuuuzo mlodsza zone z brazylii.babka niezbyt urodziwa, on stary ale dosc przystojny, maja dwoje jak na razie dzieci.kobieta po latach mowi bardzo kiepsko po angielsku, jak maz wypowiada sie publicznie ze zona jest od wazystkich robot domowych i musi byc ulegla a maz to pan i wladca ona tylko z usmiechem przytakuje, ze prawda a on taki wspanialy.facet chce jeszcze kilkoro dzieci, ona najwyzej jedno wiecej, ale to on decyduje Tak samo pewnie z filipinkami, bo polka sobie nie pozwoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak własnie myślą faceci. Nie widzą absurdu pod własnym nosem :D kto by się tym p********iem przejmował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Polki chca rownouprawnienia i szacunku i facetom sie to nie podoba" Xxx Hahahaha, większej bzdury dawno nie czytałem :D Tak chcecie szacunku że aż szmacicie się po publicznych szaletach w UK za marne 20 £.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden nadziany wlasciciel matketow z finlandii sprowadzil sobie duuuuzo mlodsza zone z brazylii.babka niezbyt urodziwa, on stary ale dosc przystojny, maja dwoje jak na razie dzieci.kobieta po latach mowi bardzo kiepsko po angielsku, jak maz wypowiada sie publicznie ze zona jest od wazystkich robot domowych i musi byc ulegla a maz to pan i wladca ona tylko z usmiechem przytakuje, ze prawda a on taki wspanialy.facet chce jeszcze kilkoro dzieci, ona najwyzej jedno wiecej, ale to on decyduje XX No tak, bo skoro facet się dorobił i ma pieniądze to on teraz powinien na starość prać, sprzątać i gotować, a księżniczka na dorobku powinna leżeć i pachnieć. Standard. Zresztą ta historia się kupy nie trzyma, bo skoro to właściciel sieci marketów to powinno go stać na normalną służbę, lokajów, sprzątaczki. Niemożliwe, że tylko jedna osoba to ogarnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tak samo pewnie z filipinkami, bo polka sobie nie pozwoli" Xxx No zwłaszcza te polskie arabeski okutane w worki "sobie nie pozwolą". To już się robi naprawdę groteskowe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7:45 przeczysz sam sobie , to właśnie związki partnerskie doprowadziły do zmeznienienia kobiet , jak można być w związku partnerskim będąc matka ? Skoro już sama ciąża degraduje kobietę stopien niżej bo jest na łasce faceta który wcześniej był przyzwyczajony że oboje zarabiali , jesteś debilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale ten wlasciciel marketow jest bardzo rodzinnym tradycjonalista i go kreci ze zona jest sluzaca i patrzy w niego jak w obraz.jakby sobie wzial ksiezniczke i sluzbe to nie bylby panem i wladca w rodzinie.Niektorzy nie potrzebuja inteligentnych pieknosci tylko przyglupia zakompleksiona dziewczyne ktora sie bedzie przed nim plaszczyc.Liczy sie wlasne Ja i ciagle podziwianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ gość dziś No i fajnie. Co Ci do tego? Chciał spelnić chlup swoje marzenie to i spełnił. Ty odpowiadasz za własne życie i spelnianie własnych marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupi jej dowód z dokumencika i już bedzie Polka, nie czepiajcie sie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G****o wiecie o Filipinkach i Filipinach i pewnie palcem na mapie nigdy tam nie byliście. Nawiązujac do tematu. Nie jest to żadna moda. Ponadto nie jest łatwo znaleźć dobrą żonę Filipinkę. Nawiązując do tematu. Tak. Żona z Filipin bije na głowę żonę z Polski. Pod każdym względem. Wiem bo byłem żonaty z Polką i mam Filipinkę. Dwa różne światy. Nie wspomnę o tym,że dziecko z Filipinką jest śliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nawet nie slyszalem o takiej modzie mam 26 lat pisze z 20 letnia filipinka i chyba mi sie robi fall in love podobno jest z biednej rodziny chce jej wyslac telefon i sprawdzic czy to nie oszustka i czy bedzie sie czesciej kontaktowac nie jestem tlusty ani brzydki moja poprzednia kobieta byla polka i byla bardzo piekna kochalem ja ale niestety to co mowia o polkach tutaj to duzo prawdy bardzo mnie skrzywdzila. Teraz sie zastanawiam czy to wyjdzie bo jak patrze na nia gdy gadamy na video to jest taki ogien i zaczelo chciec mi sie zyc rok po rozstaniu z byla partnerka. Zobacze jak sie sytuacja rozwinie jak widze zdania sa podzielone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im chodzi o zmianę życia na lepsze a wy dalej wierzcie że to z miłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znowu Ja ten z posta wyzej. No i sie sprawa rozwiazala w ciagu 12 godzin. Moja ukochana okazala sie oszustka pisala do mojego dobrego kolegi jakis czas temu a on jest po 30. Ciekawe ilu ma jeszcze sponsorow z europy i stanow. Czy Polka czy Filipinka kobiety sa takie same musze sie chyba naj***c bo zmarnowalem tylko czas i poklady emocjonalne swoje. Takze uwazajcie na facebooku na biedne sliczne dziewczyny bo to jest fake pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ahahahahah co za tepy tluk ten wyzej xD takich tylko kosic na kase az bedzie furczalo, niewazne czy laska z filipin czy z Polski :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam jestes tluk baranie ja jej nie wyslalem kasy od razu sie zorientowalem ze dziewczyna zna wyuczone zwroty dlatego chcialem to sprawdzic. W sumie to mi jej szkoda. Ale ja nie jestem akcja pajacyk tam przyjezdzaja pewnie dziadki z ameryki ja ******* Makabra terror i tak mam do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet chce mieć żonę i rodzinę a nie jakieś instagramowe nie wiadomo co. Polki puściły się z Arabami i Afrykańczykami,więc powstała moda na zonę z Filipin. O zaletach Filipinek nie będę pisał, bo nie piszę o swojej rodzinie i najblizszych osobach. W skrócie wrto było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetfgfgf

ja ruchałem filipinkę ww wszystkie dziury. rano zanim wstałem obciągała. jak chciałem w tyłek to dawała. Super dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheh

A czym się różni filipinka od polki-utrzymanki? 

Jedna i druga chce, aby ją utrzymywać. ot co.

Myślisz, ze taka filipinka pójdzie ci do pracy? Buahhaah 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×