Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

nowa moda wśród polskich mężczyzn: żona z filipin

Polecane posty

Gość gość

Ta bo jakaś Filipinka da się nabrać na polskiego Janusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek
Dnia 9.02.2018 o 13:50, Gość TomaszR napisał:

Ja też jestem z Filipinką. Pracuje w szkole a w tym roku planujemy ślub.

napisz do mnie chce pogadać na ten temat , i moja dziewczyna chce mieć kontakt z Filipinką w Polsce chce popisać i się więcej dowiedzieć o Polsce i życiu tutaj - krzysiekerf@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek

Szukam kontaktu z Filipińską dziewczyną w Polsce , moja dziewczyna chce popisać o życiu tu w Polsce czegoś sie dowiedzieć . - krzysiekerf@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja niby jestem Polką, ale też poznałam bogatszego ode mnie i starszygo faceta i widzę, że juz na początku znajomości chce mnie podporządkować, pyta co robię,  gdzie wychodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Bolek napisał:

Ale brednie. Kobieta z Filipin lecąca na kasę weźmie sobie Polaka z najniższą krajową hahahaha. To tak jak by materialistka z Polski szukała męża na Słowacji. To tak jak z pracą jeśli musisz tyrać dostając niewiele w zamian jedziesz pracować za granice - nie możesz znaleźć odpowiedniej kobiety w Polsce szukasz w innych krajach. Jeśli chcesz tradycyjna rodzinę a nie babochlopa jedziesz na Filipiny, a przede wszystkim nie masz wracającej się teściowej 🙂

Tylko że nie każdy Polak zniesie urodę Filipinke tak jak nie kazda polka będzie chciała murzyna, wygląd też się musi zgadzać , jak ktoś całe życie marzył o blond włosej Słowiance to ciężko będzie mu się przestawić na Filipinke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 27.02.2019 o 21:52, Gość Filipinka dla Ciebie. napisał:

Sam jestem zonaty z Filipinka i mam dwoje dzieci.  Fantastyczna matka, zona i gleboko religijna Katoliczka.  Nie moge powiedziec nic negatywnego na nia.  Z Polskimi kobietami nie wychodzilo mi najlepiej.  A mam pewne zasady ze smiec dla jednego jest skarbem dla drugiego. Nie bede skomlal jak pies  bo tego kwiatu jest pol swiatu.  Jestem zonaty 12 lat i jest swietnie.  Wiec jesli masz mozliwosci pokochaj Filipinke a ona odwdzieczy Ci sie tak samo w dzieciach rodzinie i zyciu milosnym.  

Filipinka katoliczka? W tej bajce to smoki były?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 15.11.2018 o 11:24, Gość gość napisał:

Facet chce mieć żonę i rodzinę a nie jakieś instagramowe nie wiadomo co. Polki puściły się z Arabami i Afrykańczykami,więc powstała moda na zonę z Filipin. O zaletach Filipinek nie będę pisał, bo nie piszę o swojej rodzinie i najblizszych osobach. W skrócie wrto było.

Jaka moda ? Większość Polaków to marzy o latynosce albo ukraince nie Azjatce, mało kto ma fetysz na kobietę 150 bez biustu i pośladków 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Bolek napisał:

Oczywiście że jeśli ktoś lubi długonogie blondynki to filipinka mi się nie spodoba, lub znajdzie wysoką filipinka i co najwyżej przefarbuje

Farbowana blondynka to nadal nie blondynka szczególnie kiedy ma ciemną skórę która do tych włosów nie pasuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 122

Prawda jest taka że kobiety w Polsce za dużo naczyta£y się kolorowych pisemek i chcą być bardzo amerykańskie. Za dużo feminizmu. Chcą za bardzo być męskie. I dlatego faceci wolą śliczne, drobne filipinki. Co do wypowiedzi o małpach, to nie będę się zniżał do poziomu ingerlokutora... Pomyśl sobie tylko jakbyś Ty się czół, gdyby ktoś Cię od białych, włochatych małp wyzywał. Filipińczycy nie mają owłosienia na rękach czy nogach. A co do dziecka... W dupie mam co sobie o moim dziecku myśli jakiś wsiok. Dla mnie moja córka jest najpiękniejsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 122
Dnia 16.09.2019 o 12:54, Gość Gość napisał:

Filipinka katoliczka? W tej bajce to smoki były?

Filipiny są krajem w 1/2 katolickim. I to nawet bardziej katolickim od Polski, tępaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość 122 napisał:

Filipiny są krajem w 1/2 katolickim. I to nawet bardziej katolickim od Polski, tępaku

czyli też beznadziejnie, skoro jeszcze bardziej wierzy w te bajki. Nie mogłeś znaleźć normalnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anon
Dnia 1.11.2018 o 02:01, Gość gość napisał:

Im chodzi o zmianę życia na lepsze a wy dalej wierzcie że to z miłości...

to że polki tak robią nie znaczy że, inne też. poza tym mamy nadwyżkę 600tys młodych mężczyzn, potrzebujemy tych dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tre

Kto wybiera się w wakacje do Tajlandii ? 🙂

"Polki" już mnie nie interesują, to pokolenie musi wymrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżordż

Dokladnie. Polskie księżniczki, które po 30-tce zamieniają się w stare pudła to przeżytek. Coraz więcej moich znajomych wiąże się z kobietami z obcych krajów, zgodnie z zasadą "z każdą, byle nie z Polką".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Dżordż napisał:

Dokladnie. Polskie księżniczki, które po 30-tce zamieniają się w stare pudła to przeżytek. Coraz więcej moich znajomych wiąże się z kobietami z obcych krajów, zgodnie z zasadą "z każdą, byle nie z Polką".

Że się niektórym chce pisać takie głupoty, akurat kobiety z biednych krajów się zamieniają w babcie po 30 stce, polki i Niemki z wiekiem zyskują bo dobra dieta i kosmetyki robią swoje, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
37 minut temu, Gość tre napisał:

Kto wybiera się w wakacje do Tajlandii ? 🙂

"Polki" już mnie nie interesują, to pokolenie musi wymrzeć.

Ale zdajesz sobie sprawę jak każdy będzie miał żonę Azjatke to następne pokolenie w Polsce to będą Azjaci a ty będziesz przy nich wyglądał jak białe ufo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 18.10.2019 o 17:03, Gość anon napisał:

to że polki tak robią nie znaczy że, inne też. poza tym mamy nadwyżkę 600tys młodych mężczyzn, potrzebujemy tych dziewczyn.

Polki to na siebie pracuja i są wyjątkowo samodzielne , często nawet nie potrzebują faceta do życia bo sobie tak dobrze radzą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 18.10.2019 o 16:12, Gość gość napisał:

czyli też beznadziejnie, skoro jeszcze bardziej wierzy w te bajki. Nie mogłeś znaleźć normalnej?

Hahahah świetnie powiedziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 18.10.2019 o 13:53, Gość 122 napisał:

Filipiny są krajem w 1/2 katolickim. I to nawet bardziej katolickim od Polski, tępaku

Tak jest się z czego cieszyć , że ktoś jest fanatykiem religijnym 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 1.11.2018 o 15:30, Gość gość napisał:

To znowu Ja ten z posta wyzej. No i sie sprawa rozwiazala w ciagu 12 godzin. Moja ukochana okazala sie oszustka pisala do mojego dobrego kolegi jakis czas temu a on jest po 30. Ciekawe ilu ma jeszcze sponsorow z europy i stanow. Czy Polka czy Filipinka kobiety sa takie same musze sie chyba naj***c bo zmarnowalem tylko czas i poklady emocjonalne swoje. Takze uwazajcie na facebooku na biedne sliczne dziewczyny bo to jest fake pozdrawiam

No Ameryki nie odkryles że kobiety z biednych krajów traktują facetów jak bankomat i przepustke do lepszego życia, dla niej ty kolega czy sąsiad ,obojętne byle się kasa zgadzała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A nawet jak jakas pani z trzeciego świata nie woła kasy to i tak ma Świadomość że ktoś ja zabierze do Europy i będzie jej się żyło lepiej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 18.02.2017 o 10:26, Gość gość napisał:

gość 2016.01.30 Widziałam ten program ;-D Ci mężczyźni byli żałośni i poza kasą nie mieli nic do zaoferowania a te dziewczyny w większości miały nadzieję na lepsze życie u boku ''pana z Zachodu''. Przecież oni szukali też w krajach takich jak Ukraina, Rumunia itd. bo sami mówili,iże Niemki są zbyt niezależne,nie interesują ich dzieci,rodzina,siedzenie w domu czyli brakuje pani służącej. A teraz Filipiny. Znajomy wkrótce wyjeżdża na urlop,spytam czy ma zamiar kogoś przywieść 😉

Najlepiej parę naraz niech przytarga.potem i tak się nie rozróżni,która czyja;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chociaż na przykładzie polek i Niemców można stwierdzić że takie związki się szybko rozpadają, bo kobiety z biedy liczą tylko na kasę i rozpiszczanie a faceci na bezinteresowną miłość, ani jedna ani druga strona nie dostaje czego chce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 16.09.2019 o 07:13, Bolek napisał:

Ale brednie. Kobieta z Filipin lecąca na kasę weźmie sobie Polaka z najniższą krajową hahahaha. To tak jak by materialistka z Polski szukała męża na Słowacji. To tak jak z pracą jeśli musisz tyrać dostając niewiele w zamian jedziesz pracować za granice - nie możesz znaleźć odpowiedniej kobiety w Polsce szukasz w innych krajach. Jeśli chcesz tradycyjna rodzinę a nie babochlopa jedziesz na Filipiny, a przede wszystkim nie masz wracającej się teściowej 🙂

No nie do końca bo dla filipinek i Azjatk rodzina rzecz święta więc się nie zdziw jak teściowa nie będzie was odwiedzać tylko z wami zamieszka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Śmieszy mnie bo myślicie że jesteście cwani i wwzmiecie sobie sierote która  będzie wam uslugiwac, one nie są takie głupie, wiedzą że egzotyka przyciąga i szybko znajdą innego jak wy zaczniecie fikac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 19.08.2018 o 20:46, Gość Zal mi was napisał:

Jak czytam te komentarze najeżdżające ma Filipiny i na filipinki to rzygać mi się chce. Zazdrosc, zawiść i bieda umysłową za tym przemawia. Pisza to zazdrosne półki które w życiu ze swojej wsi albo miescinki nie wyjechały i nigdy nie wyjada a świat znają z telewizji i opowiadań innych osób a nie z własnego doświadczenia. Byłem na Filipinach i innych krajach Azji i potwierdzam te pozytywy które inni pisali. Filipinki to szczere, mile uśmiechnięte, prześliczne kobiety, komunikatywne i oddane kobiety. Oczywiście są też takie którym zależy tylko na kasie czy paszporcie ale czy tylko tam są źle kobiety? Co jeszcze mogę dodać ? Polki są najpiękniejsze na świecie ale dla tych którzy nigdy poza Polskę nie wyjechali, cóż taka prawda.

A świstak siedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Że niby z jakiego powodu Polki wiążą się z mężczyznami polskimi ? jeśli nie dla "przepustki do lepszego świata" ? pieniądz,prestiż,pokazówka, coś dostać w zamian musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 27.09.2018 o 06:07, Gość gość napisał:

G****o wiecie o Filipinkach i Filipinach i pewnie palcem na mapie nigdy tam nie byliście. Nawiązujac do tematu. Nie jest to żadna moda. Ponadto nie jest łatwo znaleźć dobrą żonę Filipinkę. Nawiązując do tematu. Tak. Żona z Filipin bije na głowę żonę z Polski. Pod każdym względem. Wiem bo byłem żonaty z Polką i mam Filipinkę. Dwa różne światy. Nie wspomnę o tym,że dziecko z Filipinką jest śliczne.

Widać że jesteś wściekły że żadna polka Cię nie chciała i do tej pory cie to piecze , człowiek który znalazł szczęście nie przeklina innych, ty masz niby żonę filipinke i zamiast ja kochać i znaleźć w sobie spokój to plujesz na polki , widać że Cię to nadal boli że jakaś ci dała kosza i mimo żony o tym nie zapomniałeś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Widać że jesteś wściekły że żadna polka Cię nie chciała i do tej pory cie to piecze , człowiek który znalazł szczęście nie przeklina innych, ty masz niby żonę filipinke i zamiast ja kochać i znaleźć w sobie spokój to plujesz na polki , widać że Cię to nadal boli że jakaś ci dała kosza i mimo żony o tym nie zapomniałeś 

W sumie to współczuję twojej filipinskiej zonie że ma faceta który nie zapomniał o swojej polskiej byłej tyle czasu dlatego pluje jadem , zalazla za skórę co 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 20.08.2018 o 13:41, Gość gość napisał:

A niektóre polki jeszcze lepsze bo z dobrobytu dają się ****ać ciapatym. Wstyd się przyznać do nich na wyjazdach bo taki obciach robią. Darmowe k***y.

Jestem polka.Nie wyobrażam sobie dotknąć nawet kijem brudasa ciapatego albo murzyna.wiec nie generalizuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×