Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

nowa moda wśród polskich mężczyzn: żona z filipin

Polecane posty

Gość gość

coraz więcej facetów 30-40latków jeździ na filipiny i wraca stamtąd z zonami 20-letnimi, swoje wybory tłumaczą tym, że lubią młodsze dziewczyny, a w polsce nie mieliby szans u takich. sądzicie że to dobre zjawisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro mówią, że są takie problemy z polskimi kobietami to może coś w tym jest. Młoda kobieta to jednak ogromna szansa na zdrowe potomstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na to może pozwolić sobie tylko zaradny mężczyzna. Są piękne i miłe ale mało zaradne poza domem. Wszystko trzeba za nie załatwiać. Za to mają wierne oddane żony matki, które nie potrzebują sprzątaczki i kucharki dla męża i dziecka. Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MATKI? DZIECKO??? a który polski mężczyzna chce mieć dziecko które będzie wyglądało jak pokurczona małpa z płaskim nosem??? te Filipinki są tylko do rypania - a nie do rozmnażania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uważam, że piękne będzie dziecko polskiego mężczyzny z filipinkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z filipinkĄ wieśniaku! tak piękne jak małe małpki w zoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam duży nos :) jestem wysoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruskie juz ich nie chca? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo popularne wsrod norwegow. pewnie dlatego ze zone z filipin moga sobie podporzadkowac:) a one zrobia wszystko za paszport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba ta moda przyszla z Niemiec /Austrii . kojaze program tv milosny biznes ,gdzie taki stary bogacz przywiozl sobie zone z Filipin. Pojechal tam i odbyl sie slub po czym wrocil do kraju a ona pozniej do niego dolaczyla. Kupil jej wszystko jak dla malpki i oprowadzal po domu pokazujac jej stroje,,kosmetyki itp. Ludzie na fejsie pisali do niego,ze ma seks niewolnice :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zemsta za Arabów i murzynów Poza tym lepsza taka młoda Filipinka niż stara polska kwoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zemsta za Arabów i murzynów Poza tym lepsza taka młoda Filipinka niż stara polska kwoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna filipinka nie da się nabrać na dobrobyt w PL. One dobrze wiedzą że Polacy to biedacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One tylko leca na kase , jak sie taka zadomowi to odchodzi do faceta bardziej kasiastego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To raczej wygląda na układ dla korzyści a nie związek uczuciowy. Ona liczy na to, że otrzyma opiekę i będzie żyć na lepszym poziomie. A taki mężczyzna, to nie wiem na co tak naprawdę liczy. Czy dla zdobycia młodej i podporządkowanej żony warto robić sobie tyle zachodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dominujący facet pragnie podległej mu niewolnicy. A wśród polskich samic niestety za dużo domin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dominujący mężczyzna z małym ptaszkiem :-D :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co Filipince duzy ptaszek,to przeciez nie rozjechana POlka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Azjatki mają posturę polskiej dwunastolatki, więc nie możecie mieć więcej niż 10 cm w zwodzie. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasze Polskie kobiety też bywają ciasne trzeba tylko poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam kolegę, który przywiózł sobie stamtąd żonę, w Polsce miał problem ze znalezieniem dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny Romantyk II
Dlatego, drogie Polki, ja wciąż szukam w Polsce, ale nie oszukujmy się, nie będę szukał wiecznie :) Właśnie kończę 32 lata, a chciałbym ożenić się przed 35.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:25 Zazdrościsz koledze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, bardzo zazdroszczę koledze filipińskiej żony :D, zwłaszcza, że sama mam męża od 8 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polski mąż Filipinki
Co za zazdrośni faceci tu niektórzy piszą Filipinki są bardzo piękne i dzieci z nimi są najpiękniejsze na świecie , a małpy to żyją może w Polsce gadając takie bzdury to trzeba być zacofanym i ślepym Filipinki mają piękne Noski o wiele ładniejsze niż nasze Europejskie Kichawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masakra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.01.30 Widziałam ten program ;-D Ci mężczyźni byli żałośni i poza kasą nie mieli nic do zaoferowania a te dziewczyny w większości miały nadzieję na lepsze życie u boku ''pana z Zachodu''. Przecież oni szukali też w krajach takich jak Ukraina, Rumunia itd. bo sami mówili,iże Niemki są zbyt niezależne,nie interesują ich dzieci,rodzina,siedzenie w domu czyli brakuje pani służącej. A teraz Filipiny. Znajomy wkrótce wyjeżdża na urlop,spytam czy ma zamiar kogoś przywieść ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam że są ładne,mają kobiece kształty,małe nosy i są kwintesencją kobiecości a te oczerniające filipinki komentarze to piszą pewnie zazdrosne polki bo kto inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do HIV to bardziej bym sie obawiał bzykać bez gumy nieznajomą polke zwłaszcza że tyle ich siedzi w Anglii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Los Glupotas
Znam takiego jednego frajera, który pojechał na Filipiny bo się niby zakochał...jak na niego spojrzeć to w sumie nic dziwnego. O higienę nie dbał, miał gębę jak świnia i w dodatku mentalnie był jakiś nie ten teges. Nie dość, że się z nią hajtnął to jeszcze się tym chwalił i był z tego dumny. Jeden wniosek mogę tylko wyciągnąć z tej historii....za hajs potrafią sypiać z nawet najgorszym, najbrzydzszym syfiarzem i brudasem. Żadna normalna laska w Polsce by nawet do niego nie podeszła. Gratuluję desperacji i głupoty panom, którzy nie mają w co włożyć sisiaka....lepiej się wykastrujcie albo od razu wykupcie pakiet szczepień przeciwko wszystkiemu. A poza tym to ja nie wiem co w nich widzicie...gdybym miał szukać ślicznej żony pojechałbym do Czech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×