Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

rebelliause

Strigoica

Polecane posty

Widzia艂am. Prubowa艂am popchn膮膰 temat ale nic to nie daje. Zapcha艂 si臋 na amen.:-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
No nie dziwie si臋 偶e si臋 zawiesi艂. Na og贸lnej tematy powy偶ej 50 post贸w to rzadko艣膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Nie sadze.Po prostu tu sie to czesto zdarza.Dawniej bylo tez tak.Strony sie zawieszaly,nie dodawaly postow.Zmienilas avatar widze:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Aha nic wielkiego.;-) Z zasady jest tak 偶e niby ma艂e imprezki ko艅cz膮 si臋 dopiero po trzech dniach.;-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
rebelliause jeste艣 domin膮? podnieca mnie tw贸j avatar

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Oj nieee,na to sobie pozwolic nie mozemy,dzieci sa.Delikatnie i z kultura:)Zrobie kisz czyt(Quiche) z lososiem i brokula,na ciepla kolacje,co by piwko nie uderzylo do glowy zbyt szybko:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
No fakt, przy dzieciaczkach nie poszalejecie. A nie mo偶esz maluszki podes艂a膰 do babci.;-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
strigoica pr贸bowa艂am pisze sie przez "贸" .Proponuje spr贸bowa膰 si臋gn膮膰 po s艂ownik lub spr贸bowa膰 wr贸ci膰 do podstaw贸wki

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
jestem kulturalny :) ale robisz straszne b艂臋dy ortograficzne tak samo jak wczoraj musia艂em cie poprawi膰 bo mi oczy krwawi膮 :) ale robi臋 to 偶eby艣 zapami臋ta艂a i nie kaleczy艂a pi臋knego j臋zyka polskiego :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja Ci powiem,ze wole domowke.Spokojniesza jestem kiedy widze dzieci:)Halas taki uporczywy,glosna muzyka w klubach ,to mnie meczy.Dawniej nie powiem,wyszlo sie gdzies,teraz jakos mi sie nie chce.Moj maz tez raczej woli posiedziec w domu:)Masz dzieci Strigoica?Przepraszam,ze pytam,jakos tak z ciekawosci:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
gosc15.11 dziekujemy slicznie za Twoj pouczajacy wpis;-)Co do kultury,raczej przemilcze;-)milego dnia gosciu:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
,,Straszne b艂臋dy ortograficzne". Bez przesady odezwa艂 si臋 ten kt贸ry w 偶yciu nie zrobi艂 b艂臋du ortograficznego.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ma prawie 3 lata. Jak mia艂a 6 miesi臋cy to chcia艂am ju偶 偶eby by艂a wi臋ksza. A teraz t臋sknie za tym czasem.:-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pan s艂ownik
do us艂ug ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
haha wszystko przed Toba:)Ja mam corke i syna.Oboje w wieku nastolatkow.Masakra chwilami:-O,takie malenstwa w lozeczku sa jednak kochane,bo jeszcze nie pyskuja:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Racja. Moja te偶 ju偶 powoli zaczyna wdawa膰 si臋 w pysk贸wki. A偶 strach pomy艣le膰 co to b臋dzie jak b臋dzie nastolatk膮. O matko ja chyba osiwieje jeszcze przed 30.:-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Zobaczymy przez kogo pierwszego zaczn臋 siwie膰. Przez dziecko czy przez m臋偶a. Wiesz jak to m贸wi膮... Ka偶dy siwy w艂os to stracona okazja.;-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
heh co racja,to racja.Ja juz farbuje:DWczoraj pozno wieczorem ogladalam sobie horror.Powiem Ci,ze nawet mocny.Obecnosc..nie wiem,czy widzialas?Wole takie na faktach,niz jakies o mumiach,czy potworkach:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×