Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rebelliause

Strigoica

Polecane posty

Cóż... są to rozkminy tego typu, że gdy je czytam w cudzym wydaniu, na śmiech pusty mnie zbiera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh szkoda slow:-Ofaktycznie za moment stad wszyscy normalni pojda.Wiecie,tak sobie dziekuje w ciszy,ze mam normalne dzieci.Bo zaden zaszczyt dla rodzica miec takie dzieci,jak tu wiekszosc.Tu mlodzi ludzie siedza,15,17 l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle In to miałam ci pogratulować świetnego ,,sałatowego" logo na stronkę www.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj racja Rebelliause żaden zaszczyt dla rodzica mieć takiego potomka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coz..z tych mlodych osob chyba pozytku raczej zadnego juz nie bedzie,ale koniec o psychicznych ludziach,bo Nam sie udzieli:DStrigoica zaliczylas seans filmowy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz powołania do plastyki?:-) Na pewno coś wymyślisz ty ogarnięty facet jesteś.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaliczyłam. I pare razy zdarzyło mi się zamknąć oczy na Sinister.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha no jak mozna usnac na horrorze i to takim jeszcze:D Hej Neptyk:)Boisz sie normalnych osob?:DGarstka Nas ostala sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widać na przykładzie Neptyka większość kafeterian woli awantury niż spokojną gadaninę o niczym. Po tym Sinisterze nie mogę się doczekać aż zobaczę Obecność.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Projektowanie logotypów jest trudne, ja mam tendencje do przesady :) Z oprawą graficzną strony dam radę, ale logo powierzę chyba profesjonaliście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż lepiej żeby było proste i z klasą niż żeby było upstrzone jak by gołębie nad nim przelatywały.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten temat wyróżnia się wyjątkowym spokojem wśród wszystkich innych dlatego czuje się tu nieswojo :D przyznam, że jak jest awantura to jest ciekawiej ale ja do awanturników nie należę :) nie przeszkadzam ciao :* 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na projektowaniu sie nie znam,wiec sie nie wypowiem :PObecnosc mocny jest,jak dla mnie jeden z lepszych horrorow.Fakt,tez wole pogadac nawet o niczym,ale kulturalnie,niz blyszczec w kazdym temacie i zasmiecac go,nie majac nic madrego do napisania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
In z ciebie nigdy byśmy się nie śmiali.:-) Neptyk nie przeszkadzasz jeśli masz ochotę pogadać o d**erelach to zapraszamy.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co moze byc ciekawego w ublizaniu, jeden drugiemu:-O,mnie wrazen nie potrzeba,ale moze Tobie sie przydadza:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebelliause jeśli będziesz ogladać jakiś ciekawy horror to po projekcji podaj mi tytuł.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem ci Neptyk że jest różnica pomiędzy awanturą na poziomie a obrzucaniem się mięsem. Nawet ludzie kulturalni potrafią się awanturować tyle że nie używają wtedy słów z rynsztoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to naprawdę idiotyczne :D Bo odkopałem po paru miesiącach kontakt z takim tam jednym i fajnie mi się z nim rozmawiało, nawet odkryłem, ze ma mózg. I tak mnie ten fakt zafrapował, że miałem ochotę dalej pociągnąć pogawędkę. Właśnie 2 dzień się zastanawiam, czy to, że życzył mi niezmiernie dobrych snów i takie tam różne oznacza, że chciałby jeszcze pogadać, a jeśli tak, to czemu się, u diabła, nie odzywa, a może jednak to ja się powinienem odezwać :o I nawet chyba wiem co bym sam sobie odpowiedział, gdybym nie był sobą, ale jestem, więc nie mogę 💤 Napisać do niego, czy nie...? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
In ja na twoim miejscu bym napisała. Przecież nie spaliłeś za sobą mostu. Skąd wiesz a może on ma ten sam dylemat co ty. Bądz stroną czynną i wznów znajomość. Może wyjdzie z tego coś ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
In ktos musi podtrzymac kontakt.Moze On czeka i mysli podobnie?:DNie mysl szablonowo i ppostepuj zgodnie z tym,czego chcesz,a nie z tym,czy wypada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie,zapomnialam o sinister 2,racja bardzo dobry.Zmykam zjesc kolacje,potem film obejrze.Do milego ludkowie:)przyjemnosci..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×